0 Items

میزهای جلو مبلی باریک و جذاب برای خانه شما

میز جلو مبلی جزو دسته مبلمانی هست که در هر خانه ای باید وجود داشته باشد. از بسیاری جهات شیک و مفید است ، مخصوصاً وقتی ظرف تنقلات بر رویش قرار می دهید و یا برای نگه داری مجلات مورد علاقه خود و یا کنترل های تلویزیون استفاده می کنید تا همیشه این وسایل را در دست داشته باشید.

میزهای جلو مبلی
میزهای جلو مبلی

میز جلو مبلی باریک

علی رغم اینکه این مبلمان بسیار کوچک است ، اما چیزهای زیادی وجود دارد که شما باید قبل از سرمایه گذاری بر یک میز جلو مبلی بدانید و ما سعی می کنیم بیشتر این دانش را در پاراگراف های زیر برای شما قرار دهیم.

مدل های میز جلو مبلی

می توانید میز جلو مبلی را به عنوان تکه ای از معمای بزرگ دکوراسیون اتاق نشیمنتان تصور کنید. با دانستن اینکه شما می توانید در بازار سبک های مختلف میز جلو مبلی را پیدا کنید ، به شما کمک می کند تا انتخاب های خود را به سبک هایی که در واقع مناسب دکوراسیون داخلی شما هستند ، محدود کنید. همانطور که به دنبال میزهای جلو مبلی هستید ، قطعا با سبک های زیر هم روبرو می شوید:

 • میزهای جلو مبلی سنتی معمولاً به عنوان مبلمان رسمی در نظر گرفته می شوند. آنها به اشکال مختلف در دسترس هستند و عمدتا به دلیل جزئیات تزئینی منبت کاری شناخته می شوند. آنها به احتمال زیاد از پاهای خمیده گرفته تا کنده کاری ها داشته و به طور معمول از چوب های غنی ساخته می شوند.
 • میزهای جلو مبلی سنتی درست در مرز بین قطعات مبلمان سنتی و مدرن قرار دارند. به نظر می رسد که آن میزها بسیار معمولی و دارای طراحی متمرکز بر عملکرد هستند. بسیاری از افراد میزهای جلو مبلی سنتی را ترجیح می دهند زیرا با بسیاری از سبک های مختلف دکوراسیون مناسب هستند.
 • میزهای جلو مبلی فعلی بر روی مدل های جدیدی تمرکز کرده اند که زمان حال حاظر ترند و محبوب هستند. آن میزها رنگ های بسیار پررنگ دارند و به احتمال زیاد  با پایه های فلزی و صفحه شیشه پیدا خواهید کرد.
 • میزهای جلو مبلی خانه ای اکثراً دارای رنگهای تیره هستند و با خطوط و جزئیاتی که مناسب زنان هستند مشخص می شوند.
 • میزهای جلو مبلی روستیک / چوبی متفاوت از میزهای سبک خانگی هستند زیرا بیشتر از چوب ساخته می شوند و دارای قسمت های قابل مشاهده فلزی هستند. این میز ها شباهت های زیادی با میزهای جلو مبلی شرکتی / صنعتی دارند ، اما ایده اصلی آنها استفاده از چوب طبیعی در فرایند تولید است.
 • میزهای جلو مبلی صنعتی معمولاً از بتن ، فولاد ضد زنگ یا چوب های فرسوده ساخته می شوند. در واقع ، هر میز جلو مبلی ای که به نظر می رسد از مواد فرسوده ساخده شده باشد ، به احتمال زیاد مربوط به سبک صنعتی است.
 • میزهای جلو مبلی مدرن میانه-قرن ، به دلیل خطوط صاف و ساده قابل تشخیص هستند ، زیرا یادآور سبکی هستند که بین دهه های 50 و 60 بسیار محبوب بود. ویژگی این میزهای چوبی خطوط صاف و یک پارچه است که تمرکز را از زیبایی طبیعی چوب منحرف نمی کند.

