0 Items

ایده های جالب میز آرایش

ایده میز آرایش
ایده میز آرایش

8 ایده میز توالت برای اتاق خواب شما (بدون در نظر گرفتن اندازه آن)

مطمئن شوید که میز شما از نظر عملکردی و زیبایی در راستای اهداف خود باشد.

یک میز آرایش باید از نظر عملکردی و زیبایی مناسب هدف مورد نظر باشد و متناسب با طرح اتاق خواب شما باشد. این جایی است که ما وقت زیادی را صرف می کنیم – موهای خود را مدل می دهیم، آرایش می کنیم و یا برای کار آماده می شویم – و این بخشی از برنامه روزانه صبح ماست.

 اما یک میز بیهوده به راحتی می تواند با جواهرات گره خورده درهم و لوازم بهداشتی که باید در دستشویی گذاشته شود ، پر و شلوغ شود – اگر مقصر هستید ،پس آستین هایتان را بالا بزنید! داشتن یک میز آرایش بی نظم می تواند اتاق خواب شما را شلوغ و بینظم نشان دهد ، اما برای کمک به تغییر فضای شما ، ما بهترین ایده های میز آرایش را با برخی نکات و ترفندهای طراح داخلی ونسا آربوتنوت (Vanessa Arbuthnott) ، جمع آوری کرده ایم تا به شما در ساخت یک میز توالت برای قسمت لوکس هر اتاق کمک کند.

1. نقطه مرکزی ( کانونی )

میز آرایش شما برای ایجاد تعادل بینایی به چیزی بزرگ روی دیوار نیاز دارد. ونسا توضیح می دهد: “اگر کمد شما زیر پنجره است ، دیگر به چیزی احتیاج ندارید ، اما در غیر این صورت ، می توانید یک آینه بزرگ آویزان کنید ، این امر باعث می شود اتاق خواب شما بزرگتر به نظر برسد.” شما همچنین می توانید یک تکه اثر هنری یا مجموعه ای از تصاویر کوچکتر را آویزان کنید ، که باعث می شود اتاق رختکن شما شیک به نظر برسد و به عمق آن افزوده شود. ونسا پیشنهاد می کند که نقطه مرکزی خود را حداقل نیمی از عرض بالای میز آویزان کنید ، اما نه عرض آن بیشتر از میز باشد.

ایده میز آرایش
ایده میز آرایش

2. لوازم بلند

شما باید چیزی بلند به آن اضافه کنید تا در کنار آینه یا کارهای هنری آویزان خود بایستید ، که واقعاً به منطقه بندی فضای شما کمک می کند. ونسا توضیح می دهد: ‘ داشتن چراغ دوم به خوبی کار می کند ، اگر اتاق خواب شما از قبل چراغ خواب دارد باید به دنبال یک گیاه بلند یا شمعی با ستون بلند بروید. این به کمد شما شخصیت می بخشد و با نقطه مرکزی شما تعادل ایجاد می کند. ‘

ما همچنین یک گلدان باریک و بلند پیشنهاد می کنیم. سراغ یک رنگ پررنگ جسورانه بروید و یک ساقه در داخل آن قرار دهید (گلهای مصنوعی در این قسمت به خوبی کار می کنند) برای یک میز آراسته شیک.

3. از سینی ها استفاده کنید

بهترین راه برای منظم نگه داشتن همه چیز روی میز آرایش چیست؟با استفاده از یک سینی (ظرف) آنها را مرتب نگه دارید. هدف داشتن یک سینی(ظرف) متفاوت برای آرایش و برای جواهرات باشد ، بنابراین به جای اینکه همه چیز در کشوها پیچیده شود ، می توانید همه چیز را در صورت نیاز پیدا کنید. اگر یک سینی نباشد ، یک جعبه جواهرات با محفظه های مختلف ایده آل است.

