ویترین چوبی تلویزیون با عملکرد و سبک به فضای شما ارزش می بخشند . از راهنمای گسترده ما در این مقاله می توانید انتخاب بهتری کنید .ویترین های تلویزیونی مورد استفاده ترین دکوراسیون چوبی در هر خانه هستند . و به لطف قرارگیری برجسته آنها در اتاق های نشیمن ، اولین چیزی است که مهمانان شما متوجه آن می شوند .

ویترین های تلویزیونی ، مانند هر دکوراسیون دیگر ، به سبک های بی شماری ارائه می شوند و با گزینه های ذخیره سازی کافی طراحی شده اند . از سیستم موسیقی ، کتابها ، نمایشگاه های ظریف ، ریموت ، سیم و موارد دیگر – طرح های ویترین تلویزیون این روزها برای صاحبان خانه های مدرن طراحی شده است .

سبک های شیک و مد روز ، خطوط ساده و ساختاری بدون سر و صدا امروزه بر طراحی ویترین تلویزیون حاکم است . انتخاب ها بسیار زیاد است و انتخاب یک گزینه متناسب با سلیقه ، فضا ، نیازها و دکوراسیون موجود می تواند یک  کار مشکل باشد. ما برای شما 15 طرح ویترین چوبی تلویزیون چشم نواز در نظر گرفته ایم تا روند تصمیم گیری شما ساده تر و خانه شما مد روز باشد .

1 . طراحی ویترین چوبی تلویزیون در آبی مدرن آبی

چلپ چلوپ آب  آرام آبی در این ویترین چوبی تلویزیونی در پس زمینه ای از رنگ سفید ثابت ظاهر می شود . این طرح ذاتاً با خطوط ساده و ساختار ساده مد روز است . این واحد با فضای ذخیره سازی بزرگ ، گزینه های نمایشگر و روکش ورقه ای براق ساخته شده است . این واقعاً همه آن چیزی است که شما برای جلب نظر میهمانان خود لازم دارید .

طراحی ویترین چوبی تلویزیون برای مدل جدید خانه شما با موضوع آبی مد روز با کمدهای وارونه مستطیل

ویترین چوبی تلویزیون آبی
ویترین چوبی تلویزیون آبی

2 . جایی که طراحی ویترین چوبی تلویزیون می تواند جمع و جور اما زیبا و چشم نواز باشد

اگر در خانه کوچکی زندگی می کنید که از قبل پر از مبلمان است ، یک طراحی بزرگ ویترین چوبی  تلویزیون  انتخاب درستی نیست . یک ویترین تلویزیونی شناور جمع و جور مانند این برای یک اتاق نشیمن کوچک یک نعمت است . این با یک شاتر فلیپ آپ طراحی شده است که هنگام استفاده از صفحه نمایش شما را پوشش می دهد . از قفسه براق و آبی موجود در زیر می توان برای جمع کردن کنترل از راه دور ، جعبه تنظیم یا نمایش گره های پیچیده استفاده کرد .

ویترین چوبی تلویزیون کوچک
ویترین چوبی تلویزیون کوچک

یک ویترین تلویزیونی جمع و جور اما کاربردی ، انتخاب بسیار خوبی برای یک اتاق نشیمن کوچک است .

3 . طراحی ویترین تلویزیون چوبی  با یک اتاق puja

یکی از عناصر اساسی یک خانه هندی ، اتاق puja ( دعا ) است . متأسفانه ، زندگی معاصر در فضاهای شهری اغلب فضایی را برای یک اتاق جداگانه پوجا فراهم نمی کند . اگرچه اگر به قسمت روشن تری نگاه کنید ، یک اتاق puja به فضای زیادی احتیاج ندارد . به هر حال ، شما می خواهید با یک طرح دو نشان بزنید  ؟ فضای puja در اینجا بی نقص با اتاق نشیمن ترکیب می شود . این به این دلیل است که ویترین چوبی تلویزیون دارای طراحی مداوم با کابینت puja است و تمام رنگ ها کاملاً با هم مخلوط و هماهنگی دارند .

