9 طرح نیمکت چوبی روستیک

  1. نیمکت روکش دار کارلا
نیمکت چوبی سبک روستیک
نیمکت چوبی سبک روستیک

نیمکت روکش دار کارلا یک طرح خانه مزرعه با الهام از انبار را ارائه می دهد که هنوز هم در هر دکوراسیون و در هر خانه ای هماهنگ می شود. این که آیا آن را در یک ورودی یا اتاق برای استفاده یک نفر یا به عنوان یک قطعه تزئینی در انتهای تخت یا در یک اتاق نشیمن برای نشستن اضافی قرار دهید مربوط به سلیقه شخصی خودتان میشود ، این نیمکت یک قطعه عجیب است که دوام طولانی مدت و طراحی کلاسیک می دهد که هرگز قدیمی نمی شود از سبک نیمکت ساخته شده از چوب   MDF و چوب اصل درختی است و تا وزن 135 کیلو گرم را تحمل و درجه بندی می شود . قسمت نشستن نیمکت تودوزی شده است و به معنای راحتی مطلوب در در هنگام نشستن و برای استفاده کوتاه مدت یا بلند مدت بسیار مناسب است.

این نیمکت بسیار سبک وزن است و تنها 9 کیلوگرم وزن دارد و جابه جا کردن آن را برای استفاده در چندین مکان در صورت لزوم آسان می کند. مواد تودوزی 100٪ کتانی است که آن را نرم و با دوام می کند. تنوع رنگ نیمکت نیز برای آن ظاهر عتیقه کم است. نیمکت با طول کمتر از 120 سانتی متر ، به اندازه کافی بزرگ است تا بتواند به راحتی از آن استفاده کنید اما هنوز هم به قدری کوچک است که می تواند در هر گوشه ای جا شود.

  • 2.      نیمکت چوبی سرپوش دار ریکی
نیمکت چوبی سبک روستیک
نیمکت چوبی سبک روستیک

نیمکت چوبی سرپوش دار ریکی شامل طراحی ساده چوب متقاطع برای ظاهری روستایی است که بی شگفت انگیز است و ترکیب آن با هر دکوراسیونی آسان است. صرف نظر از مکان ، این یک قطعه مبلمان عالی است که همه سبک ها را به روش سنتی جمع می کند و همچنین خطوط صاف و مدرنی را ارائه می دهد. صندلی های کاربردی شامل روکشی از مواد پلی استر است و تمیز کردن نیمکت آسان است ، با ترکیبی از چوب  MDFو درختی ساخته شده است که تا وزن 200 کیلوگرم را تحمل می کند.

چوب برای بدست آوردن جذابیت کلاسیک ، با در هوای ازاد قرار دادن و تغییر در رنگ دانه چوب های طبیعی باعث می شود هر نیمکت  منحصر به فرد باشد . نیمکت دارای وزن 18 کیلوگرمی و با ابعاد کمی بیش از 125 سانتی متر طول ، 62 سانتی متر عمق و 50 سانتی متر ارتفاع دارد ، قسمت نشستن بسیار راحت است و می توان به عنوان صندلی اضافه در هر مکانی استفاده شود . مقداری نیاز به نصب است ، اما کار زیادی ندارد ، یک شخص به تنهایی قادر به جمع آوری و نصب نیمکت است.

  • 3.      نیمکت چوب درختی جینو
نیمکت چوبی سبک روستیک
نیمکت چوبی سبک روستیک

نیمکت چوبی درختی جینو نمونه کاملی از طراحی چوب متراکم است که می توانست در یک مزرعه قرن نوزدهم گنجانده شود. برای پوشیدن و برداشتن کفش ، از آن در یک میز ناهار خوری ، در سرسرا یا اتاق گلدان خود قرار دهید یا در هر مکانی به عنوان یک تکه تزئینی استفاده کنید . این نیمکت از چوب کاج اصل ساخته شده است و آن را به یک طرحی واقعی با ساختاری محکم و ماندگار و ظاهری بی انتها تبدیل کرده است که می تواند طبق سلیقه شما مورد استفاده قرار گیرد . با بالش یا کوسن تزئینش کنید تا به دنبال اهداف تزئیناتی خود برسید یا برای سبک نهایی خانه ای روستیک بصورت معمولی استفاده کنید.

با 162 سانتی متر طول ، 40 سانتی متر عمق و 45 سانتی متر ارتفاع ، شما یک مبلمان نسبتاً عظیم دارید که می تواند توانایی تحمل وزن بالایی را داشته باشد در حالی که هنوز هم فقط 22 کیلو گرم وزن دارد. طرح چوب عمداً قدیمی است. مقداری نصب لازم است ، اما تمام ابزارهای لازم در بسته بندی گنجانده شده است. توصیه می شود که از وسایل برقی برای کنار هم قرار دادن تکه های نیمکت استفاده نکنید.

