دکوراسیون سنتی و شیک با نیمکت های چوبی

وقتی صحبت از طراحی داخلی می شود ، روند عظیمی وجود دارد که باید به شکل ظاهری روزهای ساده برگردید و این شامل سبک خانه های سنتی است. به جای تجمل از سبک آنتیک اروپایی ، بسیاری این مدل خانه مزرعه ای را انتخاب می کنند که دارای خطوط صاف مانند مبلمان مدرن است و در عین حال دارای کمی نمای روستایی است که باعث می شود دکوراسیون و جذابیت بیشتر مبلمان می شود. به نظر می رسد یکی از عناصری که مردم عاشق آن هستند ، نیمکت یک خانه کشاورزی است ، چه در ورودی یا مکان دیگری واقع شده باشد. چرا این را برای تزئین خانه خود انتخاب می کنید ؟ بیایید نگاهی به بهترین گزینه های نیمکت خانه مزرعه بیندازیم تا ذهنیت بهتری داشته باشیم.

در نیمکت خانه های مزرعه ای چه چیزی را جستجو کنیم

یک نیمکت خانه مزرعه ای هم یک عنصر طراحی و هم یک هدف سودمند به فضای شما اضافه می کند. با ظاهری جذاب که افراد را به خود جلب می کند ، می تواند یک قطعه چشمگیر در فضای شما باشد و همچنین مکانی برای مکالمات کوتاه با مهمانان فراهم کند. علاوه بر این ، برخی از نیمکت های خانه های مزرعه ای محل نگهداری وسایلی را فراهم می کنند که در غیر این صورت زیبایی خانه شما را از بین می برد. آنها همچنین نمی توانند چیزی جز تزئین باشند ، از بالش گرفته تا وسایل دست ساز یا به سادگی طراحی منحصر به فرد خودش را به نمایش می گذارد.

بیشتر نیمکت های خانه های کشاورزی یک عنصر روستایی دارند که به نظر می رسد پیر یا از چوب تراشیده شده باشد. در حالی که برخی از جزئیات بیشتری نسبت به سایرین دارند ، اما اکثر آنها دارای خطوط و زوایای صاف و تیز هستند که نه تنها با مضمون خانه کشاورزی بلکه با مضمون طراحی معاصر نیز مطابقت دارند. نیمکت های مزرعه برای استفاده در فضاهای مختلف همه کاره هستند ، همانطور که در بهترین نیمکت های خانه های کشاورزی که موفق به جمع آوری آنها شده ایم ، خواهید دید.

انتخاب نیمکت ورودی

اگر مطمئن نیستید که نیمکت ورودی بهتر با دکوراسیون فعلی شما سازگار است یا اینکه چگونه می توان اقلام مختلف را با یکدیگر هماهنگ و مطابقت داد ، در اینجا چند نکته وجود دارد که شما را در مسیر درست تصمیم گیری عاقلانه برای خرید قرار می دهد:

 • نیمکت های کوچک برای ورودی هایی که فضای کف محدودی دارند مناسب هستند. شما می توانید با کوسن یا بدون کوسن طراحی کنید.
 • برخی از نیمکت ها دارای جا کفشی هستند که به شما کمک می کند تا کفش ها روی زمین نمانند و روش جالبی برای نظم بخشیدن به مفش های شما فراهم می کند.
 • برخی از مدل ها دارای قلاب و قفسه هایی مخصوص کُت هستند که در طراحی یکپارچه شده اند ، و برای کسانی که در آن نزدیکی کمد ندارند بسیار مناسب است.
 • نیمکت های ذخیره سازی برای آن دسته از شما که می خواهید از فضای ذخیره سازی اضافی واقع در زیر درب نیمکت ، که به راحتی قابل برداشتن است ، بهره مند شوید بسیار مناسب است.
 • هنگامی که مجبور هستید یک نیمکت برای ورودی خود انتخاب کنید ، به خاطر داشته باشید که مواد مختلفی وجود دارد که نیمکت را تشکیل می دهند. برای داشتن ورودی ای به سبک مزرعه ، اگر می خواهید نیمکت های ساخته شده از چوب را انتخاب کنید گزینه های شما بسیار متنوع است که شامل چوب گردو ، افرا ، بلوط ، کاج و بسیاری دیگر است. همچنین ، اگر چیزی با روکش پارچه انتخاب کرده اید ، مطمئن شوید که در مورد پارچه های با کیفیت یا حداقل پارچه هایی که تمیز کردن آنها آسان است (مانند چرم مصنوعی) صحبت می کنیم.

