هندریل چوبی یا دست انداز پله

در اکثر پله های چوبی و فلزی هندریل ( دست انداز پله )  از چوب ساخته می شود . این به این دلیل است که نقطه ای که با دست انسان در تماس است بسیار نرم و دارای دمایی متعادل باشد . مسلما هندریل های فلزی یا سنگی از این قانون پیروی نمیکنند و بسیار سرد یا گرم می شوند .

صنایع چوب و فن و هنر طراح و سازنده انواع دست انداز پله , کف پله و نرده برای پله های ساده ؛ گرد و دوبلکس می باشد که در تهران آماده ارائه خدمات است . 

 

مدل جدید پله چوبی , نرده و کف پله , هندریل چوبی پلکان
هندریل و دست انداز پله

مطالب مرتبط با پله و هندریل چوبی :

هندریل نرده چوبی و دست انداز پله

هندریل نرده چوبی و دست انداز پله

نرده های چوبی به دلیل دوام و ظاهرشان یک سرمایه گذاری عالی هستند . می ‌توانید چوب سخت یا نرم را برای ساخت نرده ‌ها انتخاب کنید ، زیرا مردم مجبور نیستند مانند کف ‌ها روی آن ‌ها قدم بگذارند . طرح های نرده چوبی زیادی وجود دارد که به عنوان راهنمای راه پله عمل می کند و در عین حال جذابیت خانه شما را تکمیل می کند .

با این طرح های نرده چوبی و هندریل برای پله های خود شخصیت را وارد کنید

با این طرح های نرده چوبی و هندریل برای پله های خود شخصیت را وارد کنید

طرح های نرده چوبی برای پله ها این قدرت را دارند که ظاهر کلی آن را به طور کامل تغییر دهند و آن را به سطح بعدی ببرند. اگر به دنبال ایده های الهام بخش نرده راه پله چوبی هستید، به جای درستی آمده اید!

هندریل چوب کاج , دست انداز پله , نرده چوبی

هندریل چوب کاج , دست انداز پله , نرده چوبی

هندریل پله چوب کاج , دست انداز پله نرده و دست انداز ساخته شده از چوب روسی هندریل و دست انداز پله چوب روسی هندریل و دست انداز پله چوب روسی هندریل و دست انداز پله چوب روسی هندریل و دست انداز پله چوب روسی نرده های چوبی برای پله ها: انواع، طرح ها و نحوه نصب نرده ها بخش...

سازنده دست انداز پله چوب راش و نصب در پروژه مهرشهر

سازنده دست انداز پله چوب راش و نصب در پروژه مهرشهر

ابتدا کف پله ها اجرا شدند , یک کاور تمام چوب با چوب راش برای پله قوس دار در سه طبقه و بعد از اجرای کف پله هندریل و دست انداز پله را آغاز کردیم . همه از چوب راش گرجستان گرید A ساخته شدند .

10  نوع مختلف از نرده های راه پله, هندریل و دست انداز پله

10 نوع مختلف از نرده های راه پله, هندریل و دست انداز پله

یکی از اصلی ترین ویژگی های ایمنی راه پله, نرده ها است که به جلوگیری از سقوط و آسیب دیدگی انسان کمک می کند . این قطعات راه پله را می توان از مواد مختلفی مانند فلز ، چوب یا شیشه تهیه کرد تا جلوه های بصری متفاوتی حاصل شود . نوع نرده راه پله و نوع نرده دستی نیز در ظاهر راه پله تأثیر خواهد گذاشت .

مدل هندریل چوب راش , دست انداز چوب راش

مدل هندریل چوب راش , دست انداز چوب راش

قیمت نرده و هندریل های چوبی به سایز , نوع چوب و کیفیت و شکل آنها بستگی دارد . استفاده از نرده و هندریل چوبی از زمان های قدیمی در خانه های لوکس متداول بوده و هنوز هم اکثر پلکان های خانه ها با نرده و هندریل یا همان دست انداز چوبی تزئین میشوند .


سوالات متداول درباره هندریل چوبی پله :

کدام چوب برای نرده ها بهتر است؟

اگر می خواهید از چوب برای نرده استفاده کنید، گزینه های قابل اعتمادتری مانند راش یا کاج وجود دارد. این چوب های سخت گران تر از چوب های نرم تر هستند، اگرچه دوام بیشتری دارند. انواع نرده , هندریل , دست انداز پله

قیمت نرده پله چقدر است؟

هزینه اجرای نرده چوبی به نوع نرده و هندریل و چوب مورد استفاده بستگی دارد . نرده و دست انداز پله طرح ساده هر متر طول حدود 3 میلیون تومان است . پایه نرده صراحی پله

WhatsApp us