جاکفشی چوبی برای راهروهای کوچک

و اگر کفش های شما جا نمیگیرند در جاکفشی ، فقط یک قفسه بیرون بیاورید تا فضای بیشتری ایجاد شود این جاکفشی کاربردی طراحی شده برای راهروهای کوچک مناسب است. کفش های شما را به صورت عمودی در قفسه های شیب دار ذخیره می کند که شناسایی و گرفتن جفت مورد نظر شما را آسان می کند.

جاکفشی کاربردی چوبی جمع و جور اما فوق العاده جادار

جاکفشی کاربردی جادار
جاکفشی کاربردی جادار

همچنین فضای لازم برای لوازم جانبی دیگر وجود دارد که می توانید کفش ها را با آنها جفت کنید

تا به حال فکر کرده اید وقتی سیندرلا وقتی یک شاهزاده خانم شد چگونه تمام کفش هایش را مرتب نگه داشت؟ احتمالاً اینطور نیست اما او مطمئناً عاشق این طرح بود. بسیار ساده و جمع و جور و همچنین بسیار جادار و به خوبی سازمان یافته است.

انبار کفش براق و دیواری

جاکفشی کاربردی دیواری
جاکفشی کاربردی دیواری

کابینت کفش طراحی شده توسط سباستین دش به دلایل مختلف جالب توجه است. اول از همه ، این دیواری است ، جزییاتی که به راحتی قابل چشم پوشی است. همچنین ، این قاب توسط شیشه های رنگی قاب شده و ظاهری کاملاً شیک را ارائه می دهد.

کابینت نگهداری کفش با درهای لوور

جاکفشی با درهای لوور
جاکفشی با درهای لوور

علاوه بر پنج قفسه ، در کابینت یک کشو برای لوازم جانبی نیز تعبیه شده است

درهای شیشه ای از ویژگی های درجه یک در مورد این کابینت کفش است. جذابیت زیبایی به قطعه می بخشد و در عین حال کمی جذابیت روستایی را نیز در ترکیب ایجاد می کند. با این حال ، طراحی تاریک آن را ساده و مدرن نگه می دارد.

کابینت نگهداری کفش ساده و گرافیکی

جاکفشی کاربردی با طراحی گرافیکی
جاکفشی کاربردی با طراحی گرافیکی

لبه های کشوی زاویه دار جزئیات ظریفی است که تفاوت را ایجاد می کند

طرحی مانند این طرح ادغام کابینت در هر سبک خاصی را دشوار می کند. این نوع مبلمان اکسسوری است که تقریباً در هر نوع دکوراسیون یا تم بسیار مناسب است.

جاکفشی کاربردی گنجه ای

جاکفشی گنجه ای
جاکفشی گنجه ای

این جا کفش کمد یک پروژه ساده است که حتی مبتدیان نیز از ساخت آن لذت خواهند برد. برای قرار دادن در کمد شما بسیار مناسب است ، یا می تواند در ورودی خانه شما بنشیند. برای خانم هایی که مجموعه بزرگی از کفش دارند ، ایده آل برای افزودن به کمد لباس راحتی است و تمام کفش های شما را در یک کابینت نگه می دارد. برای سازماندهی بهتر ، می توانید از برچسب استفاده کنید تا همه چیز را کاملاً سازماندهی کند. این یک گزینه عالی برای ذخیره سازی تمام کفش های خانواده شما در ورودی خانه است.

قفسه کفش صنعتی

جاکفشی صنعتی
جاکفشی صنعتی

برای داشتن یک کابینت کفش طرح باز برای ورود به خانه خود ، این پروژه جا کفشی صنعتی را امتحان کنید. این باعث می شود ورودی خانه شما بسیار مرتب تر به نظر برسد و در هنگام بازگشت به خانه دیگر نگران قرار دادن کفش های گل آلود در کابینت نخواهید بود. رنگ تیره چوب برای قرار دادن کفش در بالای سر ایده آل است و علائم و زخم ها به راحتی ظاهر نمی شوند.

نیمکت ذخیره سازی کفش

جاکفشی نیمکتی
جاکفشی نیمکتی

این نیمکت ذخیره سازی کفش ورودی هم به عنوان یک جاکفشی و هم جایی برای نشستن برای پوشیدن کفش های شما در صبح عمل می کند. مجموعه کفش های روزمره یک خانواده کامل می توانند در این نیمکت قرار بگیرند ، که وقتی در ورودی خانه قرار می گیرند ، جذاب به نظر می رسند. اگر یک اتاق رختکن بزرگ یا کمد لباس مجلسی دارید ، در آنجا نیز به نظر عالی می آید و وقتی آماده می شوید هر روز صبح از در خارج شوید ، جایی برای نشستن به شما می دهد.

جاکفشی کاربردی از چوب اصلاح شده و دست ساز

جاکفشی کاربردی دست ساز
جاکفشی کاربردی دست ساز

این جایگاه کفش چوبی با چوب صنعتی و دست ساز در هر خانه ای فوق العاده به نظر می رسد و یک مبلمان روستایی در عین حال کاربردی ارائه می دهد. در چهار سطح مختلف ، می توانید دوازده جفت کفش مردانه یا حتی بیشتر کفش زنانه در دست داشته باشید. با افزودن سطوح اضافی می توان آن را به نیازهای شما سفارشی کرد. این جاکفشی ذخیره سازی در راهرو یا گنجه شما فوق العاده به نظر می رسد و انتخاب یک جفت کفش را در هنگام عجله برای رفتن به محل کار یا تحصیل آسان می کند.

