5  طرح قفسه کتابخانه ای چوبی و MDF برای تخت خواب های شما

  1. قفسه کتابخانه ای چوبی تامی
قفسه تخت خواب
قفسه تخت خواب

قفسه کتاب خانه ای چوبی تامی از روکش سنتی استفاده می کند و از آن در ترکیب با عناصر مدرن استفاده می کند و قطعه ای با ظاهری بی انتها را به وجود می آورد که هر اتاق خوابی را از نظر طراحی بالا می برد. قفسه کتابخانه ای که به عنوان یک نقطه کانونی و مرکزی مناسب است ، شامل 2 قفسه بزرگ است که می توانید تعداد دلخواهی از جمله وسایل مورد علاقه خود ، ساعت زنگ دار یا وسایل احساسی مانند عکس را در آن ذخیره و نمایش دهید.

شما همچنین دارای یک سیستم انتقال برق هستید که به شما امکان می دهد هنگام خواب دستگاه های خود را شارژ کنید ، مانند موبایل و لپتاپ یا تبلت ، آنها در کنارتان بگذارید و به راحتی قابل دسترسی هستند. دو طرف قفسه دارای یک قلاب است که به شما امکان می دهد وسایلی مانند کلاه ، چشم بند ، کیف پول و موارد دیگر را آویزان کنید ، به طوری که همیشه آنها را مرتب و دور از شلوغی داشته باشید اما در صورت نیاز می دانید که کجا آنها را پیدا کنید.

در حالی که قفسه کتابخانه ای مانند چوب اصل درختی به نظر می رسد ، در واقع از چوب صنعتی ساخته شده و وزن کلی قطعه را به 4 کیلو گرم کاهش می دهد. قفسه کتابخانه ای چوبی برای کار با یک تخت سایز بزرگ ساخته شده است و جای تخت های قابل تنظیم را ندارد. ابعاد آن 156 سانتی متر عرض ، 142 سانتی متر ارتفاع و 12 سانتی متر عمق است و از یک تشک ضخیم و یک قاب بلند برخوردار است. طرح ای ن قفسه تخت خواب در هر فضایی طراوت بخش و جذاب است.

  • قفسه کتابخانه  ای چوبی سالی
قفسه تخت خواب
قفسه تخت خواب

قفسه پانلی کتابخانه  سالی سخت و مدرن است ، با حضور چشمگیرش شما را مجبور می کند هنگام به طراحی ساده و تمیزش توجه کنید و آن را به یک قطعه متفاوت با عناصر روستایی تبدیل می کنید که بسیار چشمگیر است. این قفسه تخت خواب محکم و قفسه کتاب ساخته شده از هر دو چوب درختی و  MDFاست و به گونه ای طراحی شده است که مستقیماً به قاب تخت موجود شما متصل می شود و به شما امکان نصب آسان و نگرانی در مورد خریدهای اضافی را نمی دهد.

با داشتن قفسه های ناهموار برای ظاهری شیک ، این عنصر مدرن با سادگی طراحی جعبه ای و قطعات سنگین و ضخیم رام می شود. رنگ قهوه ای و خاکستری ، قفسه کتاب را خنثی نگه می دارد ، بنابراین مهم نیست که چه وسایل و دکوراسیون دیگری در فضای اتاق خواب دارید. این سرتختی تخت خواب در دو اندازه و دو سایز موجود است ، بنابراین می توانید از آن در اتاق کودک استفاده کنید تا فضای مورد نیاز را به حداقل برسانید در حالی که هنوز فضای ذخیره سازی کافی دارید.

وزن یک نفره 40 کیلو گرم و ابعاد 130 سانتی متر ارتفاع ، 106 سانتی متر عرض و 25 سانتی متر عمق است ، در حالی که وزن دو نفره 48 کیلو گرم و ابعاد 130 سانتی متر ارتفاع ، 148 سانتی متر عرض و 25 سانتی متر عمق است. موارد لازم برای محکم کردن قفسه کتابخانه به دیوار برای استحکام بیشتر گنجانده شده است ، بنابراین لازم نیست نگران حرکت آن باشید و این می تواند به لنگر انداختن کل تخت خواب شما کمک کند.

  • تخت خواب چوبی میسون مورفی
قفسه تخت خواب
قفسه تخت خواب

تخت خواب ماسونی مورفی چیزی فراتر از یک سر تخته قفسه کتاب است و یک راه حل هوشمندانه و شیک را برای فضای محدود ارائه می دهد ، مانند یک آپارتمان در استودیو ، جایی که فضای ذخیره سازی لازم است و برای صرفه جویی در فضا شما نمی خواهید به ترتیب از یک تخت خواب بزرگتر استفاده کنید . این تخت مورفی هنگامیکه نیاز به فضای بیشتر دارید تخت به سمت دیوار تا می خورد تا فضای بیشتری برای استفاده شما باز شود و تخت خواب خود را بین دو واحد بزرگ قفسه بندی در دو طرف نگه می دارد و جمع می کند. این تخت خواب از چوب صنعتی و فلز ساخته شده است ، شما یک تخت و قفسه کامل در یک جا دارید ، زمای که تخت جمع شده باشد به نظر نمی رسد چیزی بیشتر از یک واحد دیواری معمولی یا یک واحد ساخته شده شخصی باشد.

اتاق قفسه به شما امکان باور نکردنی می دهد یک تُن از مواد را ذخیره کنید ، از جمله استفاده به عنوان قفسه کتاب یا نمایش موارد با ارزش و احساسی و … . به کفی جعبه ای برای تشک نیازی نیست ، زیرا تشک روی سکویی قرار می گیرد که کاملاً از آن پشتیبانی می شود. شما می توانید این تخت مورفی را با یک سر تخته قفسه کتاب در اندازه یک نفره یا دو نفره تهیه کنید ، اگرچه لازم است تشک را جداگانه خریداری کنید. دارای تحمل ظرفیت حداکثر 450 کیلو گرم ، و وزن 335 کیلو گرم است.

