جالب و خواندنی

مدتی است که با یک تکنولوژی استثنائی به اسم “هارپ” HAARP آشنا شده ام هارپ پروژه ای تحقیقاتی است برای ایجاد یک نوع سلاح مخوف که می توان با آن زمین لرزه وزلزله در هر نقطه ای که فرد بخواهد ایجاد کند. این حوادث ظاهراً طبیعی که غیر طبیعی تولید میشوند (مثل زلزله، طوفان ها، خشکسالی ها و سیل های بی شاخ و دم) را امروزه از طریق فرستادن ماکرو ویو (microwave) از ماهواره ها و پروژه های هارپ بوجود می آورند 

 HAARP

هارپ چیست؟

هارپ یک پروژه تحقیقاتی است که در ظاهر برای بررسی و تحقیق درباره لایه ی آیونوسفیر (Ionosphere)  و  مطالعات معادن زیر زمینی (با استفاده از امواج رادیویی ELF/ULF/VLF) تاسیس شده است. ولی در واقع “پروژه ای با تکنولوژی جنگ ستارگارن”  به منظور  کامل کردن یک سلاح جدید پایه گذاری گردیده است. جنگ هایی که از  امواج “رادیویی”، “لیزر” و “نیروی مغناتیس” برای صدمه به نیروی مقابل استفاده کند به جنگ ستارگان معروف است و این اسم را از فیلم  Star War گرفته اند

( توضیح آنکه: جنگ هایی که از  امواج “رادیویی”، “لیزر” و “نیروی مغناتیس” برای صدمه به نیروی مقابل استفاده کند به جنگ ستارگان معروف است و این اسم را از فیلم  Star War گرفته اند)

آیونوسفیر چیست و کجاست؟

لایه ی آیونوسفیر در بالاترین لایه ی اتموسفیر (Atmosphere) قرار دارد. این لایه تشعشات خطرناک “ماورای بنفش” و “اکس ری” خورشید را  جذب کرده  و مانند سقفی از ورود آنها به زمین جلوگیری می نماید تا زندگی بر روی کره زمین امکان پذیر گردد. همچنین به دلیل محیط الکتریکی موجود در آیونوسفیر  از این لایه برای انعکاس امواج رادیوئی به اطراف زمین استفاده می شود. اگر این لایه به هر دلیلی دچار اختلال شود تاثیرا ت بسیار زیادی بر روی زمین گذاشته و زیستن را مختل می کند.

سلاح مخوف آمریکا

لایه آیونوسفیر و نقشش در ایجاد امواج هارپ

سیستم هارپ طوری طراحی شده است که بر روی آیونوسفیر تاثیر مستقیم داشته باشد. از نمونه های این تاثیرات قرمز و گداخته شدن و یا ذره بینی نمودن لایه را میتوان نام برد.

برای همین یکی از علائم هارپ در یک منطقه مشاهده گداختگی آیونوسفر در آسمان است که به شکل رنگین کمانی افقی قابل مشاهده در آسمان آن منطقه خواهد بود

این سیستم در حال حاظر از یک مجموعه آنتن های مخصوص (180 برج آنتن آلومنیومی به ارتفاع 50/23متر) تشکیل و برروی زمینی وسیعی به مساحت 23000 متر مربع در آلاسکا (Alaska) نصب گردیده است.

آنتن های هارپ در آلاسکا

آنتن های هارپ با پرتاب رادیو فرکانس های بالا به آیونوسفیر می توانند ناحیه وسیعی از آیونوسفیر را گرم کرده و در نتیجه این ناحیه به تپش افتاده و در اثر آن امواج پایین و فوق پایین ELF/ULF/VLF تولید و به زمین فرستاده شوند. لازم به توضیح است که از میان تاسیسات مشابه آن در دنیا، هارپ تنها سیستمی است که عملا قادر است جهت و زاویه پرتوها را کاملا در کنترل داشته باشد و هر ناحیه از آیونوسفیر را که بخواهند هدف گیری کنند.