مواد معمول میز جلو مبلی

موادی که برای ساخت میز جلو مبلی استفاده می شود ، ظاهر و دوام آن را تعیین می کند. هنگامی که به بازار برای خرید یک میز جلو مبلی جدید می روید ، به احتمال زیاد آن را بیشتر از مواد زیر پیدا خواهید کرد:

 • چوب یکی از متداول ترین مواد در این لیست است و میزهای جلو مبلی زیادی را پیدا می کنید که دارای صفحه رومیزی چوبی هستند حتی اگر پایه ها از مواد دیگر ساخته شده باشند. با این حال ، چوب نیز نسبتاً شکننده در نظر گرفته می شود ( بستگی به این دارد که شما با چه ماده دیگری آن را مقایسه کنید) و در معرض خطر آب قرار دارد ، به همین دلیل بسیاری از مردم از محافظ روی میزهای جلو مبلی چوبی خود استفاده می کنند.
 • میزهای جلو مبلی فلزی از آلیاژهای فلزی یا آهن با دوام یا فولاد ضد زنگ ساخته می شوند. آنها معمولاً با عناصرمانند شیشه و چوب برای سطح رومیزی ترکیب می شوند.
 • میزهای سنگی معمولاً با رومیزی از سنگ مرمر ، سنگ یا تخته سنگ ساخته می شوند. بسته به نوع سنگ مورد استفاده در ساخت ، نیاز به نوع متفاوتی برای نگهداری وجود دارد.
 • میزهای شیشه ای معمولاً دارای یک صفحه شیشه ای و پایه هایی از مواد دیگر مانند فلز یا چوب هستند. انتخاب میزهای ساخته شده با شیشه ضدضربه بسیار مهم است زیرا احتمال شکستن و آسیب دیدگی کمتر است. همچنین بخاطر داشته باشید که جای آب روی سطوح شیشه ای کاملاً قابل مشاهده هستند و یک آهن ربا برای گرفتن اثر انگشت به طور منظم هستند ، به این معنی که به تمیز کردن مکرر نیاز خواهند داشت.

نمونه میزهای جلو مبلی باریک و برتر برای خانه شما

 1. میز جلو مبلی Ashwood با قفسه ذخیره سازی
میزهای جلو مبلی
میزهای جلو مبلی

اولین مورد ما در لیست امروز یک میز به ابعاد 48  سانت ارتفاع ، 106 سانت طول ، 35 سانت عرض است که دارای سه قفسه باز است که برای نیازهای ذخیره سازی یا به نمایش گذاشتن وسایل تزئینی که می خواهید در اتاق نشیمن خود ببینید مانند کتاب ، گیاه ، یا یادگاری ها و …  مناسب است. این میز از ترکیب فلز و چوب ساخته شده است ، این میز یکی از زیباترین قطعات مبلمان مدرن است. میز می تواند وزنی معادل 31 کیلوگرم را تحمل کند و دارای طراحی مینیمالیستی با برخی از عناصر الهام گرفته از صنعت است که این میز را به یک میز جلو مبلی باریک مناسب برای افرادی که نیاز به فضای ذخیره سازی اضافی دارند تبدیل می کند.

 • میز جلو مبلی سورتمه دار با فضای ذخیره سازی
میزهای جلو مبلی
میزهای جلو مبلی

این میز جلو مبلی که کاملاً مشابه مدلی است که در بالا به شما نشان داده ایم ، محصولی دیگر است که در مرز بین طرح های صنعتی و مدرن قرار دارد و کالایی را که از ترکیب زیبایی از چوب و فلز ساخته شده است ، به شما ارائه می دهد. ابعاد ابعاد 49  سانت ارتفاع ، 98 سانت طول ، 39 سانت عرض است و دارای دو قفسه داخلی است که 49 سانت طول و 24 سانت ارتفاع ابعاد دارد و فضای ذخیره سازی زیادی برای مواردی مانند کتاب ، کنترل تلوزیون یا حتی ظرف میوه به شما ارائه می دهد. ساخت میز اجازه می دهد تا وزن 68 کیلوگرم را تحمل کند ، در حالی که این چوب دارای پوشش طرح اسپرسو می تواند با موفقیت با بسیاری از دکوراسیون اتاق خوابتان ست شود.

