آیا نیاز به ایجاد فضای کار مولدتر از خانه دارید؟ کنار گذاشتن حواس پرتی های خانگی و تمرکز بر کار خود در بعضی از روزها ممکن است سخت باشد. اما ، شرط می بندیم اگر فضای مناسبی برای کار در خانه ایجاد کنید ، انگیزه خواهید داشت که بهترین تلاش خود را بکنید. شما باید یک فضای مشخص برای کار خود اختصاص دهید – چه گوشه ای از اتاق خواب شما باشد ، چه یک بالکن محصور ، یک گوشه زیر پله ها یا یک قفسه کشویی! حتی ممکن است خود یک اتاق مطالعه کامل داشته باشید . در اینجا جالب ترین ایده های مبلمان اداری خانگی وجود دارد که باعث افزایش خلاقیت و بهره وری شما می شود.

جدول مطالعه برای وزارت خانه

یک میز مناسب با نوع بدن و اندازه خود بگیرید. همچنین باید در فضای کار شما جای بگیرد ، فضای کافی برای وسایل دیگر و جابجایی در آنجا باقی بماند.

مبلمان اداری خانگی
مبلمان اداری خانگی

اگر می خواهید هنگام کار پرونده و وسایل دفتری و اداری خود را به مساحت زیادی برسانید ، یک میز بزرگ و ساده تهیه کنید. یک میز بزرگ که در مرکز اتاق قرار گرفته است می تواند برای یک کاربر بیش از یک کاربر مانند یک میز دو طرفه عمل کند.

و اگر می خواهید بین حالت ایستاده و نشسته سوئیچ کنید ، میز تحریر قابل تنظیم ارتفاع تهیه کنید. اگر مجبورید گوشه ای از اتاق را به محوطه مطالعه تبدیل کنید ، یک میز گوشه ای مرتب تهیه کنید. اگر می خواهید فضای کار خود را برای راحتی خود تغییر دهید ، از یک میز نورد چرخدار استفاده کنید. برای فضاهای کوچک ، یک میز جلو انداز نصب کنید که فضای کافی را در شما صرفه جویی خواهد کرد.

صندلی برای دفتر خانه شما

صندلی ارگونومیک برای کمک به شما در کار روان و بدون مشکلات وضعیتی ضروری است. صندلی متناسب با قد و نیاز بدن خود تهیه کنید. یک صندلی گردان در چرم ، چند صندلی قابل جمع شدن ، صندلی های مدرن چوبی یا فلزی با صندلی بالشتکی و صندلی شیک S شکل همه می توانند فضای کار شما را خوشایند کنند.

صندلی اداری برای خانه
صندلی اداری برای خانه

مبل برای دفتر خانه

شما می خواهید برای یک جرعه قهوه استراحت کوتاهی کنید و در طول کار با یک مجله استراحت کنید. اگر فضای کافی در فضای کار خود دارید ، یک مبل راحتی دو یا سه نفره ترتیب دهید . اگر همکارانی داشته باشید یا اگر می خواهید فضایی را برای نشستن و کار کردن تغییر دهید ، به کار شما می آید.

مبلمان برای دفتر خانگی
مبلمان برای دفتر خانگی

سایر ایده های صندلی برای دفتر خانه

اگر همکارتان با شما کار می کند ، یک یا دو عدد پفک ترتیب دهید که بلافاصله می تواند به یک پایه کتاب ، زیرپایی پا تبدیل شود یا به عنوان صندلی اضافی عمل کند. مدفوع تو در تو قرار دهید که در صورت لزوم می تواند به عنوان میزهای کناری ، قفسه های کتاب و مکان های نشستن جمع شود. اگر می خواهید در این مدت یک استراحت کوتاه 10 دقیقه ای داشته باشید ، یک گوشه خواندن کوچک با یک صندلی راحتی ایجاد کنید. یک صندلی پنجره راحت طراحی کنید یا یک صندلی گهواره ای قرار دهید تا بلافاصله گرمای دفتر خانه خود را افزایش دهد.

نمونه مبلمان برای دفتر خانگی
نمونه مبلمان برای دفتر خانگی

روشنایی اتاق مطالعه

شما به طور معمول لوسترها را با اتاق های مطالعه ارتباط نمی دهید ، اما یک ادویه صنعتی یا یک لوستر حصیری سوار کنید تا دفتر خانه خود را ادویه کنید. دیوارهای چوبی یا شیشه ای دیواری ، لامپ های میز و چراغ های کف ظریف را اضافه کنید تا نور کافی به شما وارد شود. در طول روز ، استفاده از نور طبیعی را به حداکثر برسانید.

نور و روشنایی برای اتاق کار
نور و روشنایی برای اتاق کار

مبلمان اداری خانگی برای ذخیره سازی

شلوغی خود را از جمله کابل ها و سیم ها با یک واحد قفسه بندی مناسب پنهان کنید . تمام مقالات ، پرونده ها و سایر لوازم تحریر خود را از دید دور نگه دارید. این می تواند یک کشوی عتیقه یا یک قفسه مدرن مدولار باشد. اگر شما نیاز به نمایش کتاب و سایر مجموعه های خود دارید ، با استفاده از چوب یا حتی آلومینیوم یک قفسه باز بر روی دیوار طراحی کنید.

مبلمان ذخیره سازی برای دفتر خانه
مبلمان ذخیره سازی برای دفتر خانه

ایده های ذخیره سازی برای فضای کوچکتر

برای فضاهای کوچکتر ، یک واحد قفسه بندی از کف تا سقف را با استفاده از فضای عمودی طراحی کنید. اطمینان حاصل کنید که قفسه شما برای همه اسباب و لوازم جانبی شما جا دارد. اگر می خواهید فضای کار را از بقیه اتاق خود جدا کنید ، از قفسه به عنوان دیوار پارتیشن استفاده کنید.

مبلمان برای اتاق کار کوچک
مبلمان برای اتاق کار کوچک

شما می توانید با استفاده از این ایده های درخشان مبلمان ، دفتر کار عالی خانه را طراحی کنید. و فراموش نکنید که آن را با عکس ها ، آثار هنری و گیاهان مورد علاقه خود جذب کنید . چند مورد رنگی به آن اضافه کنید و اگر نمی خواهید دیوارهای آن خسته کننده باشد ، دیوارها را روشن رنگ کنید.

با تشکر از انتخاب ما برای مطالعه مبلمان اداری خانگی، امیدواریم این مطلب مورد استقبال شما عزیزان بوده باشد.

نویسنده: ف.حسنخانی

مقالات مرتبط با مبلمان چوبی:

WhatsApp us