  • 4.      نیمکت چوبی کِلِمِن
نیمکت چوبی سبک روستیک
نیمکت چوبی سبک روستیک

نیمکت چوبی کِلِمِن خاطره ای کلاسیک از نیمکت های کلیسای قرن نوزدهم دارد ، با حکاکی چوبی زیبا و پشتی نرده . از چوب اقاقیا با زیبایی طبیعی ساخته شده ، از دوام و پایداری باورنکردنی و همچنین افزایش مقاومت در برابر آب و هوا برخوردار هستید . بست ها از فولاد گالوانیزه برای افزایش طول عمر استفاده نیز قرار داده شده اند. طرح چوب های باریک باریک نیز علاوه بر زیبایی به سبک و جذابیت نیمکت افزوده است. در حالی که می توانید از این نیمکت در هر مکان ، داخل و خارج از منزل استفاده کنید ، توصیه می شود که آن را به داخل بیاورید یا روی آن را بپوشانید.

جا به جایی ای نیمکت با وزن فقط 14 کیلوگرم نسبتاً آسان است. و در حالی که نیمکت سبک است ، برای ظرفیت تحمل وزن تا 270 کیلوگرم رتبه بندی می شود. به صورت مرتب گرد و غبار ها را به سادگی با استفاده از یک برس کوچک یا پارچه تمیز کنید . طول نیمکت چوبی کمی بیش از 170 سانتی متر ، عمق 50 سانتی متر و طول 80 سانتی متر و با ارتفاع 42 سانتی متر است. در حالی که این نیمکت برای 2 نفر در طراحی شده است ، ظرفیت تحمل وزن اجازه می دهد تا تعداد بیشتری ، به خصوص در کودکان نیز از آن استفاده کنند.

  • 5.      نیمکت چوبی با فضای ذخیره سازی فردریک
نیمکت چوبی سبک روستیک
نیمکت چوبی سبک روستیک

نیمکت با فضای ذخیره سازی فردریک از چوب خام است و به هر فضایی که بخواهید جذابیت روستایی باورنکردنی می دهد . این نیمکت ساخته شده از چوب سخت چوب توس است که به آن استحکام و دوام خارق العاده ای نسبت به برخی دیگر از مواد می دهد و با زاویه درست و خطوط صاف ، طراحی اصیل خانه مزرعه ای نیز در یک محیط مینیمال معاصر کار می کند. قفسه نگهداری زیر جای سبدها یا ظروف دیگری را می گیرد که می توانید کفش ، چکمه یا سایر وسایلی را که جای دیگری ندارند و روی زمین پخش می شوند ، را در آن قرار دهید.

نیمکت ممکن است از چوب سخت باشد اما با وزن 9 کیلوگرم سنگین نیست ، بنابراین جابه جایی آن را آسان می کند تا در هنگام نیاز به جای نشستن بیشتر بتوانید آن را به اتاق نشیمن ببرید. طول این نیمکت 90 سانتی متر ، عمق 35 سانتی متر و ارتفاع 48 سانتی متر است و به همراه 27 سانتی متر فضا برای قفسه زیر آن است . این نیمکت دارای یک ظرفیت تحمل وزن 112 کیلوگرم دارد ، بنابراین می تواند برای نشستن دو کودک به خوبی استفاده شود . توصیه می شود بصورت ساده با پارچه ای خشک نیمکت را تمیز و از آن مراقبت کنید.

  • نیمکت چوبی کالیلا
نیمکت چوبی سبک روستیک
نیمکت چوبی سبک روستیک

مدل نیمکت کالیلا مانند یک نیمکت کلاسیک پارک است و سادگی سبک خانه مزرعه را به روشی آشنا باز می گرداند. طراحی ساده با مواد کم وزن ساخته شده است ، بنابراین شما می توانید به راحتی آن را برای استفاده در میز غذاخوری ترکیب کنید و یا آن را به عنوان یک صندلی نیمکت در سرسرا یا اتاق گلدان خود جابه جا کنید. چوب سخت طبیعی برای نشان دادن بافت چوب قرار گرفته است ، که ظاهری قدیمی و پریشان ایجاد می کند.

نیمکت بصورت ساده بسیار عالی است اما می توانید برای آن را به راحتی روپوش بگذارید ، از کوسن و روکش مبلمان استفاده کرد یا بالش اضافه کرد در حالی که در برابر دیوار تکیه داده شده است. نیمکت خانه مزرعه با استفاده از چوب اقاقیا ساخته شده است و ابعاد آن تقریباً 198 سانتی متر طول ، بیش از 42 سانتی متر عرض و کمی بیش از 45 سانتی متر ارتفاع است و برای یک صندلی بسیار راحت است و وزن تقریبی 32 کیلوگرم دارد اما توان تحمل وزن 338 کیلوگرمی را ارائه می دهد ، چندین نفر را در خود جای می دهد.

