مزایای لمبه

دیوارکوب لمبه کاج روسی  و سقف کاذب , نمای چوبی و دکوراسیون چوب کاج از قدیم در ایران مورد توجه معماران و طرفداران سازه های تمام چوب بوده است . این چوب سبک و مقاوم در برابر رطوبت همیشه در خانه های ایرانیان یافت می شود . در شمال ایران کمتر خانه ای را مشاهده میکنید که از چوب کاج در دیوار و سقف آن استفاده نشده باشد .

ایده و عکس نورپردازی سقف لمبه ، تیر و تیرچه و الوار سقف کاذب

ایده و عکس نورپردازی سقف لمبه ، تیر و تیرچه و الوار سقف کاذب

لمبه چوبی مزایای منحصر به خود را دارد :

لمبه و در کل چوب اکوستیک طبیعی است . این عنصر طبیعی که از درختان جنگلی بدست می آید , هرچه سبک تر باشد مقدار بیشتری هوا درخود دارد و در نتیجه عایق بهتری است . چوب درختان سوزنی برگ مانند درخت کاج , نراد , کاج و صنوبر از خانواده درختان سوزنی برگ هستند و دارای چوب سبک و نرمتری هستند به همین جهت برای سونای خشک , سقف کاذب و دیوارکوب ها از این چوب استفاده می شود .

لمبه درختان سوزنی برگ از خانواده مخروطیان مانند ” کاج و صنوبر ”  در برابر انتقال حرارت بسیار مقاوم هستند

چوب کاج سازگار با محیط زیست است

چوب کاج بدلیل شیره و بوی خاصی که دارد مورد حمله موریانه و جانوران موذی قرار نمیگیرد و همین شیره باعث مقاومت بالا در برابر رطوبت و عمر طولانی این چوب میشود .

چوب کاج از روسیه وارد ایران میشود و از چوبهای داخلی استفاده نمی شود به همین خاطر استفاده از این چوب باعث حفظ منابع طبیعی کشور میشود .

بهترین تصاویر میز بار , بوفه بار , 2019 از چوب های خاص و شگفت انگیز

بهترین تصاویر میز بار , بوفه بار , 2019 از چوب های خاص و شگفت انگیز

اجرای سقف های کاذب زیر شیروانی از چوب کاج روسی

مزایای چوب در دکوراسیون داخلی منزل , مزایا دیوارکوب لمبه کاج روسی , سقف کاذب چوب کاج روسی , درب ورودی از چوب کاج , مزایا دکوراسیون چوب کاج

تاثیر درخت و چوب درختان در جذب اشعه و پرتو ( ممانعت از رسیدن پرتو های محیطی )  در ایجاد محیطی سالم و سلامت برای انسان .

استفاده از چوب در نما , دیوار های داخلی , سقف و دکوراسیون چوبی منزل متداول و انرژی بخش است . همه ما انسانها با دیدن بخشی از طبیعت مجذوب آن می شویم و از آن انرژی می گیریم .

لمبه عنصری در دکوراسیون است که میتوانیم با آن هر چیزی بسازیم . مثلا بایک کلاف بندی ساده و پوشش آن با لمبه میتوانید یک میز تحریر برای خود ایجاد کنید .

در اصل لمبه ها اتصالاتی مانند یک آجر هستند که میتوانند سطحی صاف و محکم را ایجاد کنند .

با تشکر از توجه شما

WhatsApp us