تخت هایی با قاب سیاه – طراحی داخلی سیاه

تخت خواب معمولاً مهمترین قطعه مبلمان در اتاق خواب است. البته موارد استثنایی نیز وجود دارد و ممکن است تخت خواب حتی به هیچ وجه جزئی از اتاق خواب نباشد.اگر مهم باشد ، طراحی آن تأثیر زیادی در طراحی کلی اتاق دارد.  یک تخت سیاه همیشه فارغ از سبک ، زیبا به نظر می رسد.  این قطعه کوچک سیاه از طراحی داخلیست.  همیشه می توانید روی ظریف و شیک بودن آن حساب کنید.

تخت خواب چوبی مشکی
تخت خواب چوبی مشکی

برای طراحی منسجم ، تمام مبلمان اتاق خواب می تواند سیاه باشد ، نه فقط تخت.  آنها حتی می توانند یک مجموعه را تشکیل دهند.  تخت مشکی با سرتختی و چراغ خواب اگر با رنگهای روشن و مواد گرم احاطه شده باشد ، تاریک به نظر نمی رسد.

تخت خواب چوبی مشکی
تخت خواب چوبی مشکی

روش دیگر ، تخت خواب می تواند تنها مبلمان سیاه رنگ اتاق باشد.  این امر باعث می شود تا با تضاد با چراغ خواب و کمد برجسته بنظر برسد.اگر اینها سفید باشند ، یک ترکیب رنگی همیشگی ایجاد می شود و می توان آن را در بسیاری از دکوراسیون اتاق به طریق مختلف تکرار کرد.

تخت خواب چوبی مشکی
تخت خواب چوبی مشکی

راه میانه نیز وجود دارد.  در چنین حالتی تخت سیاه می تواند با مبلمان متضاد تکمیل شود اما همچنین می تواند به یک ویژگی سیاه دیگر مانند دیوار برجسته ست شود.  سعی کنید عناصر سیاه را در نمای اتاق پخش کنید تا ظاهری هماهنگ داشته باشند.

تخت خواب چوبی مشکی
تخت خواب چوبی مشکی

مشکی رنگی کاملا متنوع است که در هر نوع دکوراسیون و ترکیب با هر رنگ دیگری بسیار زیبا به نظر می رسد.  به عنوان مثال می توانید کمد را به دلیل رنگ برجسته و پررنگ بودن آن ، به کانون توجه در اتاق تبدیل کنید.  تخت خواب یا تخت خوابها می توانند با هماهنگی با سایر جزئیات با هم ترکیب شوند.

تقارن به ایجاد فضای راحت و پذیرای اتاق خواب کمک می کند.  شما می توانید با کمک رنگ و لوازم جانبی تقارن ایجاد کنید.  چیدمان نیز مهم است.  به عنوان مثال ، یک تخت سیاه را بین دو پنجره با دو پرده متناسب قرار دهید ، یک پافرشی در مقابل آن اضافه کنید و اطمینان حاصل کنید که رنگ های استفاده شده در اینجا به طور مساوی در اتاق پخش شده است.

تخت خواب چوبی مشکی
تخت خواب چوبی مشکی

فقط به این دلیل که رنگ قاب تخت سیاه و خنثی است ، به این معنی نیست که طراحی نمی تواند جالب و جسورانه باشد.  به عنوان مثال به دنبال یک تخت خواب سنتی با یک تخته سقف با طرح پیچیده شده و یک تخته جلوی آن باشید که به همان زیبایی باشد.  اجازه دهید تخت با رنگهای متضاد برجسته شود.

تخت خواب چوبی مشکی
تخت خواب چوبی مشکی

یک تخت سایبان دار سیاه آنقدر ساده است که معمولی به نظر برسد اما به اندازه کافی می تواند درام را به اتاق خواب اضافه کند.  از آنجا که قاب سیاه است ، می توانید آن را در معرض دید قرار دهید و طرح آن را برجسته کنید.  البته ، در صورت تمایل می توان پرده هایی را نیز اضافه کنید و این لزوما دکوراسیون را تغییر نمی دهد.

تخت خواب چوبی مشکی
تخت خواب چوبی مشکی

به روشی دکوراسیون را هماهنگ کنید که باعث نشود تخت سایبان دار سیاه کل فضا را اشغال کند.  یک روش ساده برای انجام این کار اینست که داشتن دو لامپ با نوار سیاه در دو طرف تخت ، روی پاتختی ها باشد.

تخت خواب چوبی مشکی
تخت خواب چوبی مشکی

برای برجسته بودن تخت سایبان دار نیازی به داشتن یک قاب بزرگ ندارید. خطوط تمیز و رنگ تیره برای اطمینان به هر حال کافی است.  بنابراین جلو بروید و تزئینات را با رنگ و شکل های زیبا برای یک ظاهر جذاب تزریق کنید.

تخت خواب چوبی مشکی
تخت خواب چوبی مشکی

 تخت چهار ستونی شبیه تخت های سایبان دار هستند.  آنها همچنین چشمگیر و کمی نمایشی هستند و یک قاب سیاه قطعاً می تواند طرح ظریف آنها را ترسیم کند.  اگر می خواهید تختخواب مرکز توجه باشد این گزینه را انتخاب کنید.  به خاطر داشته باشید که ، اگر اتاق کوچک باشد ، رنگ روشن آن می تواند به روشن و باز نگه داشتن آن کمک کند.

تخت خواب چوبی مشکی
تخت خواب چوبی مشکی

یک قاب تخت خواب مشکی می تواند به قدری با اتاق مخلوط شود که به هیچ وجه برجسته نشود.  یک مثال خوب ، نوع تخت خواب سنتی با تخته های جلو و سر متالیک است.  طراحی هر چه ساده تر باشد ، جلب توجه به چیز دیگری در اتاق آسان تر خواهد بود ، و به شما امکان می دهد تا تخت به شکلی ظریف هماهنگ شود و ظریف بنظر برسد

تخت خواب چوبی مشکی
تخت خواب چوبی مشکی

از تقارن به نفع خود استفاده کنید.  یک تخت سیاه ساده را بعنوان قطعه اصلی اتاق تبدیل کنید. بقیه چیز ها می توانند روشن تر باشند ، به عنوان مثال ، شما می توانید دو پاتختی چوبی ساده داشته باشید که دو لامپ خاکستری روی آنهاست و دو قاب عکس با قاب های براق روی دیوار پشت تخت داشته باشید.

تخت خواب چوبی مشکی
تخت خواب چوبی مشکی

اگر اتاق بزرگ و جادار است ، نباید از استفاده کردن از رنگ های تیره ترس داشته باشید.  در واقع ، یک تضاد قوی از سیاه و سفید می‌تواند واقعا طراوت ببخشد.  یک دیوار سیاه می تواند با یک تخت سیاه و یک نیمکت ست شود در حالی که بقیه دیوارها و کف می توانند سفید باشند.

نوشته : ف . پاکزاد

مطالب مرتبط با دکوراسیون اتاق خواب :

WhatsApp chat