قفسه کفش صندوقی

جاکفشی صندوقی
جاکفشی صندوقی

اگر به دنبال یک وسیله جالب برای اتاق خواب یا ورودی خانه خود هستید ، از ایجاد این جا کفشی جعبه ای لذت خواهید برد. کمی متفاوت از کابینت های نگهداری کفش معمولی است و همچنین می تواند برای نگهداری وسایل دیگر مانند کیف یا کتاب نیز مورد استفاده قرار گیرد. این گزینه ایده آل برای هر کسی است که چکمه یا کفش زمستانی دارد و به راحتی در کابینت نگهداری کفش با اندازه معمولی شما جای نمی گیرد. نکته جالب در مورد این پروژه این است که می توانید آن را متناسب با دکوراسیون منزل خود تنظیم کنید. به سادگی تعداد جعبه ها و رنگ رنگی را که دوست دارید انتخاب کنید و از افزودن این قطعه ذخیره سازی جدید به خانه خود لذت خواهید برد.

کابینت نگهداری کفش درب مخفی

جاکفشی درب مخفی
جاکفشی درب مخفی

برای هرکسی که در خانه خود کمبود فضای کافی داشته باشد اما در از بین بردن بی نظمی ناامید شده است ، این جاکفشی درب مخفی را دوست خواهد داشت . با این پروژه در فضای زیادی صرفه جویی خواهید کرد که نصب آن تقریباً بر روی هر درب آسان است. تا زمانی که در طرف دیگر درب چند سانتی متر عمق داشته باشید ، اضافه کردن این کابینت ذخیره سازی مفید به کمد یا اتاق خواب خود مشکلی نخواهید داشت. برای کفش ایده آل است اما می تواند برای ذخیره کمربندها و سایر لوازمی که هر روز استفاده می کنید استفاده شود. این پروژه از تخته های چوبی ساده استفاده می کند و می توانید هر رنگی را که دوست دارید برای آنها نقاشی کنید تا کمی شخصیت بیشتری به پروژه بیفزاید.

کابینت ذخیره سازی کفش با تخته سه لا

جاکفشی با تخته سه لا
جاکفشی با تخته سه لا

دوستان و خانواده شما باور نخواهند کرد که شما این کابینت نگهداری کفش را از ابتدا ساخته اید. به نظر می رسد دقیقاً مانند چیزی است که می توانید در فروشگاه خریداری کنید اما بدون برچسب قیمت گران . دستورالعمل ها توصیه می کنند از تخته سه لا استفاده کنید ، و یک پروژه سرگرم کننده است که باید آن را طی یک یا دو آخر هفته انجام دهید. نکته قابل توجه در مورد این کابینت این است که برای نگهداری کفش و چکمه در اندازه و ارتفاع مختلف طراحی شده است. اگر چکمه های بلندی دارید ، خیلی دوست دارید فضای ذخیره سازی آنها را بدون آسیب رساندن به کفش با جمع کردن آنها ، ذخیره کنید.

کفش راحتی سوزان تنبل

جاکفشی راحتی سوزان تنبل
جاکفشی راحتی سوزان تنبل

اگر می خواهید اتاق خواب یا کمد لباس خود را به یک نمایشگاه برای لباس و کفش خود تبدیل کنید ، عاشق این جاکفشی تنبل سوزان خواهید شد. به نظر می رسد این دقیقاً مانند کابینتی است که در یک فروشگاه لباس شیک پیدا می کنید و حتی کسل کننده ترین مکان ها را نیز صنوبر می کند. شما عاشق این هستید که چند جفت کفش را می توانید در این قفسه جا دهید و هرگز فضای کمتری نخواهید داشت تا جدیدترین مجموعه را به مجموعه خود اضافه کنید.

کابینت کفش راه پله ای

این یکی از جالب ترین پروژه های لیست امروز ما است و می تواند به راحتی فضای استفاده نشده را اشغال کرده و به یک کابینت باور نکردنی برای نگهداری کفش تبدیل کند. این زیر کابینت کفش راه پله فضای زیادی را برای مجموعه کفش کل خانواده شما فراهم می کند ، بدون اینکه فضای اضافی در خانه اشغال کنید.

کابینت کفش قابل ارتقا

اگر مدام به مجموعه کفش های خود اضافه کنید ، هرگز با این جاکفشی قابل ارتقا فضای کم نخواهید آورد . از بیرون خیره کننده به نظر می رسد و کفش های مورد علاقه شما را به شکلی مرتب و منظم به نمایش می گذارد. این کابینت ایده آل برای یک اتاق خواب بزرگ یا کمد لباس راحتی است.

همه این پروژه ها و ایده ها برای نگهداری مرتب در خانه شما عالی هستند. امروز در اینجا پروژه ای که متناسب با هر ورودی یا راهروایی باشد پیدا خواهید کرد . یک جاکفشی مناسب برای افزودن به هر خانه ای است و معمولاً فضای بیشتری را ایجاد می کند تا اینکه فضا را از بین ببرد. امیدواریم این پروژه ها به شما الهام بخشی از خانه شما بدهد و به شما کمک کند تا مجموعه کفش شما و خانواده تان در آینده منظم باشد.

کلمات کلیدی : جاکفشی چوبی ، جاکفشی چوب سه لا ، جاکفشی کابینت چوبی

مطالب مرتبط با مبلمان و دکوراسیون چوبی: