0 Items

بهترین میزهای کامپیوتری که به شما امکان بیشتر کار یا بازی کردن را می دهند

بخش اول روش انتخال میز کامپیوتر مناسب

برای برخی افراد ، بازی کردن یک سرگرمی است. برای دیگران ، این یک سبک زندگی است. برای برخی از افراد ، این حتی نوعی درمان است ، یعنی اجازه دادن به تخلیه انرژی منفی که در طول روز جمع کرده اند یا راهی برای فرار از یک واقعیت است که گاهی اوقات طاقت فرسا است. به هر حال ، یک میز بازی مناسب هرگز نباید دست کم گرفته شود ، بنابراین بیایید با هم بررسی کنیم و ببینیم آیا می توانیم مورد مناسب خود را پیدا کنیم.

ایده هایی برای میز کامپیوتر
ایده هایی برای میز کامپیوتر

نحوه انتخاب میز بازی

دوستان گیمر ، همه ما می دانیم که گذراندن ساعت ها جلوی رایانه چه حسی دارد و داشتن یک میز کامپیوتر و صندلی که باعث راحتی هرچه بیشتر این ساعت ها می شود بسیار مهم است. هنگامی که برای خرید یک میز کامپیوتر جدید بیرون می روید ، در اینجا برخی از مواردی که باید در نظر داشته باشید را می توانید پیدا کنید:

 • اندازه صفحه میز بسیار اهمیت دارد و مهم است . واقعاً حیاتی است زیرا اگر از دو مانیتور استفاده می کنید ، بلندگوی بزرگی دارید و به فضای صفحه کلید و ماوس احتیاج دارید (یک گیمر می داند که به حرکت ماوس زیادی احتیاج دارد ، بنابراین فضا باید بزرگ باشد) ، بنابراین اندازه میز باید مناسب باشد
 • برخی از افراد به شما خواهند گفت که تنظیم ارتفاع در میز بازی مهم نیست ، اما این خیلی حرفه ای نیست. حتی هنگام بازی کردن ، ممکن است مجبور شوید زاویه ها را بسته به نوع بازی هایی که بازی می کنید تنظیم کنید. نه تنها این ، بلکه اگر صندلی ای دارید که ارتفاع آن قابل تنظیم نیست ، اگر میز کامپیوتر بدون تنظیم ارتفاع نیز باشد ، در وضعیتی واقعاً ناجور بازی خواهید کرد.
 • نصب صحیح میز اغلب دست کم گرفته می شود ، و در واقع افرادی هستند که از آنها به دلیل ناامیدی از روند نصب ، نظرات منفی می دهند. ما به شما توصیه می کنیم قبل از خرید ، اطلاعات مربوط به نصب میز را با دقت مطالعه کنید زیرا برخی از این مراحل به طول می انجامد و ممکن است کمی تلاش برای شما باشد تا میز بازی مانند عکس صفحه محصول به نظر برسد. .
 • موادی که میز از آن ساخته شده در ظاهر اتاق و ظرفیت وزن و دوام خود میز نقش مهمی دارد. میزهای بازی از MDF گرفته تا شیشه ساخته می شوند و متداول ترین میزهای آن دارای پایه فلزی و رویه چوبی است.

انواع میزها

ایده هایی برای میز کامپیوتر
ایده هایی برای میز کامپیوتر

با توجه به وجود انواع مختلفی از میزهای بازی ، انتخاب میز مناسب برای نیاز شما ممکن است پیچیده باشد. گزینه های شما عبارتند از:

 • میز تحریر – این میز معمولاً فضای کافی برای میز و لپ تاپ و برخی از کتاب ها و مقالات را فراهم می کنند.
 • میز کامپیوتر – این میز ها یک انتخاب عملی هستند و فضایی برای اجزای سخت افزاری رایانه شما تعیین می کنند.
 • میزهای اجرایی – این میز ها معمولاً دارای فضای ذخیره سازی بسیار زیاد و سطح زیادی برای انجام همزمان چندین کار هستند.
 • میزهای ترکیبی –  این میز ها یک محل ذخیره سازی و یک میز تحریر معمولی را ترکیب می کنند و از آنجا که مبلمان بزرگی هستند ، برای اتاق های بزرگتر مناسب هستند.
 • میزهای گوشه ای – این میز ها برای اتاق هایی با گوشه های خالی مناسب هستند و در نسخه L شکل نیز موجود هستند.
 • میزهای منشی – این میز ها آراسته تر هستند و به طور معمول دارای صفحه رومیزی لولایی و چیزی شبیه به یک کتابخانه هستند.
 • میزهای دیواری – این میز ها مستقیماً به دیوار نصب می شوند و به صرفه جویی در فضای کف کمک می کنند.
 • میزهای کاپوتی – مجهز به کاپوتی هستند که روی سطح میز به پایین کشیده می شود و به ایمن سازی تمام محتوای روی میز کمک می کند.
 • میزهایی با ارتفاع قابل تنظیم – همانطور که از نامشان پیداست ، این میز ها پایه هایی با قابلیت تنظیم ارتفاع دارند تا بتوانید در حالت ایستاده هم کار کنید.
نحوه انتخاب میز بازی
میز کامپیوتر و بازی
میز کامپیوتر و بازی

