0 Items

بهترین مکان برای قرار دادن میز کجاست؟

میز در یک راهرو

اگر قصد استفاده از میز خود را بیشتر به عنوان یک قطعه سطح دارید تا یک ابزار واقعی برای مطالعه و خواندن ، این یک مکان ایده آل است. قرار دادن میز در مقابل دیوار راهرو جادار – به ویژه یکی از پنجره ها – راهی عالی برای “دلپذیر شدن” و باعث  ایجاد زیبایی در یک راهرو طولانی ، خالی و خسته کننده است.

میز واقع در راهرو , میز کنسول پذیرایی
میز واقع در راهرو , میز کنسول پذیرایی

میز چوبی در یک اتاق خواب

میز در اتاق خواب روشی آسان و کاربردی برای ادغام فضای کار در خانه است که مجبور به  داشتن یک اتاق جداگانه برای یک دفتر در منزل نیستید. دسترسی آسانتر به میز به شما کمک می کند که کارتان را راحتتر در اتاق خود انجام دهید .

میز اتاق خواب
میز اتاق خواب

این را تصور کنید:

یک زن و شوهر جوان در حال انتقال به خانه جدیدشان هستند. یکی از بزرگترین نقاط فروش خانه در امروزه  ” اتاق کار ” آن است – کلمه کلیدی ای که مالک بارها بر روی آن اصرار دارد ،  سپس این زن و شوهر راضی برای دیدن خانه می روند  ، و طول نمی کشد تا آنها درک کنند که ” اتاق کار ” در واقع فقط یک “اتاق  کوچک یدکی” است. مانند  ” انباری ”  اکنون ، این یک چالش غم انگیز و ناخواسته است ، که حالا با وجود جعبه ها و پرونده های مقوایی و تقریبا هر چیز دیگری را که زن و شوهر نمی داند کجا قرار دهند ، راحت در اطراف بچینند .

آشنا بنظر رسیدن؟

خجالت نکشید ، این یک مشکل رایج است ، اما این مسئله اینجاست: “اتاق کوچک یدکی” در واقع یک دفتر خانه است ، یا حداقل می تواند باشد. تمام آنچه که لازم است ، میز کار مناسب + صندلی + آهنگ مورد علاقه شما  ، کمی تمیز کردن (یا به وضعیت شما بستگی دارد) و تمیز کردن برخی مبلمان استراتژیک و قرار دادن آن.

در اینجا نحوه انجام این کار آورده شده است:

خلاص شدن از شر همه چیزهایی که نیازی به آن ندارید:

در اینجا چند نکته برای شما وجود دارد

فکر کنید که چه نوع کاری را انجام خواهید داد.

در اینجا چند دلیل رایج وجود دارد که افراد تصمیم می گیرند یک میز را در خانه خود قرار دهند

و نوع میز پیشنهادی برای هر یک:

میز / کار رایانه ای:

به یک میز کار مناسب  نیاز دارید که به اندازه کافی بزرگ برای کامپیوتر + صفحه کلید باشد ، یا حداقل یکی از صفحه کلید ..

میز کار رایانه , میز کامپیوتر
میز کار رایانه , میز کامپیوتر
میز کار رایانه , میز کامپیوتر
میز کار رایانه , میز کامپیوتر

 میز چوبی برای نوشتن یا  ساخت صنایع دستی:

 مکانی ساده برای نوشتن یا کار برای تفریح ​​- نیازی به ذخیره سازی اضافی یا ویژگی های فانتزی نیست.

میز کار برای نوشتن
میز کار برای نوشتن

مطالعه:

به یک میز نیاز خواهید داشت که بتواند کتاب ، نوت بوک و سایر لوازم مطالعه را ذخیره کند. با کشوهایی که در قسمت پاهای میز تعبیه شده است به دنبال این  میز بگردید. (و اگر این کافی نیست ، یک میز + قفسه را امتحان کنید).

میز مطالعه چوبی
مطالعه با ابزار جانبی , میز مطالعه چوبی

مبلمان و لوازم جانبی + دکوراسیون (قفسه کتاب ، دیوارپوش و غیره) را انتخاب کنید و به گونه ای ترتیب دهید که بیشترین حس را برای فضای و عادات کاری شما ایجاد کند. در اینجا چند گزینه وجود دارد که باید در نظر بگیرید: افراد بیشترین حس را برای فضا و عادات کاری خود دارند.

میز مطالعه , میز لب تاپ
میز مطالعه , میز لب تاپ
میز مطالعه چوبی
میز مطالعه چوبی

در اینجا چند گزینه وجود دارد که باید در نظر بگیرید:

میز را در وسط اتاق ، روبروی درب قرار می دهیم. بقیه مبلمان را که به سمت دیوارها قرار داده شده است ، قرار دهید. این یک روش عالی برای ایجاد یک نوع تمرکز ، ” اتاق مطالعه خانه” است.

میز را  بر روی دیوار قرار دهید ، مشرف به یک پنجره. قفسه کتاب را در مقابل دیوار قرار دهید ، و یک عکس خانوادگی  کوچک یا یک شی تزئینی مورد علاقه را در  اتاق قرار دهید تا یک محیط آرام را  به وجود بیاورید . این چیدمان برای کار کردن از نوع خلاق که با “رویاپردازی” یا گرفتن الهام بصری از مناظر خارج از منزل انجام می دهند ، بهترین کار است.

نوشته : ف . پاکزاد

مطالب مرتبط با موضوع میز :

با تشکر از توجه شما

WhatsApp chat