اصولا امواج آنتن ها پس از اصابت به آیونوسفیر و بازگشت به زمین قادر اند نه تنها به عمق دریا بروند بلکه فرا تر رفته و به اعماق زمین نیز وارد میشوند و عملکرد آن بمانند “رادیو ترموگرافی” (Radio Thermography) است که امروزه ژئولژیست ها برای  اکتشافات مخازن مختلف شامل گاز و نفت استفاده می کنند.  وقتی یک موج پایین “رادیو ترموگرافی” به داخل زمین فرستاده میشود به لایه های مختلف برخورد کرده و آن لایه ها را به لرزه می آورده و از لرزش صدایی با فرکانسی مخصوص تولید و به سطح زمین باز میگرداند و ژئولژیست ها از صدای بازگشتی قادرند مخازن زیرزمین را شناسایی کنند.یعنی واقعا شبه هارپی الان داریم و عده ای که هارپ را دروغی خود ساخته آمریکاییان برای ترساندن از قدرت ارتش آمریکا تصور می کنند کاملاً در اشتباهند

با این تفاوت که رادیو ترموگرافی سیستمی است که با قدرتی به کوچکی 30 وات لایه های زیر زمینی را به لرزه درمی آورد و حال آنکه هارپ سیستم فوق الاده پیشرفته تری است که همان لایه های زمین را می تواند با استفاده از قدرتی برابر با 1,000,000,000 (یک میلیارد)  تا ,10,000,000,000 (ده میلیارد) وات بلرزاند!

با کمی فکر کردن می توان متوجه این شد که تکنولوژی هارپ “با ویژگی معادن یابی” برای پیدا کردن مخزن های گازی و نفتی ساخته نشده است! زیرا برای پیدا کردن مخازن نیاز به یک میلیارد وات نیست و یک ترموگراف برای این کار کافیست. با توجه به تاثیرات هارپ بر روی آیونوسفیر و نهایتا تاثیرات آن بر روی زمین و وضعیت آب و هوا، می باید در مورد این تکنولوژی کمی جدی تر فکر کنیم. این تغییرات شامل خشکسالی در مناطقی که تا به حال بی سابقه بوده است، بارندگی های سیل آسا در جاهایی که به خشک بودن معروف هستند، طوفان ها و سونامی ها و ساده تر از همه ایجاد زلزله را میتوان برای هارپ به شمار آورد. واقعاً جز این است در یک دهه اخیر چیزی به نام سونامی را ما شاهدیم  وحتی نام آن را می شنویم.

ناگفته نماند که امواج بازگشتی از آیونوسفیر، پس از ورود به عمق دریا ویا سطح زندگی  میتوانند صدمات جانی برای موجودات دریایی، به خصوص نهنگ ها و دلفین ها را در بر داشته باشند.

این موضوع را در کنار حوادث عجیبی بگذارید که هر چند وقت یک برا در خبرها می شنویم مانند مرگ دلفین ها و یا خودکشی نهنگ ها که همه با هم در ساحل آمده و مرده اند ویا خبری که چند ماه پیش در مورد مرگ ناگهانی پرنده ها وغیره در ایالت های لوئیزیانا و ارکانزاس آمریکا  و خبربیست وسی خودمان هم پخش کرد.یا در تاریخ  مه 2012 مرگ ناگهانی صدها دلفین و پلیکان در پرو. جالب هست بدونید  وزارت محیط زیست  این کشورهم احتمال مرگ
پرندگان به دلیل امواج صوتی تولید شده توسط اکتشافات نفتی عنوان کرده بود همون شبه هارپ با جستجوی این خبر تابناک دیدم هست و آنجا هم همین را نوشته بود.

30 دقیقه قبل از زلزله ی سیچوان (Sichuan) در چین در سال 2008، واکنش گذاختگی آیونوسفیر در آسمان مشاهده میشد و در پی آن زلزله هولناک 8 ریشتری در آنجا بوقوع پیوست

 شواهد هارپ در چین

 مشاهده گداختگی لایه

برخی از کاربرد های  دیگری  بغیر از ایجاد زلزله که گفته شده  می تواندهارپ داشته باشد به شرح زیر است

هر چند که  بعضی از این کاربردها هنوز اثبات نشده است:

1-  با قابلیت تکنولوژی “ترموگرافی” می تواند کلیه اطلاعات معدن های زیر زمینی کره زمین را در اعماق کم شناسایی کند و کلیه تاسیسات زیر زمینی کشورهای دیگر را دقیقا زیر مطالعه قرار دهد.

2- ایجاد سونامی، خشکسالی، آتش فشان، سیل ها، طوفان هایی نظیر طوفان کاترینا در نیواورلئان (New Orleans) طوفان گانو عمان .

3- انتقال نیروی برق از محل تاسیسات هارپ به نقطه ی دیگر از زمین و همچنین انتقال  برق از زمین به ماهواره ها.

4- ایجاد اختلال و کنترل فرکانس های نوری مغز در سطوحی به وسعت شهرها و کنترل انسانها از راه دور و ایجاد “غش” و تولید  “وهم” در مغز انسانها.

