دراور راه حلی برای هرکسی است که تلاش می کند فضای کافی در آشپزخانه خود پیدا کند. این می تواند تعدادی از وسایل ضروری ، از حوله ها و دستگاه های پلاستیکی گرفته تا ظروف چینی ظریف و غذاهای روزمره را در خود جای دهد. از همه بهتر ، یک دراور می تواند فضای خانه شما را شیک تر کرده و به زیبایی کلی آشپزخانه یا اتاق غذاخوری شما کمک کند.

در این مقاله ، ما به شما کمک می کنیم بهترین دراور را برای خانه خود پیدا کنید و بهترین گزینه ها را به شما معرفی کنیم. شما باید با درک بهتری از آنچه در یک دراور خوب جستجو می کنید ، نزدیک شوید و امیدوارم ایده بهتری برای یافتن طرح مورد نظر خود بیابید!

نحوه انتخاب میز دراور

یک دراور کاملاً یک سرمایه گذاری است ، بنابراین تهیه بهترین مورد برای شما و خانه بسیار مهم است. چند عامل مختلف وجود دارد که باید قبل از خرید یکی از آنها در نظر بگیرید:

نوع

پنج نوع اصلی دراور وجود دارد:

 • سنتی
 • کمد دراور
 • تخته های بزرگ
 • لعاب
 • کابینت نوشیدنی

من در مورد هر یک از این نوع ها در بخش “انواع دراور ها ” این مقاله بیشتر صحبت خواهم کرد.

سبک

وقتی نوبت به دراور می رسد ، امکانات تقریباً بی پایان است! همانطور که گفته شد ، سبک ها معمولاً در چند دسته گسترده دسته بندی می شوند:

 • کلاسیک
 • امروزی
 • یکپارچه
 • صنعتی
 • اسکاندیناویایی
 • آسیایی
 • ویکتوریایی
 • روستایی

طراح

در این دسته ها ، ویژگی های خاصی از طراحی را پیدا می کنید که از یک به دیگری متفاوت است. در این مورد بیشتر در بخش “سبک های دراور برای در نظر گرفتن” در این مقاله صحبت خواهم کرد.

اندازه

بسیاری از افراد هنگام خرید یک دراور جدید از اندازه گیری چشم پوشی می کنند ، اما این یک جنبه اساسی است که باید در نظر گرفته شود. یک دراوری که خیلی بزرگ است ، نامناسب به نظر می رسد ، در حالی که یک دراور خیلی کوچک قادر به جا دادن وسایل آشپزخانه شما نیست یا کاملاً مورد توجه دیگران قرار نمی گیرد. خوشبختانه چند قانون اساسی وجود دارد که می توانید برای بهترین نتیجه از آنها پیروی کنید:

 • عمق دراور شما از جلو به عقب باید از 50 تا 55 سانتی متر باشد.
 • کارشناسان توصیه می کنند که یک دراور با ارتفاع پیشخوان آشپزخانه خود تهیه کنید – از 85 تا 95 سانتی متر.
 • اطمینان حاصل کنید که دراور شما به اندازه کافی (تقریباً 60 سانتی متر ) از وسایل مبلمان فاصله دارد و اطمینان حاصل کنید که فضای غذاخوری را تنگ نمی کند.

البته قوانین به گونه ای طراحی شده اند که قابل تغییر نیز باشند. این دستورالعمل ها به شما کمک می کند تا ایده کلی در مورد آنچه را جستجو می کنید ، بدست آورید ، اما اگر فکر می کنید راهی هست که بهتر با قضای شما هماهنگ می شود حتما بدنبال آن راه بگردید .

مواد

می توانید دراور هایی را مشاهده کنید که تقریباً از هر ماده ای که فکرش را بکنید ساخته شده اند ، هرچند چوب (هم طبیعی و هم صنعتی ) محبوب ترین است. دلایل زیادی برای قدردانی از چوب در این زمینه وجود دارد: کار جزئیات طبیعی و زیبایی ، تغییر بافت ها ، پیری عالی و تنوع بسیار زیاد رنگ و طرح که می توان روی آن اعمال کرد ، فقط چند مورد است.

