خرید میز کامپیوتر و یا همان میز لب تاپ این روزها طرفداران بسیاری دارد. میز لب تاپ باید به شکلی باشد که شما پس از این که چند ساعت پشت آن نشستید احساس خستگی و کمر درد و گردن درد نداشته باشید. همراه ما باشید تا شما را برای خرید میزکامپیوتر راهنمایی نمائیم.

در ابتدا انواع میز های تحریر و یا همان میز کامپیوتر را معرفی خواهیم کرد.

میز لب تاپ
میز لب تاپ

انواع مختلف میز کامپیوتر

میزهای مختلفی تحت عنوان میز لب تاپ طراحی شده اند که ما آن دسته ازمیزهایی که از همه لحاظ استاندار هستند را معرفی می کنیم.

میز کامپیوتر مدیریتی

این میزها علاوه بر بخش های لازم جهت قرار گرفتن وسایل کامپیوتر دارای چندین کشو و طبقه برای قرار دادن وسایل دیگر می باشند. نمونه ای از میز مدیریتی را در تصویر پایین مشاهده می کنید.

میز کامپیوتر مدیریتی
میز کامپیوتر مدیریتی

میز کامپیوتر ال شکل

همانطور که از نام این میزها پیداست شکلی همانند حرف ال انگلیسی دارند و از دو بخش متشکل شده اند. این میز ها را باید در کنج و گوشه ای از اتاق قرار داد تا حالت ال شکلی آن ظاهری زیبا تر به خود گیرد.

میز کامپیوتر ال شکل
میز کامپیوتر ال شکل

میز تا شو

از این نوع میز می توانید در هر مکانی استفاده کنید همچنین از جمله مزایایی که دارند قیمت نسبتا پایین آنها می باشد.

میز لب تاپ تا شو
میز لب تاپ تا شو

برای خرید میز لب تاپ چه نکاتی را باید در نظر بگیریم؟

میز و صندلی انتخابی باید قابل تنظیم باشد تا فرد بتواند متناسب با قد خود ارتفاع آن را تنظیم نماید. همچنین میز متنخب شده باید مساحت استانداردی داشته باشد تا چشم به هنگام کار با کامپیوترنه آنقدر نزدیک به صفحه مانیتور باشد و نه آنقدر دور که چیزی قابل مشاهده نباشد و یا به سختی آن را بتوان دید.

نکات خرید میز لب تاپ
نکات خرید میز لب تاپ

میز باید جای کافی برای قرار دادن وسیله های جانبی کامپیور مانند کیبور، کیس، اسپیکر، هدفون، موس، مانیتور و … داشته باشد تا به هنگام کار درگیر داشتن فضای کم نباشید.

سوالی که بیشتر افراد در این باره می پرسند این است که جنس میز کامپیوتر چه باشد؟ بهترین و پرفروش میزها، میزهای ام دی اف می باشند که در روکش های مختلفی تولید می شوند تا تمامی سلیقه ها را در بر گیرند.

انتخاب میز کامپیوتر استاندارد
انتخاب میز کامپیوتر استاندارد

همچنین سعی کنید متناسب با فضایی که در اختیار دارید میز کامپیوتر خود را انتخاب کنید. زیرا ممکن است یک میز از لحاظ جا داری و کاربردی خوب باشد اما بیش از نیمی از اتاق شما را اشغال کند. مانند میزهای ال شکل که در بالا آنها را معرفی کردیم.

سعی کنید میز کامپیوتری چرخ دار بخرید. تجربه ثابت کرده این میزها بیشتر مورد استقبال قرار گرفته اند و قابلیت جا به جایی راحت تری نسبت به میزهای ثابت دارند.

با تشکر از انتخاب ما برای راهنمایی خرید میز کامپیوتر استاندارد.

مقالات مرتبط با مبلمان چوبی: