ساخت کتابخانه

طراحی و ساخت و براورد قیمت انواع کتابخانه چوب و ام دی اف و روکش چوب در تهران

قیمت کتابخانه چوبی :

برای دریافت قیمت طرح و ابعاد را روی پیام رسان ارسال کنید

مدل کتابخانه چوبی
مدل کتابخانه چوبی

ساخت کتابخانه چوبی :

طراحی و ساخت کتابخانه در دکوراسیون داخلی منزل بسیار پرطرفدار و محبوب است . کتابخانه های چوبی در محیط مسکونی , محل کار و فضای تجاری بسیار پرمصرف است . داشتن یک کتابخانه چوبی بزرگ برای برخی از افراد از اهمیت بالایی برخوردار است ولی داشتن محدودیت های فضا و زندگی در خانه های آپارتمانی باعث شده این کتابخانه ها به سایز های کوچکتر تبدیل شود .

مدل کتابخانه چوبی
مدل کتابخانه چوبی

در برخی از محیط فضاهای اضافه را می توان کتابخانه کنیم . مثلا گوشه های بالا استفاده , دیوارهای خالی را می توان کتابخانه کنیم .

در این مطلب چند روش برای دیزاین با کتابخانه را برای شما گرداوری کرده ایم . در وحله اول با توجه به ایده هایی که در ذهن دارید و یا از گوگل گرداوری می کنید و با تمرکز بر روی فضای موجودی که دارید و همینطور هزینه ای که می خواهید صرف کنید یک روش از روش های زیر را انتخاب کنید .

گالری عکس کتابخانه چوبی :

یک ایده ارزان و مناسب برای کتابخانه دیواری

استفاده از تخته های اسلب چوبی یا تخته الوارهای ساده به کمک گونیا و گوشه های اتصال طبقه به دیوار چند طبقه را با فواصل مختلف بر روی دیوار متصل کنید .

انواع شلف دیواری، شلف، شلف آشپزخانه، شلف چوبی، مدلهای جدید شلف چوبی،
انواع شلف دیواری، شلف، شلف آشپزخانه، شلف چوبی، مدلهای جدید شلف چوبی،

سفارش ساخت یک قفسه کتابخانه ساده ام دی اف mdf

برای اجرای این کار اگر ماهر هستید با توجه به ابعاد یک قفسه با ام دی اف بسازید و در غیر اینصورت ابعاد را به یک نجار بسپارید تا ساخت قفسه را برای شما انجام دهند و کارگاه های خدماتی و برش ام دی اف در این زمینه می توانند به شما کمک کنند .

نصب گونیا دیواری برای نگهداری طبقه چوبی

با استفاده از گیره های مخصوص می توانید ورق های ام دی اف یا چوب را بر روی دیوار متصل کنید .

استفاده از پشت مبلمان , فضا های خالی پشت ملمان برای ساخت قفسه یا فضای زیر میز ها و صندلی ها

در کل به دنبال فضا های خالی باشید و بر روی این تمرکز کنید که چه فضا هایی مناسب قراردادن مانند فضای خالی زیر تخت خواب , مثلا می توانید یک کشو چرخ‌دار بسازید و از آن استفاده کنید . یعنی مواقعی که با کتابخانه زمینی خود کاری ندارید آن را به زیر تخت خواب بفرستید .

استفاده از فضای خالی بالای میز تحریر و میز کار

می توانید از فضای خالی روی دیوار برای نصب قفسه های کتاب استفاده کنید . طبقه بندی با mdf یا چوب بصورت شلف یا قفسه کتاب می تواند یک گزینه طراحی جالب و زیبا باشد .

کتابخانه های تو کار برای بخش های تو رفته و طاقچه مانند در خانه نیز یک انتخاب حرفه ای و جالب است .

استفاده از کمد دیواری برای جای کتاب

اجرای کتابخانه زیر پله , دکوراسیون زیر پله

اجرای شلف چوبی و قفسه بندی کتابخانه با ام دی اف

مطالب مرتبط :

کلمات کلیدی :

ساخت کتابخانه چوبی ، سفارش ساخت کتابخانه چوبی ، قیمت کتابخانه چوبی ، قفسه کتاب چوبی ، قفسه کتابخانه ، قفسه کتاب دیواری ، کتابخانه چوبی ساده و شیک ، کتابخانه دیواری ، مدل کتابخانه چوبی ، کتابخانه چوبی ساده و شیک ، کتابخانه چوبی مدرن ، کتابخانه چوبی دیواری

کتابخانه چوبی ساده و شیک دیواری ، کتابخانه دیواری ارزان ، سفارش ساخت کتابخانه چوبی ، قیمت ساخت کتابخانه ام دی اف ، قیمت ساخت کتابخانه چوبی ، قیمت ساخت کتابخانه ام دی اف ،

قیمت ساخت کتابخانه ساده ام دی اف · قیمت ساخت کتابخانه طرح دار ام ادی اف · قیمت قفسه بندی و طبقه بندی

قیمت و خرید کتابخانه چوبی کلاسیک

مدل کتابخانه ام دی اف + سفارش ساخت قفسه ام دی اف در تهران

WhatsApp us