انواع مختلفی از مواد دیگر در ساخت دراور ها وجود دارد مانند:

 • فلز
 • شیشه
 • پلاستیک
 • سنگ مرمر
 • سنگ
 • چرم

از آنجا که ترجیحات و نیازهای همه افراد متفاوت است ، مهمترین نکته این است که ماده ای که انتخاب می کنید از کیفیت بالایی برخوردار باشد و در مکان مورد نظر شما عالی به نظر برسد.

پیکربندی

پیکربندی به محفظه های مختلف دراور گفته می شود. برای اینکه بتوانید پیکربندی دراور مناسب برای آشپزخانه یا فضای غذاخوری خود را دریابید ، از خود بپرسید که قصد استفاده از آن چیست . آیا ظروف را ذخیره می کنید؟ سفره؟ یا حتی چیزی غیر مرتبط با آشپزخانه شما ، مانند کنسول بازی ویدیویی یا بازی های رومیزی؟

در زیر تجزیه سریع عناصر مختلفی که احتمالاً در یک دراور پیدا خواهید کرد آورده شده است. هر دراور متفاوت است ، بنابراین قبل از خرید یکی از موارد مورد نیاز را مطمئن شوید.

 • کابینت ها محلی است که می توانید وسایل بزرگتر مانند ظروف سنگین یا وسایل آشپزخانه را که زیاد استفاده نمی کنید ، در آنها ذخیره کنید.
 • از کشوها به طور معمول برای ذخیره سازی وسایل کوچکتر مانند ظروف نقره ای ، کارد و چنگال ، دستمال ها و صفحه های پلاستیکی استفاده می شود.
 • صفحه مرمر. یک دراور با روکش مرمر ایده آل است اگر هنگام پختن غذا یا سرو غذا به مکانی برای تنظیم ظروف گرم نیاز دارید.
 • بار خشک: بار خشک بخشی از دراور است که می تواند برای سرو نوشیدنی مورد استفاده قرار گیرد.

ویژگی های اضافی

اگر کمی پول اضافی برای خرج دارید ، یک دراور با ویژگی های اضافی مانند نور LED یا طراحی مدولار را بخرید. اگر برای آشپزخانه فضای باز خود به یک دراور احتیاج دارید ، ممکن است بخواهید به دنبال یک دراور با درجه بندی فضای باز باشید که بتواند در برابر هوای نامناسب و آفتاب گرم مقاومت کند. شما همچنین می توانید دراور های سفارشی و متناسب با مشخصات خود سفارش دهید – اما این هزینه کمی بیشتر برای شما خواهد داشت!

سبک های دراور ها را باید در نظر گرفت

همانطور که قبلاً ذکر شد ، چندین گزینه سبک برای جستجو در دراور بی نقص خود وجود دارد. هر سبک اساسی عناصر و ویژگی های منحصر به فرد خود را دارد ، بنابراین مهم است که از خود بپرسید که می خواهید دراور جدید شما چه نوع ظاهر یا خلق و خوی را ایجاد کند. در اینجا خلاصه ای از سبک اصلی دراور آورده شده است.

کلاسیک و سنتی

دراور های کلاسیک یا سنتی آنهایی هستند که به شکلی شبیه مدل های قدیمی طراحی شده اند. آنها معمولاً دارای رنگهای خنثی هستند و از چوب ساخته می شوند.

معاصر و مدرن

دراور های معاصر یا مدرن به دلیل سادگی در طراحی و سطح بالای عملکردی معروف هستند. آنها به طور معمول دارای خطوط براق و ظاهر کلی صاف هستند.

یکپارچه

دراور های یکپارچه معمولاً از سبک ها و طرح های محبوب در طول دهه 1900 ، به ویژه از دهه 1930 به بعد استفاده می کنند.

صنعتی

دراور های صنعتی معمولاً از چوب های سبک و فلز ساخته می شوند.

اسکاندیناویایی

دراور های اسکاندیناوی از لحاظ طراحی شبیه به دراور های مدرن هستند ، اگرچه بیشتر بر سادگی و استفاده از رنگ های روشن و راحت تأکید بیشتری دارند.

