ما همیشه در جستجوی راه هایی هستیم که بتوانیم سطح زندگی خانه خود را گسترش دهیم و فضاهای بلااستفاده را به مناطق کارآمد و چند کاربره تبدیل کنیم . با توجه به اینکه دفتر خانه به طور فزاینده ای در اقامتگاه های سراسر جهان به یکی از ضروریات تبدیل می شود ، فضای یک مکان اختصاصی برای کار در خانه فضایی است که بسیاری دیگر در جستجوی آن هستند . گزینه ها متنوع هستند و تا حد زیادی به خانه و نقشه کلی آن بستگی دارند . از یک اتاق زیر شیروانی و زیرزمین فراموش شده تا گوشه اتاق خواب می توان به یک فضای کاری هوشمند تبدیل کرد . اما برای کسانی که به دنبال شکل دادن به یک دفتر کار اختصاصی در خانه هستند که از محل زندگی اصلی برداشته شده است ، گاراژ یک جایگزین جالب و متنوع ارائه می دهد .

تبدیل گاراژ به یک دفتر خانه کاری است که نیاز به برنامه ریزی صحیح و کمی ذکاوت دارد . یک گاراژ بزرگ می تواند به اندازه یک خانه و استودیوی اختصاصی عمل کند . همچنین در صورت لزوم می تواند محل زندگی دوم شما یا یک پاتوق غیر رسمی و جایگاه انجام مشق شب برای بچه ها باشد . در اینجا نگاهی به بهترین ایده های دفتر خانه در گاراژ است که می توانید از آنها استفاده کنید ، از شیک و عجیب و غریب گرفته تا کارآمد و اساسی .

وقت کار از سوله است !

درست کردن اصول اولیه

تبدیل گاراژ به یک دفتر خانه با اطمینان از اینکه گاراژ به عنوان فضایی برای زندگی دائمی تر قابل استفاده است ، شروع می شود . کفپوش گاراژ را در نظر بگیرید و اگر بتن ساده است ( که معمولاً چنین است ) ، از کاشی کف ، کاشی فرش یا سطح کف چوبی و دنج دیگری استفاده کنید تا مطمئن شوید دفتر خانه در تمام فصول سال احساس راحتی می کند . سپس به دیوارها و پنجره ها اهمیت بدهید تا عایق بندی فضا بهتر شود . اکثر گاراژها عایق بندی بسیار ضعیفی دارند و با تعویض پنجره ها و افزودن لایه ای دیگر از دیوار خشک به فضا می توانید به راحتی فضای شیک و فصلی آن را بسازید .

دفتر کار خانگی
دفتر کار خانگی

در این گاراژ با استفاده از دکوراسیون چوبی می توانید دفتر کار زیبا و مدرن داشته باشید ، در این جا از کمدهای یخچالی چوبی استفاده شده است و البته در طبقات همراه چوب از فلز نیز استفاده شده است و البته میز کنفرانس بزرگ با پایه های خلاقانه پهن از جنس چوب فوق العاده ست .

دکوراسیون چوبی
دکوراسیون چوبی

این دفتر خانه در گاراژ عالی بنظر می رسد ، میز طراحی چوبی و میزهای تحریر چوبی با چندین کمد و کابینت های برای قفسه سازی بهترین انتخاب هستند .

میزهای تحریر چوبی
میزهای تحریر چوبی

در این طرح از کتابخانه چوبی بزرگ استفاده شده است و همینطور میز تحریر بزرگ و پهن چوبی .

