معرفی تعدادی از میز کنسولهای زیبا

فضای بزرگ در راهروها ، فضای عالی در راهروها یا فضای خالی و باریک بسیار کوچک که می توانید کمی از آن برای پر کردن خلاء استفاده کنید ، یک میز کنسول باریک با کشو به شما امکان می دهد تا از فضایی با اثاثیه ای با ارزش استفاده کنید. با راهکاری اصولی می توانید به راحتی فضای دلخواه به وجود بیاورید ، ایجاد فضای مناسب برای گیاهان یا گلدان ها  با میز مورد نظر شما و کشوها مکان مناسبی برای ذخیره اقلام کوچکتر به شما می دهند .

میزکنسول باریک

 این میز  کنسول سالن کاربردی و با زیبایی ساخته شده ، راه حل مناسبی برای راهرو یا لابی است. فرم ساده ، تعداد زیاد کشوها با دستگیره های زیبا برای وسایل کوچک ،  این میز کنسول به زیبایی با دکوراسیون کلاسیک ترکیب می شوند .

میز کنسول چوبی
میز کنسول چوبی

یک میز راهرو پایه بلند می تواند علاوه بر دکوراسیون معاصر ، زیبایی داخلی و زیبایی آن را با طراحی و باریک تر جلوه دهد. این کنسول باریک از چوب ساخته شده است ، از جمله دو کشوی نگهدارنده با دستگیره های کششی ، سطح باز در قسمت پایین و سطح قسمت بالای آن نمای دلفریب به راهرو می دهد .

میز کنسول چوبی
میز کنسول چوبی

میز کنسول کوچک مناسب  است  به خصوص ، برای فضاهای کوچکتر ، میز کنسول باریک را می توان روی یک دیوار نصب کرد و از فضای نشیمن یا محل کار خود با فضای کافی استفاده کرد. این میز دارای یک سطح صاف و صیقلی است و دو کشوی نگهدارنده با دستگیره های برجسته ، به یک موقعیت ثابت روی یک قاب فلزی آویزان شده اند.

میز کنسول چوبی
میز کنسول چوبی

این میز جانبی باریک و جذاب ، جذابیت کامل و پرکاربرد از  چوب سفید و طبیعی ساخته شده است. کار بسیار شیک به نظر می رسد و کشوهای زیر میز برای ذخیره سازی وسایل عالی هستند.

میز کنسول چوبی
میز کنسول چوبی

میز کنسول ساخته شده از چوب  با دقت و ظرافت کامل ساخته شده است . این وسیله برای نگه داشتن کتاب ، مجله و موارد دیگر با کشو و قفسه باز نصب شده است. کاربرد در انواع فضای داخلی در صورت نیاز.

میز کنسول چوبی
میز کنسول چوبی

میز تزئینی با سبکی زیبا. قاب باریک آن از چوب ساخته شده است و دارای یک رنگ قهوه ای است. این قسمت دارای یک مستطیل بالا و یک قفسه پایین ، پاهای مربع و دو طرف کوتاه عمودی است.

میز کنسول چوبی
میز کنسول چوبی

میز کنسول راهرو کاکائو رنگ  این میز

 محصولی است که نه تنها یک فضای ذخیره سازی اضافی را نیز در اختیار شما قرار می دهد. این محصولی کوچک و شیک است که مناسب برای خانه های کوچک تر است. رنگ قرمز کاکائو آن را بسیار جالب و جذاب می کند

میز کنسول چوبی
میز کنسول چوبی

راهنمای خرید

 به راحتی می توان از یک میز کنسول باریک در یک اتاق غافل شد ، اینطور نیست؟

از نظر ظاهری بی نظیر ، در کوچکترین فضاها که زیبای بنظیری این کنسولها به اتاق شما می دهد

برخی از میز کنسول  به عنوان یک نقطه کانونی استفاده می کنند. برخی دیگر فقط آن را در هر نقطه ای از اتاق جا می دهند  ،  اگر احساس می کنید اتاق شما فاقد یک عنصر بصری است که  کاملا مشخص است  ، یک میز کنسول باریک یک انتخاب درست است. یک میز کنسول باریک را با کشو انتخاب کنید و یک مکانی که کاربرد خاصی ندارد نیز برای از بین بردن نقاط کور و بیکار اتاق بهترین انتخاب است  ، این کار باعث می شود که فضای درستی در اتاق ایجاد کنید ،  واضح است با اینکار نمای زیبا و جدید به خانه می دهید  ، هیچ راه بهتری برای منظم و زیبا کردن خانه از نظر ما جز این وجود ندارد . این راهنمای کوچک به شما در انتخاب اندازه مناسب و (امیدوارم) میز کنسول باریک مناسب برای خانه خود  پیدا  کنید .

 کجا می توان یک میز کنسول باریک را قرار داد؟

مزیت انتخاب میز کنسول باریک این است که فقط فضای کمی را می گیرد. می تواند در یک راهرو به دیوار قرار بگیرد یا به عنوان یک میز کنار در اتاق نشیمن فضا را دو برابر کند . برای ایجاد تقارن می توانید با استفاده از گلدان یا لامپ از آن استفاده کنید. از آنجا که فضای زیر آن را هم میتوان  مورد استفاده قرار داد  ، دیگر لازم نیست نگران این باشید که به هم ریخته به نظر برسد. تنها نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که باید از فضای آن آگاه باشید. اندازه متوسط ​​یک راهرو در حدود 40 اینچ است در حالی که یک میز کنسول باریک اندازه استاندارد 12 اینچ است. اطمینان حاصل کنید که موقعیت آن به گونه ای باشد که میهمانان  به آن برخورد نکنند و در اتاق فضا کافی برای حرکت وجود داشته باشد. میزهای کنسول باریک با کشوها و قفسه ها همچنین در آشپزخانه ها بسیار پرکاربرد است . از آنها می توان برای نگهداری وسایل مورد نیاز استفاده کرد و همچنین می توانید به عنوان فضای ذخیره سازی مواد معطر و نوشیدنی ها هنگام  مهمانی استفاده کرد و فضا را دو برابر کنید .

استفاده از میزکنسول باریک با کشو چیست؟

یک میز کنسول باریک با کشوها بسیار انعطاف پذیر و سازگار با مبلمان است. می توانید با آن کارهای زیادی انجام دهید. از آن به عنوان یک محور دکوراسیون استفاده کنید ، به عنوان یک میز کاری ، آن را صرفاً برای ذخیره سازی از کشوها استفاده کنید یا از آن به عنوان تقسیم کننده اتاق استفاده کنید. در مورد کشوها ، از اینکه از ظرفیت تحمل وزن آن آگاه هستید ، می توانید تا جای که می خواهید از فضا استفاده کنید.

چه مدل میز کنسولی را باید انتخاب کنید ؟

این مدل میز کنسول باریک را از  مجموعه ای از  میز کنسولهای با مواد کاملا چوبی ساخته شده اند . شما باید یکی را انتخاب کنید که با جریان بصری در خانه همگام باشد. شما می توانید کمی قوانین را بشکنید. به عنوان مثال ، می توانید میزکنسول معاصر را با دکوراسیون چوبی کلاسیک مخلوط کنید. اما یک خط نازک بین بیان و ایجاد یک نقص طراحی وجود دارد. اطمینان حاصل کنید که نتیجه نهایی با بقیه دکورها منسجم و هماهنگ  باشد . هنگامی که  دکوراسیون به پایان رسید ، یک قاعده کلی این است که آن را با کفپوش مخلوط کنید. برای مثال ، میزهای کنسول شیشه ای ، ظاهر یک کفپوش چوبی را برجسته می کنند.  دکوراسیون های کلاسیک  را با میز کنسول  و فرش های رنگی می توان ترکیب کرد . میزهای باریک آینه دار یک راهرو کاشی کاری را بزرگتر از  واقعیت خود نشان می دهند .

این میز کنسول زیبا در یک رنگ خاکستری پرنگ روز  از چوب کاج جامد ساخته شده است که با سخت افزار آلومینیوم تقویت شده است. شامل 2 کشو نگهدارنده با دستگیره های برنزی تمام شده ، 1 قفسه باز و پاهای فلوت مانند است .

میز کنسول چوبی
میز کنسول چوبی

یک میز کنسول شیک درجه یک با چوب بلند و باریک از چوب قهوه ای های میانی. دارای 6 پا به حالت عمودی و پاهای پیچیده است. لبه های خمیده و بالا و قفسه باز. هر یک از 4 کشو دارای یک کشش قارچ فلزی در یک روکش الماسی شکل است

میز کنسول چوبی
میز کنسول چوبی

میز کنسول چوب خالص با نمای ایستاده و  زیبای منحصر بفرد.

