اتاق خواب محل استراحت و آرامش ​​شخصی هر شخص است که برای استراحت و ریلکس کردن در نظر گرفته شده است . اگر می خواهید به اتاق خواب قدیمی خود تغییر حالت دهید ، رنگ آمیزی آن با جدیدترین طرح های رایج ممکن است ارزان ترین روش برای انجام آن باشد . از آنجا که رنگ و نور اتاق خواب شما منعکس کننده روحیه و شخصیت شماست ، امروزه یک اتاق خواب کاملاً رنگ آمیزی شده به یک ضرورت مطلق تبدیل شده است . خواه به دنبال رنگی ای آرامبخش باشید یا سایه ای جذاب و جسورانه به نظر برسد ، مطمئناً انتخاب خود را در لیست 25 رنگ برتر برای نقاشی اتاق خواب پیدا خواهید کرد.

بهترین رنگ های رنگارنگ برای اتاق خواب :

در اینجا 25 طرح نقاشی اتاق خواب ساده و مدرن آورده شده است که در هنگام طراحی اتاق خواب شما الهام بخش مورد نیاز شما خواهد بود .

ایده های رنگ اتاق خواب کودکان :

رنگ اتاق خواب کودکان
رنگ اتاق خواب کودکان

اتاق خواب با این رنگ کلاسیک آبی روی دیوارها زنده می شود . این ماده به احساس گرما و انرژی کمک می کند در حالی که باعث آرامش و لذت بخشی نیز می شود . پارچه های تخت خواب دارای نقاشی متناسب ، وسایل مختلف در رنگ های روشن تر ، رنگ و طعم روشن به اتاق خواب می بخشد و رنگ های سرد دیوارها را منعکس می کند . این سایه آبی غالب نیست ، اما نگاه ها را به خود جلب می کند و نگاه به آن دلپذیر است . بنابراین ، اگر رنگ آبی رنگ مورد علاقه شما است ، چرا آن را تم رنگ اتاق خواب خود قرار نمی دهید ؟

طرح های رنگی اتاق خواب پسران :

طرح های رنگی اتاق خواب پسران
طرح های رنگی اتاق خواب پسران

به نظر می رسد این اتاق خواب بسیار دنج و مدرن است و برای اتاق خواب پسرانه ایده آل است . رنگ آبی تیره و عمیق کل اتاق را روشن می کند در حالی که قفسه های مرسوم ، مد روز رنگ های مختلفی را برای شکستن یکنواختی تزریق می کنند . مبلمان رنگارنگ در تضاد زیبایی با دیوارها هستند ، بدون اینکه فضای اتاق را بیش از حد بدخلق و کسل کننده جلوه دهند ، ظاهری متعجب و متعادل به اتاق می بخشند . این اتاق خواب مدرن ، مرسوم ، مد روز و جالب ، هدیه ای ایده آل برای پسر شماست که دفعه دیگر دکوراسیون اتاق او را تغییر می دهید .

طرح های رنگ اتاق خواب مردانه :

اتاق خواب مردانه
اتاق خواب مردانه

این رنگ آبی و عمیق دیوارها ، بوم سلطنتی را برای بقیه اتاق خواب ایجاد می کند و مبلمان ظریف چوبی را در مقابل خود برجسته می کند . این رنگ به طرز چشمگیری مدرن است و حال و هوای مردانه شما را تنظیم می کند ، چه در پی کسب و کار و چه آرامش باشید . سقف باعث تابش نور طبیعی می شود و باعث می شود رنگ دیوارها پر جنب و جوش و مجلل به نظر برسند . این طرح رنگی مدرن امروزه کاملاً رایج بوده و گزینه مناسبی برای یک اتاق خواب اصلی است .

طرح های رنگی اتاق خواب نوجوان :

نقاشی اتاق خواب نوجوان
نقاشی اتاق خواب نوجوان

دیوارهای خاکستری ابریشمی با الگوی کم رنگ گل زمینه خوبی را برای نوجوان شما ایجاد می کند . فرش با طرح روشن و پارچه های تخت گل باعث می شود اتاق خواب کدر و ساده نباشد . رنگ دیوار به طرز شگفت انگیزی دنج به نظر می رسد و برای ایجاد مخفیگاه خصوصی یک نوجوان بسیار مناسب است . چرا منتظر بمانید ، جلو بروید و با هدیه دادن این اتاق خواب شیک ، آن برچسب های صد آفرین اضافی را از نوجوان خود کسب کنید !