انتخاب میز بازی در مقایسه با آنچه معمولاً در انتخاب میز تحریر معمولی به آن اولویت می دهید ، به نظرات شما متکی است. در حالی که برخی از عوامل هنوز وجود دارد ، در اینجا لیستی کامل تر از مواردی است که باید به آنها توجه کنید وقتی که می خواهید آمادگی لازم را برای گرفتن یک مولتی کیل کامل داشته باشید:

 • اندازه میز کامپیوتر به این معنی نیست که فقط باید در فضای مشخص قرار بگیرد ، بلکه همچنین به شما فضای کافی برای مانیتورها ، صفحه کلید و ماوس را می دهد. شما باید بتوانید از لوازم جانبی خود به راحتی استفاده کنید و فضای کافی برای جابجایی موس را داشته باشید.
 • قابلیت تنظیم میز بازی از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا همانطور که هر گیمری می داند ، این یک سرگرمی تمام وقت است. به عنوان یک بازیکن ، شما دائماً باید زاویه و موقعیت خود را تنظیم کنید ، و این چیزی است که یک میز عادی نمی تواند به شما کمک کند.
 • شکل میز همچنین می تواند تجربه بازی شما را تحت تأثیر قرار دهد. با این حال ، فضای اتاق شما امکان خرید میز بازی به هر شکلی را به شما نمی دهد ، بنابراین میزان فضای موجود را در نظر بگیرید.
 • فضای ذخیره سازی در میزهای بازی مهم است. بسیاری از گیمرها دوست دارند سخت افزار خود را برجسته کنند و در دید قرار دهند و ممکن است کیس کامپیوتر خود را روی سطح بالای میز قرار دهند ، در حالی که دیگران می خواهند آن را پنهان کنند و می توانند از آن قفسه ذخیره سازی اضافی واقع در سمت پایین میز استفاده کنند.
 • موادی که میز بازی از آن ساخته شده بسیار مهم است ، اما ظرفیت وزن میز نیز بسیار مهم است. میزهای بازی از شیشه گرفته تا چوب MDF ساخته می شوند. میزهای شیشه ای شیک تر به نظر می رسند ، در حالی که میزهای فلزی به طور معمول بسیار مقاوم هستند.

سالات متداول

طرفداران بازی از چه میزهایی استفاده می کنند؟

در حالی که مارک های مختلفی وجود دارد که طرفداران گیمر هنگام استفاده از میز بازی به آنها متوسل می شوند ، آنچه شما باید واقعاً در مورد آنها بدانید ویژگی های یک میز بازی خوب است. باید حداقل برای دو مانیتور فضای کافی داشته باشد ، باید دارای ظرفیت وزنی بسیار باشد ، دارای سیستم مدیریت کابل و شاید برخی از موارد اضافی مانند ارتفاع قابل تنظیم یا نگهدارنده های جانبی باشد.

آیا میزهای بازی ارزش خرید را دارند؟

اگر هر روز حداقل چهار ساعت به بازی اختصاص می دهید ، خرید یک میز بازی کاملاً ارزش دارد. این میز ها از مواد با کیفیت و مقاوم طراحی شده اند ، و دارای ویژگی ها و ارگونومی مورد نیاز برای حمایت از افرادی است که تمام روز را پشت میز می نشینند.

چه میز کامپیوتری برای بازی مناسب است؟

معمولاً میزهای مخصوص بازی که ابعادی در حدود 60 سانتی متر دارند ، برای این نوع فعالیت خاص ایده آل هستند. اگر میز برای مانیتورهای شما دارای یک پایه جداگانه است ، لازم نیست خیلی بلند باشد ، اما طول آن باید بتواند به راحتی با طول صفحه کلید و یک پد بزرگ ماوس هماهنگ باشد ، بنابراین شما می توانید مقدار زیادی فضا برای تکان دادن دستتان داشته باشید.

نویسنده : حسین عتیقی

کلمات کلیدی : میز کامپیوتر چوبی ، میز بازی MDF ، روش انتخاب میز کامپیوتر مناسب

مطالب مرتبط با موضوع میز چوبی :

WhatsApp chat