0 Items

طراحی های چشمگیر دفتر خانه با میز

بدتان نمی آید کار را با خواندن این مقاله شروع کنید زیرا پیشنهادهای جالبی در انتظار شماست .

در این مقاله ما عکس های الهام بخش برای بهترین ایده های تزئین و طراحی یک دفتر خانه چشمگیر را به شما نشان می دهیم .

 میز آبی

میز کار خانگی
میز کار خانگی

در یک دفتر خانه در طبقه پایین ، دیوارها در سه رنگ پارچه لارسن هوستون روکش شده اند که در سایه های رومی تکرار می شود . طراح فرانک فورتن میز کار فلزی Art Deco را که در اصل سیاه بود ، در یک فروشگاه بدنه اتومبیل با رنگ لاجوردی براق رنگ آمیزی کرد .  طرح میز نقطه کانونی دفتر کار است و صندلی میز Eames از دکوراسیون داخلی خریداری شده است .

درهای جیبی

میز کار خانگی
میز کار خانگی

در این دفتر خانه در منهتن ، درهای جیبی لاکی به مخفی کردن اتاق خواب در هنگام مهمانی کمک می کند و قفسه های برش خورده از جنس برنج ، لوازم التحریر را در جعبه های پارچه ای پوشانده است . امیر خامنی پور دکوراتور می گوید : ” من را به سبک قدیمی صدا کن ، اما من نامه های تشکرآمیز را می نویسم . ” میز کوچک و نردبان کار شما را راحت می کند .

میز چوبی و رنگهای خنثی بافته شده
میز کار خانگی
میز کار خانگی

نقش و نگار سیاه و سفید یک خانه چارلستون توسط جیل شارپ ویکس به داخل دفتر گسترش می یابد . میز تحریر ساده از جنس چوب و صندلی های طرح چاپ گورخر یافته های بازار مبل فروشی از فرانسه است . یک دفتر کار ساده با قابلیت بالا را به شما عرضه می کند .

کتابخانه به رنگ سبز
میز کار خانگی
میز کار خانگی

مایلز رد یک کتابخانه کم استفاده را به دفتر کار مادرش تبدیل کرد . طراح یک میز ناهار خوری را با رومیزی حاشیه دار ساموئل و پسران در سالن خانه طرح زد . شما می توانید به راحتی با تعمیر یک میز چوبی قدیمی به دفتر کار دلخواه خود برسید . او می گوید : ” رومیزی میز بسیاری از خرابیهای میز را پنهان می کند :  و به درد وسایل مکاتبات و کیف های خرید می خورد . “ما سیمهای چراغ را از میان پایه های میز و زیر فرش رد کردیم .” میز ساده ما همه ی تزئینات اتاق را تحت الشعاع قرار می دهد .

 اتاق منظم

میز کار خانگی
میز کار خانگی

در اولین آپارتمان خود ، سام آلن مستقر در کانتیکت ، یک سوله را به یک دفتر با میز و قفسه های چوبی تبدیل کرد . صندلی سفید و میز براق سفید تنظیمات را کامل می کند – و تلویزیون دیواری را می توان از روی مبل مشاهده کرد . میز کوچک با قفسه های کتابخانه که به طور خلاقانه در پائین میز قرار گرفته است .

تأثیر طراح

میز کار خانگی
میز کار خانگی

یک صندلی با میز کلاسیک سوئدی دهه 1790 در اتاق نشیمن این خانه با رنگ و بافت ست شده است . فضای مدرن را با میز کلاسیک ترکیب کرده است .

تاثیر زیاد

میز کار خانگی
میز کار خانگی

 یک میز ساده با چند کابینت در زیر و قفسه های مربوط به وسایل جانبی بهتر حالت برای یک دفتر کار دو نفره است . امبر لوئیس می گوید : ” جایگزینی وسایل روشنایی سازنده درجه یک تحول سریع است که تأثیر فوق العاده زیادی دارد . “

” شما واقعاً می توانید با چند آویز جدید ، لوستر یا دیوارکوب ، فضای و فضای خود را تغییر دهید . “

وسایل  قدیمی

میز کار خانگی
میز کار خانگی

این آپارتمان 950  فوت مربعی ونیزی با وسایل عتیقه زیبا مانند این میز تزئینات ایتالیایی در گوشه ای از اتاق نشیمن تغییر شکل داده است . میز کلاسیک با چندین کشو و قفسه کاربردی‌ترین میز ممکن برای یک دفتر کار است .

سازمان خلاق

میز کار خانگی
میز کار خانگی

قفسه ها و کشوهای متعدد به این میز ساده که جای پای راحت دارد فضای کاربردی داده است ، قفسه های به خوبی همه چیز را منظم کرده است .

آیریس ، وبلاگ نویس پشت ، سازماندهی بسیار خوبی را به مکانی کاملاً خلاقانه رساند . او بخشی از مجموعه کتاب های خود را در فانوس های بزرگ و زیبا  چوبی از خانه خوب ذخیره کرد ( ما فقط تصور می کنیم که کتابها به بسته بندی مانند  مربا احتیاج ندارد ) .

فضای را دو برابر کنید

میز کار خانگی
میز کار خانگی

میز تحریر با قفسه و چند کشو به راحتی همه چیز را پوشش داده است .

طراح نینا فرامر از بوستون ، به زیبایی آشپزخانه را در دفتر خود جای داده است . در سمت راست سینک ظرفشویی  سرامیکی سفید  ، قفسه های باز صفحاتی از  چوب سفید و منظیم را در بالای کابینت هایی که صیقلی شده و از سخت افزار استفاده کرده است  نگه می دارد .

دیدگاه های جذاب

میز کار خانگی
میز کار خانگی

یک میز تحریر کلاسیک از جنس چوب گردو و کتابخانه ای تا سقف همه چیز را زیبا می کند . قفسه ها به راحتی کتاب و افتخارات او را در خود جای داده است .

خالق مد مموند  آنچه را که در مورد دفتر خانه اش بسیار باورنکردنی است توصیف می کند : در شب یک درخشش نارنجی دارد که حیاط را روشن می کند – بسیار زیبا . “

نوارهای نقاشی شده

میز کار خانگی
میز کار خانگی

در ابتدا ، طراح داخلی جیک کلار می خواست فضای دفتر در آپارتمان خود در تورنتو را با کاغذ دیواری تزئین  کند ، اما به جای آن راه راه های رنگی سیاه و سفید مناسب تر را انتخاب کرد . این یک زمینه چشمگیر برای میز پر کاربرد  است  و با میز که (  25 سال پیش توسط مادرش برای کلارک  خریداری شده است ) و کتابخانه لوله شیک DIY صنعتی . این میز کوچک سیاه از جنس چوب جای مناسب برای لب تاب است . کشوهای کوچک میز جای وسایل جانبی و کوچک هستند .

نوشته شده توسط : ف . پاکزاد

مطالب مرتبط با موضوع میز چوبی :

WhatsApp chat