0 Items

میز کناری چیست ؟ اضافه کردن به اتاق ناهار خوری

میز کنسول کنار مبل
میز کنسول کنار مبل

 دکوراسیون فرعی : بهترین مواردی که برای نگهداری بصورت مخفی در خانه ها در هر مکان مخفی نگه داشته می شود بوفه است  .

در زیر به شما می گوییم که بوفه چیست و چگونه می توانید یک میز عالی برای افزایش فضای خود پیدا کنید .

میز کناری یا بوفه چیست ؟

میز کناری که به آن میز بوفه نیز گفته می شود ، میزی است که در اتاق های غذاخوری رایج است و فضای بیشتری را برای شما فراهم می کند . به طور معمول کابینت و کشو برای وسایل مربوط به غذا خوردن مانند ظروف شیشه ای ، کارد و چنگال ، ظروف چینی ، شمع ، دستمال و سفره ها دارد . سطح بالای یک بوفه اغلب به عنوان قفسه ای برای وسایل تزئینی که می خواهید نمایش داده شود یا به عنوان یک سطح اضافی برای قرار دادن بشقاب های غذا برای میزبانی و اجتماعات استفاده می شود .

سایز بندی

اگرچه ممکن است به راحتی برآورد کنید که شما  سایز بوفه می خواهید ، اندازه گیری دقیق برای جلوگیری از گیج شدن همیشه  بهتر است .

مرحله 1 : مبلمان دیگر را اندازه بگیرید

در نظر بگیرید که دکوراسیون دیگر در حال حاضر در اتاق چیست . شما نمی خواهید که نسبت بوفه شما با همه موارد دیگر متناسب نباشد . میزهای کناری و بوفه باید حداقل دارای ارتفاع میز ناهار خوری باشند ، اما در حالت ایده آل ، چند اینچ بلندتر هستند . متداول ترین قد برای بوفه ها یا میزهای بوفه دارای قد “30– 36 ” است . از ایجاد عرض با میز ناهار خوری خود نترسید . ( اینجا هیچ قانونی وجود ندارد ! )

مرحله  2 : فضا را اندازه بگیرید

عرض ، ارتفاع و عمق فضایی را که در آن قرار می گیرد اندازه بگیرید . بررسی کنید که به هیچ موردی برخورد نکند . اگر پنجره ای وجود دارد که میز را در زیر آن قرار می دهید ، اطمینان حاصل کنید که فضای مناسبی بین پایین پنجره و بالای بوفه وجود دارد . همچنین اطمینان حاصل کنید که بوفه شما منافذی از گرم کننده یا خنک کننده را پوشش نمی دهد ( این مورد بیشتر در خانه های قدیمی دیده می شود ) .

مرحله  3 : از طرح بندی یکپارچه اطمینان حاصل کنید

اطمینان حاصل کنید که فضای کافی برای جا به جای آسان در بوفه وجود دارد ، حتی اگر کابینت ها و کشوها باز باشد . ما توصیه می کنیم حداقل ”  36 اینچ ” اتاق بین لبه هر مبلمان و قسمت جلوی بوفه داشته باشید . در اتاق هایی که کوچکتر هستند ، حداقل” 18 – 24 “فضای خالی داشته باشید .

مرحله   4 : درها و راهروها را اندازه بگیرید

راهروهایی را که منجر به میز بوفه می شود اندازه بگیرید . هنگام انتخاب یک میز اطمینان حاصل کنید که ابعاد آنقدر کوچک است که در این فضاها جا بیفتد .

انتخاب یک طرح

یک بوفه باید مکمل بقیه مبلمان اتاق غذاخوری شما باشد . طرحی را پیدا کنید که نیازهای فضای ذخیره سازی و سبک شما را برآورده کند .

میز کنسول کنار مبل

تخته کناری / Credenzas ( قفسه دار )    :  این طرح ها دارای کابینت هایی هستند که تقریباً با پایه کوتاه به زمین می رسند تا فضای ذخیره سازی را به حداکثر برسانند . تخته های کناری و قفسه ها اغلب دارای درهای کشویی هستند .

تخته های کناری / Credenzas خرید کنید

میز بوفه : میز بوفه و بوفه از نظر طراحی بسیار شبیه به هم هستند ، اما میزهای بوفه سنتی دارای پایه بالاتری هستند .

خرید میز بوفه

سرور : عرض سرورها بسیار کمتر از میزهای بوفه است . آنها همچنین از سایر طرح ها رسمیت بیشتری در نظر گرفته می شوند و اندازه کوچک آنها ، آنها را برای اتاق های جمع و جور مناسب می کند .

مواد رایج

چوب : بوفه های چوبی معمولاً محبوب ترین ها هستند ، زیرا برای آوردن یک عنصر طبیعی به هر اتاق بسیار مناسب هستند . با گزینه هایی از چوب آب و هوای روستایی گرفته تا چوب سفید براق ، میز چوبی متناسب با هر سبکی است .

بوفه های چوبی را خریداری کنید

نکته !

از یک مسواک قدیمی برای تمیز کردن مناطق سخت قابل دسترسی استفاده کنید ، به ویژه در جنگل های دارای بافت که دارای گوشه های عمیق است .

فلز : میزهای کناری و بوفه های ساخته شده از فلز می توانند بافت و احساس صنعتی به فضای شما بدهند . برای اینکه فلز در بهترین حالت خود قرار بگیرد ، به طور مرتب گردگیری کنید و از ترکیبی از آب و صابون ملایم برای پاک سازی هرگونه علامت استفاده کنید .

سنگ مرمر / گرانیت : اگر مایلید کمی بیشتر هزینه کنید ، سنگ مرمر و گرانیت همیشه ویترین است . هنگام تمیز کردن ، از محصولات سبک استفاده کنید تا مطمئن شوید سنگ مرمر آسیب نمی بیند .

پلاستیک / اکریلیک : بوفه های پلاستیکی و اکریلیکی دارای صفحات تمیز و مدرن هستند . این موارد باعث می شود تا زیبایی در هر اتاق ایجاد شود .  اکریلیک به خصوص به خراش حساس است ، بنابراین هنگام تمیز کردن حتما از یک پارچه میکروفیبر استفاده کنید ، زیرا حوله های کاغذی می توانند سطح را بیشتر خراش دهند .

میز کنسول کنار مبل
میز کنسول کنار مبل
میز کنسول کنار مبل
میز کنسول کنار مبل

نوشته شده توسط : ف . پاکزاد 

مطالب مرتبط با میز کنسول :

WhatsApp chat