آشپزخانه بخشی از خانه است که به صورت روزمره شلوغی را تحمل می کند . برای مرتب و تمیز نگه داشتن آن ، باید روی نصب قفسه های مناسب انبار سرمایه گذاری کنید . قفسه بندی چوبی شربت خانه ( پستو ) محلی برای سازماندهی وسایل آشپزخانه و لوازم است . همچنین با نگه داشتن بیشتر چیزها و مواد غذایی در یک مکان به حل معضل فضا کمک می کند .

قفسه بندی چوبی انبار ، تجهیزات لازم برای قرار دادن کلیه موارد ضروری شماست . بنابراین ، اگر به دنبال قفسه های کاربردی و شیک برای الهام گرفتن هستید ، در اینجا چند ایده جالب برای شما آورده شده است .

15 طرح قفسه انبار

دسترسی آسان به مواد غذایی

انواع قفسه بندی چوبی
انواع قفسه بندی چوبی

قفسه های انبار ،  راهکاری کاربردی برای سهولت دسترسی به تمام مواد مقاوم در قفسه شما است . بنابراین معمول است که صاحبان خانه ، محلی را برای آن در خانه تعیین می کنند . مانند کابینت اتاق خواب ، قفسه های انبار نیز شایسته جای گرفتن در دیوار آشپزخانه شما است . این قفسه انبار پستو پنج طبقه فضای زیادی برای کالاهای مختلف و کمی بیشتر با سازماندهی خود در پشت درب دارد .

انبارچوبی یک نگهدارنده هوشمندانه

کاربرد قفسه های چوبی
کاربرد قفسه های چوبی

درب یک انبار چوبی خارج از اتاق به داخل کابینت موجود خود بکشید تا فضای ذخیره سازی شما را افزایش دهد . این انبار کشویی Rev-A-Shelf )   ( یک وسیله شیک است که محل ذخیره سازی انبار کوچک را به حداکثر می رساند . با وجود تعداد زیادی قفسه  چوبی در انبار ، می توانید وسایل ضروری آشپزی خود را در آن جمع کنید . اکنون وقتی می توانید چیزها را در یک مکان واحد حساب کنید ، کار آشپزی شما ساده و آسان می شود .

یک اتاق کامل برای آن اختصاص دهید

قفسه چوبی
قفسه چوبی

چه کسی ایده یک انبار چوبی پستو خانه مانند فروشگاه منظم ، خود را دوست ندارد ؟ از ظروف آشپزخانه گرفته تا مواد غذایی و چاشنی ها ، این ایده قفسه بندی انبار نگهداری مواد غذایی است . حتی می تواند در برخی از لوازم کوچک آشپزخانه شما جای بگیرد . به عنوان مثال این انبار پستو خانه را که قبلا دستشویی بود ، در نظر بگیرید . این یک روش هوشمندانه برای گسترش آشپزخانه و گسترش فضای ذخیره سازی شما در حالی که همه چیز را بهم می ریزید .

از قفسه های انبار ذخیره سازی سیم ( جالی ) را نصب کنید

مزایای قفسه چوبی
مزایای قفسه چوبی

با استفاده از قفسه های سیمی برای نمایش موجودی مواد غذایی خود ، قفسه های کلاسیک و ارزان پستو خانه را انتخاب کنید . قفسه های سیم در فروشگاه های تجاری معمول است اما برای مصارف خانگی نیز کاربرد دارد . بهترین چیز در مورد استفاده از آنها تهویه مناسب است که می توانند فراهم کنند . از این رو ، با تهویه مناسب هوا از ماندگاری کالاهای شما پشتیبانی می کند .

قفسه انبار چوبی را  انتخاب کنید

قفسه بندی های انبار چوبی
قفسه بندی های انبار چوبی

با قفسه بندی های انبار چوبی معمولی می توانید پستو خانه خود را ساده و کلاسیک نگه دارید . اینها بهترین ماده هستند چه شما به دنبال الهام مدرن باشید و چه روستایی در آشپزخانه خود . چوب نیز ماندگار ، بادوام ، ارزان و نصب آن آسان است . همچنین بدون شک از قفسه های سیمی زیباتر هستند . حتی می توانید آن را خودتان قرار دهید و متناسب با سلیقه خود با رنگ طبیعی تری رنگ کنید .

