0 Items

19 میز جلو مبلی آسانسوری چوبی که شما را غافلگیر می کند

میزهای جلو مبلی آسانسوری چیزی بسیار گرانبها و اغلب نادیده به ما ارائه می دهند: اندکی فضای ذخیره سازی اضافی که اغلب باعث ایجاد تفاوت می شود. این یکی از دلایل محبوبیت و استقبال میزهای جلو مبلی با قفسه های توکار و طبقه ها است. برخی از طرح ها این ایده را به سطح بالاتری می رسانند و دارای صفحه هایی هستند که بلند می شوند و به عنوان صفحه کار قابل استفاده هستند. مثل این است که یک میز کار کوچک برای لپ تاپ خود در اتاق پذیرایی پنهان کنید.

میز جلو مبلی آسانسوری
میز جلو مبلی آسانسوری

به نظر می رسد این یک میز جلو مبلی معمولی قدیمی است … تا زمانی که متوجه شوید می توانید قسمت بالایی آن را بلند کرده و از آن به عنوان یک میز تحریر کوچک استفاده کنید. این میز همچنین دارای قفسه های باز و ذخیره سازی برای نمایش تزئینات در زیر صفحه بالایی یک محفظه مخفی دیگر هم هست.

میز جلو مبلی آسانسوری
میز جلو مبلی آسانسوری

اگر یک میز جلو مبلی مدرن با طرح آسانسوری بالا همان چیزی است که به دنبال آن هستید ، پیشنهاد می کنیم این قطعه شیک را بررسی کنید. از طراحی مینیمالیستی با گوشه های تیز و پایه های فولاد ضد زنگ برخوردار است. قسمت صفحه بالایی را می توان بلند کرد تا یک محفظه ذخیره سازی مخفی در کنار یک کشوی کوچک آشکار شود. از آن به عنوان یک صفحه کار کوچک یا یک صفحه مناسب برای کتاب یا میان وعده خود استفاده کنید.

میز جلو مبلی آسانسوری
میز جلو مبلی آسانسوری

این تجربه میز جلو مبلی عالی را با کسی به اشتراک بگذارید یا خودتان از هر دو سطح برای اهداف مختلف استفاده کنید. در صورت عدم نیاز به میز تحریر ، از این میز به عنوان میز جلو مبلی معمولی استفاده کنید. زیبا و مدرن به نظر می رسد و حتی به شما مکانی می دهد تا بتوانید وسایلتان را در آن پنهان و یا ذخیره کنید.

میز جلو مبلی آسانسوری
میز جلو مبلی آسانسوری

میز جلو مبلی لوگان با ترکیب فضای ذخیره سازی داخلی و قفسه بندی با صفحه ای آسانسوری که بالا می رود ، ترکیبی کامل از زیبایی و کارایی است. از ویژگی های آن یک پوشش چوب بلوط و یک طراحی کلاسیک و ظریف است که تقریباً با هر اتاق نشیمن متناسب است.

میز جلو مبلی آسانسوری
میز جلو مبلی آسانسوری

مکانیزم آسانسوری صفحه میز چوبی به طور یکپارچه در این میز جلو مبلی مدرن تعبیه شده است و این میز همیشه براق و شیک به نظر می رسد. در عین حال یک محفظه ذخیره سازی برای مجلات ، کتاب مورد علاقه ، کنترل از راه دور یا یک لپ تاپ را نشان می دهد.

میز جلو مبلی آسانسوری
میز جلو مبلی آسانسوری

تصور اینکه این میز جلو مبلی باریک چیزی برای پنهان کردن داشته باشد دشوار است. اما صفحه آسانسوری آن چیز دیگری می گوید. این تنها لایه نازک صفحه بالایی است که به صورت آسانسوری بالا می رود ، فضای کوچک و کمی را نشان میدهد که فقط کافی برای نگه داری یک لپ تاپ است. می توانید قسمت بالای آن را در سه ارتفاع مختلف قفل کنید ، بسته به آنچه برای استفاده در نظر دارید تنظیمات شخصی خود را می توانید اعمال کنید.

میز جلو مبلی آسانسوری
میز جلو مبلی آسانسوری

با میز جلو مبلی اشلی آشنا شوید ، یک قطعه شیک و زیبا با طراحی مدرن و حال و هوای کلاسیک بسیار جذاب مدرسه قدیمی. دارای یک رنگ تیره ، پایه های چرخ دار برای تحرک و یک قسمت صفحه بالایی است که می توانید آن را بلند کرده و به عنوان میز تحریر کوچک یا نسخه راحت تری از میز جلو مبلی معمولی استفاده کنید.