5- ایجاد اختلال در جریان برق و قطع برق شهری و اختلال در کار کامپیوتر هواپیماهای مسافربری (مقاله ای از شرکت بوئینگ (Boeing) در این رابطه در این آدرسhttp://www.geocities.com/area51/Shadowlands/6583/project041.htmlبخوانید)، جت های جنگنده، کشتی ها، زیر دریایی ها و غیره.

6- ایجاد انفجار های عظیم زیر زمینی با قدرت بمب های اتمی و بدون تولید اشعه های رادیو اکتیو (Radioactive).

7- اختلال درعملکرد طبیعی آیونوسفیر که چرخش زمین را در کنترل دارد. احتمال بسیار میرود که درصورت دستکاری های متناوب تاثیراتی در حرکت چرخشی زمین ایجاد گردد، بدین صورت که یا چرخش را سرعت بخشیده و یا کند نماید.

8- ایجاد دیوارهای رادیویی ضد هواپیما و ضد موشک

در این مقاله ما فقط  به قابلیت ایجاد زلزله توسط  هارپ می پردازیم.

 من خودم راستش زیاد باورم نمی شد که واقعاً این سلاح و پروژه وجود داشته  باشد وبیشتر آن را یک جنگ روانی برای ترساندن کشورها از قدرت ارتش آمریکا می دانستم برای همین گفتم خوبه که نگاهی بیندازیم به زلزله های کشور ها در کذشته قبل اینکه حرفی از هارپ باشد و تعداد آنها را مقایسه کنیم با چند سالی که بحث هارپ شده شاید بتوان اگر بیشتر باشد به وجود زلزله های غیر طبیعی تا حدی باور یافت برای همین به بعضی سایت ها مثل سایت زلزله شناسی ایران و موسسه زئو فیزیک دانشگاه تهران و غیره مراجعه کردم واز همه مهمتر سایت از ثریا که کل این مقاله را با کمی تخلیص از آن گرفته ام هم آمار زلزله کشورهای دیگر را هم گذاشته بود که من هم در زیر می آورم.این نمودار با توجه به تعداد زمین لرزه های بالای 3 ریشتر تهیه گردیده است.

زمین لرزهای ایران و نقش هارپ

نکته ی مورد توجه اینجاست که سیستم هارپ در سال 1998 (1377) تکمیل شد و این مصادف با سالیست که از آن به بعد به تعداد زمین لرزه ها در ایران اضافه شده است.

 همان طوری که مشاهده می کنید، تعداد زمین لرزه هایی که در ایران در بیست سال اخیر آمده است رو به بالا بوده. محاسبات اینگونه نشان میدهد که:

7/208  میانگین  بین دهه ی 1367-1377

4/639  میانگین بین دهه ی 1377-1387

افزایش در دهه اخیر برابر با :   4/206 درصد

برای مقایسه نگاهی می کنیم به تعداد زمین لرزه های بیست سال اخیر در نیوزیلند که یکی از زلزله خیز ترین کشورهای دنیا می باشد. اطلاعات را از وب سایت “جی ان اس – نیوزیلند” به دست آوردم.

زمین لرزها نیوزیلند

3/15593  میانگین  بین دهه ی 1367-1377

2/15206  میانگین بین دهه ی 1377-1387

کاهش در دهه اخیر برابر با : 46/2 درصد

اگر به نمودار زلزله در آلاسکا، که مجموعه ی هارپ در آن واقع است دقت کنیم متوجه افزایش بسیار غیر طبیعی را در سال 1381 مشاهده می کنیم که تعداد زمین لرزه ها به یکباره چهار برابر سال های قبل می شود. این تغییر ناگهانی شاید به دلیل آزمایشات تحقیقاتی مسئولین هارپ در این ایالت باشد. اطلاعات زیر از از وب سایت “مرکز اطلاعاتی زمین لرزه آلاسکا” به دست آمده است.

هارپ در آلاسکا

9/4773 میانگین  بین دهه ی 1367-1377

4/18658 میانگین بین دهه ی 1377-1387

افزایش در دهه اخیر برابر با : 8/290

چرا درصد زلزله ها در عمق 14 کیلومتر در ایران اینگونه بالا رفته اند؟

در حین جستجو ها به یک عدد ویژه ای برخورد کردم که به نظرم  غیر واقعی رسید. سئوالی برایم پیش آمد که چگونه اغلب زمین لرزه ها در چند سال اخیر در ایران در عمق 14 کیلومتر اتفاق افتاده اند؟ و وقتی نگاهی به دهه قبل انداختم متوجه شدم که عملا درصد زمین لرزه ها در این عمق یا صفر بودند و یا حد اکثر تا دو درصد.

