0 Items

5  قانون طلایی و مهم برای انتخاب و خرید میز ناهار خوری برای خانه

چه بخواهید اولین میز خود را بخرید و چه بخواهید میز ناهار خوری که سالهاست از آن  استفاده می کنید  را کمی تعمیر و مرتب کنید ، بازار رفتن بدون تحقیق شما را اذیت می کند و وقت شما را هدر می دهد . یک جستجوی اساسی در سایت فن و هنر  برای “میزهای غذاخوری و میزهای آشپزخانه” با بیش از  1000 مدل ، رنگ و تنوع می تواند کمک فراوانی به شما بکند و این امکان فقط در سایت ما وجود دارد .

برای کمک به شما برای راحتی کار

برای کمک به شما برای راحتی کار،  من پنج قانون اصلی خود را برای چیدن میز غذاخوری را ساده کرده  ام.

 شما می پرسید من چه اطلاعاتی دارم ؟

من یک طراح داخلی هستم و بصورت خلاقانه میزهای ناهارخوری را طرح زده ام

5  قانون طلایی و مهم برای انتخاب و خرید میز ناهار خوری برای خانه
5 قانون طلایی و مهم برای انتخاب و خرید میز ناهار خوری برای خانه

1. همیشه  میز بزرگتر از آنچه که فکر می کنید لازم  دارید .

سخت ترین کاری که من به عنوان یک طراح باید انجام دهم این است که مشتریان را متقاعد کنم مبلمان آنها باید کمی بزرگتر از آنچه فکر می کنند  ، باشد.

 حرفهای  مانند “ما واقعاً آنقدر پشت میز ناهار خوری نمی نشینیم” یا “فقط سه نفر هستیم” را می شنوم. خوب ، ممکن است شما فقط سه نفر باشید ، اما اگر یک اتاق ناهار خوری مناسب برای یک میز شش نفره دارید ، آن اتاق دلگیر و خالی به نظر می رسد – مهم نیست که چند مجسمه و گلدان به اتاق اضافه کنید اتاق شما به یک میز غذا خوری مناسب نیاز دارد .

5 قانون طلایی و مهم برای انتخاب و خرید میز ناهار خوری برای خانه
5 قانون طلایی و مهم برای انتخاب و خرید میز ناهار خوری برای خانه

2. سه فوت فضای خالی بگذارید.

یا اگر بخواهید از آن لبه بوم بیفتید و یک میز بزرگتر از محیطی که دارید انتخاب کنید  ، همه چیز غیر قابل تحمل و بهم ریخته بنظر خواهد آمد . عدد جادویی در اینجا سه ​​است. شما می خواهید تقریباً سه فوت فضا در پشت صندلی های خود باز نگه دارید تا جایی را برای رفت و آمد خود و میهمانان خود در بالا و پائین میز به راحتی داشته باشید .

5 قانون طلایی و مهم برای انتخاب و خرید میز ناهار خوری برای خانه
5 قانون طلایی و مهم برای انتخاب و خرید میز ناهار خوری برای خانه

3. اگر فضای کم ندارید ، یک میز گرد انتخاب کنید.

میزهای گرد یک استفاده فشرده و عالی از فضا است. معمولاً پایه های کوچکتر از میز های مستطیل یا مربع دارند ، بنابراین معمولاً می توانید آنها را در فضایی جای دهید که برای نوع دیگری از میز مناسب نباشد. آنها همچنین برای مکان های ناهار خوری داخل آشپزخانه ، گوشه های صبحانه و مکان های غذا خوردن با نظر ایده آل  شما ، عالی هستند.

5 قانون طلایی و مهم برای انتخاب و خرید میز ناهار خوری برای خانه
5 قانون طلایی و مهم برای انتخاب و خرید میز ناهار خوری برای خانه

4. اگر یک آپارتمان تاریک دارید یک میز شیشه ای تهیه کنید.

چیزی که من اغلب می شنوم : “من می خواهم فضا احساس سبکی و مطبوع  داشته باشد .” این یک درخواست مشترک است ، اما متأسفانه هر خانه ای فضای زیادی ندارد یا نور طبیعی زیادی دارد.