طرح های نقاشی اتاق خواب کودک خردسال :

نقاشی اتاق خواب کودک
نقاشی اتاق خواب کودک

می خواهید به کودک خردسال اتاق خواب خود هدیه دهید ؟ این آبی پررنگ و واضح رنگ بسیار خوبی برای بازی و خوابیدن یک کودک خردسال ایجاد می کند . این رنگ با سطح بالای انرژی خردسالان هم افزایی دارد و همچنین حال و هوای دلپذیر و آرام بخشی را از خود نشان می دهد . عناصر رنگارنگ در پس زمینه آرام ، فضایی بازیگوش و گرم ایجاد می کنند و نشاط و شادی را گسترش می دهند . این رنگ پر جنب و جوش آبی مطمئناً علاقه کودکان خردسال شما را جلب کرده و بازی کردم را برای آنها بسیار سرگرم کننده تر خواهد کرد.

طراحی رنگ اتاق خواب اصلی :

رنگ اتاق خواب اصلی
رنگ اتاق خواب اصلی

آنچه آنها می گویند ؟ با گل ها هرگز نمی توان اشتباه کرد . سایه آبی بسیار روشن با شکوفه های رژگونه متضاد برای تزریق گرما و روحیه دادن به هر فضایی کافی است . شکوفه های اسطوخودوس ، پارچه های تخت خواب با تضاد و مبلمان خنثی و ظرافتی که این اتاق خواب از خود به وجود می آورد کمک می کنند . این ایده نقاشی اتاق خواب کاملاً مدرن امروزه کاملاً محبوب شده است و به شما احساس گرما می دهد .

طرح های نقاشی دیواری برای اتاق خواب :

نقاشی دیواری برای اتاق خواب
نقاشی دیواری برای اتاق خواب

شما می توانید با استفاده از این طرح یک دیوار بی نظیر در اتاق خواب خود ایجاد کنید ، که بلافاصله چشم را به خود جلب می کند و باعث سرگرمی و جذابیت امور می شود . امروزه مطابقت با یک پالت رنگی جداگانه برای دیوارها و وسایل و ایجاد طیف وسیعی از پخش شدن نور با الگو برای جلب نظر بیننده محبوب شده است . تخت خواب و مبلمان سفید روشن فضا را ساده و راحت نگه می دارند ، در حالی که الگوی گل خلاقانه چیزها را زنده کرده و کل دیوار را برجسته می کند . اگر می خواهید دفعه بعد جنبه خلاقیت خود را آزاد کنید ، این ایده رنگ اتاق خواب را انتخاب کنید .

طرح های رنگ آمیزی دارای بافت و پیچیدگی برای اتاق خواب :

رنگ آمیزی دارای بافت و پیچیدگی برای اتاق خواب
رنگ آمیزی دارای بافت و پیچیدگی برای اتاق خواب

این اتاق خواب کلاسیک ، دارای رنگ بندی مناسب برای ایجاد یک پالت پر طراوت برای روحیه است . نقاشی بافتنی روی دیوار ترکیبی از رنگ های روشن تر است که به نمای اتاق حس مرتب و مطبوع بودن می بخشد . نتایج دست کم گرفته می شوند ، با این حال به فضای اتاق حس تیزی می بخشد . پارچه های تیره بنفش و وسایل تخت ، عنصری از عرفان و شخصیت را به اتاق خواب اضافه می کنند . اگر ظاهری رنگارنگ و در عین حال شیک و عاشقانه برای اتاق خواب اصلی خود می خواهید ، این پایان عالی است . از این رو می دانید که دفعه دیگر که اتاق خواب خود را بازسازی می کنید کدام یک را انتخاب کنید .

ترکیب رنگی اتاق خواب رنگ های آسیایی :

اتاق خواب رنگ های آسیایی
اتاق خواب رنگ های آسیایی

این ترکیب رنگی شگفت انگیز برای یک خانه ساحلی ایده آل خواهد بود زیرا ترکیبی کامل از رنگ های آبی و بنفش را دارد . طرح رنگی شگفت انگیز و کاملاً مدرن است . سقف و پرده سفید بهمراه رنگ های روشن در پارچه های تخت خواب مانع از چیرگی رنگ اتاق می شوند . روشی که رنگ ها برای ایجاد جلوه ای جالب به هم می آمیزند خارق العاده است و به شما اجازه می دهد ظاهر تمیز مبلمان نمایان شود . این رنگ زرق و برق دار باعث می شود تا نور طبیعی از طریق تمام عناصر اتاق خواب تابیده شود .