آسیایی

دراور های سبک آسیایی به دلیل ساخت ساده ، جلای براق و گاهی اوقات طرح های زینتی معروف هستند.

ویکتوریایی

همانطور که از نامش پیداست ، دراور های ویکتوریایی یادآور دوران ویکتوریا هستند. آنها دارای رنگ های تیره تر و اندازه نسبتاً بزرگی هستند.

روستایی

دراور های روستایی از چوب طبیعی ساخته شده اند و اغلب ظاهری “فرسوده” دارند که در محیطی از نوع خانه یا مزرعه یا کلبه به خوبی کار می کند.

طراح

دراور های طراح معمولاً در قسمت گران قیمت قرار دارند ، زیرا آنها با ویژگی ها ، اشکال یا تزئینات خاصی طراحی شده اند که در مدل های دیگر پیدا نخواهید کرد.

انواع دراور ها

نوع و سبک اغلب دست به دست هم می دهند و یکی اغلب بر دیگری تأثیر می گذارد. همانطور که گفته شد ، در اینجا انواع مختلفی از دراور وجود دارد که ممکن است با آنها روبرو شوید:

سنتی

دراور های سنتی نسبت به انواع دیگر پایین تر از سطح زمین قرار دارند و دارای کابینت و کشو برای ذخیره سازی هستند.

دراور لباسی

یک دراور لباسی کمی متفاوت است ، دارای طرحی بلند است که بیشتر شبیه یک کمد است. این نوع دراور دارای کابینت ، کشو و قفسه های بلند برای نگهداری لباس خواهد بود.

لعاب

دراور های لعاب دار را می توانید در سبک های مختلف پیدا کنید ، اگرچه همه آنها یک چیز مشترک دارند: یک عنصر شیشه ای . در بیشتر دراور های لعابی ، این خود را به صورت پنجره های شیشه ای نشان می دهد.

دراور های بزرگ

دراور های بزرگ از طراحی “بلند” مشابه کمدهای دراور برخوردار هستند ، اما از نظر طراحی محکم تر هستند و ساخته شده اند تا بیش از یک کمد دراور را در خود جای دهند. دراور های بزرگ دارای فضای ذخیره سازی زیادی به صورت کشو و کابینت هستند و از پنجره های شیشه ای بهره می برند تا بتوانید ست های ظرف خود را به نمایش بگذارید.

کابینت نوشیدنی

طراحی کابینت های نوشیدنی نسبت به انواع دیگر دراور ها کوچکتر است و آنها مخصوصاً برای ذخیره و نمایش لیوان های شراب و بطری ها طراحی شده اند.

اطلاعات بیشتر در مورد سبک میانه قرن

اگر به دنبال یک قطعه مبلمان هستید که سبک های محبوب قرن گذشته را اجرا کند ، قطعاً باید سراغ یک دراور میانه قرن بروید.

سبک اواسط قرن ریشه در آلمان پس از جنگ جهانی اول دارد ، جایی که مدرسه هنری باوهاوس (یا “خانه ساخت”) تأسیس شد. این مدرسه خلق قطعاتی را تشویق کرد که به همان اندازه کاربردی بودند که برای چشم و روح نیز جذاب بودند. به دنبال جنگ جهانی دوم ، این سبک از طریق مهاجران باوهاوس به ایالات متحده راه یافت و به سرعت تبدیل به چیزی شد که اکنون آن را “مدرن میانه قرن” می شناسیم. اوج محبوبیت این سبک از اواسط دهه 1930 تا دهه 1960 بود ، هرچند افراد بیشتری به آن بازمی گردند و روش های جدیدی برای ابداع مجدد آن برای دنیای امروز پیدا می کنند.

قطعات مدرن قرن میانه به طور خاص طراحی شده اند تا کاربردی و در عین حال جذاب باشند. چند ویژگی تعریف کننده عبارتند از:

 • خطوط صاف
 • طرح های براق و مینیمالیستی
 • رنگها و بافت های جسورتر
 • استفاده از مواد “آینده نگرانه” مانند شیشه و پلاستیک
 • نشاط “بازگشت به طبیعت”

یکی دیگر از صفات رایج قطعات مدرن اواسط قرن ، تغییر شکل ، بافت و مواد استفاده شده در یک قطعه معین است.

