5  بهترین میز کامپیوتر برای کار در خانه

میز چوبی کامپیوتر
میز چوبی کامپیوتر

داشتن یک دفتر کار مولد در خانه مستلزم بررسی دقیق است . فضای ذخیره سازی ، میز تحریر و دکور همگی در هنگام کار در خانه به بهره وری کمک می کنند . در قلب هر دفتر خانه میز کار وجود دارد . برای کسانی که رایانه دارند ، یافتن بهترین میز همیشه آسان نیست .

وقتی صحبت از میز کامپیوتر می شود ، گزینه های زیادی وجود دارد . یافتن بهترین میز کامپیوتر مربوط به دانستن گزینه ها ، دانستن محل خرید و مهمتر از همه نیازهای خود است . در زیر محبوب ترین انواع میز کامپیوتر و نحوه طراحی آنها برای سهولت کار در خانه را مشاهده خواهید کرد .

پنل های پشتی برای مدیریت کابل

میز چوبی کامپیوتر
میز چوبی کامپیوتر

میز کامپیوتر چوبی سفید توسط BDI دارای یک صفحه پشتی برای مدیریت کابل ، سینی تاشو صفحه کلید و طراحی چوب جامد است .

میز کامپیوتر چوبی توسط BDI یک راه حل را با مزایای بسیار به نمایش می گذارد . اول ، طراحی چوب جامد عملکرد را تضمین می کند و از ضربه ، ضرب و شتم و فرورفتگی که می تواند بر نوشتن تأثیر بگذارد جلوگیری می کند . در مرحله دوم ، این میز دارای یک صفحه پشتی پوشانده شده است که برای پنهان کردن سیم های اضافی بسیار مناسب است . کشوی سینی کامپیوتر تاشو ، همراه با کشوهای کشویی همراه ، گزینه های اساسی ذخیره سازی را نیز فراهم می کند .

ویژگی های خاص طراحی مخصوص میز رایانه

میز چوبی کامپیوتر
میز چوبی کامپیوتر

بعدی را بخوانید

اتاق کار  خانه سنتی طراحی خانه جنوبی

داشتن یک دفتر کار مولد در خانه مستلزم بررسی دقیق است . فضای ذخیره سازی ، میز تحریر و دکور همگی در هنگام کار در خانه به بهره وری کمک می کنند . در قلب هر دفتر خانه میز کار وجود دارد . برای کسانی که رایانه دارند ، یافتن بهترین میز همیشه آسان نیست .

ویژگی های خاص طراحی مخصوص رایانه

میز های قفسه دار یارانه  توسط مهندسین ما  نشان می دهد که چگونه این ابزار مبلمان ثانویه می توانند به عنوان میزهای عالی کامپیوتر عمل کنند . این امر به وسیله فضای ذخیره سازی کافی ، سینی تاشو صفحه کلید و سطح وسیع قابل درک است . میز قفسه دار  به گونه ای طراحی شده اند که به عنوان فضای ذخیره سازی و فضای کار اضافی برای میز تحریر در نظر گرفته شوند . میزهای رایانه ای Credenza ، مانند این طرح ، اغلب دارای طراحی های خاص فن آوری مانند کشوهای چاپگر کشویی هستند .

قابل تنظیم ارتفاع برای ایستادن یا نشستن
میز چوبی کامپیوتر
میز چوبی کامپیوتر

میز قابل تنظیم مهندسی  توسط طراحان ما طرح شده است این  امکان انتقال آسان از حالت ایستاده یا نشسته را فراهم می کند .