 محصول: میز کنسول

 مصالح ساختمانی: مواد چوب و روکش بلوط

رنگ:  کرم براق

  ویژگی ها: چهار کشو سخت افزار فلزی

میز کنسول چوبی
میز کنسول چوبی
میزکنسول باریک با کشو

خرید کنسول باریک و سایر میزهای اتاق نشیمن در کنار مبلمان. دو کشو دو در با یک قفسه قابل تنظیم در پشت درها و دو پایه

رنگ : صدفی

میز کنسول چوبی
میز کنسول چوبی
 میز کنسول با  شش کشو

میز کنسول با  شش کشو با یک دستمال نقاشی شده و حلقه های عتیقه دار کشیده تزئین کنید

میز کنسول چوبی
میز کنسول چوبی

محصول: این یک میز کنسول نازک شیک و زیبا است که دارای دو کشو ، ساخت چوب جامد و جزئیات زیبا است. این  مدل ، ظرافت و زیبایی را به هر منطقه اتاق نشیمن اضافه می کند.

میز کنسول چوبی
میز کنسول چوبی
میز کنسول شیک.

 این میز کنسول زیبا یک افزودنی شیک و کاربردی برای اتاق نشیمن شما است. در این  میز یک قفسه کلاسیک ، یک کشو پنهان جادار و براکت های ضد انعطاف پذیر قرار دارد. مکانی عالی برای ذخیره یا نمایش وسایل شما است .

میز کنسول چوبی
میز کنسول چوبی
میز کنسول دیواری:

 این میز کنسول امروزی در  رنگ قهوه ای کرم می تواند یک مزیت خوب برای ورودی ، راهروها ، اتاق های نشیمن و اتاق خواب باشد.

 ساخته شده از ساخت چوب جامد ، این جدول دارای خطوط براق ، ارگونومیک ، پاهای شعله ور ، قفسه پایین تر و 1 کشو ذخیره سازی با دستگیره تزئینی است.

میز کنسول چوبی
میز کنسول چوبی
میز کنسول باریک بزرگ با کشو بزرگ

میز  کنسول بزرگی که برای سالن ورزشی مناسب است. بسیار کاربردی و ظریف است. علاوه بر این به قفسه و کشو مجهز شده است که کاملاً از سازماندهی فضا پشتیبانی می کند. ظریف ، زیبا و بسیار تزئینی است.

میز کنسول چوبی
میز کنسول چوبی

میز  کنسول میراث آمریکا

میز کنسول میراث آمریکا یک میز سنتی ساده و زیبا با یک قاب چوبی که به رنگ قهوه ای به پایان ساحته شده است  دارای یک مستطیلی بلند و یک قفسه بالا و پایین است. پاهای مقطع کاملاً راست دارای انتهای کوتاه است. یک کشو  جا دار دارای یک دستگیره گرد قهوه ای است

میز کنسول چوبی
میز کنسول چوبی

 میز کنسول  دارای دو  کشو  ، آینه  دار  ، مشکی ، آینه کاری شده با سطح مشکی، پاهای آینه ای زیبا، ساخته شده با چوب جامد،

میز کنسول چوبی
میز کنسول چوبی

میز کنسول کشور فرانسه

این میز کنسول جذاب با الهام از سبک کشور فرانسه ، با طراحی مدرن و براق جلوه می کند. ساخته شده از چوب جامد ، دارای یک کشو و قفسه پایین برای ذخیره سازی اضافی است. بسته به نوع لباس آن می تواند گاه به گاه یا رسمی باشد

میز کنسول چوبی
میز کنسول چوبی

میز کنسول

میز کنسول ساخته شده از چوب. مجهز به کشو و قفسه باز برای انبار است. میز مستطیل شکل قابل استفاده بزرگی می دهد. دارای

میز کنسول چوبی
میز کنسول چوبی

میز کنسول هوکر مارگارت این میز کنسول افسانه با طراحی پیچیده و جذاب خود مسحور می شود. غنی شده با منحنی های حجاری و حجم های تزئین شده ، بر اساس 3 پایه خمیده ، به هم چسبیده در یک نوار چوبی طولی در پایین قرار دارد.

میز کنسول چوبی
میز کنسول چوبی

 نوشته : ف . پاکزاد

مطالب مرتبط با میز کنسول چوبی :