هندریل چوبی یا دست انداز پله

در اکثر پله های چوبی و فلزی هندریل ( دست انداز پله )  از چوب ساخته می شود . این به این دلیل است که نقطه ای که با دست انسان در تماس است بسیار نرم و دارای دمایی متعادل باشد . مسلما هندریل های فلزی یا سنگی از این قانون پیروی نمیکنند و بسیار سرد یا گرم می شوند .

صنایع چوب و فن و هنر طراح و سازنده انواع دست انداز پله , کف پله و نرده برای پله های ساده ؛ گرد و دوبلکس می باشد که در تهران آماده ارائه خدمات است . 

 

مدل جدید پله چوبی , نرده و کف پله , هندریل چوبی پلکان
هندریل و دست انداز پله

مطالب مرتبط با پله و هندریل چوبی :

به دنبال نرده چوبی ،  هندریل و دست انداز پله مناسب برای راه پله خود هستید؟ جلوترش رو نگاه نکن! نرده های چوبی مدرن و بادوام ما ترکیبی عالی از زیبایی و عملکرد هستند. چه به دنبال طراحی دست ساز باشید و چه الگوی انعطاف پذیر و منحصر به فرد، ما نرده چوبی مناسب را برای شما داریم. امروز با ما تماس بگیرید تا در مورد طیف گسترده ای از گزینه های نرده ما بیشتر بدانید و شروع به بهبود طراحی داخلی خانه خود کنید!

قیمت هندریل چوبی (دست انداز ) کاج و راش برای پله در تهران 1402

قیمت هندریل چوبی (دست انداز ) کاج و راش برای پله در تهران 1402

هندریل چوبی پله یکی از اجزای مهم و قابل توجه در دکوراسیون داخلی است. این خط رویایی که در سرتاسر پله قرار می گیرد، جزء عناصری است که به زیبایی و شکوه در محیط تزئین شده اضافه می کند

اجرا و نصب هندریل پله ، دست انداز و نرده چوبی ساده و قوس

اجرا و نصب هندریل پله ، دست انداز و نرده چوبی ساده و قوس

اجرا تولید و نصب هندریل و دست انداز پله چوبی ،در ساخت پله چوبی، یافتن نوع مناسب چوب می‌تواند راه پله‌ای واقعا منحصربه‌فرد ایجاد کند، از پایه‌ها ونرده های جدید گرفته تا کف پله ها و هندریل

اجرای هندریل چوبی پله

اجرای هندریل چوبی پله

اجرا و نصب هندریل چوبی پله و دست انداز، هندریل چوبی پله از جمله متداول ترین روش های اجرای هندریل برای پله های چوبی است. این نوع هندریل دارای طرحی ساده و زیباست که باعث شده است تا بسیاری از افراد برای اجرای آن اقدام کنند.

سازنده دسته نرده چوبی تهران ( هندریل و دست انداز پله )

سازنده دسته نرده چوبی تهران ( هندریل و دست انداز پله )

هندریل چوبی، دست ساز، خرید هندریل چوبی، قیمت هندریل چوبی، کیفیت هندریل چوبی، دوام هندریل چوبی، سازگاری هندریل چوبی با دکوراسیون داخلی، طرح های خاص و منحصر به فرد هندریل چوبی، انعطاف پذیری هندریل چوبی.

کدام چوب برای نرده ها بهتر است؟

اگر می خواهید از چوب برای نرده ، هندریل و دست انداز پله استفاده کنید، گزینه های قابل اعتمادتری هم وجود دارند ولی در ایران راش یا کاج بسیار پر مصرف و ایده آل هستند .  چوب های سخت گران تر از چوب های نرم تر هستند، اگرچه دوام بیشتری دارند. پیشنهاد ما چوب راش برای اقلیم ایران است .

نصب نرده چوبی پله خراطی چوب راش ، خرید نرده و اجرای ایده های جدید هندریل پله
اجرای هندریل قوس برای پله پیچ و پله های دوبلکس ، خم کاری چوب

قیمت نرده پله چقدر است؟

هزینه اجرای نرده چوبی به نوع نرده و هندریل و چوب مورد استفاده بستگی دارد . نرده و دست انداز پله طرح ساده هر متر طول حدود 3 میلیون تومان است . این قیمت بسیار حدودی است و در اصل باید قیمت نرده + اجرای هندریل باهم جمع شوند . 

 طراح و سازنده انواع هندریل و دست انداز پله پیچ ، قوس دار و صاف 

نصب و رنگ هندریل و دست انداز پله، اجرای رنگ پلی استر و پلی اورتان مخصوص چوب 

اجرای هندریل و دست انداز قوس و پیچ پله قوس دار با چوب راش و کاج

فن و هنر تولید کننده انواع نرده ، دست انداز پله و هندریل پله میباشد ،

اجرای کف پله چوبی ، اجرای نرده و صراحی پله ، نصب هندریل و دست انداز پله چوبی

WhatsApp us