خواه به دنبال افزودن رنگی به اتاق غذاخوری خود باشید یا بخواهید یک واحد ذخیره سازی ساده و در عین حال کاربردی را در آشپزخانه خود ادغام کنید ، مطمئنا یک دراور مدرن در اواسط قرن پیدا خواهید کرد که متناسب با آن باشد!

بهترین میزهای کناری

اکنون که با این سرزمین بیشتر آشنا شدید ، فکر می کنم شما آماده هستید که نگاهی به انتخاب برترین دراور های ما بیندازید – و امیدوارم یکی را پیدا کنید که دوست دارید!

دراور استفون

دراور استفون
دراور استفون

دراور پهن دو کشو استفون فضای ذخیره سازی کافی با دو کشو و دو کابینت ( هر دو آرام بند ) و همچنین دو قفسه قابل تنظیم را ارائه می دهد . عناصر ذخیره سازی از چوب گردوی خشک شده در کوره ساخته شده اند ، در حالی که کشوی فلزی کشیده می شود و سایر سخت افزارها از پوشش برنز و طراوت برخوردار هستند. نمونه بارز دراور های میانه قرن ، این مدل در طراحی ساده اما جذاب است. از پاهای کوتاه و پاشیده شده آن که توسط یک میله برنجی به پشت و انتهای آن باز و بزرگ متصل شده اند ، همه چیز در مورد این دراور عملاً “عملی بودن” را فریاد می زند.

دراور چوبی کازیا با چوب اقاقیا طبیعی

میز دراور چوبی کازیا با چوب اقاقیا طبیعی
میز دراور چوبی کازیا با چوب اقاقیا طبیعی

دراور کازیا یک قطعه جذاب است که از چوب اقاقیا طبیعی ساخته شده و با یک رنگبندی کمرنگ و الگوی “شورون” تزیین شده است. چوب های رنگ روشن آن با رنگ مشکی پایه های فلزی اش در تضاد است ، در حالی که قسمت بالای آن فضای صافی را برای نمایش وسایل تزئینی مورد نظر شما ایجاد می کند. این دراور همچنین فضای ذخیره سازی زیادی را برای هرگونه وسایلی که ممکن است برای جا انداختن مکان های مختلف فراهم کنید فراهم می کند: چینی مورد علاقه ، بالش و پتو کمکی و لیست ادامه دارد. برای حمل و محافظت از کالاهای خود ، سه کشو ، دو کابینت و دو قفسه قابل تنظیم دریافت خواهید کرد. برای سهولت زندگی شما ، در کشوها از ریل های توپی استفاده می شود ، درب های کابینت دارای گیرنده های مغناطیسی هستند و میز به صورت خودکار با یک نوک تیز طراحی شده است. برای فضای انبوه ذخیره سازی و لمس روحیه اواسط قرن ، طرح های بیشتر از این نگاه نکنید!

دراور با چوب طبیعی آریانا

دراور با چوب طبیعی آریانا
دراور با چوب طبیعی آریانا

دراور آریانا فضای ذخیره سازی داخلی فراوانی را در اختیار شما قرار می دهد که دارای دو محفظه و چهار در است. هر محفظه دارای یک قفسه بالا و قفسه پایین است که در مجموع چهار قفسه دارد. همه اینها در یک قاب مدرن از چوب بلوط طبیعی و پلی اورتان در یک پوشش مشکی قرار دارد ، که در بالای یک سیستم پشتیبانی از پایه برنجی زیبا قرار دارد. از نظر زیبایی شناسی ، شما عاشق رنگ خاکستری و طرح های برنجی درب و همچنین قسمت بالای باریک و بلند آن می شوید . برای یک قطعه زیبا که فضای ذخیره سازی بیش از اندازه کافی را دارد و هنوز هم طرح های کمی منطقی را حفظ می کند ، دراور آریانا باید یکی از اولین انتخاب های شما باشد!

