انواع در کابینت

نوشته شده توسط: ف . پاکزاد

درب کابینت چوبی , ساخت کابینت چوبی , درب کابینت چوب بلوط
درب کابینت چوبی , ساخت کابینت چوبی , درب کابینت چوب بلوط

هنگامی که فکر تغییر آشپزخانه خود هستید ، مهم است که  یاد شما باشد کابینت ها یکی از ویژگی های اصلی و مشخص آشپزخانه شما هستند. این واحدها بیشترین استفاده را در آشپزخانه دارند که به سبک زندگی شما و ارزش شما افزوده است.

کابینت های آشپزخانه بیان چشمگیری از آشپزخانه دارند و نوع درهای کابینت که انتخاب می کنید شخصیت و سلیقه شما را مشخص می کند.

برخی ممکن است نتیجه بگیرند که همه درها و کشوها یکسان هستند ، اما در واقع آنها به سبک های مختلفی مانند قرار دادن ، پوشش جزئی و همپوشانی کامل ارائه می شوند. از آنجا که انتخاب در کابینت یکی از مهمترین اجزای یک آشپزخانه است ، شما می خواهید از عملکرد فوق العاده آنها اطمینان حاصل کنید. تعیین کیفیت آنها عامل بزرگی در انتخاب شما و ارزیابی خرید شماست.

درب کابینت چوبی , ساخت کابینت چوبی , درب کابینت چوب بلوط
درب کابینت چوبی , ساخت کابینت چوبی , درب کابینت چوب بلوط

تاریخچه کابینت آشپزخانه

در آغاز قرن ، بیشتر کابینت های ساخته شده در آشپزخانه دارای درهای کابینت داخلی با لولاهای کوچک بر روی قاب در کابینت بودند. لولاها در اطراف دهانه کابینت یا داخل واحد قابل مشاهده بودند و حتی هنگام بسته شدن در نیز قابل مشاهده بودند. امروزه شما می بینید که آنها به طور منظم نصب می شوند ، اما با پیشرفت در طراحی ، برخی از انواع اضافی نیز ظاهر شده اند.

درهای کابینت با پوشش جزئی نسخه ای پیشرفته از در های کابینت داخلی است. روکش جزئی روی فریم واحد متصل شده است که واحد را کاملاً پوشانده و بخشی از آن را نیز قاب صورت تمام شده را می پوشاند. این طراحی مجدد به خوبی کار می کند زیرا می توان سخت افزار کاربردی تری را نصب کرد. از طرف دیگر ، این به کاهش فضای قابل استفاده داخل کابینت ادامه می دهد. اگرچه از نظر زیبایی جذابیت بیشتری دارد ، اما پوشش جزئی ممکن است لولاهای قابل مشاهده باشد.

درب کابینت چوبی , ساخت کابینت چوبی , درب کابینت چوب بلوط
درب کابینت چوبی , ساخت کابینت چوبی , درب کابینت چوب بلوط

مدرن ترین طراحی ، پوشش کامل یا به اصطلاح گاهی اوقات در کابینت به سبک یورو است. امروزه آنها با در یا کشو کاملاً واحد را پوشش می دهند یکی از بهترین ظاهرها است. با بسته شدن درها ، فریم های صورت از بین رفته اند. این طراحی فعلی به این معنی است که لولاها قابل مشاهده نیستند و به شما امکان باز و بسته شدن درها را بدون برخورد به یکدیگر می دهد.

انواع  ستون آشپزخانه:

درهای کابینت آشپزخانه لوور دار به عنوان اسکلت افقی نیز شناخته می شوند. این نوع کابینت را می توانید روی پنجره ها و برخی از قطعات مبلمان مشاهده کنید ، اما در کابینت آشپزخانه نیز استفاده می شود.  نمای در  معمولاً بین هر ستون فاصله دارد که آنها را برای صاحبان خانه هایی که می خواهند کابینت های تهویه دار داشته باشند ایده آل می کند. حتماً قیمت ها را در این سبک بررسی کنید زیرا قیمت آنها نسبتاً گران است.

درب کابینت چوبی , ساخت کابینت چوبی , درب کابینت چوب بلوط
درب کابینت چوبی , ساخت کابینت چوبی , درب کابینت چوب بلوط

درهای کابینت آشپزخانه شاکر بسیار محبوب هستند زیرا سبک کابینت متمایزی هستند که پنج قطعه صفحه تخت محصور در یک قاب ساخته شده از چهار قطعه کابینت دارند. درب برای خطوط تمیز و ساده مورد علاقه شماست که می تواند در آشپزخانه های سنتی یا معاصر ترکیب شده و کاربردی داشته باشد. این سبک در انواع مختلف چوب و انتخاب رنگ وجود دارد. آنها را می توان رنگ آمیزی کرد.

در های کابینت تخت آشپزخانه از لحاظ ظاهری کاملاً ساده هستند اما گزینه ای شیک برای آشپزخانه شما هستند. ظاهر ترکیبی از خطوط سخت با شکلی بدون سر و صدا ، تقریباً مینیمالیستی است. سبک ساده با آشپزخانه مدرن کاملاً متناسب است. این در ها معمولاً از چوب های لمینت یا تزئینی مناسب با بودجه ساخته می شوند.

درهای کابینت آشپزخانه کلاسیک ، صاحب خانه ای را دوست دارند که عاشق ظاهر قدیمی در آشپزخانه است. آنها ظاهر یک سبک قدیمی را به ارمغان می آورند ، به ویژه هنگامی که گوشه درها برای نمای پر کاربرد درست  می شوند. این سبک از در برای خانه هایی مناسب است که آشپزخانه بازتاب جذابیت باستانی است.

درهای کابینت آشپزخانه طبیعی یک انتخاب عالی برای صاحبان خانه است که علاقه زیادی به محیط های به سبک کلبه و جذابیت جنگلی دارند. درب ها با یک صفحه مرکزی ساخته شده از چوب مشخص می شوند. قبل از ظهور رنگ ، گچ و دیوار خشک ، این مواد در روزهای گذشته به عنوان دیوار تزئینی استفاده می شد.

درهای کابینت آشپزخانه هم در شکل ظاهری و هم در عملکرد آشپزخانه شما نقش مهمی دارند. اگرچه همه جعبه های مجهز به قفسه و کشو هستند ، اما سبک در کابینت که برای آشپزخانه انتخاب می کنید بر شخصیت خانه شما تأثیر می گذارد.

گالری تصاویر درب کابینت :
مطالب مرتبط با درب کابینت آشپزخانه :