4 دراور چوبی مجلل که شایسته اتاق خواب مستر شما هستند

آیا به دنبال آن قطعه مبلمان چوبی هستید که بتواند خانه شما را کامل کند؟ ما این احساس را داریم که یک دراور چوبی درست این کار را انجام میدهد. این نوع قطعه چوبی می تواند بسیار کاربردی باشد و در عین حال شگفت انگیز به نظر برسد.

چند نکته جذاب از بافت های چوبی به دراور اضافه کنید و میبینید که می تواند به یک مبلمان دوست داشتنی و یک عنصر طراحی قدرتمند تبدیل شود. در صورت نیاز به ایده برای انتخاب دراور چوبی مناسب ، خوشحال می شویم برخی از مدل های مورد علاقه خود را با شما به اشتراک بگذاریم.

مدل های دراور چوبی
مدل های دراور چوبی
  1. دراور چوبی 9 کشویی
مدل های دراور چوبی
مدل های دراور چوبی

این دراور چوبی 9 کشویی همانقدر جذاب است که کاربردی نیز هست. این دراور با دقت توسط صنعتگران ماهر از چوب درخت کاج جامد ساخته شده است و از قالب های تاج سنتی برخوردار است که علاوه بر زیبایی به طراحی جذاب آن نیز می افزاید. جزئیات بارز دیگر دستگیره های قابل حذف شدن است که ظاهری معمولی و آشنا به آن می بخشد. این دراور چوبی در مجموع دارای 9 کشوی ذخیره سازی است که سه عدد از آنها کوچکتر بوده و در قسمت بالایی قرار گرفته اند. این یک قطعه مناسب برای یک خانه خانوادگی است.

  • دراور چوبی 7 کشویی
مدل های دراور چوبی
مدل های دراور چوبی

این دراور 7 کشویی همچنین دارای شخصیت و جذابیت چوبی قوی ایست. این یک قطعه مبلمان قدیمی است ، با طراحی تمیز و ظریف و ظاهری که در مقایسه با مدل های دیگر کمی رسمی تر است. رنگ آبی تیره و مات بر شکل کلی شیک آن تأکید دارد. این یک قطعه زیبا برای یک اتاق خواب اصلی یا یک اتاق مهمان مناسب است. در مجموع هفت کشو دارد ، چهار کشوی بزرگتر و سه عدد کشو در بالا. تزئینات قالب در امتداد بالا و پایه پیچ و تاب سنتی به طراحی آن می بخشد.

  • دراور چوبی 5 کشویی
مدل های دراور چوبی
مدل های دراور چوبی

برای فضاهای کوچکتر ، یک کمد باریک تر ، با یک ستون کشو در نظر بگیرید. یک مثال زیبا ، دراور 5 کشو است که به همان زیبایی کاربردی است. در مجموع پنج کشو دارد ، همه یک اندازه و به صورت عمودی تراز شده. این باعث می شود فضای کف شما کم شود و با بلندتر بودن نسبت به سایر دراورهای پهن ، فضا را جبران کند. می توانید آن را در این رنگ زیبای خاکستری طرح چوب و از چوب محکم تهیه کنید.

  • دراور 9 کشویی
مدل های دراور چوبی
مدل های دراور چوبی

این دراور 9 کشویی است ، یک مبلمان زیبا که برای فضای داخلی مدرن مناسب است. این دراور از چوب کاج محکم ساخته شده و دارای یک رنگ خاکستری خنثی است که دانه های طبیعی چوب را در معرض دید قرار داده و جلوه ای اصیل به قطعه می دهد. پایه این دراور چوبی شیک به خصوص جالب توجه است. این قطعه از فلز ساخته شده و دارای یک طرح مستطیل شکل و باز است که حال و هوای مدرنی به طراحی کلی می بخشد. این کمد دارای 9 کشو است که سه عدد از آنها از سایزهای دیگر کوچکتر است.

حسین عتیقی

کلمات کلیدی: دراور چوبی ، مبلمان چوبی ، بافت چوبی ،

مطالب مرتبط با دراور چوبی :

گالری عکس دراور چوبی :

WhatsApp us