جواب؟ یک میز شیشه ای همیشه هر فضایی را باز و مطبوع می کند. بله ، یک میز شیشه ای کمی بیشتر از یک میز چوبی نیاز به تمیز کاری دارد و لکه ی بیشتری می گیرد  ، اما با کمی کشیدن شیشه پاک کن سریع مسائل برطرف می شود. من معمولاً توصیه می کنم یک  رومیزی  وسط ساده را روی این میز نگه دارید ، و آن را با صندلی های تیره ست کنید.

5 قانون طلایی و مهم برای انتخاب و خرید میز ناهار خوری برای خانه
5 قانون طلایی و مهم برای انتخاب و خرید میز ناهار خوری برای خانه

5. از فلزات نترسید.

طلا ، نقره ، برنج ، آهن – و تمام فلزات در این بین – به تنهایی محکم ایستاده و تقریباً با هر رنگ یا نقاشی زیر آفتاب جفت می شوند. در واقع هرگز نگران نخواهید بود که پایه های میز مسی شما با کاغذ دیواری عالی و جدیدی مطابقت داشته باشد – زیرا جواب همیشه مثبت خواهد بود! از مخلوط کردن فلزات با چوب  نیز نترسید. تصور وجود دو سایه براق در کنار هم می تواند برخی از افراد را  اذیت کند ، اما من در واقع به مشتریان می گویم شرط ایمن تری در دکوراسیون اتاق غذاخوری این است که از طراحی اضافی و بیش از حد برای مطابقت در طراحی خود جلوگیری کنند.

نوشته : ف.  پاکزاد

مطالب مرتبط با میز ناهارخوری :

انتخاب میز ناهارخوری :

هنگامی که بدنبال یک میز غذاخوری جدید هستید ، گیر دادن به ابعاد مناسب میز ناهار خوری از جنبه های مهم زیبایی و عملکرد اتاق است. برای یادگیری نحوه انتخاب اندازه مناسب میز ناهار خوری به خواندن ادامه دهید.

بهترین میز ناهار خوری برای شما میزی خواهد بود که متناسب با بودجه شما باشد ، خوب ساخته شده باشد ، در فضای شما متناسب باشد و سبکی داشته باشد که سالها دوست داشته باشید. برخی از عوامل اصلی وجود دارد که باید هنگام انتخاب یک عامل خوب در نظر بگیرید.

کریستف ، استادکار بازسازی مبلمان و نویسنده کتاب ” کتاب مبلمان ” ، گفت که ابتدا از انتخاب خود مواظب باشید ، و خاطرنشان کرد که یک میز خوب باید حداقل پنج تا 10 سال دوام داشته باشد. وی گفت: “اگر چیزی بیش از حد بد بو ، با جزئیات بسیار عجیب و غریب پیدا کنید ، ممکن است روزی از خواب بیدار شوید و از آنچه فکر می کنید متعجب شوید.” “آن را ساده و محکم انتخاب کنید .”

همراه با قیمت مناسب و سبک بی انتها ، هنگام بازرسی از میزهای فروشگاه های مبلمان باید به دنبال ثبات و ساخت بود. در مورد احساس نشستن در یکی از آن میزها ، اینکه آیا برای مدت طولانی راحت است ، فکر کنید و مدل های کف را از نظر سایش بررسی کنید. به دنبال ایجاد خراش ها و خراش هایی باشید که ممکن است نشان دهند چقدر تحمل میزها از طریق استفاده جدی در خانه است.

قانون شماره یک : تناسب

قانون شماره یک: میز غذاخوری شما باید متناسب با فضای غذاخوری شما باشد! اما میز ناهار خوری یک مبلمان فریبنده بزرگ است و شما باید فضای اطراف آن را نیز حساب کنید.

.. در حال ویرایش ..