ترکیب رنگ برای دیوار اتاق خواب :

رنگ برای دیوار اتاق خواب
رنگ برای دیوار اتاق خواب

این اتاق خواب کاملاً خیره کننده دارای برخورد زیبایی و سلیقه ای از رنگ های آبی و زرد است که فضا را بسیار جذاب و براق جلوه می دهد . دکوراسیون کم رنگ و هنری در رنگ های خنثی از رنگ سفید و زرد ، به اتاق عمق می بخشد و عملاً با رنگ های اتاق خواب مطابقت دارد . دیوارهای آبی و شفاف پس زمینه ای خیره کننده برای ساعت زرد خورشیدی برای نشستن ارائه می دهند . برخورد رنگ بسیار لطیف است و فضای خلاقی را به کل اتاق می بخشد . دفعه بعدی که می خواهید اتاق خواب خود را به صورت هنری نوسازی کنید ، می دانید کدام یک را انتخاب کنید .

رنگ بنفش برای اتاق خواب :

رنگ بنفش برای اتاق خواب
رنگ بنفش برای اتاق خواب

این رنگ بنفش سرگرم کننده ، پر جنب و جوش مطمئنا مورد توجه خانه قرار خواهد گرفت زیرا بسیار جذاب و آرامش بخش است . از آنجا که با حداقل وسایل با رنگ خاکستری ملایم انجام شده است ، یک اثر آرامش بخش حاصل می شود . این یک طرح عالی برای یک اتاق خواب اصلی مدرن است که تمیز و راحت است . رنگ بنفش جادویی مطمئناً چشم نواز است و همچنین باعث می شود اتاق از قرار گرفتن در اتاق احساس خوشبختی و لذت  کنید . این یک روش عالی برای نوسازی اتاق خواب شما با رویکردی حداقلی است .

طرح رنگ اتاق خواب آبی :

رنگ اتاق خواب آبی
رنگ اتاق خواب آبی

این دیوارهای آبی عمیق مناسب این اتاق خواب ، به وضوح اتاق خواب کودک یا نوجوان ، هستند و با قرار گرفتن در مقابل ، کفپوش پیچیده را نورانی می کند . رنگ دیوارها به تنهایی کافی است تا به این اتاق خواب مدرن و هنری که از حداقل تزئینات استفاده می کند ، لذت ببرید . نقش و نگارهای اسباب بازی ها در وسایل منزل ، نشاطی به عمق رنگ آبی اتاق خواب می بخشد .

طرح های نقاشی اتاق خواب سبز :

نقاشی اتاق خواب سبز
نقاشی اتاق خواب سبز

اگر شما یک طبیعت دوست هستید و یک انفجار طبیعی در خانه خود میخواهید ، این رنگ سبز جالب برای شما مناسب است ! سبز نشان دهنده آرامش ، تجدید و طراوت است . تسکین دهنده ، سرگرم کننده است و بهترین خلاقیت شما را به نمایش می گذارد . مبلمان و پارچه ها با عناصر روشن تر از رنگ سبز انجام می شوند تا احساس منسجمی را برای کل منطقه ایجاد کنند . با رنگ آمیزی اتاق خواب خود با این سایه زیبا و سبز تند ، به اتاق طبیعی خود پناه ببرید .

طراحی رنگ اتاق خواب تیره :

رنگ اتاق خواب تیره
رنگ اتاق خواب تیره

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که اتاق خوابشان را تاریک اما نه خیلی دارای مود می خواهند ، پس این رنگ خاکستری استیل مناسب شماست . این یک رنگ غیرمعمول و متنوع است اما هنگامی که با وسایل سبک تر برای جذب نور ترکیب می شود بیانیه ای ایجاد می کند . این رنگ زمینه زیبایی دارد و احساس آرامش ، لوکس و مطمئنی را در اتاق خواب شما ایجاد می کند بدون اینکه آن را بیش از حد تاریک یا بد حالت نشان دهد.

طراحی رنگ اتاق خواب روشن :

رنگ اتاق خواب روشن
رنگ اتاق خواب روشن

آبی آرام و روشن ، این اتاق خواب مطمئناً به شما احساس می دهد که با سر در یخ های منجمد فرو رفته اید و باعث می شود سرحال باشید . این نماد خرد و قابلیت اطمینان است . این یک احساس اثیری و رویایی مانند به فضا می بخشد و زمینه جالبی را برای وسایل و پارچه های سفید روشن تر ایجاد می کند . این انرژی خلوص را از خود ترشح می کند ، و اگر این رنگ روحیه شما را بالا نبرد و باعث افزایش آن نشود ، نمی دانیم چه خواهد شد!