 هارپ

 جالبه که بدونید فردی از بندر لنگه در نظرات یکی از سایت ها در مورد زلزله های پی در پی در این بندر اینگونه صحبت کرده بود.که در سایت از ثریا هم این مطلب البته با فیلمش بود که منم عیناً قرار میدم بخونید!

من ساکن بندرلنگه هستم، شهری کوچک در کنار خلیج فارس.
دو هفته قبل زلزله زیاد میومد که کمتر از 3 ریشتر بود. این زلزله ها تا دو هفته ادامه داشتند. در موقع زلزله بعضی از قسمت های دریا برای چند لحظه قرمز میشد و در این دو هفته ماهی ها میمردند و بعضی ها هم سوخته بودند. بعد چند روز بوی بد (مثل بوی فاضلاب) از طرف دریا به سمت شهر اومد.
در اخبار استان گفته بود که این به خاطر جلبک های سمی در دریا است (که من در این 27 سالی که در بندرلنگه بودم جلبک سمی نشنیده بودم). بعد از این اعلام کرد که ماهی های بعضی مناطق استان را کسی مصرف نکند.
من یک تکه از فیلم حادثه عجیب که در دریا رخ داده می گذارم و نگاه کنید.
من خودم وقتی یک هفته زلزله پشت سر هم میکرد گفتم حتما کوه آتشفشان توی دریا است. حالا نظر دوستان چیه…

برای تماشای این فیلم کوتاه به اینجا اشاره کنید . متاسفانه لینک درج نگردیده . برای دیدن کلیپ به لینک منبع در انتها مراجعه فرمایید . با تشکر

این کلیپ کمتر از یک دقیقه است و تماشای آن به شما توصیه می شود. هنگام تماشا به قرمزی روی سطح آب دقت کنید.

در سال 1386 , 152 دلفین در خلیج فارس به طور غیر منتظره در دو نوبت به فاصله یک ماه مرده و به ساحل دریا کشیده شدند. دسته ی اول شامل 79 دلفین و دسته دوم هم 73 دلفین بود.

مرگ دلفین ها بوسیله هارپ

واقعاً عکس زیر را ببینید کاملاً اثر سوختگی  در اثر امواج هارپ در بدن دلفین های  مرده خلیج فارس هست

دلفین های خلیج فارس و هارپ

 

خلاصه بحث

همانطور که گفته شد ارتعاشات رادیویی هارپ باعث سرخ شدن لایه آیونوسفیر شده و این لایه را  به نوسان در می آورد.

این نوسانات به نوبه خود موجب صدا با فرکانس های پایین از 1 تا 20 هرتس می شوند که این فرکانس ها پس از نفوذ به زمین، زمین زلزله ایجاد می کنند.

اما شاید همه این سوال براشون پیش آمده باشد اگر آمریکا چنین سلاحی دارد پس چرا علیه ایران که تمام مشکلات آنها در جهان بخاطر ماست و ما را بدترین دشمنشون و مانع نظم نوین شیطانی خود معرفی می کنند استفاده نمی کنند باید در این مورد گفت که هارپ در ابتدای کار و آزمایشات است و زلزله های هائیتی و ژاپن  همه آزمایش آن بودند به نظر می رسد آمریکا در کنترل دقیق امواج به جای مورد نظر هنوز نرسیده یعنی دقیقاً نتوانستند امواج تولیدی را هدایت و همانجایی که می خواهند زلزله ایجاد شود هدایت کنند و در ضمن شاید طول امواج هم فعلاً به ایران نرسد و نیاز به نصب آنتن در نزدیکی های ایران باشد و اینکه به نظر هر جای ایران با رها زلزله شده و چندان مملکت را دچار بحران جدی نکرده و آنها برای تهران روی هارپ کار می کنند واینکه دقیقاض بتوانند یک کشور را هم امواج را به سویش هدایت کنند برایشون فعلاً مشکل هست تا چه برسد به یک شهر در یک کشور پس با ید در آینده که با رسیدن به تکنولوزی بیشتر توانستند هدایت کامل ودقیق هارپ را بدست گیرند منتظر این وقایع هم بود که ان شا الله خدا بر هر چیز قادر است کید آنان را به خودشان باز گرداند ولی درهر حال هشیار هم باید بود.

منابع

http://www.iiees.ac.ir

az-soraya.blogfa.com

http://zoodi.com/

گرداوری گروه فن و هنر ایران زمین 

WhatsApp us