دراور چوبی آکاسیا آلانا

میز دراور چوبی آکاسیا آلانا
میز دراور چوبی آکاسیا آلانا

اگر به الگوها و بافت های برجسته علاقه مند هستید ، دراور چوبی آکاسیا آلانا را دوست خواهید داشت. بیایید یک لحظه فضای ذخیره سازی را فراموش کنیم و فقط جذابیت زیبایی این دراور در اواسط قرن را تحسین کنیم: یک سازه سخت چوبی اقاقیا مزین به یک طرح گل ماهی ، پایه های رولپلاک مخروطی ، صفحه مرمر سفید ، دسته های هندسی که به رنگ طلایی تمام شده اند – تعریف دقیقی از زیبایی است.

این دراور برای فضای ذخیره سازی خود نیز امتیازات بالایی کسب می کند. این دراور دارای سه کشو ، یک کابینت دو درب واحد و یک قفسه منفرد است که برای یک بعد مراقبت و سبک ، با نمد پوشانده شده است. این مورد از ارام بند های فلزی ، گیر درهای مغناطیسی و ریل های توپی استفاده می کند تا زندگی شما را راحت تر کند.

میز بوفه مارابل

میز بوفه مارابل
میز بوفه مارابل

میز بوفه 2 کشوی مارابل با ظرافت محض ، سادگی و ساختاری از چوب MDF با تن گردو و یک پایه فلزی با کیفیت با پشتیبانی از سبک کره ای را دارد. قسمت بالایی آن از سنگ سفید متضاد ساخته شده است تا جلوه را به هم نزدیک می کند. این بوفه مدرن می تواند فضای ذخیره سازی زیادی (دو کابینت ، دو کشو و چهار کابینت) را در یک قاب نسبتاً کوچک که فقط 148 سانتی متر عرض دارد ، فراهم کند و همچنین مدیریت کابل را نیز فراهم می کند – دیگر سیم ها در همه جا پخش نمی شوند! این باعث می شود که یک قطعه ایده آل برای قرار دادن در یک اتاق ناهار خوری یا آشپزخانه مخصوصاً شلوغ باشد که می تواند از اندکی فضای ذخیره سازی اضافی یا یک انتخاب زیبایی استفاده کند.

دراور کادین

دراور کادین
دراور کادین

دراور کادین یک قطعه مدرن و منحصر به فرد است که شما و مهمانانتان هرجا که آن را بگذارید دوست دارید آن را تحسین کنید! مشخص ترین مشخصه آن طراحی موج دار آن است که از چهار درب گردوی آن عبور می کند ، اگرچه قسمت بالای باریک آن ، طرح های فلزی و تزئینات آن و دو پایه طرح سورتمه (در فولاد نقره ای یا طلای براق موجود است) نیز قابل توجه است. دراور مدرن از مخلوط چوب طبیعی / چوب مهندسی ساخته شده و فضای ذخیره سازی دو قفسه را فراهم می کند. این کمک زیادی به شما می کند تا ظرف ها ، ملحفه ها یا وسایل اضافی خود را به صورت مربعی دور نگه دارید . این قطعه مطمئناً جذابیت زیبایی هر اتاق ناهار خوری ، اتاق نشیمن یا ورودی را افزایش می دهد.

دراور کوربان

دراور کوربان
دراور کوربان

یک دراور به سختی می تواند به اندازه دراور کوربان جا دار باشد . این دراور از چوب صنوبر سخت / ترکیب چوب MDF ساخته شده و اتصالات از روکش طلای عتیقه ( مانند ریل فلزی کشوها ) بهره می برد. قاب ساده آن توسط پاهای مخروطی پشتیبانی می شود و شامل فضای ذخیره سازی کافی متشکل از دو کابینت ، دو قفسه قابل تنظیم و سه کشو است . می توانید این دراور را در یکی از سه گزینه رنگی (چوب ماهون ، بلوط ، سفید) خریداری کنید تا با فضای موجود خود بهترین تطابق را داشته باشد.