برای نصب به یک چکش و پیچ گوشتی نیاز دارید. ابعاد کل اندازه تک نفره 210 سانتی متر ارتفاع ، 325 سانتی متر عرض و 45 سانتی متر عمق است ، در حالی که اندازه دو نفره با 222 سانتی متر ارتفاع ، 340 سانتی متر عرض و 50 سانتی متر عمق بزرگتر است.

  • 4.      تخت خواب سفارشی دینا مورفی
قفسه تخت خواب
قفسه تخت خواب

تخت خواب دینا مورفی با سرتختی و قفسه کتاب ، در فضاهای محدود اعم از اینکه تخت خواب در فضای باز باشد یا درون واحد قرار گیرد ، نمایشی باورنکردنی ایجاد می کند. این که آیا می خواهید در اتاق کودک خود صرفه جویی کنید یا یک آپارتمان کوچک استودیویی دارید که باید به عنوان یک اتاق سرگرمی و یک اتاق خواب دو برابر فضا داشته باشید ، این یک راه حل عالی است ، به شما این امکان را می دهد تا از یک تخت جمع شونده و همچنین یک اتاق عالی استفاده کنید. معامله ای عالی برای ذخیره سازی در اطراف قفسه تخت خواب است.

ساخت از چوب  MDFتخت مورفی را بیش از حد سنگین نگه نمی کند ، و وزن کلی آن 299 کیلو گرم است ، در حالی که هنوز کاملا محکم و قابل اعتماد است . این تخت خواب تا 450 کیلوگرم تحمل وزن درجه بندی شده است ، به این معنی که می توانید قفسه ها را با وسایل مختلف ، کتاب و موارد دیگر پر کنید بدون نگرانی از کمانش کردن یا به خطر انداختن طراحی تخت خواب.

اندازه تخت مورفی در اندازه یک نفره با سر تخته قفسه کتاب دارای ابعاد 209 سانتی متر ارتفاع ، 272 سانتی متر عرض و 45 سانتی متر عمق است و تشکی با ضخامت حداکثر 25 سانتی متر در خود نگه می دارد. نسخه دو نفره آن دارای 222 سانتی متر ارتفاع ، 286 سانتی متر عرض و 50 سانتی متر عمق است و با تشکی با ضخامت حداکثر 30 سانتی متر قابل استفاده است. نصب کامل مورد نیاز است ، اما شما فقط به یک چکش و یک پیچ گوشتی و همچنین کمک یک نفر دیگر نیاز دارید.

  • 5.      تخت خواب چوبی کاپیتان مبلمان کلاسیک
قفسه تخت خواب
قفسه تخت خواب

تخت خواب چوبی کاپیتان مبلمان کلاسیک با قفسه چوبی کتاب ، بهترین راه حل برای نیاز به فضای ذخیره سازی بسیار زیاد ، چه مخفی و چه باز است. این تخت خواب برای اتاق خواب کوچک کودک یا اتاق مهمان با نیاز به صرفه جویی در فضا و جلوگیری از شلوغی مناسب است. ساختار چوب کاج بسیار زیبا و محکم است ، و یک نقطه کانونی عالی را ارائه می دهد که با هر سبک یا تم دیگری مطابقت دارد و آن را برای تناسب با ملافه های کودکان عالی می کند.

طراحی مدرن تخت خواب شامل 5 قفسه در تخته چوبی سنگین و ضخیم است ، در حالی که محل نگهداری بسته در زیر تخت از 6 کشو تشکیل شده است که می تواند در دو طرف تخت نصب شود. شما برای ذخیره کردن وسایل اضافی حتی فضای ذخیره سازی دارید. دیگر هرگز نگران شلوغ بودن اتاق فرزندتان نباشید. تخت خواب همچنین دارای یک کیت تخت پارچه ای می باشد تا نیازی به خرید یک سکوی جداگانه یا کفی برای تشک تخت خواب خود نداشته باشید.

این تخت تشکی با ضخامت حداکثر 20 سانتی متر را در خود جای داده است و به شما امکان می دهد راحتی و زیبایی و عملکرد را نیز بدست آورید. تخت خواب و قفسه کتابخانه برای یک تشک دو نفره مناسب است ، وزن آن فقط 55 کیلو گرم است و ابعاد آن 105 سانتی متر عرض ، 208 سانتی متر طول و 123 سانتی متر ارتفاع است.

نتیجه

چه به یک قفسه یا یک گزینه تخت خواب کامل نیاز داشته باشید که در فضای شما صرفه جویی می کند و فضای ذخیره سازی بیشتری را فراهم کند ، گزینه ای برای شما وجود دارد . بهترین قفسه کتاب ممکن است به عنوان بخشی از تخت مورفی ، تخت خواب کاپیتانی با فضای ذخیره سازی اضافی یا به سادگی به خودی خود با گزینه اتصال آن به قاب تخت موجود باشد. پارامترهایی که نیازهای شما را برآورده می کنند ، یک قفسه کتابخانه وجود دارد که مورد توجه شما قرار گرفته و متناسب با کاربرد شماست.

نویسنده : حسین عتیقی

کلمات کلیدی : تخت خواب چوبی ، قفسه کتاب با چوب صنعتی ، قفسه تخت خواب با چوب MDF

مطالب مرتبط با موضوع تخت خواب چوبی :

WhatsApp chat