درب لابی چوبی

درب ورودی لابی ساختمان : نکات مهم و تاثیر گذار در برآورد هزینه یک درب شامل موارد زیر می باشد .

  1. روش ساخت
  2. نوع چوب یا چوب و روکش و یا چوب و ام دی اف و روکش
  3. نوع رنگ مانند پلی استر , پلی یورتان یا رنگ های پولیشی
  4. چهارچوب و روکوب و تاج درب
طرح درب چوبی کلاسیک , قیمت درب چوبی کلاسیک , انواع درب چوبی کلاسیک , درب کلاسیک چوبی لابی , درب های چوبی کلاسیک , درب ورودی کلاسیک چوبی
طرح درب چوبی کلاسیک , قیمت درب چوبی کلاسیک , انواع درب چوبی کلاسیک , درب کلاسیک چوبی لابی , درب های چوبی کلاسیک , درب ورودی کلاسیک چوبی

قیمت یک درب های لابی تمام چوب خالص چگونه محاسبه می شود ؟

اصولا درب های لابی می بایست تمام چوب خالص ساخته شوند . موقعیت درب لابی یک موقعیت خاص است بطوری که درب در تغییر فصل بیشترین سرما و گرما را تجربه خواهد کرد . از این رو باید از متریال باکیفیت و همگن درب را بسازیم . درب هایی که از ام دی اف MDF و چوب ساخته می شوند نهایتا بعد از یکی دو سال نیاز به مرمت و تعمیر دارند .

بهترین نوع چوب برای ساخت درب لابی چیست ؟

چوب درختان پهن برگ که سخت و مقاوم در برابر رطوبت باشند برای ساخت درب لابی بسیار مناسب هستند . مانند درب های چوب بلوط , درب چوب ماهون , درب چوب اکاژو , درب چوب اش ( چوب عش ) درب چوب ون , درب چوب رزوود , درب چوب اقاقیا و از این موارد که هم چوب هایی بسیار سخت هستند و هم مقاومت خوبی در برابر رطوبت دارند .

روش ساخت درب های بلوط

دو روش استاندارد برای ساخت درب های تمام چوب در جهان وجود دارد که در کارگاه فن و هنر هم به همان روش عملیات ساخت انجام می شود .

ساخت درب چوبی LVL : از قطعات ریز و به هم پیوسته چوب قطعات بزرگتر چوب مانند کلاف درب ساخته می شود . قیمت بالا بدلیل اجرت و زمان طولانی ساخت قطعات .

ساخت درب تمام چوب خالص : قطعات مانند کلاف از چوب یک تکه ساخته می شوند . در این روش ریسک بالایی نسبت به انقباض و انبساط چوب وجود دارد ولی در روش lvl این ریسک بطور کامل برطرف شده است .

درب چوبی لابی
درب چوبی لابی

درب چوبی لابی در چه ابعاد و رنگ هایی موجود است ؟

درب های تمام چوب را به هر رنگی می‌توانید رنگ کنید فقط برخی از درب ها که دارای چوبی تیره هستند را نمی‌توان به رنگ روشن تر تبدیل کنیم .

ابعاد درب های سفارشی قابل تنظیم و سفارشی سازی است , یعنی به هر ابعادی قابل ساخت است .

80 مدل درب لابی 2019 , درب ورودی چوبی لوکس

انواع درب های تمام چوب لابی و مدل های جدید درب تمام چوبی ورودی واحد را از لینک های زیر مشاهده کنید .

برآورد قیمت انواع درب ورودی و لابی را از کجا دریافت کنم ؟
درب تمام چوب ورودی ساختمان
درب تمام چوب ورودی ساختمان

برای دریافت قیمت تصویر درب مورد نظر خود را بر روی پیامرسان این مجموعه ارسال کنید . کارشناسان و متخصصان این مجموعه آماده پاسخگویی و مشاوره هستند .

مطالب مرتبط با موضوع درب چوبی :

همه مدل های ساخته شده درب چوبی صنایع چوب فن و هنر

ما در این صفحه تصاویری از پروژه ها و نمونه های ساخته شده توسط صنایع چوب فن و هنر را برای شما گرداوری کرده ایم , مطمئنا با مشاهده آنها به قدرت و تجربه این مجموعه برای ساخت پروژه ها پی خواهید برد .
مشاهده تصاویر و نمونه های درب چوبی سفارشی
درب تمام چوب ورودی ساختمان
درب تمام چوب ورودی ساختمان
درب تمام چوب ورودی ساختمان
درب تمام چوب ورودی ساختمان

با تشکر از توجه شما