اخبار مذاکرات وین 5+1 iran

اخبار مذاکرات وین 5+1 iran

کنوانسیون وین با موضوع روابط کنسولی سیاسی و بازرگانی مهمترین معاهده بین المللی است که تاکنون در این شهر به امضا رسیده است. شهر وین با برخورداری از هفتاد هزار تبعه ایرانی این روزها میزبان دور نهایی مذاکرات هسته ای بین ایران و گروه 5+1 است.

امید وهاب زاده عکاس فارس که برای پوشش تصویری مذاکرات به وین رفته گشتی در فضای این شهر زده و عکاسی کرده است.

Iran, 5+1 announce joint statement to mark end of nuclear talks
Lasanne, April 2, IRNA – Iran and the 5+1 issued a joint statement to mark the end of the intensive nuclear negotiations.
Iran, 5+1 announce joint statement to mark end of nuclear talks
The statement was announced by Iran’s Foreign Minister Mohammad Javad Zarif and the European Union Foreign Policy Chief Federica Mogherini here Thursday night.

Mogherini and Zarif are in a university in Lausanne to read out the joint statement on Iran’s nuclear issue.

The statement on Iran’s nuclear program which was issued after eight days of intensive negotiations.

وین با جمعیتی نزدیک به یک میلیون و هشتصدهزارنفر و مساحتی بالغ بر 415 کیلومتر مربع پایتخت کشور اتریش و نهمین شهر بزرگ اتحادیه اروپا است.

 
وین سومین شهر دنیاست که دفتر سازمان ملل متحد و دفاتر اصلی برخی از سازمان های جهانی مانند اوپک و سازمان انروزی اتمی در ان مستقر است. دفتر سسازمان ملل در وین یکی از چهار مقر سازمان ملل متحد است که بعد از دفاتر نیویورک و ژنو در اول ژانویه سال 1980 به درخواست و با بودجه دولت اتریش در این کشور تاسیس شد.

[/et_pb_text]

راه پله های مدرن  و جذاب

راه پله های مدرن  و جذاب

تمایل ما برای همیشه بالاتر رفتن و عشق ما به زیبایی به ما الهام بخشید تا راه پله هایی واقعاً شگفت انگیز خلق کنیم . ما چندی پیش تعدادی از خلاقانه ترین آنها را کاوش کرده ایم و اکنون چند مورد دیگر را برای افزودن به لیست پیدا کرده ایم . هر یک از آنها به دلایل منحصر به فرد خودنمایی می کنند و هر یک داستانی جالب برای گفتن دارند .

چه نوع چوبی در دکوراسیون چوبی منزل استفاده می شود ؟

خانه های ما دیگر به معنای سنتی کلمه, از چوب ساخته نمی شوند. با این حال، چوب و مواد چوب مانند همچنان بخشی جدایی ناپذیر از دکوراسیون داخلی خانه هستند. در واقع یافتن خانه ای که اصلا چوب نداشته باشد تقریبا غیرممکن است!

چگونه دکوراسیونی شیک و خاص داشته باشیم ؟

چگونه دکوراسیونی شیک و خاص داشته باشیم ؟

قطعا همۀ شما در آپارتمان زندگی می کنید ، چند بچه و یک حیوان خانگی دارید و هیچ سرنخی در مورد چگونگی داشتن خانه ای خوب و زیبا ندارید . ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم خانه تان را به زیبایی بچینید

[/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

WhatsApp us