دراور گلنویو با چوب طبیعی اقاقیا

دراور گلنویو با چوب طبیعی اقاقیا
دراور گلنویو با چوب طبیعی اقاقیا

دراور پهن گلنویو مبلمان بسیار زیبایی است که ممکن است فراموش کنید همچنین یک راه حل ذخیره سازی است! به طور جدی. از جزئیات ظریف و رنگ مشکی قاب چوب اقاقیا سخت آن گرفته تا طراحی فلزی به سبک ساختمان کرایسلر که درهای شیشه ای آن را جلب می کرد ، هر جنبه از این دراور مدرن با دقت و اندیشه طراحی شده است. در مورد فضای ذخیره سازی ، شما سه فضای کابینت و شش قفسه داخلی دریافت خواهید کرد تا با ارزش ترین موارد خود را نگه دارید و آنها را به نمایش بگذارید. تعداد کمی از دراور ها می توانند با کیفیت و قیمت مقرون به صرفه گلنویو مطابقت داشته باشند.

دراور با چوب سخت کلاراندون

زیبا . کاربردی . جذاب . این سه کلمه است که دراور های کوچک کلاراندون را خلاصه می کند. این قطعه ممکن است ابتدایی به نظر برسد ، اما طراحی ساده آن برای ایجاد مشبک با هر محیط و موضوع زیبایی شناختی مناسب است. قاب چوبی آن کاملاً جذاب است و کاملاً با پایه های نقره ای پایه های مخروطی آن تکمیل می شود. در مورد وسایل نگهداری ، این میز دو کابینت ، سه کشوی نرم و دو قفسه ارائه می دهد – فضای کافی برای نگهداری آن بشقاب های اضافی یا پتوهای اتاق اضافی! اگر هنوز جذبش نشده اید ، در شرف جذب شدن هستید : این دراور سازگار با محیط زیست است و دارای گواهی ساخت از چوب کامپوزیت است که سلامت محیط را ارتقا می دهد.

میز بوفه مارابل

طراحی براق و بدون صاف و صیقلی میز بوفه مارابل نمونه بارز سبک اسکاندیناوی است. قاب چوبی ساخته شده سبک آن با پایه آهنی سیاه و ظریف آن جفت می شود و ترکیب الگوی چوب گردو با هیچ دستگیره یا سخت افزار دیگر مانعی ندارد. صفحه میز به رنگ سفید تنظیم شده است تا ظاهری دو رنگ ایجاد کند و روحیه هر اتاق را سبک کند. این میز بوفه همچنین فضای مناسبی برای ذخیره سازی در اختیار شما قرار می دهد: سه درب کابینت ، دو کشو و سه قفسه قابل تنظیم . بهتر است بهترین مکان خانه خود را برای این میز بوفه زیبا انتخاب کنید!

دراور گودینها

دراور گودینها
دراور گودینها

دراور گودینها چرخشی نوآورانه در ظاهر دراور مدرن ایجاد می کند. این مدل دارای یک قاب روکش بلوط سیاه و سرامیک سفید است که هر دو توسط پایه های گرد طلایی برجسته شده اند. قاب براق آن چهار درب کابینت را در خود جای داده است که هر کدام دارای طبقات شیشه ای برای نگهداری در داخل آن هستند. اگر به دنبال یک دراور بسیار مینیمالیستی هستید که هنوز ویژگی های سبک منحصر به فردی داشته باشد ، این یکی را دوست خواهید داشت !

دراور آلتون

دراور آلتون بسیار مینیمالیست و در عین حال هوشمندانه طراحی شده است. اسکلت آن از چوب سخت و MDF ساخته شده و پایه های آن از چوب گردوی رنگ آمیزی سخت است. در مورد انبار ، چهار کشو و همچنین یک در کشویی وجود دارد که دو قفسه را در خود جای داده است. این یک قطعه روستایی است که تقریباً در هر جایی عالی به نظر می رسد و به هر اتاق نکاتی از کاربردهای ناهموار را می بخشد.

سوالات متداول

آیا هنوز در مورد دراور ها سوالاتی دارید یا اینکه آیا برایتان سوال است که یک دراور برای شما مناسب است یا خیر؟ هیچگاه نترس! در اینجا پاسخ برخی از سوالات متداول در مورد موضوع وجود دارد.