اگر یک میز آرایش کوچک دارید ، ایده خوبی این است که یکی از فضای کشو را انتخاب کنید و تقسیم کننده های کشو را بخرید – می توانید خودتان آن را بسازید یا آنها را به صورت آنلاین خریداری کنید ، نگاهی به جان لوئیس و آمازون بیندازید. اگر یک میز آرایش کوچک دارید ، ایده خوبی این است که یکی از فضای کشو را انتخاب کنید و تقسیم کننده های کشو را بخرید – می توانید خودتان آن را بسازید یا آنها را به صورت آنلاین خریداری کنید ، وقتی همه چیز را مرتب و منظم ببینید ، احساس رضایت خواهید کرد!

4. روشنایی

روشنایی بسیار مهم است. اگر بخواهید یک اتاق کاملا لوکس داشته باشید ، یک آینه به سبک هالیوودی به شما این امکان را می دهد تا با نورپردازی کامل آماده شوید و جلوه ای از جذابیت را به فضای خود اضافه کنید. ونسا پیشنهاد می کند: “اگر می خواهید فضایی اضافه کنید ، به دنبال نورپردازی آویزان از سقف خود بروید ، این باعث صرفه جویی در فضای بیشتر وسایل روی میز شما می شود.”

ایده میز آرایش
ایده میز آرایش

5. اندازه صندلی ها

ونسا می گوید: “صندلی میز شما مهم است – صندلی ای را انتخاب کنید که دارای بافت و رنگ باشد ، که در اتاق خواب خودنمایی کند.” ‘شما حتی می توانید بافت متفاوتی مانند خز مصنوعی به صندلی فعلی خود اضافه کنید ، بنابراین هنگام آماده شدن احساس گرما می کنید. مطمئن شوید که صندلی شما برای میز و اتاق لباس شما خیلی بزرگ نیست ، زیرا باعث می شود آشفته و بهم ریخته به نظر برسد. “

جایگزین صندلی؟ چهارپایه. در حالی که پشتیبانی پشتی نخواهید داشت ، به راحتی زیر میز آرایش شما شکاف می گیرد ، برای صرفه جویی در فضا بسیار مناسب است. برای داشتن جذابیت عالی ، یک چهارپایه مخملی انتخاب کنید.

ایده میز آرایش
ایده میز آرایش

6.بدون فضا

اگر یک اتاق خواب کوچک دارید ، نترسید ، هنوز هم روش های هوشمندانه ای وجود دارد که می توانید یک میز مخصوص خود داشته باشید. میزهای آرایش کوچک بسیار زیادی در بازار وجود دارد. چرا در یک واحد ذخیره سازی گوشه ای سرمایه گذاری نکنید و آن را به یک میز آرایش موقت تبدیل نکنید ، مانند این قفسه کاملا آینه ای و مورب از مبلمان MY که دارای کشوی جادار و یک دسته پنهان در زیر آن است.

ایده میز آرایش
ایده میز آرایش

7. با رنگها خلاقیت به خرج دهید

ما هرگز کسانی نیستیم که از داشتن رنگ های مختلف خجالت بکشیم و به خصوص در یک اتاق خواب ، یک میز ارایش رنگارنگ شخصیت خاصی را به فضای شما وارد می کند. ونسا می گوید: “استفاده جسورانه از رنگ ها برای میز توالت شما سرگرم کننده است و وقتی میخواهید برای بیرون رفتن اماده شوید به شما حس و حال خوبی میدهد.” “شما همچنین می توانید یک میز قدیمی را با رنگ بپوشانید تا نتیجه ای مقرون به صرفه داشته باشید.”

میز آرایش , ایده های جالب میز توالت
میز آرایش , ایده های جالب میز توالت

8. الهام

کمد شما هنوز هم می تواند برای شما شیک و منحصر به فرد باشد ، در واقع ، چون فضای شخصی شماست ، باید همه چیز را درباره شما توصیف کند. شما می توانید میز خود را با چیزهایی که باعث خوشحالی شما می شوند پر کنید – قاب عکس ، شمع ، آینه و یادگاری. ونسا توضیح می دهد که نزدیک نگه داشتن چند کتاب و مجله به این معنی است که همیشه الهام خواهید داشت.

ایده میز آرایش
ایده میز آرایش

نوشته : ف . پاکزاد

مطالب مرتبط با میز آرایش :

WhatsApp chat