فروش انواع اسلب چوب طبیعی

فروش اسلب چوب گردو , فروش اسلب چوب در تهران
فروش اسلب چوب گردو , فروش اسلب چوب در تهران

تخته های اسلب شده با برش اره فلکه انجام می شود و برای اینکه به رنگ و نقش اصلی برسیم مراحل سمباده کاری و پرداخت باید انجام شود . در اینجا ما تخته ها را بصورت خام انجام می دهیم و هنوز رنگ و رگه های چوب واضح نمی باشد .

چوب اسلب دو نوع است :

اسلب هایی که از تنه درختان ایرانی برش خورده که اغلب دارای رطوبت است و احتمال ترک خوردن آن بسیار است و اسلب های خارجی که خشک هستند و میشه به راحتی با اون ها کار کنیم .

قیمت اسلب چوب خارجی

متاسفانه قیمت چوب های وارداتی بسیار بالا است ولی در کنار این قیمت بالا کیفیت بسیار متفاوت است و ارزشمند.

لیست قیمت انواع اسلب

اسلب های موجود با تاریخ برش و آمار موجودی انبار شهرک صنعتی خاوران , برای مشاهده انواع اسلب بر روی سایت به لینک زیر مراجعه نمایید . حتما به تاریخ ها دقت کنید. چوب های خوب سریعتر فروش می روند و لازم است موجودی را قبل از تصمیم گیری چک کنید .

گالری تصاویر چوب کاج

مطالب مرتبط با چوب کاج :

با تشکر از توجه شما

فروش اسلب چوب در تهران

فروشگاه چوب اسلب , متنوع در انواع چوب های مختلف , از فروشگاه ما دیدن فرمایید , ایده های استفاده از اسلب چوبی طرح روستیک, فروش اسلب چوب گردو
مرکز فروش اسلب چوب , قیمت اسلب گردو , فروش اینترنتی اسلب چوب , اسلب چوب چیست , چوب اسلب , تخته اسلب , خرید اسلب, اسلب چوب چیست

فروش اینترنتی اسلب چوب : ما در شهرک صنعتی خاوران بازار چوب تهران مشغول به فعالیت هستیم . تمام سعی ما این است که بهترین چوبها با قیمت مناسب را عرضه کنیم . فروش اینترنتی می‌تواند در زمان و هزینه صرفه جویی کند . به این شکل که ما هر روز تصاویر چوب ها را بر روی سایت به نمایش می‌گذاریم و شما می‌توانید بر اساس سلیقه ابعاد و مدل , درخواست خود را از طریق واتساپ ارسال کنید تا بررسی شود . مرکز فروش اسلب چوب در تهران سایت درودگران و بازار چوب تهران است که می‌توانید بصورت حضوری نیز به آن مراجعه کنید ولی از آنجا که همیشه چوب خوب و زیبا موجود نیست بهتر است از قبل موجودی را چک کنید .