طراحی ویترین چوبی تلویزیون
طراحی ویترین چوبی تلویزیون

4 . یک مطالعه و تقدیر از ویترین تلویزیون مدرن

ویترین تلویزیونی که دو برابر دکوراسیون مطالعه است ، برای شیوه زندگی امروز نیاز به زمان دارد . یک دکوراسیون هوشمند که در یک اتاق مطالعه گسترش می یابد ، زندگی شما را آسان می کند . این میزهای کششی ساده در صورت عدم استفاده به پایین کشیده می شوند و فضای بیشتری برای جابجایی در اختیار شما قرار می دهد .

ویترین چوبی تلویزیون مدرن
ویترین چوبی تلویزیون مدرن

5 . مینیمالیسم کلید طراحی ویترین چوبی تلویزیون است

آیا سبک شما مد روز و شیک است ؟

 این دکوراسیون ام دی اف براق یکی از ساده ترین دکوراسیون ها با کابینت های چوبی سفید است . این یک ظاهر عالی را دارد و پشت تلویویزن از ام دی اف روی دیوار نصب شده است .

ویترین چوبی تلویزیون مینیمالیسم
ویترین چوبی تلویزیون مینیمالیسم

6 .  دکوراسیون چوبی تلویزیون عصر جدید با قفسه های شناور

این طرح دکوراسیون چوبی تلویزیون یک طراحی منحصر به فرد است و اگر دیوار لخت بزرگی داشته باشید می توانید آن را انتخاب کنید .  دکوراسیون اصلی با کشوهای کشویی فضای ذخیره سازی بیشتری به شما ارائه می دهد . این دکوراسیون به خودی خود شامل تلویزیون دیواری و قفسه های شناور کنار آن است .

ویترین چوبی تلویزیون با قفسه
ویترین چوبی تلویزیون با قفسه

7 . ویترین چوبی تلویزیون براق و خیره کننده

هنگامی که فضا محدود است ، و دکوراسیون شما باید روی دیوار قرار بگیرد ، یک دکوراسیون چوبی تلویزیونی مانند این یک گزینه عالی است . صفحه براق پشت تلویزیون جلوه ای خیره کننده به این فضا می بخشد در حالی که  دکوراسیون اصلی ، جعبه ای جلوه زیبایی دارد . علاوه بر این ، دکوراسیون اصلی فضای کافی برای نمایشگرها و ذخیره وسایل شما را فراهم می کند و فضای زیادی را نمی خورد .

ویترین چوبی تلویزیون براق
ویترین چوبی تلویزیون براق

8 . یک ویترین چوبی تلویزیون  با رنگهای گرم برای شادابی خانه

ویترین چوبی تلویزیونی براق و جفت شده با صفحات قرمز براق مطمئناً در این اتاق نشیمن مدرن انتخاب خوبی است . دکوراسیون کابینت های دوتایی و قفسه های زیرین را به شما  ارائه می دهد تا کارهای شما را به خوبی سازماندهی کند .

ویترین چوبی تلویزیون با رنگ های شاد
ویترین چوبی تلویزیون با رنگ های شاد

9 . ویترین تلویزیون کلاسیک چوبی با طرح مدرن

شیک و شیک این ویترین تلویزیونی دارای هر عنصر یک ویترین است . صفحه پشتی چوبی با کابینت های پایه سفید و یک میز مطالعه مخفی ، این ویترین حداقل را بزرگ نشان می دهد  .

ویترین چوبی کلاسیک
ویترین چوبی کلاسیک

10 . طراحی ویترین چوبی تلویزیون بی نقص دیواری

این ویترین تلویزیون دیواری به رنگ سفید و قهوه ای چشم نواز است و این اتاق را فوق العاده نشان می دهد . دیوار ، سایه روشن تر از دکوراسیون اصلی چوب به ایجاد ظاهری روشن کمک می کند .

ویترین چوبی دیواری
ویترین چوبی دیواری

11 . یک طراحی ویترین چوبی تلویزیون با دو صدا و نوید ذخیره سازی کافی

ویترین چوبی تلویزیونی کاملاً کاربردی برای ویترین این اتاق است – دارای فضای ذخیره سازی گسترده ، قفسه کتاب شش جعبه ای ، قفسه های صفحه نمایش و کابینت های سفید و باز برای اطمینان از اینکه می توانید در هنگام نمایش اشیا خود ، وسایل خود را حفظ کنید .