انبار پستو به سبک روستایی

قفسه روستیک
قفسه روستیک

برای قفسه بندی چوبی انبارهای مفهومی باز ، افزودن سازمان دهندگان با استفاده از سبد یک ایده عالی است . سبدهای پستو خانه مواد مفصلی هستند که جذابیت زیبایی یک انبار خانه های چوبی به سبک روستیک را افزایش می دهند . ضمن اینکه بدون درهم و برهم بودن قفسه ، در سازماندهی مناسب کارها نیز مفید هستند . این انبارهای انعطاف پذیر چوبی چیزهای راحتی هستند که در صورت لزوم می توانید آنها را بلغزانید یا از قفسه خارج کنید .

ستون چرخان ، آینده قفسه بندی چوبی انبار است

آینده قفسه بندی چوبی انبار
آینده قفسه بندی چوبی انبار

شیک ، زیبا و آینده نگرانه – این همان چیزی است که این قفسه چرخان پستو خانه را مشخص می کند . ایده آل برای استفاده از گوشه های تنگ ، این قفسه های پستو خانه هوشمند به سبک صنعتی ، فضای ذخیره سازی را به حداکثر می رساند . آنها همچنین از تمام فضای موجود در آشپزخانه استفاده می کنند . با استفاده از این قفسه های چرخشی هوشمند و گسترده ، ورود و خروج وسایل از قفسه راحت تر و قابل کنترل تر می شود .

جا ادویه چوبی ادویه را در دیوار انتخاب کنید

قفسه چوبی برای ادویه
قفسه چوبی برای ادویه

ادویه جات که به طور مرتب روی قفسه قرار گرفته اند ، جلوه راضی کننده دارند . اما این ظروف چاشنی در اندازه های مختلف وجود دارد که ظروف کوچکتر تقریباً همیشه به راحتی از بین می روند . بنابراین ، برخی از افراد انتخاب می کنند که جا ادویه مخصوص آنها را خریداری کنند . اما اگر می توانید آنها را جایی مانند دیوار آشپزخانه خود کنار هم نگه دارید ، دیگر ناراحت نشوید . این جا ادویه جاسازی شده هوشمند ساخته شده از چوب ، الهام خوبی است که اگر دیوار انبار خانه شما اجازه می دهد می توانید امتحان کنید .

قفسه های چوبی را دور یخچال بسازید

قفسه چوبی دور یخچال
قفسه چوبی دور یخچال

اگر می توانید قفسه های چوبی پستو خانه خود را بسازید ، ادامه دهید و آن را انجام دهید . مانند این آشپزخانه که با قفسه هایی در دو طرف یخچال و فریزر به زیبای دکوراسیون چوبی آشپزخانه کمک می کند  . در صورت استفاده از قفسه های پستو خانه در هر جایی که امکان دارد هیچ فضای بیکار نمی ماند . این می تواند به صورت بصری اتاق را کشیده و فضای ذخیره سازی بیشتری را برای آن فراهم کند . این مکان همچنین یک مکان مفید را برای جمع آوری تمام موارد ضروری برای پخت و پز انتخاب می کند .

یک مرکز کار مناسب با پیشخوان چوبی

قفسه با پیشخوان چوبی
قفسه با پیشخوان چوبی

قفسه بندی چوبی انبارهای تقویت شده با کانتینرها بسیار کاربردی است . در حالی که به راحتی به تمام نیازهای انبار خود می رسید ، می توانید وعده های غذایی را روی آن انجام دهید . با استفاده از یک میز کناری چوبی جادار مانند این خانه دیترویت ، فضای کار افزایش می یابد در حالی که فضای کافی برای ذخیره سازی وجود دارد . قفسه زیر پیشخوان نیز باعث گسترش آن می شود که برای افرادی که وسایل زیادی را نگهداری می کنند ایده آل است .

پستو خانه ای کاملاً منظم و دارای ایده ای ایده آل برای قفسه بندی چوبی انبار

قفسه بندی چوبی انبار
قفسه بندی چوبی انبار

انبار سفارشی را در جایی که به راحتی در دسترس و همیشه در معرض دید باشد ، سازمان دهید . مواد غذایی و کالاهای خود را در قفسه های باز به نمایش بگذارید و وسایل آشپزخانه خود را پشت درهای بسته مخفی نگه دارید . اگر می خواهید ظاهر مرتب و مینیمالیستی داشته باشید ، این طرح کمد و انبار ایده سازمانی خوبی است . پیشخوان آن یک فضای کاربردی برای آماده سازی وعده های غذایی ، فضای غذاخوری یا یک میله برای قرار دادن آن دسته از کلاه های آشپزی است .