رنگ های قهوه ای رنگ برای اتاق خواب :

رنگ های قهوه ای رنگ اتاق خواب
رنگ های قهوه ای رنگ اتاق خواب

این اتاق خواب گرم و قهوه ای گرما و فضایی را ترشح می کند . ملافه دنج و مبلمان روستایی قهوه ای اتاق خواب را به طرز شگفت انگیزی آرام و دلپذیر می کند . سبک هنری روشن تر ، اما با همان رنگ اخم ، در حالی که یکنواختی را می شکند ، فضا دلباز تری را به اتاق می افزاید . این رنگ رنگی برای اتاق خواب مناسب کسانی است که رنگ های رنگارنگ یا نئون را دوست ندارند و یک اتاق خواب بی انتها را دوست دارند.

طرح های نقاشی اتاق خواب خاکستری :

نقاشی اتاق خواب خاکستری
نقاشی اتاق خواب خاکستری

در چرخ رنگ ، خاکستری نشان دهنده بی طرفی و تعادل است . دیوارهای خاکستری کاملاً متناسب با کل دکوراسیون در رنگ های خاکستری است و بوم را برای تم خاکستری فوق العاده تنظیم می کند ! ویژگی های خاکستری به فضای آرام و دلنشین اتاق خواب بدون ایجاد حواس پرتی زیاد مربوط می شود . این یک چرخش مدرن بر روی خاکستری های کسل کننده است و آن احساس شفاف و دلپذیر را در شما به وجود می آورد .

طراحی رنگ اتاق خواب روشن :

رنگ اتاق خواب روشن
رنگ اتاق خواب روشن

با داشتن یک رنگ اتاق خواب مانند این اتاق ، می توانید برای تعطیلات به راحتی به ساحل دریا بروید ! دیوارها آبی کمرنگ هستند و باعث می شوند فضای کل فضای هوا به شدت دلباز و سبک باشد . این یک بوم خارق العاده برای عناصر سبک تر و سقف در اتاق ایجاد می کند . وسایل ملایم تر و دکوراسیون سبک تر مطمئناً اتاق شما را راحت و دنج می کند . اگر سرزمین رویایی خود را می خواهید این یکی را انتخاب کنید!

طرح های رنگی اتاق خواب صورتی :

رنگی اتاق خواب صورتی
رنگی اتاق خواب صورتی

صورتی رنگ جهانی از عشق ، دوستی و نزدیک بودن است . تعجبی ندارد که دختران کوچک صورتی را با شکوه خود دوست دارند ! پارچه های خاکستری شاد و سرسبز در مقابل رنگ صورتی مایل به قرمز در این اتاق خواب ایستاده و فضایی مدرن و غریب ایجاد می کنند . دکوراسیون در رنگهای سفید و خاکستری متفاوت است و این صورتی را از صورتی بودن خیلی دور نگه می دارد ! این نوع اتاق خواب معاصر اکنون روند رو به رشد دارد و از بازی های جالب بسیاری برخوردار است . بنابراین ، اگر می خواهید اتاق خواب خود را مدرن و در عین حال رنگارنگ نگه دارید ، این یکی برای شما مناسب است.

طراحی اتاق خواب رنگ سفید :

اتاق خواب رنگ سفید
اتاق خواب رنگ سفید

این اتاق خواب قطعاً یک نمایشگاه نمایشی ، بی انتها و جذاب است . سفید غالباً فقدان هر رنگی نامیده می شود  ، اما ما فکر می کنیم که این باعث می شود که همه رنگ های دیگر پاپ شود و بیانات خاص خود را بیان کند . این رنگ معنویت و اخلاص خوبی است . دکور بی صدا در تن های ظریف نیز فضای طراوت ایجاد می کند . اگر می خواهید تنظیم کاملی برای مطالعه کتاب و رفتن به یک خواب آرام داشته باشید ، این تمام است . این یک فضای خالص ، جذاب و جالب است که می تواند کاملاً شما را دوباره احیا کند !

طرح های رنگی اتاق خواب زرد :

رنگ زرد نشان دهنده گرما ، نشاط و جذابیت است . این نشان دهنده خوش بینی ، عقل و انرژی مثبت است . این رنگ شاد مطمئناً به شما الهام می کند که غم و اندوه خود را درب منزل بگذارید و بهترین ها را در شما به نمایش بگذارد . وسایل سفید خاموش به فضا آرامش بخشیده اند . برای شما تقریباً غیرممکن است که در یک اتاق خواب به اندازه این فوق العاده بنشینید ، بنابراین اگر می خواهید اتاق خواب شما دنیای کوچک و شادی شما باشد ، روی این رنگ زرد آفتابی سرمایه گذاری کنید .