نکاتی برای طراحی ورودی خانه مزرعه ای

شور و حال سنتی ورود به خانه های مزرعه از بسیاری جهات مالیخولیایی و جادویی است. اگر مطمئن نیستید که چگونه چنین شاهکاری را طراحی کنید ، اجازه دهید چند نکته به شما ارائه دهیم:

 • هنگامی که یک نیمکت روستایی برای ورودی خانه خود را انتخاب می کنید ، در صورت تمایل آن را با برخی از وسایل چوبی جفت کنید . موارد زیادی برای خرید آنلاین در دسترس است اما اگر اهل ساخت و ساز هستید ، می توانید خودتان نیز آن را تهیه کنید. روش دیگر ، شما می توانید آنها را با نوشته هایی جهت استقبال از مهمانان سفارش بدهید ، برای یک مراسم مهمانی شگفت انگیز ، می توانید سفارش دهید.
 • سبد های حصیری می توانند کمک زیادی به شما در تزئین ورودی خانه مزرعه ای خود کنند . از سبدهای بزرگ می توان برای گیاهان گلدان استفاده کرد ، یا می توانند به عنوان ذخیره سازی عمل کنند.
 • تزئینات طناب همچنین با مبلمان و دکوراسیون خانه های مزرعه جفت می شود . طناب را می توان به روش های مختلفی استفاده کرد .
 • ابزار همچنین می تواند تزئینات عالی دیوار را برای طراحی ورودی خانه مزرعه ایجاد کند. آنها می توانند کاملاً از فلز ساخته شوند یا دارای دسته های چوبی باشند تا جلوه متنوع تری داشته باشند.
 • خانه های مزرعه اغلب با زیبایی طبیعت همراه هستند ، بنابراین از ادغام گیاهان در دکوراسیون نترسید. همچنین داشتن یک میز با مضمون برداشت با مقداری برگ و میوه مایل به قرمز / قهوه ای ایده بسیار خوبی است ، مخصوصاً اگر از یک کاسه چوبی برای نگهداری آنها استفاده می کنید.
 1. نیمکت و جاکفشی چوبی شِفلر
نیمکت چوبی
نیمکت چوبی

این نیمکت و جاکفشی چوبی به شما آن شکل کلاسیک نیمکت خانه مزرعه را می دهد که دارای مزیت ذخیره سازی کفش هایی است که در غیر این صورت روی زمین بصورت شلخته پخش می شوند و از زیبایی خانه شما کم می کنند. این نیمکت برای سازگاری بهتر با انتخاب های شخصی شما در طراحی ، در سه چوب مختلف ساخته شده است ، از جمله توس ، چوب صنعتی و خاکستری. این مبلمان چه در سرسرا و چه در اتاق گلی ، شیک و کاربردی است و باعث صرفه جویی در فضا در مناطق تنگ می شود و از هر کسی که وارد شود استقبال می کند.

این نیمکت دارای یک قفسه ثابت است و دو قفسه دیگر قابل تنظیم هستند و شما یک درب انبار کشویی شیاردار دارید تا اصالت را به قطعه اضافه کنید. این بست ها برای ظاهری روستایی در معرض دید قرار گرفته و دارای ظرفیت 112  کیلوگرمی به این معنی است که می توانید بدون نگرانی ، آن را با کفش های مخصوص دویدن ، چکمه ها و هر کفش دیگری پر کنید. طول این نیمکت 120 سانتی متر ، عمق 40 سانتی متر و ارتفاع 38 سانتی متر است ، بنابراین می توان از آن به عنوان نیمکت استفاده کرد. با بالش تزئین کنید ، یک بالشتک برای آن درست کنید یا مواردی را برای تزئین در صفحه زیبا بالا به نمایش بگذارید.

 • نیمکت چوبی ذخیره سازی و به همراه صفحه باز شونده
دکوراسیون سنتی و شیک با نیمکت های چوبی
دکوراسیون سنتی و شیک با نیمکت های چوبی

این نیمکت چوبی ذخیره سازی و به همراه صفحه باز شونده دارای جلوه ای عتیقه شکل بوده که به نظر با گذشت زمان از بین رفته است ولی در عین حال دارای ساختاری محکم و ساخته شده از دو چوبMDF  و اصیل درختی را حفظ می کند. این مبلمان به عنوان یک نیمکت و یک وسیله ذخیره سازی است ، دارای سه درب کمد روکش چوبی که در آن می توانید وسایل خود را قرار دهید و همچنین یک روتختی پارچه ای و پلی استر برای صفحه نیمک برای هنگام نشستن و پوشیدن کفش یا در مواقع مکالمه با فردی دیگر می توانید از آن استفاده کنید .

صفحه نیمکت نیز به سمت بالا چرخانده می شود تا بتوانید فضای ذخیره سازی درونی را ببینید. پایه های تراشیده شده به قطعه سبکی می دهد که برای وزن هایی تا 135 کیلوگرم نیز درجه بندی می شود . جابه جایی نیمکت به سرعت با فقط وزن 30 کیلو گرم آسان است و ابعاد آن 110 سانتی متر طول ، 40 سانتی متر عمق و 47 سانتی متر ارتفاع است که در فضاهای تنگ جای می گیرد و بسیار زیبا به نظر می رسد. بهتر است از تمیز کردن نیمکت با مواد شیمیایی خودداری کنید ، زیرا این امر می تواند به چوب قسمت هایی که روکشش از بین رفته آسیب برساند. در عوض ، توصیه می شود که در صورت لزوم ، فقط با یک پارچه مرطوب پاک کنید. مقداری نصب و آماده سازی لازم است ، اما همه ابزارهای لازم همراه نیمکت هستند.

