آشنایی با میزهای آرایشی متنوع

میز توالت که گاهی اوقات به عنوان میز آرایشی نیز شناخته می شود ، مبلمانی است که جذابیت زنانه و ظریفی دارد و معمولاً در اتاق خواب ها یافت می شود. آرام در گوشه ای یا کنار تخت می نشیند و همیشه با آینه همراه است. معمولاً دارای کشوها و سطحی است که می توان وسایل را روی آن نگه داری و نمایش داد . در اصل نوعی میز کار با آینه و طراحی آن به همان اندازه که زیبا است کاربردی نیز هست.

میز آرایش ماسکارا از پورادا کوچک است و به شما اجازه می دهد حتی در یک اتاق خواب کوچک نیز جای بگیرد. می توانید آن را در گوشه ای یا کنار تخت جایی که می تواند به عنوان عسلی تخت خواب کاربردی دو برابر داشته باشد ، قرار دهید. دارای یک روکش مرمر و بدنه چوبی است و یک آینه و یک کشو ذخیره سازی کوچک دارد. دو گزینه رنگی برای صفحه و چهار گزینه برای بدنه چوبی وجود دارد.

میز آرایشی ماسکارا
میز آرایشی ماسکارا

طراحی هایی مانند این میز توالت نشان می دهد که میز آرایش چقدر به میز تحریر شباهت دارد. قاب آن از چوب گردوی سخت ساخته شده است و شامل یک واحد جانبی با سه کشو است. قسمت فوقانی آن در چوب ، کویتو ، سنگ مرمر یا شیشه موجود است و آینه اختیاری است که به این قطعه امکان استفاده دو منظوره را می دهد.

میز آرایشی کارا
میز آرایشی کارا

معماران یک میز آرایش زیبا با نام کارا ایجاد کردند. این یک فرم سینوسی است و به آرامی در اطراف کاربر می پیچد ، و دارای محفظه های ذخیره سازی در دو طرف است. آرایه ای از آینه ها با اشکال و اندازه های مختلف هستند که بر صفحه مرمر نمایش داده می شوند. این طراحی از میزهای آرایش سنتی الهام گرفته شده است.

انواع میز آرایشی
انواع میز آرایشی
میز آرایشی ظریف
میز آرایشی ظریف

این یک طراحی باریک و ظریف است ، ساختاری از چوب گردو همراه با یک سری لوازم جانبی شامل آینه دایره ای و مجموعه ای از محفظه های ذخیره سازی متصل به قاب است . جزئیات برنجی بدون اینکه طاقت فرسا باشد ، طرحی پیچیده به طراحی می بخشد.

میز آرایشی و میز تحریر
میز آرایشی و میز تحریر

بخشی از میز آرایش و بخشی از میز تحریر ، این قطعه به لطف طراحی همه کاره می تواند به عنوان هر دو مورد استفاده کند. این یک ساختار چوبی است که با شیشه های نقاشی شده پوشانده شده است. یک آینه گرد  به صفحه میز متصل شده و سه کشوی لاکی ذخیره سازی قضای کافی برای همه چیز را فراهم می کند.

میز آرایشی کوچک
میز آرایشی کوچک

ایده آل برای فضاهای کوچک ، کنسول متحرک است و دارای طراحی نامتقارن و غیر معمول است. این میز فقط دو پایه دارد در قسمت جلو در حالی که قسمت عقب آن به گونه ای طراحی شده است که به صورت هم سطح با دیوار نصب می شود و هنوز هم یک پایه سوم دارد. این به این معنی است که کنسول باید تکیه داده شود بنابراین مکان آن را با دقت انتخاب کنید.

میز آرایشی باریک ژولیت
میز آرایشی باریک ژولیت

به این میز آرایش و باریک ژولیت گفته می شود. طراحی آن ساده و زنانه است ، یک صفحه جادار و بزرگ ارائه می دهد که برای بلند کردن مکان ذخیره سازی مخفی و آینه ، بلند می شود. یک کشو نیز برای ذخیره سازی اضافی در نظر گرفته شده است. رویه و کشو از MDF گردو ساخته شده است.

میز آرایشی همه کاره
میز آرایشی همه کاره

یکی دیگر از مبلمان همه کاره است که می تواند به عنوان میز تحریر یا میز آرایش استفاده شود. در هر صورت ، به لطف دو کشوی ذخیره سازی و محفظه ذخیره سازی مرکزی در مرکز شیک و کاربردی است. قطعه صفحه میانی به سمت بالا باز می شود تا آینه متصل به زیر آن نیز آشکار شود.

میز آرایشی با فلیپ تا شو
میز آرایشی با فلیپ تا شو

اکثر میزهای آرایش دارای محفظه های مخفی هستند که بسیار عالی هستند زیرا فضای ذخیره سازی بیشتری دارند و ظاهری ساده و در نتیجه شیک دارند. زیبایی یک مثال عالی است. این یک کنسول با فلپ تاشو مرکزی و آینه در داخل است. این محفظه ای برای نگهداری وسایل کوچک مانند جواهرات یا محصولات آرایشی طراحی شده است.

میز آرایشی ساده
میز آرایشی ساده

ما عاشق سادگی این طراحی هستیم. یک مبلمان چند منظوره است که می تواند به عنوان میز تحریر یا میز آرایش استفاده شود و در هر دو مورد بسیار کاربردی و به همان اندازه شیک است. دارای سه کشوی ذخیره سازی است که یکی از آنها قابل جابجایی است. یک قسمت بالایی تاشو نیز وجود دارد که در زیر آن آینه نصب شده است.

در اینجا میز آرایش دیگری وجود دارد که در واقع چند منظوره است. شما می توانید از این میز به عنوان یک میز کنسول برای راهرو یا به عنوان میز آرایش برای اتاق خواب استفاده کنید اما همچنین می تواند به عنوان یک میز تحریر زیبا و صرفه جو در فضا برای دفتر کار باشد.

میز آرایشی چند منظوره
میز آرایشی چند منظوره
میز آرایشی ونوس
میز آرایشی ونوس

آنچه ما در مورد میز آرایش ونوس بیشتر از همه دوست داریم فرم قوس دار و شبح ظریف آن است. لبه ها و پانل های کناری کمی گرد به آن ظاهری پیچیده و زنانه می بخشند که با توجه به عملکرد اصلی آن کاملاً مناسب میز ارایش است.

میز آرایشی شیک
میز آرایشی شیک

اکثر قطعات مبلمان فعلی بر روی سادگی تمرکز می کنند ، بنابراین دیدن یک طرح زیبا که جنبه ای بوهمی و عاشقانه دارد بسیار خوب است. ما در مورد این میز ارایش صحبت می کنیم که یک میز آرایش شیک با آینه قابل تنظیم و جذابیت بازیگوش است.

میز آرایشی نا متقارن
میز آرایشی نا متقارن

این میز چند منظوره نیست و در عوض بر زیبایی و شیک بودن تمرکز دارد. شکل آن نامتقارن است و آینه نقش اساسی در طراحی این قطعه دارد. یک کشو در سمت راست فضای ذخیره سازی کافی را تضمین می کند.

نیوسنده: حسین عتیقی

کلمات کلیدی : میز ارایش چوبی ، میز توالت MDF

مقالات مرتبط با مبلمان و میز آرایشی: