کلید دستیابی به یک اتاق نشیمن دنج در داشتن میز تلویزیون با شومینه است

طراحی مبلمان جدید برای خانه یا تغییر شکل خانه باید سرگرم کننده و لذت بخش باشد ، اما انتخاب کردن بر اساس هزاران موردی که می توانید انتخاب کنید ، استرس زا است.

میز تلویزیون اتاق نشیمن
میز تلویزیون اتاق نشیمن

در ابتدا ، خرید کردن جذاب است ، اما به سرعت می تواند به یک سخت و سنگین تبدیل شود. به ویژه برای اتاق نشیمن بیشتر صدق می کند ، جایی که می خواهید یک طراحی زیبا و شیک با یک میز تلویزیون داشته باشید که برای نیازهای شما نیز مناسب باشد. یکی از عناصری که می تواند هنگام خرید میز تلویزیون چوبی فضا خانه را بزرگ تر جلوه کند ، یافتن عنصری است که شامل یک شومینه باشد ، که می تواند جذابیت  و زیبایی را به خانه شما بیاورد.

به دنبال چه چیزهایی در یافتن میز تلویزون به همراه شومینه باشید

حتی اگر می خواهید وسط میز شما شومینه باشد ، بهتر است مطمئن شوید که در میز فضای ذخیره سازی زیادی برای همه وسایل ضروری شما ، از جمله مواردی که می خواهید دور از چشم و سایر وسایل الکترونیکی باشد. علاوه بر این ، شما می توانید فضای خود را اندازه گیری کنید و اطمینان حاصل کنید که میز تلویزیون با شومینه با مکانی که برای آن در نظر گرفته اید متناسب است. همچنین باید مطمئن شوید که اندازه تلویزیون شما برای موردی که انتخاب می کنید به درستی اندازه گرفته شده است.

امروزه بسیاری از میز تلویزیون های چوبی برای استقرار تلویزیون های بسیار بزرگ ساخته شده اند ، زیرا روند خانه ها امروزه تلویزون هایی صفحه های مسطح بزرگتری است. اگر به دنبال بهترین میز تلویزیون با شومینه هستید ، به برخی از گزینه های موجود در لیست ما نگاهی بیندازید ، جایی که می توانید انواع مختلف سبک و همه اطلاعات مورد نیاز را در هر قطعه پیدا کنید تا مشخص شود که برای شما مناسب است.

نحوه انتخاب یک میز تلویزیون

میز تلویزیون اتاق نشیمن
میز تلویزیون اتاق نشیمن

انتخاب میز تلویزیون فرایندی است که باید چند قانون و گام در نظر گرفته شود تا بتوانید چیدمانی هماهنگ و مرتب داشته باشید و بتوانید از تجربه سینمای خانگی خود بهترین استفاده را ببرید:

  • شما باید یک میز تلویزیون در اندازه مناسب پیدا کنید. میزان فضای موجود در اتاق خود را اندازه گیری کنید ، جهت قرار گیری تلویزیون خود را بدانید (که به صورت مورب اندازه گیری می شود) و سپس به دنبال میز تلویزیون متناسب با این ارقام باشید. همچنین ، اگر می خواهید سایر تجهیزات چندرسانه ای را به تلویزیون وصل کنید ) مانند دستگاه های بازی مثل پلی استیشن ، سیستم صوتی فراگیر یا (DVD  ، به خاطر داشته باشید که برای نگه داری آن ها نیز به فضا احتیاج دارید.)
  • میز تلویزیون های چوبی بسیار متنوعی وجود دارد ، بنابراین شما مجبورید یکی از آنها را با دکوراسیون اتاق موجود خود انتخاب کنید. برخی از آنها مدرن ، برخی دیگر روستایی و برخی دیگر طراحی مینیمالیستی دارند.
  • این واقعیت را در نظر بگیرید که وسایل الکترونیکی چندرسانه ای شما گرما تولید می کنند ، بنابراین سرمایه گذاری در مبلمان با تهویه مناسب برای افزایش طول عمر وسایل الکترونیک با جلوگیری از گرم شدن بیش از حد ضروری است.
  • سیستم های مدیریت کابل اغلب دست کم گرفته می شوند ، اما هیچ کس از دیدن کابل هایی که در جای خود رها شده اند لذت نمی برد. برخی از میز تلویزیون ها به پنهان کاری و شلوغی کابل ها کمک می کنند و ارزش هزینه کردن در آن را دارد.