ویترین چوبی زیبا
ویترین چوبی زیبا

12 . یک طراحی ویترین تلویزیون مدرن براق

چیزی سلطنتی و زیبا ، شاید ؟ !

واحدی با طرح سفید براق چطور ؟

 این یک اتاق ایده آل برای یک اتاق نشیمن با رنگ ملایم ایجاد می کند . این دکوراسیون همچنین گزینه های ذخیره سازی و نمایش را ارائه می دهد که آن را کاملا عالی می کند .

13 . یک طراحی ویترین تلویزیونی متضاد به رنگ سیاه و سفید

در حالی که رنگ سفید فضا را بزرگ می کند ، رنگ مشکی جلوه ای مدرن به دکوراسیون کامل می بخشد . به عنوان مثال ، این دکوراسیون تلویزیونی مد روز با ترکیبی کامل از قفسه های باز و بسته و کمد دارای یک تضاد ایده آل است و فقط سیاه بودن بسیار درجه یک به نظر می رسد .

ویترین چوب تلویزیون سیاه سفید
ویترین چوب تلویزیون سیاه سفید

14 . طراحی ویترین چوبی تلویزیون پنهان شیشه ای

اگر دیوار بزرگی دارید و در خانه کودک نوپایی دارید ، این ویترین مخفی تلویزیون شیشه ای انتخاب مناسب شماست . کابینت های چند درب شیشه ای به شما کمک می کند تا وسایل را از دسترس کودکان دور نگه دارید اما به شما امکان می دهد همزمان آنها را نمایش دهید . این دکوراسیون گزینه های ذخیره سازی گسترده ای را با دو جعبه بزرگ در پایه ارائه می دهد .

ویترین تلویزیون شیشه ای
ویترین تلویزیون شیشه ای

15 . ویترین تلویزیون طراحی دکوراسیون ذخیره سازی تخت برای اتاق نشیمن شما

دکوراسیونی مانند این دکوراسیون انتخاب ایده آلی برای سبک زندگی مدرن است . این دکوراسیون تلویزیون برای اتاق نشیمن با چندین گزینه ذخیره سازی چیزی است که هر خانه ای به آن نیاز دارد .

چند کشو و کابینت فشاری با یک صفحه ذخیره سازی مخفی درست در پشت تلویزیون به شما امکان می دهد وسایل خود را ذخیره کرده و سیم های زشت آن را پنهان کنید . و با وجود پانل های L شکل در اطراف کابینت تلویزیون با چندین قفسه باز ، این امکان را به شما می دهد که اگر اهل مطالعه هستید سوغات و مجموعه کتاب های خود را به نمایش بگذارید .

ویترین برای ذخیره سازی
ویترین برای ذخیره سازی

این طراحی های ویترین تلویزیون نیازهای خانواده های شهری را چه مشترک و چه  فردی تأمین می کند . آنها چشم نواز ، زرق و برق دار ، کاربردی هستند و فضای شما را در حد بالقوه خود بهینه می کنند . بله ، ما می دانیم ، انتخاب یکی از آنها ممکن است گیج کننده باشد – بنابراین یکی را انتخاب کنید که مناسب سبک شما باشد !

نوشته شده توسط : فیروزه پاکزاد

مقالات مرتبط با مبلمان چوبی:


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function WP_Optimize() in /home/ashwood/domains/ashwood.ir/public_html/wp-content/plugins/wp-optimize/cache/file-based-page-cache-functions.php:178 Stack trace: #0 [internal function]: wpo_cache() #1 /home/ashwood/domains/ashwood.ir/public_html/wp-includes/functions.php(4979): ob_end_flush() #2 /home/ashwood/domains/ashwood.ir/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(303): wp_ob_end_flush_all() #3 /home/ashwood/domains/ashwood.ir/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(327): WP_Hook->apply_filters() #4 /home/ashwood/domains/ashwood.ir/public_html/wp-includes/plugin.php(470): WP_Hook->do_action() #5 /home/ashwood/domains/ashwood.ir/public_html/wp-includes/load.php(1097): do_action() #6 [internal function]: shutdown_action_hook() #7 {main} thrown in /home/ashwood/domains/ashwood.ir/public_html/wp-content/plugins/wp-optimize/cache/file-based-page-cache-functions.php on line 178