میز ایستاده قابل تنظیم ارتفاع مهندسی یک روش مناسب برای بهره وری و سلامتی در محل کار ارائه می دهد . این میز برای قرار گرفتن در حالت نشسته یا ایستاده ، از ارتفاع بالا یا پایین می رود .  این طراحی خاص از یک راه حل بی سیم با استفاده از هوای فشرده و نه پرس پنوماتیک یا چرخ دنده مکانیکی بهره می برد . ساده ، قابل تنظیم و انعطاف پذیر . دیگه یه آدم چی میتونه بخواد ؟

مبدل میز ایستاده
میز چوبی کامپیوتر
میز چوبی کامپیوتر

مبدل میز ایستاده ارتمیس  یک گزینه مناسب تر از میزهای قابل تنظیم را به نمایش می گذارد . این طرح به شخص اجازه می دهد هر سطح کار با ارتفاع منظم را به یک طرح با ارتفاع ایستاده تبدیل کند . این یک روش عالی برای افزودن فضای ذخیره سازی اضافی روی سطح و جریان یافتن خون در اوج کار است . مبدل های دستی ایستاده دستی را با کمتر از 150 دلار می توان یافت .

میزهای L و میزهای شبه جزیره
میز چوبی کامپیوتر
میز چوبی کامپیوتر

میز ارون از مبلمان هوکر نشان دهنده سطح اضافه شده توسط این طرح محبوب است . به عنوان یک جایزه اضافی ، این میز کامپیوتر لوکس دارای یک طراحی ایستاده / نشسته برای موقعیت های کاری انعطاف پذیرتر است . میز تحریر L و میزهای شبه جزیره گزینه مناسب تری نسبت به فنر برای میز کار اجرایی + میز تحریر اعتبار را فراهم می کنند .

پرسش های رایج

بهترین مکان برای خرید میز کامپیوتر کجاست ؟

میزهای رایانه ای با کیفیت از اکثر فروشگاه های مبلمان آنلاین و همچنین فروشندگان محلی مبلمان برای خرید در دسترس هستند . فروشگاه های آنلاین انتخاب گسترده تری دارند ، قیمت پایه کمتری دارند و به طور کلی حمل رایگان را ارائه می دهند . فروشندگان محلی ممکن است بسته به عوامل مختلفی از جمله در دسترس بودن فصلی ، ورود سهام جدید یا مواردی از جعبه باز ، قیمت نزدیکی بهتری داشته باشند .

بهترین مارک های میز کامپیوتر کدامند ؟

بسیاری از بهترین مارک های مبلمان موجود در بازار گزینه میز کامپیوتر را دارند . مارک های خاصی مانند Steelcase ، BDI و Versa وجود دارد که در راه حل های اداری تخصص دارند . خرید از مارک های مطمئن به ساخت و ساز با کیفیت بالا و مجموعه ای غنی از ویژگی های طراحی کمک می کند .

بهترین میز کامپیوتر ارزان چیست ؟

میزهای تبدیل ارتفاع ایستاده گزینه های مناسب اقتصادی هستند که می توانند هر سطح رومیزی را به یک میز کامپیوتر چند منظوره تبدیل کنند .

میزهای کامپیوتر قد بلندی دارند ؟

ارتفاع میزهای ایستاده 30 و میزهای ایستاده 36 هستند . ابعاد دقیق متفاوت خواهد بود ، اما این موارد در میان بسیاری از مارک های عمده مبلمان رایج است .

آیا میزهای کامپیوتر دارای کشو هستند ؟

میزهای پیشرفته رایانه دارای کشوها ، سینی های کشویی صفحه کلید و قفسه های چاپگر هستند . همه میزهای رایانه از این ویژگی ها برخوردار نیستند و شما باید قبل از خرید نیازهای دفتر خانه خود را به دقت بررسی کنید .

مرور

میز کامپیوتر یک مبلمان ضروری برای هر دفتر خانه مدرن است . گزینه هایی در دسترس است که لپ تاپ ها ، صفحه های متعدد و ارتفاع های مختلف را در خود جای می دهد . دانستن اینکه شما چگونه می خواهید از میز کار خود استفاده کنید ، گردش کار شما از یک میز و بودجه شما چه چیزی را می خواهد به شما در یافتن بهترین گزینه کمک می کند . انواع میزهای رایانه ای که در اینجا ذکر شده اند از محبوب ترین ها هستند . هر چند از خلاقیت نترسید و خارج از چارچوب فکر کنید !

نوشته شده توسط : ف . پاکزاد

مطالب مرتبط با موضوع میز کامپیوتر :

WhatsApp chat