مقاله : راهنمای شما برای دنیای میزهای کنسول

میز کنسول چوبی
میز کنسول چوبی

محکم ترین قطعات موجود در کاتالوگ مبلمان ، میزهای کنسول هستند ، که به آنها میزهای مبل نیز می گویند ، تقریباً همه کار ها را می توانند انجام دهند و کاملا کاربردی هستند.

تنوع ، اندازه و دامنه عملکرد آنها به این معنی است که آنها عملکرد های بسیار متنوعی دارند.

می توانید از آنها برای نگهداری یا محل هایی برای نگهداری از اشیا عتیقه ، به عنوان میز بوفه در وعده های غذایی یا به عنوان بار استفاده کنید.

میز های کنسول برای زندگی روزمره بخش کاملاً ضروری هستند – و یک شرط اساسی برای جذابیت بیشتر خانه به شمار می روند !

با ما همراه باشید تا در این لیست چند تا از متفاوت ترین و کاربردی ترین میز های کنسول را بشناسیم !

کوچکِ حیرت انگیز

میز کنسول چوبی
میز کنسول چوبی

این سبک های کوچک ، ” بدون مشکل ، بدون اذیت ” می توانند به راحتی در گوشه و کنار خانه قرار بگیرند – به عنوان مثال بین دو پنجره در اتاق نشیمن یا در امتداد دیوار در یک راهرو باریک. این نوع میز کنسول اجسام ایده آلی برای یک کاسه یا سینی زیبا یا برای نگه داشتن کلید ها و تلفن همراه شما هستند ، یا به عنوان یک پایه دنج برای یک گلدان کوچک از گل های فصلی یا شاخه ها در طول سال می توانید استفاده کنید.

میز پارسونز

مدل میز کنسول چوبی
مدل میز کنسول چوبی

مدرنیست اما کاملاً همه کاره ، این هندسه ها ، دارایِ صفحات تمیز و مربع شکلی هستند که به ویژه با قرار گرفتن بین دو مبل به خوبی به چشم می آیند. این نوع میز کنسول در ایجاد شلوغی بصری کمک چندانی نمی کنند ، و آنها را به نقطه مقابل خوبی برای میز هایی با جزئیات بیشتر تبدیل می کنند ، و با توجه به اینکه این نوع میز کنسول بسیار ساده هستند هر چیزی که بر روی آن قرار بگیرد به سرعت به چشم می آید.

پلاستیکی خارق العاده

مدل میز کنسول چوبی

این تکه های اکریلیک که به سختی در آن یافت می شوند ، زیبا و استعداد واقعی را در به نمایش گذاشتن اجسام درخشان ، فلزی و با رنگ روشن به نمایش می گذارد . ( یک نکته مهم : از آنجا که همه چیز روی این میز ” شناور ” دیده می شود ، ممکن است گلدان های پوسته پوسته یا بودای غول پیکری که در بالی گرفتید شناور در هوا دیده شوند ) و حتی اگر تزئینات کاملا مدرن را انتخاب کنید می توان گفت می توانید این ترکیب را با هر نوع دکوراسیون و مبلمانی هماهنگ کنید.

تخته سنگ

مدل میز کنسول چوبی
مدل میز کنسول چوبی

چه برازنده و پر پیچ و خم و چه کوتاه و مینیمال ، اینها باعث ایجاد یک صحنه جالب توجه برای آرایش های گل تیتانیک یا یک گلدان بزرگ می شود. با تهیه یک جفت از این میز کنسول ها در دو سایز متفاوت جلوه خانه خود را افزایش دهید ، این نوع میز کنسول در راهرو ورود بسیار زیبا خواهند بود زیرا در اولین نگاه تاثیر فوق العاده ای دارند.

تجملاتیِ خاص

مدل میز کنسول چوبی
مدل میز کنسول چوبی

این پخش کننده همه کاره – چیزی شبیه به یک چرخ دستی ثابت – می تواند برای خانه شما مانند یک چیدمان فوق العاده باشد ، قفسه فوقانی برای یک ردیف شمع ستونی یا فانوس ، و در زیر آن چند دسته کتاب هنری و مسافرتی ، عالی است. قبل از ورود مهمانان ، لیوان ها را بچینید ، یک سطل یخ پر از حباب ، تنقلات و دستمال های کوکتل از بالا. در زیر ، می توانید نوشیدنی و ظروف شیشه ای بیشتری را آماده کنید.

قفسه کتاب

مدل میز کنسول چوبی
مدل میز کنسول چوبی

در حالی که این نام ، مکانی ایده آل برای قرار دادن یک کتابخانه کوچک را نشان می دهد ، اما نمی تواند شما را از استفاده از این واحد دو طبقه به عنوان یک میز کنسول کاربردیِ همه کاره باز دارد. در یک اتاق نشیمن بزرگ تر ، این میز کنسول فوق العاده به نظر خواهد رسید. در اتاق ناهار خوری ، از آن به عنوان بوفه استفاده کنید ، خوردنی ها را در قسمت بالا و بشقاب ها ، ظروف تخت و دستمال ها را در زیر قرار دهید.

فاکسی باکسی

مدل میز کنسول چوبی
مدل میز کنسول چوبی

این قطعه که به مانند یک اثر هنری یا یک سرویس جواهرات در گوشه اتاق یا خانه شما قرار می گیرد می تواند زیبابخشیِ بی انتهایی برای شما داشته باشد ، شما می توانید این میز کنسول را به تنهایی و بدون تزئینات استفاده کنید. اما چه نکته سرگرم کننده ای در آن وجود دارد ؟

زیبایی قابل توجه ، این میز کنسول را به عنوان جایگاهی برای دورهم جمع کردن دوستانتان و یا مکانی برای قرار دادن نوشیدنی بر روی آن انتخاب کنید ، یا اینکه می توانید کنار دیواری که با کاغذ دیواری ترئین شده و یک لامپ تزئینی قرار بدهید و جذابیت مکانتان را چندین برابر کنید.

نویسنده : ن . پاکزاد

مطالب مرتبط با میز کنسول چوبی :