  • 7.      نیمکت چوبی بریزبن
نیمکت چوبی سبک روستیک
نیمکت چوبی سبک روستیک

نیمکت چوبی بریزبن گزینه کوچکتری است که هنوز هم از طراحی قابل تشخیص نیمکت پیک نیک برای به خانه آوردن خانه ای که قدمت آن برای 150 سال پیش است ، استفاده می کند. این نیمکت یادآور یک نیمکت کار قدیمی است و از چوب لاستیک ساخته شده است تا ظاهری زیبا ، دانه ای و گره ای به مواد بدهد. این طرح شامل شکافها و لبه های طبیعی در زیر سطح صیقلی است که واقعاً به ظاهر کلی این نیمکت ویژگی خاصی می بخشد.

آن را در راهروی خود با گیاهان یا بالش ها بپوشانید ، از آن برای پوشیدن و درآوردن کفش استفاده کنید و در اتاق گل و لای خود استفاده کنید ، صندلی های عجیب و غریب را به میز اتاق غذاخوری خود بیفزایید و آن را به اتاق نشیمن بیاورید تا هنگام پذیرایی از میهمانان فضای نشستن بیشتری داشته باشید. وزن نیمکت فقط 14 کیلو گرم است اما با ظرفیت تحمل وزن حداکثر تا 112 کیلوگرم درجه بندی می شود. اندازه گیری نیمکت با داشتن فضای مناسب برای دو نفر به راحتی تقریباً 120 سانتی متر ، عمق 35 سانتی متر و ارتفاع کمی بیش از 45 سانتی متر دارد که آن را به یک نشیمنگاه مناسب برای نشستن در کنار میزها یا به تنهایی تبدیل می کند.

  • 8.      نیمکت چوبی بلیکلی
نیمکت چوبی سبک روستیک
نیمکت چوبی سبک روستیک

نیمکت چوبی بلیکلی صفحه ای از کتاب سبک معاصر را با خطوط صاف و ویژگی های طراحی مانند پایه های زاویه دار است ، در حالی که به سادگی به سبک نیمکت روستیک خانه مزرعه وفادار مانده است. جذابیت روستایی برای صرف یک وعده غذایی خانوادگی یا استراحت در مقابل آتش بسیار مناسب است. با استفاده از چوب انبه اصل و چوب لاستیک ساخته شده است و شما مقاومت لازم را همراه با روکش صیقلی روی علائم بافت خود چوب بدست می آورید. اتصالات کار با پیچ و مهره آهنی متصل شده است ، اصالت و سبکی که سعی در دستیابی به آن دارید ، اضافه می شود بدون اینکه دکوراسیون اتاق شما را دچار ناهماهنگی کند.

تحمل وزن تا 150 کیلوگرم دارد ، و ابعاد آن طول 125 سانتی متر ، عمق 40 سانتی متر و ارتفاع 45 سانتی متر است با وزن فقط 19 کیلوگرم ، مانور و جابه جایی آن آسان و مناسب برای هر نوع چیدمان صندلی ها است. نصب جزئی مورد نیاز است و جدا از اتصالات شما به یک پیچ گوشتی نیاز خواهید داشت ، اما برای نصب آن هیچ چیز بیشتری لازم نیست. برای تمیز کردن و نگهداری ، از یک پارچه خشک یا مرطوب برای پاک کردن سطح استفاده کنید.

  • 9.      نیمکت چوبی سالیوان
نیمکت چوبی سبک روستیک
نیمکت چوبی سبک روستیک

نیمکت چوبی سالیوان به طرز هنرمندانه ای با طراحی تزئینی کلاسیک بریس متقاطع از یک نیمکت پیک نیک طراحی شده است ، و طرح ‘X’ را روی پایه ها حفظ می کند در حالی که قطعات چوبی با جزئیات بیشتری در بین دو پایه و به عنوان یک مهاربند بین برای پایه ها در زیر نیمکت قرار می گیرد. این نیمکت از چوب نارون ساخته شده و از روکش طبیعی سخت استفاده می کند به طوری که کل محصول دوستدار محیط زیست و همچنین شیک و پذیرایی است.

دارای ظرفیت تحمل وزن تا 90 کیلوگرم است وبه راحتی در کنار میز شام ، در ورودی ، داخل کمد مخصوص اتاق یا هرجای دیگری که به صندلی های اضافی برای مهمانان احتیاج دارید قرار می گیرد. با 190 سانتی متر طول ، 38 سانتی متر عمق و 48 سانتی متر ارتفاع ، نیمکت نسبتاً عظیم است اما هنوز هم فقط 25 کیلوگرم وزن دارد ، بنابراین در صورت لزوم برای جابجایی آن مشکلی نخواهید داشت.

نویسنده : حسین عتیقی

کلمات کلیدی : نیمکت چوبی روستیک ، نیمکت با چوب MDF

مطالب مرتبط با موضوع سبک روستیک :