قفسه های چوبی را بلند بسازید

قفسه بلند برای انباری
قفسه بلند برای انباری

نظرات افراد در مورد قفسه بندی چوبی انبارهای سقفی متفاوت است . یک دلیل شاید این باشد که راحتی را شکست می دهد . با این حال ، اگر می خواهید فضای عمودی آشپزخانه خود را به حداکثر برسانید ، باز هم انتخاب  خوبی است . می توانید وسایل کم استفاده را در قفسه بالا  مرتب بچینید و وسایل معمولی را در قسمت پایین نگه دارید . شما می توانید مانند این انبار به سبک روز ، طرح پستو خانه خود را با ریل و نردبان به سطح بالایی برسانید ( بدون خسیس بازی ) .

با نردبان به قفسه های چوبی بلند انبار خود برسید

نمونه قفسه دیواری چوبی
نمونه قفسه دیواری چوبی

در اینجا یک مفهوم هیجان انگیز پستو چوبی خانه با سقف بلند وجود دارد . این پستو خانه جالب توجه به نوعی شیک است که ترکیبی از ایده های مدرن و روستایی است . این قفسه انبار چیدمان کاملاً مرتب شده است که تمام فضاهای موجود را بهینه می کند . با قفسه های ذخیره سازی که سقف را اشغال می کند ، از یک کتابخانه نامرتب و یک نردبان برای تکمیل ظاهر تقلید می کند . همچنین این لوستر به هاله درجه یک خود افزود که باعث می شود این پستو خانه را بیش از پیش دوست داشته باشید .

دیوار قفسه چوبی انبار را بسازید

سازمان دهی قفسه های چوبی
سازمان دهی قفسه های چوبی

اگر فضا مشکل شماست ، می توانید با گسترش قفسه های چوبی پستو خانه از دیوار به دیوار ، آن را حل کنید . این نه تنها فضای ذخیره سازی کافی را فراهم می کند بلکه عملاً فضای اتاق را گسترش می دهد . و اگر از غربال کردن درب ها به دنبال چیزهای مورد نیاز خود خسته شده اید ، درب انبار را خندق کنید . قفسه بندی انبارهای انبار راحت تر با نگه داشتن وسایل در معرض دید ساده است .

قفسه های چوبی را بهتر سازماندهی کنید

یکی از مزایای قفسه بندی  چوبی انبار نمایش بارز موارد است . می توانید آن را با کنیستر و شیشه های دارای برچسب ، مرتب و مرتب تر کنید . کالاهای انبار خود را مرتب کنید و با سازماندهی آنها در بخشهای جداگانه ، برگه ای از موجودی خود را نگه دارید . شما همچنین می توانید غذا و محصولاتی را تنظیم کنید و دسته بندی کنید که با هم ترکیب شده و آن را کنترل و منظم کند . بنابراین ، پستو خانه شما هر چقدر کوچک یا بزرگ باشد ، در آن ساعات شلوغ پخت و پز مانع حرکت نخواهد شد .

نکته آخر

قفسه بندی چوبی انبار ، بخشی کاربردی از هر آشپزخانه است . به طور هدفمند ، این به عنوان یک محل ذخیره سازی اضافی برای وسایل انبار در نظر گرفته شده است . آنها سازماندهی را بیشتر عملی می کنند زیرا همه چیز را برای دسترسی آسان در خود دارند . مرتب نگه داشتن قفسه پستو خانه شما یک امتیاز راحتی است که از آن سپاسگزار خواهید بود . آنها همچنین جذابیت قابل توجهی به خانه می بخشند و ارزش آن را افزایش می دهند . به طور کلی ، قفسه بندی انبارها بخشی عملی از خانه است که نصب آن را هرگز از دست ندهید .

نویسنده : حسین عتیقی

کلمات کلیدی : کمد دیواری چوبی ، انبار چوبی ، کابینت چوبی

مقالات مرتبط با قفسه چوبی:

WhatsApp us