سبک و زیبایی شناسی

هنگامی که اساسی ترین چیزها را در جای خود قرار دادید و گاراژ را به محلی مناسب تر تبدیل کردید ، وقت آن است که توجه خود را به سبک و کارایی فضا معطوف کنید . در اینجا ممکن است بخواهید از سبک های کاملاً امروزی یا مدرن دوری کنید و ترکیبی از صنعتی ، خانه ای کشاورزی یا روستیک بدون مدرنیته به بهترین وجهی کار استفاده کنید . قبل از اینکه وسایل کار خود را باز کنید و وسایل تزئینی را به همراه بیاورید ، برای میز مورد نیاز دفتر خود از میز ، صندلی و قفسه چوبی شروع کنید . یک طرح رنگی خنثی همچنین جلوی درهم و برهمی بصری را می گیرد و فضای مطبوع و آرام را به دفتر می بخشد .

کتابخانه چوبی بزرگ
کتابخانه چوبی بزرگ

در کنار این رنگ های خنثی انتخاب تخته سیاه چوبی و میز تحریر چوبی قهوه ای انتخابی هوشمند است .

میز تحریر چوبی قهوه ای
میز تحریر چوبی قهوه ای

ما عاشق این طرح دفتر کار خانگی در گاراژ شده ایم ، این میز تحریرچوبی بزرگ و زیباست ، شما این میز فانتزی چوبی با پایه های سیاه را دوست خواهید داشت . و این میز طبقه دار که قفسه های کتابخانه اش به راحتی پنهان می شود و آن کتابخانه زیبا و ساده چوبی که جا کمی می گیرد همه در یک طیف رنگی قرار دارند .

دفتر کار خانگی و دکوراسیون
دفتر کار خانگی و دکوراسیون

با انتخاب میزهای چوبی در دو رنگ فضای متفاوت را ایجاد کرده اند ، میز بلند کار وسط با پایه های فلزی ، این کتابخانه چوبی با ارتفاع کوتاه با پایه های باریک می تواند خلاقانه باشد شما می توانید وسایل تزئینی را روی آن قرار بدهید .

روشنایی ، امنیت و موارد دیگر

روشنایی در دفتر خانه در اولویت است و مثل همیشه ، شما ترکیبی از کار و نور محیط را می خواهید . اما بیشتر اوقات ، گاراژها فضاهای خالی از نور طبیعی نیستند و با جایگزینی درب قدیمی گاراژ با پانل های شیشه ای شفاف یا درهای شیشه ای کشویی ، می توانید تهویه هوا را بیشتر بهبود ببخشید . قبل از اینکه متعهد شوید که گاراژ را به یک دفتر کار شیک در خانه تبدیل کنید ، از کوچک شروع کنید .

میزهای چوبی در دو رنگ
میزهای چوبی در دو رنگ

این میزهای چوبی u  شکل با دو رنگ سفید و قهوه ای تیره انتخاب جذابی است ، تعداد کشو و کابینت ها زیاد است ، با داشتن طبقات برای تزئین و قرار دادن کتابها کار خود را آسان کرده اند .

میزهای چوبی در دو رنگ
میزهای چوبی در دو رنگ

این گاراژ بزرگ است ، شما با داشتن کفپوش چوبی آنرا بزرگ تر هم به نمایش می گذارید و اینجا شما می توانید باشگاه و دفتر کار را یکی کنید ، میز کار چوبی زیباست ، رنگ سفید چوب و پایه های قهوه ای خلاقانه ایده ای عالی را به شما داده است .

کفپوش چوبی
کفپوش چوبی

این گاراژ با داشتن منظره ای رو به حیاط به شما کمک می کند تا روحیه ای مضاعف داشته باشید ، استفاده از چوب هم کمک زیادی می کند ، در یک دیوار استفاده از دکوراسیون چوبی بهترین انتخاب برای این دفتر کار خانگی است . در این دکوراسیون از دو میز تحریر چوبی بزرگ و چندین کابینت و کشو استفاده شده است ، قفسه ها برای قرار دادن وسایل تزئینی است .

نویسنده : حسین عتیقی

کلمات کلیدی : دفتر کار چوبی خانگی ، دکور بندی دفتر کار ، استفاده از گاراژبعنوان دفتر کار

مقالات مرتبط با دفتر کار خانگی:

WhatsApp us