لوسی هریس ، طراح داخلی در نیو گفت: “علاوه بر جا و فضایی که میز اشغال میکند ، شما نیاز دارید برای رفت و آمد و جای تنفس برای دورتادور میز خود قرار دهید – و هرچه بیشتر بهتر است – تا به راحتی روی صندلی بنشینید و در فضا حرکت کنید.” یورک بنابراین چه بخشی از یک فضای چند منظوره باشد و چه یک اتاق ناهار خوری جداگانه ، با اندازه گیری طول و عرض منطقه ای که می توانید به میز ناهار خوری اختصاص دهید ، شروع کنید. سپس از این دو اندازه گیری حدود شش فوت کم کنید تا طول و عرض یک میز ناهار خوری هدف بدست آورید.

بعد ، به نحوه استفاده از میز فکر کنید. ماکس دایر ، یکی از پیشکسوتان صنعت مبلمان و معاون فعلی Casegoods (دسته ای از مبلمان سخت مانند میزها) ، گفت: “به این شکل که هر مکان در میز به 22 تا 24 اینچ فضای میز نیاز دارد و صندلی هایی با مقیاس بزرگتر به فضای بیشتری احتیاج دارند.” ، کابینت و صندلی) در صنایع La-Z-Boy .

من بعنوان یک ساکن آپارتمان باسابقه ، دریافته ام که “وزن بصری” یک مبلمان می تواند واقعاً بر میزان احساس آن در یک اتاق تأثیر بگذارد. ممکن است از نظر فنی مناسب باشد اما اگر قطعه ای تیره یا حجیم باشد یا خیلی به مبلمان دیگر نزدیک باشد بسیار عظیم به نظر می رسد.

برای اینکه جلوه یک مبلمان بزرگتر را تجسم کنید ، وقت بگذارید و طول و عرض کف را ببندید (دوست دارم از متر استفاده کنم) و همچنین ارتفاع میز را مشخص کنید . من معمولاً با متر اندازه گیری روی گوشه های می ایستم ، سپس سعی می کنم فضای آن را با مبلمان با اندازه مشابه (مانند چند صندلی) پر کنم و یک قدم به عقب برگردم تا ببینم چه احساسی پیدا می کنم. همچنین یک دوست یا همکار به شما کمک می کند تا در حالی که نگاه می کنید با متر اندازه گیری به شما کمک کند .

اگر فضا را تنگ می کنید ، گزینه هایی مانند صفحه های باز شونده را در نظر بگیرید که به میز اجازه می دهد تا امتداد یابد. “این به شما اجازه سفارشی سازی میز را برای نیازهای سرگرمی و اندازه های مختلف داشته باشید ، منبع :” مردیت ماهونی، بنیانگذار و طراحی مدیر توس لین .

چیزی که آقای کریستف نسبت به آن هشدار داد ، مکانیسم ها یا صفحه های زیادی است که درون میز چسبیده یا پنهان شده اند (در مقابل میز هایی با صفحه مستقل). وی گفت: “اگر چیزهای خیلی پیچیده ای بخرید ، فقط فرصت بیشتری برای خرابی است.”

قبل از قرار گرفتن در شکل ، نیازهای خود را در نظر بگیرید

تصویر

انتخاب میز ناهارخوری
انتخاب میز ناهارخوری

مایکل هشن
میز مربع و مستطیل معمول ترین هستند ، بنابراین تعداد بیشتری از انتخاب ها را با سبک ها ، اندازه ها و گزینه های قابل توسعه در آنجا پیدا خواهید کرد. اما یک میز گرد یا بیضی شکل می تواند کمی فضای بیشتری برای جابجایی به شما بدهد زیرا گوشه ها را قطع می کند اما هنوز سطح خوبی دارد. آقای دایر توضیح داد: “برای فضاهای تنگتر و مستطیلی ، بیضی بهترین گزینه است.”

خانم هریس گفت: “میزهای گرد یا بیضی شکل می تواند برای مهمانی ها و گفتگوها بسیار مناسب باشد زیرا سر میز نیز وجود ندارد.” از لحاظ فشار دادن افراد به داخل ، شما فقط با محیط میز محدود هستید – اما اگر همه تنظیمات مکان خود را روی یک میز گرد یا بیضی شکل داشته باشید ، می توانید فضای کمی برای سرو تکه ها از دست دهید.