 • میز جلو مبلی MDF با فضای ذخیره سازی
میزهای جلو مبلی
میزهای جلو مبلی

این میز جلو مبلی ممکن است یک مدل بسیار ساده به نظر برسد ، اما در واقع انتخاب بسیار زیبایی برای انواع مختلف تنظیمات خانه است. به لطف طراحی این دوره خود ، می تواند به اتاقهای نشیمن با مبلمان متفاوت راه پیدا کند ، اما در اتاقهایی که مبلمان چوبی غالب است ، بسیار عالی خواهد بود. ابعاد آن 42  سانت ارتفاع ، 96 سانت طول ، 40 سانت عرض است و با 20 کیلو وزن ، محصولی آسان برای جابجایی نیست. این میز از چوب MDF است و می تواند وزن کلی 29 کیلو را تحمل کند. میز یک قفسه ذخیره سازی پایین دارد که به اندازه میز گسترده است و فضای ذخیره سازی زیادی برای انواع کتاب ها و خرده ریزها فراهم می کند.

 • میز جلو مبلی چوبی سه کشو
میزهای جلو مبلی
میزهای جلو مبلی

به بانک ذخیره سازی میز جلو مبلی خوش آمدید . این یک میز به ابعاد 45  سانت ارتفاع ، 155 سانت طول ، 35 سانت عرض است که در مجموع 36 کیلو وزن دارد و در اطراف قاب ساخته شده از چوب درختی و MDF ساخته شده است. همراه با سه کشوی ذخیره سازی که به راحتی چیزهایی را که نیاز ندارید پنهان می کند ، اما آن وسایل را هنوز در دسترس قرار می دهید ، بنابراین دیگر هرگز به دنبال کنترل تلوزیون یا دسته کنترل کننده های PS5 نخواهید بود.

 • جلو مبلی های جمع شونده
میزهای جلو مبلی
میزهای جلو مبلی

چیزی در مورد این سه میز تودرتو وجود دارد که کاملا هوشمندانه به نظر می رسد. به نظر ما این یکی از بهترین ایده های طراحی برای تلاش در زمینه صرفه جویی در فضا است ، کاری که همه ما برای ایجاد فضای خالی بیشتر با آن درگیر هستیم . این قاب فولادی با صفحه چوبی MDF تزیین می شود و در نتیجه سه میز ایجاد می شود که از نظر جایگذاری و طراحی اتاق ، دنیایی از امکانات را ایجاد می کند. در مورد اندازه ها ، میز بزرگ دارای ابعاد ابعاد 49  سانت ارتفاع ، 49 سانت طول ، 44 سانت عرض است ، میز متوسط ابعاد 44  سانت ارتفاع ، 44 سانت طول ، 39 سانت عرض است ، در حالی که کوچکترین آن ابعاد 39  سانت ارتفاع ، 39 سانت طول ، 34 سانت عرض است.

 • میز جلو مبلی بیضی
میزهای جلو مبلی
میزهای جلو مبلی

این طرحی اسپرت که در مقایسه با مدل های دیگری که امروز مورد بررسی قرار گرفته کمی متفاوت است ، این میز جلو مبلی یک شاهکار بیضی شکل با پایه های فلزی ضربدری شکل است که منجر به یکی از جالب ترین طرح های میز جلو مبلی می شود که تاکنون دیده ایم، لبه دور میز یک طرح کلی کلاسیک دارد که موفق می شود مدرن باشد. در بالای پایه های فلزی ، یک صفحه رومی ساخته شده از چوب صندل قرار دارد و در نتیجه ترکیبی ایجاد می شود که می تواند وزن پوند 45 کیلو را تحمل کند. ابعاد آن ابعاد 108  سانت ارتفاع ، 54 سانت طول ، 32 سانت عرض است و فقط 8 کیلو وزن دارد ، به این معنی که حمل و نقل آن بسیار آسان است هر زمان که بخواهید می توانید مکان آن را عوض کنید.

 • میز جلو مبلی مستطیلی لبه دار با فضای ذخیره سازی
میزهای جلو مبلی
میزهای جلو مبلی

وقتی در بازار به دنبال یک میز جلو مبلی ساده ، با لبه های صاف و ساخت چوبی هستید ، باید این میز جلو مبلی را بررسی کنید. این میز از چوب درختی و MDF ساخته شده و می تواند وزن کلی 22 کیلو را تحمل کند. با فقط 22 کیلو وزن ، یک میز جلو مبلی بسیار سبک وزن است. ابعاد آن 50  سانت ارتفاع ، 100 سانت طول ، 40 سانت عرض است بنابراین یافتن فضای مناسب در اتاق نشیمن برای آن نباید خیلی پیچیده باشد. این میز یک قفسه ذخیره سازی پایین دارد که به اندازه میز گسترده است و به شما امکان می دهد اقلام مختلفی را در آن قرار دهید.

 • میز جلو مبلی مناسب انواع سبک های مختلف خانه
میزهای جلو مبلی
میزهای جلو مبلی

نکته جالب در مورد این میز جلو مبلی این واقعیت است که جای دادن آن در یک طراحی دکوراسیون بسیار دشوار است ، زیرا دارای عناصر صنعتی ، خانه ای و میانه قرن است که آن را به یک مبلمان همه کاره تبدیل می کند ، و میتواند برای چندین سبک دکوراسیون همزمان مناسب باشد. پایه های فلزی با یک قفسه چوبی و یک صفحه رومیزی جفت شده و منجر به یک میز جلو مبلی می شود که اندازه آن ابعاد 45  سانت ارتفاع ، 120 سانت طول ، 60 سانت عرض است و وزن کلی 36 کیلو را تحمل می کند. روکش چوبی طبیعی مناسب برای اتاق های سبک دلباز است اما به راحتی می توان میز را در دکوراسیون های مدرن تری هم جای دهید.

 • میز جلو مبلی با فضای ذخیره سازی
میزهای جلو مبلی
میزهای جلو مبلی

این میز جلو مبلی شاهکار دیگری است ، حتی اگر با دوام ترین ساخت را نداشته باشد. این یک طراحی مینیمالیستی دارد که به دلیل ساختار نامتقارن آن حیرت انگیز به نظر می رسد. این میز از چوب  MDF است که دارای دو رنگ قهوه ای و سفید است و دارای قفسه های ذخیره سازی متعدد برای قرار دادن انواع مختلف اشیا است که می خواهید آنها را در معرض دید بگذارید. این میز با اندازه های 48  سانت ارتفاع ، 80 سانت طول ، 40 سانت عرض ، یک میز جلو مبلی سبک و باریک است که وزن آن کمی کمتر از 13 کیلو است. این میز می تواند وزن کلی 25 کیلو را با ظرفیت 10 کیلو وزن در هر طبقه از قفسه ها را تحمل کند.

 1. میز جلو مبلی خانه بالایی Waddington Lift with Storage
میزهای جلو مبلی
میزهای جلو مبلی

با ابعاد 45  سانت ارتفاع ، 100 سانت طول ، 50 سانت عرض ، این یک میز جلو مبلی میانه-قرن است که فقط ظاهرش خوب به نظر نمی رسد ، بلکه به دلیل محفظه های ذخیره سازی مختلف بسیار مناسب برای سازماندهی وسایل و مرتب کردن اتاق هم خوب است. میز جلو مبلی ساخته شده از بلوط می تواند وزن کلی 45 کیلو را تحمل کند. همراه با یک مکانیزم بالابر ( از بالا باز شونده ) ، یک محفظه پنهان را نشان می دهد که برای بیرون آوردن مجلات ، کابل ها یا سایر موارد مناسب است ، در حالی که هر زمان که لازم باشد وسایلتان را دم دست دارید. علاوه بر محفظه پنهان ، دو قفسه قابل رویت دیگر نیز وجود دارد که اهداف ذخیره سازی دیگری را نیز دارند.

خط پایانی

ممکن است فکر کنید فقط به این دلیل که فضای اتاق نشیمن کافی نیست ، نمی توانید با قرار دادن یک میز جلو مبلی فضای اتاق را هدر دهید. با این حال ، مقاله امروز ما به انتخاب میزهای جلو مبلی باریک متمرکز شده بود که فضای کمتری را اشغال می کنند. در حالی که جلوی تلویزیون نشسته اید به همراه میز جلو مبلی باریک که در فضای خانه صرفه جویی و فضای کمتری را اشغال می کند می توانید طرح های مختلف و زیبایی را ایجاد کنید. حتما به خاطر داشته باشید که میزهای جلو مبلی بسته به موادی که از آنها ساخته شده اند متفاوت هستند و همچنین توجه داشته باشید که سبک های مختلف موجود ممکن است خرید یک میز را بیش از آنچه که باید دشوار کند.

نویسنده: حسین عتیقی

کلمات کلیدی: میز جلو مبلی چوبی ، میز کم جا ، میز جلو مبلی MDF

مطالب مرتبط با انواع میز چوبی :

WhatsApp chat