میز جلو مبلی آسانسوری
میز جلو مبلی آسانسوری

یک میز جلو مبلی آسانسوری و کاربردی حتی اگر واقعاً قصد استفاده از آن را به عنوان میز تحریر ندارید. این واقعیت ساده که می توانید صفه را بلند کنید آزادی و راحتی بیشتری به شما می دهد. به عنوان مثال ، ممکن است خود را در هنگام لذت بردن از یک شام معمولی جلوی تلویزیون ببینید و این میز تجربه را حتی بهتر کند.

میز جلو مبلی آسانسوری
میز جلو مبلی آسانسوری

میزهای جلو مبلی بالابر اساساً به هر سبکی ارائه می شوند و اگر نمی توانید قطعه مناسب خانه خود را پیدا کنید ، همیشه می توانید آن را طبق مشخصات دقیق خود به صورت سفارشی تهیه کنید. هرچند ممکن است لازم نباشد زیرا این طراحی خاص بسیار زیبا و همه کاره است. دارای روکش مرمر مصنوعی و پایه ساخته شده از چوب درختی و روکش چوبی است.

میز جلو مبلی آسانسوری
میز جلو مبلی آسانسوری

این میز جلو مبلی همان نقطه مرکزی یک اتاق نشیمن مینیمالیستی است که به آن نیاز دارد و صفحه آسانسوری طرح گلس آن همه چیز را کامل میکند. هر یک از این دو بخش ، یک محفظه ذخیره سازی مخفی را در زیر نشان می دهد و می تواند به صورت جداگانه کار کند ، و این میز را نه تنها چشم نواز بلکه در زمینه ها و شرایط مختلف بسیار کاربردی ، راحت و کاربرپسند می کند.

میز جلو مبلی آسانسوری
میز جلو مبلی آسانسوری

فقط در صورت خرید یک میز جلو مبلی مدرن در اواسط قرن که زیبا و شیک به نظر می رسد و علاوه بر همه دارای صفه آسانسوری است ، باید این میز را بررسی کنید زیرا در لیست آپشن ها همه چیز را دارد. از آن به عنوان یک تکه میز کوچک یا همراه مبل راحتی برای اتاق نشیمن استفاده کنید. بدون توجه به جایی که آن را قرار می دهید ، شگفت انگیز به نظر می رسد.

میز جلو مبلی آسانسوری

طراحی میز Ezio با کمی استعداد در خانه مزرعه ای واقعا از زیبایی سبک کلاسیک برخوردار است. این طرح به میز شخصیت می بخشد اما در واقع سادگی و طراحی فوق العاده آن چندان تداخل ندارد. رنگ سفید جلوه ای دست ساز و حالتی گاه به گاه به آن می بخشد که باعث احساس جو گرم و راحتی در اطراف آن می شود. البته این یک میز صفه آسانسوری نیز هست که باعث کارآمد تر شدن میز می شود.

میز جلو مبلی آسانسوری
میز جلو مبلی آسانسوری

میزجلو مبلی چوبی ساده و جمع و جور مناسب برای اتاقهای نشیمن کوچک ، مناطق نشیمن و سایر تنظیمات مشابه است. این قفسه پایین برای ذخیره سازی یا نمایش وسایل مختلف در آن است و همچنین دارای یک سیستم صفحه آسانسوری است که فضای ذخیره سازی پنهان تری را در زیر نشان می دهد. در عین حال ، فضای راحت تری به شما می دهد تا اگر می خواهید در حالی که راحت روی مبل نشسته اید کار کنید یا غذا بخورید ، از آن استفاده کنید.

میز جلو مبلی آسانسوری
میز جلو مبلی آسانسوری

این میز جلو مبلی یک قطعه برجسته و جذاب با طراحی زیبا است که ظاهری یکپارچه و طبیعی به آن می بخشد. این یک طراحی کاملا جعبه ای با فضای ذخیره سازی باز در پایین دارد. قسمت بالایی را می توان به راحتی بلند کرد که در این صورت به محفظه مخفی دسترسی پیدا می کنید که وسایل را در آن پنهان می کنید تا اتاق نشیمن شما بدون درهم و برهمی باشد.