دراور ها برای چه استفاده می شوند؟

عملکرد اصلی یک دراور تهیه فضای ذخیره سازی اضافی برای ظروف آشپزخانه یا اتاق غذاخوری و ظروف است. برخی از دراور ها همچنین می توانند برای ذخیره موارد اضافی مانند کنسول های بازی ویدیویی یا پتوها استفاده شوند. بسته به طرح ، یک دراور نه تنها می تواند وسایل شما را ذخیره کند بلکه آنها را به نمایش می گذارد.

دراور ها همچنین به عنوان تزیینات برای افزودن بعد یا زیبایی خاصی به اتاق استفاده می شوند. به همین دلیل است که گزینه های سبک و طراحی بی شماری را در بازار پیدا خواهید کرد – به اندازه کافی جستجو کنید (و به اندازه کافی هوشمند باشید ) ، و مطمئناً دراور عالی را برای تکمیل یا گردآوری مبلمان غذاخوری / اتاق نشیمن موجود پیدا خواهید کرد!

تفاوت دراور و بوفه چیست؟

این یک سوال عالی است! دراور ها و بوفه ها دارای بسیاری از ویژگی های طراحی مشابه هستند و برای اهداف مشابه (یعنی ذخیره سازی و دکوراسیون) استفاده می شوند. دو تفاوت اصلی بین این دو وجود دارد: آنچه در آنها ذخیره می کنید و مکان آنها.

یک دراور

 • می تواند برای ذخیره موارد مختلف ، مربوط به آشپزخانه یا موارد دیگر استفاده شود.
 • به طور معمول در اتاق نشیمن واقع شده است.

یک بوفه

 • عمدتا برای نگهداری وسایل مربوط به آشپزخانه یا اتاق ناهارخوری استفاده می شود.
 • به طور معمول در آشپزخانه یا اتاق ناهار خوری واقع شده است.

با این گفته ، اکثر مردم این دو اصطلاح را با یکدیگر عوض می کنند و شما “دراور” هایی را پیدا می کنید که به اندازه مساوی برای آشپزخانه ، اتاق ناهار خوری یا اتاق نشیمن طراحی شده اند.

دراورها و بوفه هایی که برای اتاق ناهارخوری طراحی شده اند تفاوت های ظریفی در طراحی دارند. به عنوان مثال ، یک دراور با پاهای کوتاهتر به زمین نزدیکتر خواهد بود در حالی که بوفه دارای پاهای بلندتر است.

تعریف بوفه اتاق ناهارخوری چیست؟

بوفه اتاق ناهارخوری از نظر طراحی و عملکرد بسیار شبیه به دراور است ، اگرچه معمولاً بوفه های اتاق ناهار خوری استفاده شده در محیط های اداری را برای تکمیل میز مورد استفاده قرار می دهید.

بوفه اتاق ناهارخوری برای چه چیزی استفاده می شود؟

مانند دراور ها ، از بوفه هم برای نگهداری و هم برای تزئین استفاده می شود. در یک محیط اداری ، بوفه ممکن است برای ذخیره موارد اضافی استفاده شود. شما نمی خواهید میز اصلی خود را شلوغ کنید: پرونده ها ، مقالات ، یک لپ تاپ اضافی و غیره را در بوفه نگه میدارید .

حکم

شما آن را دارید: برترین گزینه های دراور های مدرن ما! ما تمام تلاش خود را کردیم تا دراور هایی را ارائه دهیم که انواع مختلفی از سبک ها را نشان دهند تا به شما کمک کنند بهترین مورد را برای فضای خود پیدا کنید – یا حداقل شما را در مسیر درست قرار دهیم. به یاد داشته باشید که بهترین بوفه برای خانه شما با سلیقه شخصی شما مطابقت دارد ، از مبلمان و دکوراسیون فعلی شما پشتیبانی می کند ، فضای کافی برای نیازهای ذخیره سازی شما دارد و در محدوده بودجه شما جای می گیرد.

نویسنده : حسین عتیقی

کلمات کلیدی : دراور چوبی ، بوفه چوبی ، دراور با چوب MDF و گردو و …

مقالات مرتبط با مبلمان چوبی: