کلید دستیابی به یک اتاق نشیمن دنج در داشتن میز تلویزیون با شومینه است

( بخش سوم )

میز تلویزیون چوبی برای تلویزیون های دارای حداکثر 65 با شومینه برقی

میز تلویزیون با شومینه برقی
میز تلویزیون با شومینه برقی

این میز تلویزیون یک راه حل فشرده برای نیازهای رسانه ای شما ارائه می دهد و در عین حال با طراحی شومینه نیز محیطی خارق العاده را فراهم می کند. میز تلویزیون ساخته شده از چوب صنعتی ، با استفاده از طرح های گوشه ای  ساخته شده که دو نوع از محکم ترین اتصالاتی است که می توانید در مبلمان مدرن پیدا کنید. رنگ میز کاملا کار دست است که باعث شده رنگ سیاه میز به طرح روستایی اش حس آنتیک و هدفمندی ببخشد.

شومینه 28 اینچی برقی است ، دارای شعله های LED است و با کنترل از راه دور می توانید شدت گرما و نور ، رنگ و تایمر را کنترل کنید. این محصول در یک شیشه ضد حرارت پوشانده شده است که به محافظت از آن در برابر آسیب کمک می کند. کل میز تلویزیون 94 کیلوگرم وزن و حداکثر 45 کیلو گرم در خود نگه داری می کند ، با دو قفسه برای سایر دستگاه های رسانه ای دسترسی آسان به شما امکان پذیر است. ابعاد این واحد145 سانتی متر طول ، 104 سانتی متر ارتفاع و 45 سانتی متر عمق است و می تواند برای تماشای لذتبخش شما تا یک تلویزیون 65 اینچی را در خود جای دهد. با ضمانت 1 ساله در برابر نقص یا خسارت تولید کننده ارائه می شود.

میز تلویزیون چوبی لندس برای تلویزیون های تا 75 همراه با شومینه برقی

میز تلویزیون با شومینه برقی
میز تلویزیون با شومینه برقی

میز تلویزیون لندس با طرحی سنتی کار گرما و نورپردازی دنجی را انجام می دهد که عناصر طراحی مدرن را برای تازه سازی فضای شما در بر می گیرد. درج شومینه برقی به شما روش بهتری برای تأمین گرما در منطقه کوچکتر از منزل شما ارائه می دهد و حداکثر 5200 BTU را برای فضای حداکثر 300 متر مربع ارائه می دهد. همچنین از یک اثر شعله سه بعدی استفاده می کند که می توانید با  انتخاب 5 رنگ ، 5 سرعت و 5 سطح مختلف روشنایی ، با گرما یا بدون گرمای تابشی از آن لذت ببرید.

میز تلویزیون عمدتا دارای گوشه های صاف و تیز است ، و  حالت منحنی دوست داشتنی ای بر دیوارهای بیرونی ایجاد کرده است تا کمی جذابیت اضافی به آن اضافه شود. میز تلویزیون ساخته شده از چوب صنعتی و رنگ آمیزی شده به رنگ قهوه ای تیره ، فضای ذخیره سازی قفسه های باز و فضای نمایش زیادی را در خود جای داده است. این محصول سبک وزن است و فقط 60 کیلو گرم است و می تواند 50 کیلوگرم نگه داری کند و تلویزیون تا 75 اینچ را در خود جای می دهد. ابعاد میز تلویزیون 165 سانتی متر طول ، 78 سانتی متر ارتفاع و 45 سانتی متر عمق است.

میز تلویزیون چوبی آکرمن  برای تلویزیون های با حداکثر 65 با شومینه

میز تلویزیون اتاق نشیمن با شومینه برقی
میز تلویزیون اتاق نشیمن با شومینه برقی

میز تلویزیونی چوبی آکرمن پویایی دنج اما صاف و مدرن را با طراحی خطی سفید و روشن به فضای زندگی شما اضافه می کند که می تواند یک نقطه کانونی باشد یا با تم کلی اتاق نشیمن شما ترکیب شود. شومینه داخلی دارای نورپردازی LED و گزینه های کنترل از راه دور برای تغییر شعله های آتش ، هوای قوی فن و 2 تنظیم گرما است که می تواند فضای 63 متر مربع را گرم کرده و در شب های سرد در مصرف برق صرفه جویی کند.

میز تلویزیون از چوب های صنعتی تراش خورده است تا یک طرح آجیلی زیبا با کابینت های جلویی شیشه ای و یک قفسه برای تمام دستگاه های پخش و بازی شما بسازد. قفسه های داخلی قابل تنظیم هستند بنابراین می توانید اقلام مختلفی را در آن جای دهید. وزن میز تلویزیون در مجموع 60 کیلوگرم و ابعاد آن 148 سانتی متر طول ، 80 سانتی متر ارتفاع و 44 سانتی متر عمق است. این میز تلویزیون می تواند تا 65 اینچ تلویزیون صفحه تخت را در خود جای دهد و دارای ضمانت تولید کننده و همچنین تمام سخت افزارهای مورد نیاز برای مونتاژ است.

میز تلویزیون چوبی برای تلویزیون های تا 90 اینچ همراه با شومینه برقی

میز تلویزیون با شومینه برقی
میز تلویزیون با شومینه برقی

این میز تلویزیون گزینه کنسول مینیمالیستی را در اختیار شما قرار می دهد که فضای کافی برای ذخیره سازی ، ویترین و سازماندهی وسایل سرگرمی را در عین مرتب بودن و تأمین روشنایی و گرمای محیط فراهم می کند. شومینه برقی داخلی 100 سانتی متر اندازه دارد و کنترل آن با ریموتی که تنظیمات دما ، تایمر ، نور ، 3 شعله رنگی LED مختلف و کلید خاموش و روشن را دارد ، کنترل می شود.  توانایی گرم کردن فضای 121 متر مربع را دارد. تم LED در قفسه های باز میز تلویزیون نیز ادامه دارد ، جایی که شما 16 گزینه مختلف رنگی دارید تا بتوانید حالت مناسب را برای هر آنچه که تماشا می کنید تنظیم کنید.

قفسه های شیشه ای و رنگ مشکی به آن سبک امروزی می بخشد. وزن میز تلویزیون 56 کیلو گرم است ، به همراه ابعاد 198 سانتی متر طول ، 45 سانتی متر ارتفاع و 34 سانتی متر عمق دارد. این میز می تواند تا 32 کیلو گرم را تحمل کند و تقریباً می تواند هر تلویزیون صفحه تخت را با حداکثر ظرفیت تا یک واحد 90 اینچی در خود جای دهد.

میز تلویزیون چوبی کاهن برای تلویزیون های با حداکثر 65 با شومینه برقی
میز تلویزیون با شومینه برقی
میز تلویزیون با شومینه برقی

میز تلویزیون چوبی کاهن فضای زیادی را برای ذخیره سازی و همچنین محل قرارگیری برای یک تلویزیون صفحه تخت بزرگ فراهم می کند بدون اینکه فضای شما را بیش از حد تحمیل کند یا فضای اتاق را کوچکتر نشان دهد ، و این امر برای خانه های کوچکتر یا حتی طرح های اتاق خواب ایده آل است. شومینه گرما و جو دنجی را برای فضای شما فراهم می کند ، به راحتی با یک سیم برق معمولی تأمین می شود. میز تلویزیون از ترکیبی از چوب صنعتی ، فلز و شیشه محکم ساخته شده است که به شما امکان می دهد بدون نگرانی در مورد ایمنی آنها ، وسایل مهم و ارزشمندی را در آن به نمایش بگذارید.

برش های عبور کابل برای کمک به مدیریت سیم های منتهی از دستگاه های رسانه ای شما به تلویزیون وجود دارد. پوشش ورقه ورقه به محافظت از کل واحد در برابر خراب شدن کمک می کند. وزن میز تلویزیون 54 کیلو گرم است و 112 کیلو گرم را تحمل می کند و تلویزیون تا 65 اینچ در آن جای می دهد. ابعاد میز  145 سانتی متر طول ، 80 سانتی متر ارتفاع و 40 سانتی متر عمق است. همراه با ضمانت 90 روزه تولید کننده در برابر نقص است.

میز تلویزیون چوبی برای تلویزیون های تا 78 اینچ به همراه شومینه برقی
میز تلویزیون با شومینه برقی
میز تلویزیون با شومینه برقی

این میز تلویزیون یک طرح نئوکلاسیک است ، با ساده ترین عناصر کلاسیک در طرح های ظریف یک قطعه معاصر آورده شده است. شومینه توکار 79 سانتی متر اندازه دارد و به فضای اتاق شما راحتی ، روشنایی و گرما می دهد. برای روشن و خاموش کردن شومینه برقی ، تغییر شعله های آتش به 3 رنگ مختلف ، تنظیم دما و روشنایی و تنظیم زمان تایمر می توانید از ریموت کنترل استفاده کنید.

این کنسول یک رنگ براق با درهای آینه ای بر روی کابینت ها است که به شما کمک می کند برخی از موارد کم اهمیت خود را در خارج از دید دور کنید ، بنابراین می توانید بر روی زیبایی شعله های آتش و برخی از موارد مهم و احساسی که می خواهید نمایش دهید تمرکز کنید. یک قفسه بلند برای سایر وسایل الکترونیکی که فضا را از تلویزیون جدا می کند. این واحد با 90 روز ضمانت محدود ارائه می شود. ابعاد آن 178 سانتی متر طول ، 55 سانتی متر ارتفاع ، 40 سانتی متر عمق است. 68 کیلوگرم وزن دارد و 32 کیلو گرم وزن را تحمل می کند و تلویزیون تا 78 اینچ را در خود نگه می دارد تا بتوانید از فیلم ها و نمایش های مورد علاقه خود لذت ببرید.

میز تلویزیون چوبی برای تلویزیون های تا 70 اینچ با شومینه برقی

میز تلویزیون با شومینه برقی
میز تلویزیون با شومینه برقی

میز تلویزیون داربی یادآور یک طراحی کلاسیک با خطوط مدرن تر و انبوه فضای ذخیره سازی عالی است ، هم برای راحتی بیشتر و هم مخفی کردن وسایل مورد استفاده قرار می گیرد. رویکرد مینیمالیستی از تاکتیک های اسکاندیناوی تقلید می کند و نمای زیبایی را ایجاد می کند که به شما امکان می دهد با محیط گرم یک شومینه و سرگرمی بصری ، به علاوه تمام کتاب ها ، عکس ها و موارد احساسی خود را به نمایش بگذارید.

این میز تلویزیون دو تکه از چوب درختی و صنعتی ، با مواد چوب افرا و روکش MDF است و دارای جلای براق زیبایی است و تمیز کردن میز آسان است شومینه LED با ریموت کنترل می شود و دارای دما ، روشنایی شعله و تایمر قابل تنظیم است و ظرفیت گرمایش آن تا 300 متر مربع است. وزن کلی این محصول 68 کیلو گرم است و دارای ابعاد 210 سانتی متر طول ، 214 سانتی متر ارتفاع و 42 سانتی متر عمق است که تلویزیونی به اندازه کافی بزرگ برای یک صفحه تخت 70 اینچی را در خود می تواند نگه دارد.

نتیجه

بدیهی است که شما باید یک میز تلویزیون چوبی با شومینه انتخاب کنید که بتواند در فضای شما جای بگیرد و تلویزیون و همچنین نیازهای شما را برای ذخیره سازی در آن جای دهد. با این حال ، با انتخاب های مختلف برای هر سبکی ، همه چیز به سلیقه شخصی برمی گردد. برای ارزیابی و اطمینان از انتخاب میز تلویزیون مورد علاقه خود که برای سالهای آینده در خانه خود نگه داری می کنید بهتر است وقت بگذارید.

نویسنده : حسین عتیقی

کلمات کلیدی : میز تلویزیون چوبی ، میز تلویزیون صنعتی با شومینه

مطالب مرتبط با موضوع میز چوبی :


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function WP_Optimize() in /home/ashwood/domains/ashwood.ir/public_html/wp-content/plugins/wp-optimize/cache/file-based-page-cache-functions.php:178 Stack trace: #0 [internal function]: wpo_cache() #1 /home/ashwood/domains/ashwood.ir/public_html/wp-includes/functions.php(4979): ob_end_flush() #2 /home/ashwood/domains/ashwood.ir/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(303): wp_ob_end_flush_all() #3 /home/ashwood/domains/ashwood.ir/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(327): WP_Hook->apply_filters() #4 /home/ashwood/domains/ashwood.ir/public_html/wp-includes/plugin.php(470): WP_Hook->do_action() #5 /home/ashwood/domains/ashwood.ir/public_html/wp-includes/load.php(1097): do_action() #6 [internal function]: shutdown_action_hook() #7 {main} thrown in /home/ashwood/domains/ashwood.ir/public_html/wp-content/plugins/wp-optimize/cache/file-based-page-cache-functions.php on line 178