میز جلو مبلی آسانسوری
میز جلو مبلی آسانسوری

این درست در اینجا یک میز جلو مبلی آسانسوری است. برای فضاهای کوچک بسیار خوب و جمع و جور است. همچنین به صورت مستطیل ، با یک قاب فلزی و یک بدنه چوبی است. سطح آب و هوایی به طراحی آن یک طعم روستایی می بخشد که کمک زیادی می کند تا کل اطراف آن احساس ارامی کند. قسمت صفحه بالایی کاملا جالب است. دو قسمت بالایی در طرفین دارای مکانیزم بالابر است که به شما امکان دسترسی به دو محفظه ذخیره سازی جداگانه را می دهد.

میز جلو مبلی آسانسوری
میز جلو مبلی آسانسوری

در صورتی که جذب در چیزی کمی مدرن تر باشید ، این میز جلو مبلی ممکن است همان مورد باشد. این میز دارای یک طراحی تمیز و ساده با پایه فلزی بسیار براق و بدنه چوبی دارد. پایه های فلزی مربع شکل به آن احساس معماری بسیار زیبایی می بخشد. همچنین ، دو فضای ذخیره سازی مخفی وجود دارد که هر کدام نیمی از فضای داخلی را اشغال می کنند. یکی به لطف اسلایدهای بلبرینگ قابل دسترسی است و دیگری در زیر سطح بالابر پنهان شده است.

میز جلو مبلی آسانسوری
میز جلو مبلی آسانسوری

این میز همچنین از طراحی مدرن و مینیمالیستی برخوردار است که امروزه آن را برای اکثر اتاق های نشیمن مناسب می کند. اجازه ندهید که گوشه های تیز و براق آن شما را گول بزنند زیرا چیزهای فراتر از این وجود دارد. این میز دارای طراحی بالابر است که به شما امکان می دهد به راحتی بین سطح ارتفاع میز ناهار خوری و یک میز جلو مبلی معمولی جابجا شوید. ابعاد کلی این قطعه 40 سانت ارتفاع ، 100 سانت طول ، 50 سانت عرض است.

میز جلو مبلی آسانسوری
میز جلو مبلی آسانسوری

میز جلو مبلی بالتیمور از چوب درختی انبه با روکش عسلی سَبُک و زیبا ساخته شده است. همچنین دارای یک قاب فلزی براق با گوشه های تیز و باریک و ظاهری زیبا و گرافیکی است. بخشی از قسمت صفحه بالای چوبی دارای مکانیزم آسانسوری است که باعث می شود بتوان آن را مرتفع کرد و در عین حال یک محفظه مخفی در زیر آشکار کرد ، مکانی که می توانید کتابها ، کابل های شارژ ، وسایل شخصی مختلف و غیره را در آن نگه دارید تا بتوانید وسایل شخصی خود را نگه دارید. و رومیزی عاری از بی نظمی داشته باشد.

میز جلو مبلی آسانسوری
میز جلو مبلی آسانسوری

به همین ترتیب ، این میز جلو مبلی دارای طرحی دو رنگ است و از پایه فلزی باریک و رویه چوبی استفاده می کند. بدنی مستطیل شکل و جعبه مانند با روکش گردو دارد. قسمت صفحه بالایی را می توان به پهلو کشیده و آشکار کرد تا به یک محوطه کوچک مخفی دسترسی پیدا کنید و صفحه مستطیل شکل بزرگ را می توان به سمت بالا کشید تا یک محفظه بزرگتر دیگر نمایان شود. در عین حال ، این طراحی همه کاره به میز اجازه می دهد تا به عنوان یک میز تحریر کوچک یا یک صفحه کوچک برای نوشیدنی ها و میان وعده ها نیز استفاده شود.

میز جلو مبلی آسانسوری
میز جلو مبلی آسانسوری

با بازگشت به برخی از طرح های روستایی تر ، نگاهی به این میز جلو مبلی می اندازیم که کاملاً از چوب ساخته شده و از پس زمینه ای مطبوع برخوردار است. میز دارای یک صفحه آسانسوری مستطیلی شکل و یک شکل نسبتاً مسدود و محکم با فضای ذخیره سازی بزرگ در داخل است. قسمت سمت باز به شما مکانی ساده مناسب برای نگهداری چند وسیله که در دید قرار میگرند و یک قسمت باز که باعث می شود راحت قسمت صفحه آن را بالا کشیده و به یک میز تحریر یا یک میز ناهار خوری کوچک تبدیل کنید تا بتوانید در کنار مبل به کار هاایتان نیز برسید.

نویسنده : حسین عتیقی

کلمات کلیدی : میز جلو مبلی آسانسوری ، میز جلو مبلی چوبی ، میز چوبی با روکش گلس

مطالب مرتبط با میز جلو مبلی :

WhatsApp chat