 • نیمکت دراور آردینا
دکوراسیون سنتی و شیک با نیمکت های چوبی
دکوراسیون سنتی و شیک با نیمکت های چوبی

میز دراور آردینا طراوت بخشی از طراحی کلاسیک را ارائه می دهد و با داشتن تعداد زیادی گزینه رنگی که شامل رنگ های خلاقانه مانند آبی یخی ، قرمز ، قهوه ای و موارد دیگر است ، می توانید سبک طراحی خود را با شکوه به نمایش بگذارید. اندازه این نیمکت برای استفاده در هر فضایی از جمله ورودی ، اتاق یا حتی کمد شماست. با سه کشوی ذخیره سازی و سه سبد بافته شده دیگر ، توانایی ذخیره سازی شگفت انگیز است . با ظرفیت وزن 123 کیلوگرم ، می توانید مطمئن باشید که ساخت و ساز ، با استفاده از چوب  MDFو درختی ، محکم و قابل اعتماد ساخته شده است.

با سبدهای حصیری ، وزن نیمکت تقریباً برای هر کسی قابل کنترل است که فقط با 22 کیلوگرم به راحتی جابه جا می شود و ابعاد آن در هر مکانی از خانه به راحتی قابل حمل است ، طول آن 105 سانتی متر ، عمق 39 سانتی متر و کمی کمتر از 50 سانتی متر ارتفاع است. عمق این سبدها تقریباً 20 سانتی متر است و جای کفش ها و چکمه های بزرگتر را فراهم می کند. مراقبت از نیمکت ساده است ، توصیه می شود در صورت لزوم با یک پارچه خشک تمیز شوید.

 • نیمکت چوبی  گپ هارت
دکوراسیون سنتی و شیک با نیمکت های چوبی

نیمکت چوبی  مزرعه گپ هارت ممکن است ساده به نظر برسد ، اما در سنت واقعی سبک خانه مزرعه قطعه ای کاملا ظریف است. ساخته شده از چوب صنوبر کاملاً از چوب درختی ساخته شده و به آن استحکام و ظاهری صیقلی شده می بخشد. پایه های سفید تزئینی و صندلی نیمکت چوبی طرحی اساسی اما جزئی ایجاد می کنند که می تواند به همان صورت باقی بماند و یا با بالش و کوسن پوشیده شود . تمام نیمکت ها دارای 42 سانتی متر ارتفاع و 30 سانتی متر عمق هستند اما دارای طول های مختلف از 60 سانتی متر کوچک تا 180 سانتی متر بزرگ است که دارای ظرفیت تحمل وزن تا 300 کیلوگرم برای بزرگترین اندازه نیمکت می باشند.

حتی کوچکترین نیمکت نیز تا وزن 160 کیلوگرم تحمل ظرفیت دارد. با این حال ، از آنجا که چوب صنوبر (کاج) چوبی سبک است ، حتی بزرگترین نیمکت نیز فقط 10 کیلوگرم وزن دارد. کمی نیاز به نصب تکه ها نیاز است ، اما اجزای اساسی به راحتی در کنار هم قرار می گیرند و بسیار ساده است .

 • نیمکت به همراه محل ذخیره سازی کابی
دکوراسیون سنتی و شیک با نیمکت های چوبی
دکوراسیون سنتی و شیک با نیمکت های چوبی

نیمکت به همراه ذخیره سازی کابی دارای یک شبح چوبی مستطیل چاق است که یادآور روزهای ساده تری با وسایل ضخیم تر و محکم تر برای ماندگاری در اعصار است. پایه براکت کلاسیک و طراحی قالب ساده آن را عجیب نگه می دارد در حالی که سبک منحصر به فردی را نیز به آن اضافه می کند. با سه سطل ذخیره سازی ، می توانید کفش ها و سایر وسایل متفرقه را به راحتی ذخیره کنید ، بنابراین کفش هایتان در سرسرای سالن یا اتاق گلخانه شما پراکنده نمی شوند. یک بالشتک نخی و ضخیم برای صفحه بالایی قسمت نشستن وجود دارد که آن را به مکانی دنج برای نشستن و اماده شدن و یا لباس درآوردن است.

نیمکت هنگام حمل و نقل نصب می شود بنابراین دیگر نیازی نیست که خودتان آن را جمع کنید. طرح چوبی  MDF سبکی است و طول 105 سانتی متر به این معنی است که نیمکت می تواند در هر جایی ، حتی از جمله در کمد جا شود. تمیز کردن آن آسان است ، به راحتی با یک پارچه خشک یا مرطوب می توانید پاک کنید ، و همه چیز در مورد این نیمکت بدون دردسر است.

نویسنده : حسین عتیقی

کلمات کلیدی : نیمکت چوبی ، نیمکت MDF ، نیمکت دراور با چوب صنعتی

مطالب مرتبط با موضوع نیمکت چوبی :

WhatsApp chat