0 Items

نوشته : ف . پاکزاد

میز تحریر کوچک با کشو

شما در کنار میز تحریر خود به چیز دیگری احتیاج ندارید ؟

 یا اینکه فضای که دارید کوچک و تنگ است ؟

شما خود به راحتی با توجه به فضای که دارید متوجه می شوید که  یک میز کوچک با کشو مناسب شماست. این میزها به عنوان یک میز جوانان ، یا فقط جایی برای تهیه صورتحساب یا نوشتن کارتهای تشکر ، چیزهای ساده ، بدون نیاز به سطح اضافی بی مورد ، تمام نیاز شما را برطرف می کنند و یک کشوی مفید برای ذخیره وسایل میز نیز دارند.

میز تحریر کلاسیک چوبی سفارشی

میز سفید

میز تحریر سفید کشودار
میز تحریر سفید کشودار

یک مجموعه ساده از کشوهای باریک سفید که یک میز بزرگ و شیک با کشو ایجاد کرده است – همراه با یک قفسه کتاب و یک صفحه براق خاکستری و ضخیم. با الهام از طراحی  مدرن – بسیار مدرن ، مبتنی بر پایه های فلزی .

میز با قفسه های کوچک

میز تحریر سفید کشودار
میز تحریر سفید کشودار

شما بهتر می دانید که فضاهای کوچک به راحتی پُر می شوند  و شما فضای کوچکی دارید  بنابراین شما باید در مورد تمام دکوراسیونی که آن را در این فضا قرار می دهید فکر کنید. لطفاً بخاطر بسپارید که احتمالاً از رنگهای روشن استفاده کنید زیرا این قسمت داخلی را زیباتر و البته دلباز می کند .

میز لپ تاپ با کشو

میز تحریر چوبی
میز تحریر چوبی

این میز لپ تاپ بهترین انتخاب برای هر صاحب خانه ای است که بدنبال یک فضای تمیز و مرتب در فضای  کوچک خود است. دارای خطوط براق ، ساده و کشوی جا دار است که متناسب با تمام وسایل شماست .

مدل تخت خواب چوبی پسرانه و دخترانه الهام بخش و خلاق

کمد مخصوص پستو

میز تحریر سفید کشودار
میز تحریر سفید کشودار

ایده دفتر کوچک در خانه بسیار جالب است و اگر واقعاً اتاق کوچکی دارید ، به نظر می رسد این میز کوچک کامپیوتر با کشو ایده خوبی است! در برابر این دیوار به رنگ نعنایی مایل به سبز که با نقاشی ها و قفسه های هنری بالا تزئین شده ، بسیار زیبا به نظر می رسد. میز شما به بهترین شکل می تواند کمبود فضا را جبران کند و تمام وسایل شما را پوشش بدهد .

میز کار با الهام از روستا

میز تحریر چوبی
میز تحریر چوبی

میز کار با الهام از روستا که تعادل بی عیب و نقصی از رنگ را به شما ارائه می دهد. این قطعه بر روی چهار پایه محکم قرار دارد که هر کدام از فلز ساخته شده و با پوشش مشکی براق صنعتی به پایان رسیده است. قسمت رویی آن از چوب ساخته شده و دارای یک کشو و یک قفسه باز برای نگهداری  وسایل شما می باشد.

میز تحریر و رول تاپ و کتابخانه تمام چوب

میز باریک

میز تحریر سفید کشودار
میز تحریر سفید کشودار

یک میز تحریر ساده و باریک ساخته شده از mdf  با روکش سفید چند لایه اما پایه ای از فلز مشکی. بالای آن مستطیل شکل و 2 کشو در زیر قرار دارد. پاها کاملاً بلند و زاویه دار هستند .

میز تحریر پری با کشو

میز تحریر سفید کشودار
میز تحریر سفید کشودار

این میز تحریر نمونه واقعی سادگی و عملکرد است. از لحاظ طراحی کم حجم و ایده آل برای خانه های کوچک با فضای کم و از آنجا که ساخت و ساز با کیفیت عالی را ارائه می دهد ، مطمئنا سالها می توانید در خانه از این میز ساده استفاده کنید و لذت ببرید .

با تشکر از توجه شما


مطالب مرتبط با میز تحریر چوبی :

تصاویر میز تحریر ساده کشو دار :

WhatsApp chat