طرح های رنگی اتاق خواب نارنجی :

اتاق خواب نارنجی
اتاق خواب نارنجی

این اتاق خواب ثابت می کند که یک دیوار نارنجی روشن تا چه اندازه می تواند در برابر یک دیوار سفید رنگ با رنگ کاملا سفید بایستد . نارنجی رنگ اشتیاق ، عزم و تحرک است . این حس عمومی را بهبود می بخشد . دکور سبک تر و قطعه مدرن روی دیوار ، زیبایی پر زرق و برق می بخشند و شخصیت درخشان نارنجی را برجسته می کنند . اگر رنگ هایی می خواهید که بتوانند شما را بخواباند و به شما نیرو دهند که از خواب بیدار شوید و بتوانید از تخت خواب خارج شوید ، هیچ رنگی بهتر از این نیست !

طرح های رنگی اتاق خواب قرمز :

اتاق خواب قرمز
اتاق خواب قرمز

اگر می خواهید در اتاق خواب خود یک رنگ غافلگیرکننده داشته باشید ، این رنگ قرمز آجری را انتخاب کنید ، که هم انرژی زیاد و جسارت را ترشح می کند و هم آرامش بخش است . الگوی موزاییک سفید روی دیوار جلوه ای تازه و بی انتها به اتاق خواب شما می بخشد ، در عین حال گرم و شیک به نظر می رسد . از دکورهای سفید ، سیاه و قرمز استفاده شده که باعث می شود فضا ملایم به نظر برسد و همچنین باعث ایجاد حواس پرتی جالب از رنگ قرمز شود . رنگ قرمز آتشین مطمئناً با براقیت زیبایی که دارد به شما الهام می بخشد و انگیزه شما را ایجاد می کند.

طرح های نقاشی اتاق خواب سیاه :

نقاشی اتاق خواب سیاه
نقاشی اتاق خواب سیاه

سفید و مشکی مخالف هستند ، به همان اندازه که دو رنگ متفاوت هستند ! رنگ سفید معرف شروع جدید است ، در حالی که رنگ سیاه تجمل و اعتماد به نفس را به تصویر می کشد . دیوارهای سیاه و سفید مرغوب این اتاق خواب کاملاً در تضاد با پرده های سفید و دکوراسیون تخت قرار گرفته و کاملاً تصویری ایجاد می کنند . تُن های تیره شناخته شده اند که باعث می شوند فضاهای کوچکتر بزرگتر و تقویت شوند . مبلمان با ته رنگ سفید باعث می شود اتاق بیش از حد تاریک و بد حالت نشود و جلوه ای از ظرافت را به اتاق ببخشد . دفعه بعدی که یک رنگ رنگی ساده و در عین حال سرد اتاق خواب می خواهید ، سراغ این یکی بروید !

طراحی رنگ اتاق خواب دختران :

رنگ اتاق خواب دختران
رنگ اتاق خواب دختران

این دیوارهای رنگی آبی ، در عین حال که اتاق را پیچیده و با کلاس نگه می دارند ، جلوه ای تازه و پر انرژی به اتاق می بخشند . این یک ظاهر زنانه  ایجاد می کند بدون اینکه بیش از حد دخترانه باشد و بسیار آرام و شاداب است . در اینجا ، بالشتک های صورتی کمی متضاد و مبلمان در سایه های ظریف ، کاملاً رنگ و طرح اتاق خواب را تکمیل می کنند . اگر می خواهید طبیعت را به اتاق خواب خود بیاورید ، روی این رنگ آبی زیبا برای اتاق خواب خود سرمایه گذاری کنید !

اگر قصد دارید به زودی ظاهر اتاق خواب خود را تغییر دهید ، اما با بودجه محدود ، به سادگی با رنگ آمیزی مجدد اتاق ، طراوت مورد نیاز اتاق را بدون تغییر عمده در روکش و مبلمان ، اضافه خواهید کرد . ما امیدواریم که مجموعه فوق العاده ما از ایده های نقاشی مرسوم برای اتاق خواب ، به شما الهام بخشیده باشد تا جنبه خلاقیت خود را آزاد کنید . بنابراین دیگر از این کار غافل نشوید ، از یکی از 25 طرح نقاشی اتاق خواب فوق استفاده کنید و آماده شوید تا تعارفات به سر راه شما باشد !

نویسنده : حسین عتیقی

کلمات کلیدی : طراحی اتاق خواب ، رنگ های جدید اتاق خواب ، روش رنگ آمیزی اتاق خواب ، ایده های رنگ آمیزی اتاق خواب

مقالات مرتبط با دکوراسیون اتاق خواب:

WhatsApp chat