انواع میز تلویزیون

میز تلویزیون اتاق نشیمن با شومینه برقی
میز تلویزیون اتاق نشیمن با شومینه برقی

اگر شما و خانواده خود علاقه زیادی به فیلم های سینمایی داشته باشید ، یک میز تلویزیون مطمئناً مورد توجه خانه شما خواهد بود. در زمان هایی از این دست ، حس تجربه سینما در خانه فوق العاده ای به نظر می رسد ، خصوصاً اینکه بسیاری از سیستم های جدید وجود دارد که بزرگترین عناوین سینمای جهان را با هزینه ای ناچیز نمایش می دهند . سه نوع اصلی از میز تلویزیون برای انتخاب وجود دارد:

  • واحدهای دیواری در اصل مبلمان بزرگی هستند که می توانند قسمت بیشتری از دیوار را بپوشانند. آنها قفسه های باز یا بسته دارند و می توانند تلویزیون و سایر تجهیزات الکترونیکی را که بخشی از یک سینمای خانگی هستند ، در خود جای دهند.
  • میز های تلویزیون در اصل کابینت های بزرگی هستند که در بالای آنها محلی برای تلویزیون شما قرار دارد. آنها قطعات مبلمان معمولی هستند که حتی بزرگترین مدل های تلویزیون نیز روی آن ها جای می گیرند.
  • میز های چمع و جور تلویزیون و رسانه به طور مرتب در مقایسه با میز تلویزیون کوچکتر است و برای تلویزیون شما و همچنین سایر تجهیزات چندرسانه ای که ممکن است به آن متصل شوید ، طراحی شده اند. حتی برخی از مدل ها می توانند تلویزیون را با استفاده از درب ها پنهان کنند

سوالات متداول

آیا میز تلویزیون به همراه شومینه ارزش خرید دارند؟

یک میز تلویزیون که مجهز به شومینه است در مقایسه با میز تلویزیون معمولی شما گران تر است ، اما کاملاً می تواند ارزش خرید را داشته باشد. در اصل ترکیبی از دو قطعه مبلمان است که کاربردی هستند و محیط دنجی را در خانه ایجاد می کنند.

آیا می توانم یک شومینه برقی در میز تلویزیون خود قرار دهم؟

اگر شومینه برقی را انتخاب می کنید ، می توانید اساساً یک میز تلویزیون را با گرمی که یک شومینه برقی فراهم می کند ، ترکیب کنید. در غیر این صورت ، می توانید یک ترکیب کامل از میز تلویزیون و شومینه را از همان ابتدا خریداری کنید و از بداهه پردازی اجتناب کنید.

آیا قرار دادن تلویزیون در بالای شومینه برقی ایمن است؟

با توجه به این واقعیت که اکثر شومینه های برقی گرما را از پایین واحد یا درست روبروی آن می دمند ، قرار دادن تلویزیون در بالای شومینه برقی باید ایمن باشد.

نویسنده : حسین عتیقی

کلمات کلیدی : میز تلویزیون چوبی به همراه شومینه ، میز تلویزیون شومینه

مطالب مرتبط با موضوع اتاق نشیمن :

شومینه برقی با تلویزیون
شومینه برقی با تلویزیون
شومینه برقی با تلویزیون
شومینه برقی با تلویزیون
WhatsApp chat