میز ناهارخوری چوبی
میز ناهارخوری چوبی

به سطح اتکای میز ها نگاه کنید .

مایکل هشن
پایه – معمولاً ساق پا ، پایه ، یا زیر پا – می تواند در تعداد افرادی که می توانید روی میز قرار بگیرید تأثیر بگذارد. جکی ، معاون روابط عمومی و بازاریابی اتحادیه مبلمان آمریکایی ، گفت: “شما فقط می خواهید مطمئن شوید که فضای پا توسط تکیه گاه ها مورد حمله قرار نمی گیرد .” وقتی میزی را شخصاً دیدید ، کنار آن بنشینید تا ببینید پاهایتان به پاهای میز برخورد می کنند یا نه. تأیید کنید که هنگام اسکوتر کردن ، فضای کافی برای زانوهای خود دارید و اگر می توانید پاهای خود را زیر میز قرار دهید. پیش بند – قابی که میز رومیزی را بالا می کشد – می تواند اتاق شما را برای مانور کوتاه کند.

اگر می خواهید با مهمانان خود انعطاف بیشتری داشته باشید ، به عرض پا و محل قرارگیری پاها توجه کنید. خانم هریس گفت: “به طور کلی ، یک میز با پاهای نازک تر ، یا جایی که پاها در گوشه ها قرار دارد ، قراردادن یک صندلی اضافی را آسان تر می کند.”

با داشتن میز پایه یا زیرکوب ، انعطاف پذیری بیشتری دارید تا افراد بیشتری را به میز اضافه کنید. خانم هریس گفت: “پایگاه مرکزی بهترین گزینه برای تحت فشار قرار دادن مردم است.” اما آقای .. به ما گفت که نسبت به میزهای بزرگتر به سبک پایه بیشتر احتیاط می کند زیرا میزهای آنها می توانند کمی مقاوم تر از چهار پا باشند.

میزهای کشویی می توانند در امتداد کناره های میز انعطاف پذیری داشته باشند ، اما می توانند فضای انتهای آن را محدود کنند. از نزدیک به لبه میز و جایی که تکیه گاه های گودال متصل شده اند دقت کنید تا مطمئن شوید جای زانوهای شما وجود دارد.

مواد مناسب میز را برای سبک خود انتخاب کنید

انتخاب مواد برای میز ناهار خوری شما می تواند دشوار باشد. برای انتخاب یک میز مناسب باید قیمت ، سهولت مراقبت و سبک شخصی خود را متعادل کنید و جدولی که مناسب هر یک از آن ها نباشد می تواند به معنای تصمیم خرید باشد که بعداً پشیمان می شوید. در اینجا متداول ترین مواد و مواردی را که باید برای هر کدام در نظر گرفت آورده شده است:

■ چوب: چوب خالص یک ماده کلاسیک است زیرا با دوام بوده و ترمیم آن آسان است. کاج , چوب راش , گردو ، اقاقیا ، و ساج گزینه های محبوب هستند کاج و راش نسبتا کم هزینه هستند. خانم هیر گفت: “چوب خالص محبوب ترین است ، گرچه اغلب گران ترین است.” تولیدکنندگان تلاش کرده اند تا قیمت چوب خالص را کاهش دهند – یک کاج خالص ناتمام Ikea فقط 69 دلار است ، اما هزینه های بزرگتر برای سایر خرده فروشان 1000 دلار یا بیشتر است. چوب با گرما و رطوبت منبسط می شود و می تواند خراش و سایش را نشان دهد ، اما ترمیم آن نسبتاً آسان است.

مطالب ترجمه ای واژه به واژه هستند که ممکن است قواعد درستی نداشته باشن …

■ روکش / نمای چوبی: روکش چوب اغلب جایگزین مقرون به صرفه تری برای چوب خالص است. در اینجا یک لایه بسیار نازک از چوب جامد (یا مواد چاپ شده برای شبیه چوب) به تخته سه لا یا هسته چوب دیگر چسبانده شده است. برای شناسایی روکش خوب ، به دنبال میزهایی با فضای داخلی اصلی با برچسب واضح ، مانند چوب سخت خشک شده در کوره باشید. یکی از راه های ردیابی روکش های ارزان تر ، جستجوی زیر میز فروشگاه است. آقای دایر پیشنهاد داد: “اگر فقط قسمت بیرونی آن تمام شده باشد ، اما زیر آن به نظر ماده دیگری می رسد ، تولید کننده هزینه های خود را کاهش می دهد.”

