0 Items

مقاله : میز های عالی برای دفترِ خانه شما :

1. میز بازی  Alpha Battlestation

میز بازی Alpha Battlestation Gaming به خوبی ساخته شده است ، اگر می خواهید از این میز برای بازی ها یا به صورت استاندارد برای رایانه استفاده کنید ، هر آنچه را که نیاز دارید ، در اختیار شما قرار می دهد. موارد برجسته این میز شامل سطح بالای الیاف کربن مات است که به استفاده راحت تر از ماوس و همچنین قفسه مانیتور کمک می کند ، و گزینه بعدی اندازه کافی ، برای قرار دادن دو صفحه نمایش است.

برای راحتی بیشتر ، میز تحریر شامل یک توپی برق داخلی USB ، یک سیستم مدیریت کابل برای هماهنگی سیم های شما و قلاب های هدفون است.

میز کار
میز کار

 .2  میز مبلمان تجاری بوش

قیمت میز تحریر Jamestown by Bush Business ممکن است کمی بیشتر از میز های دیگر موجود در بازار باشد ، اما به گونه ای طراحی شده است که کمینه و کاربردی باشد. به لطف ترکیب رنگ سفید و چوب ، نه تنها این میز خوب به نظر می رسد ، بلکه با در نظر گرفتن فضای ذخیره سازی در آن بسیار خاص نیز هست.

از کشو برای فضای ذخیره سازی استفاده شده است که قابلیت قفل شدن دارد ، و شما می توانید از ایمنی اسناد مهم و ضروری اطمینان حاصل کنید. از دیگر موارد برجسته می توان به مدیریت سیم داخلی و ترازوی قابل تنظیم در کشو های ذخیره سازی اشاره کرد.

میز کار
میز کار

3.  سِت میز تحریر و صندلی Madison Avenue

سِت میز و صندلی تحریر Madison Avenue را می توان در طیف وسیعی از کارهای مختلف از جمله سفید خالص ، گردویی یا رنگ مورد علاقه شخصی ما ، خاکستریِ مدرن خریداری کرد. این آزمایش برای مطابقت با استانداردهای کیفیت ANSI / SOHO برای ایمنی و عملکرد آزمایش شده است و یک میز خارق العاده برای تمام نیاز های شما به رایانه و وسایل دیگر است. این محصول می تواند حدود 90 کیلوگرم را پشتیبانی کند.

همچنین برای راحتی بیشتر یک قفسه داخلی تعبیه شده است که می توانید آن را در سمت چپ یا راست نصب کنید. سطح کارِ مقاوم در برابر خراش یکی دیگر از موارد برجسته این میز است. به علاوه ، این صندلی همراه با میز است و شما را مجبور به خرید مجزا یک صندلی نمی کند.

می توانید ارتفاع و شیب صندلی را متناسب با نیاز خود تنظیم کنید.

میز کار
میز کار

5. Carbon Loft Brandenberger  با میز روبرو چپ یا راست

طراحی L شکل میز Carbon Loft Brandenberger ممکن است همان چیزی باشد که شما بیشتر از همه در مورد آن دوست دارید زیرا به راحتی در گوشه اتاق قرار می گیرد. این طرح همچنین کاربردی است و دارای کشو های ذخیره سازی کافی و یک کابینت فایل است که می توانید انتخاب کنید تا آنها را در سمت چپ یا سمت راست برایتان مونتاژ کنند.

میز کار با ظاهری خاکستری به پایان رسیده و تمام فضای مورد نیاز برای لپ تاپ و همچنین مدارک ثابت و اداری را در اختیار شما قرار می دهد. این میز یک مورد عالی برای دفتر خانه شما است !

میز کار
میز کار

6. میز کامپیوتر در Wood Grain و Black Metal

اگر یک میز کار ساده می خواهید که فضای زیادی اشغال نکند اما همچنان کاربردی باشد ، این میز ممکن است قطعه مورد نیاز شما باشد. روکش چوب لمینت به آن ظاهری شیک و مدرن می بخشد اما طراحی آن نیز بسیار کاربردی است. با دو کشوی ذخیره سازی و کمد نسبتا بزرگ برای وسایل بزرگ تر ، همه چیز های مورد نیاز خود را در دسترس دارید.

کشو ها به شما این امکان را می دهد که میز کار را بدون درهم و برهمی حفظ کنید و فضای بیشتری برای رایانه و سخت افزار در اختیار داشته باشید.

یکی از سه رنگ را انتخاب کنید ، یک رنگ خاکستری ، مایل به قرمز یا قهوه ای ، برای شما این سه رنگ بهترین هستند.

میز کار
میز کار

7. میز GreenForest L شکل با قفسه متحرک

یک میز با قفسه متحرک به شما امکان می دهد محصول را در فضای مورد نظر خود جا دهید.

این تنها نکته برجسته این محصول نیست ، و دسکتاپ همچنین فضای زیادی دارد که امکان چندین مانیتور ، صفحه نمایش و هر سخت افزار دیگری را که نیاز دارید فراهم می کند. قاب فولادی از دسک تاپ پشتیبانی می کند تا انتظار ثبات و دوام را داشته باشید.

از آن برای نوشتن ، بازی کردن ، یا هر کاری که دوست دارید استفاده کنید.

میز کار

8. میز کامپیوتر Light Oak Finish

میز کامپیوتر Light Oak یک طراحی اساسی است ، اما زیبایی در سادگی آن است.

روکش جلویی مدرن چوبی ، همراه با پایه های فلزی ، آن را به یک طرح چشم نواز تبدیل کرده است ، اما همچنین محصولی مناسب برای فضا های کوچک تر است.

اگر دفتر یا اتاق کار بزرگی ندارید ، این قطعه به خوبی به کار می آید زیرا برای صرفه جویی در فضا طراحی شده و مونتاژ آن بسیار آسان است. بسته به نوع علاقه خود ، رنگ بلوط روشن یا بلوط تیره را انتخاب کنید.

میز کار
میز کار

9.  میز بازی Vitesse با پد ماوس رایگان

میز بازی Vitesse فضای زیادی برای تمام سخت افزار های شما دارد و مخصوصاً مورد توجه گیمر ها قرار می گیرد زیرا به همراه یک ماوس پد که تمام سطح آن را پوشانده است ، بازی را برای تان راحت می گند.

سازندگان این میز کارایی زیادی در ذهن داشتند ، به همین دلیل است که همراه آن یک نگهدارنده فنجان ، یک قلاب هدفون و یک قفسه ذخیره سازی برای کنترلرها تعبیه کرده اند.

نکته برجسته دیگر چهار پورت USB و چهار پایه قوی برای افقی نگه داشتن میز است.

میز کار

نویسنده : ن . پاکزاد

مطالب مرتبط با میز چوبی :

WhatsApp chat