توماس راسل ، ویراستار ارشد خبرنامه صنعت مبلمان امروز ، گفت: “اطمینان حاصل کنید که تخته خرده چوب می گوید با Carb سازگار است ، به این معنی که آزمایشات انتشار را پشت سر گذاشته است .” آقای دایر می گوید ، شما همیشه می توانید از فروشنده بپرسید که جدول دقیقاً از چه میز ساخته شده است – اگر آنها مطمئن نیستند ، این یک پرچم قرمز است. انتظار می رود که برای روکش ارزان قیمت زیر 500 دلار بپردازید ، اما بالاترین قیمت هزاران دلار است.

■ Stone and Stone-Look: رومیزی های سنگی می توانند شامل سنگ مرمر ، کامپوزیت کوارتز یا سنگ ریخته گری (مانند سیمان) باشند. سنگ با دوام است اما می تواند متخلخل باشد و می تواند لکه ها را به راحتی جذب کند. خانم هیر گفت: “بسته به نوع ساخته شده ، می تواند تراشه یا ترک بخورد” و اگر این اتفاق بیفتد ، ترمیم آن سخت یا غیرممکن است. همچنین می توانند بسیار سنگین باشند. قیمت سنگ می تواند واقعاً متفاوت باشد – تکه های رویه سیمان زیر 500 دلار است ، اما قطعات ساخته شده از سنگ مرمر هزاران هزار قطعه دارند.

■ شیشه ای: رومیزی های شیشه ای می توانند شامل نسخه های شفاف ، مات یا مات باشند. خانم هیرشهاوت گفت: آنها نسبتاً ارزان هستند و “می توانند احساس فضا و باز بودن را ایجاد کنند.” اگرچه شیشه به رطوبت حساس نیست ، اما می تواند در اثر گرما تراشه ، خراشیده یا ترک بخورد. همچنین هر اثر انگشت را نشان می دهد. یک میز میز شیشه ای خوب اگر خیلی دست و پا چلفتی نباشید می تواند دهه ها طول بکشد ، اما اگر مستعد تراشیدن لبه ها یا خراشیدن رومیزی باشید ، به سرعت ظاهر بدی خواهد داشت. می توانید میزهای بزرگ بالای شیشه زیر 750 دلار پیدا کنید.

■ فلز: فلز ، از جمله فولاد ضد زنگ ، برنج ، روی و انواع لاک الکل یا رنگ آمیزی شده آنها ، بیشتر برای پایه های میز استفاده می شود تا رویه ها. خانم هیرشهاوت گفت: “فلز با دوام است و به راحتی آسیب نمی بیند.” اما به دلیل درخشش بیشتر ، هر اثر انگشتی را نشان می دهد و می تواند به ابزار تمیز کننده خاصی نیاز داشته باشد. همچنین ، ترمیم فلزات رنگ شده می تواند سخت باشد. این میزها می توانند قیمت کمتری نسبت به میزهای چوبی داشته باشند ، هرچند به ندرت می توان یک میز ناهار خوری تمام فلزی را فراتر از میزهای مفید یافت.

■ پلاستیک و ورقه ورقه: مواد ساخته شده توسط بشر ، یا به شکل قالب درآورده شده یا روی تخته سه لا یا هسته دیگری چسبانده شده اند ، گزینه ارزان قیمت هستند. خانم هریس توضیح داد: “آنها می توانند مدت طولانی طول بکشد ، اما با کیفیت ترین مواد در نظر گرفته نمی شوند.” این مواد تمایل به مقاومت در برابر لک شدن دارند و نیاز به نگهداری کمی دارند ، اما اغلب آنها ارزان قیمت تصور می شوند.

WhatsApp chat