پله شناور چوب و شیشه

پروژه شماره یک

پله تک محور چوبی

پله تک محور چوبی

پله تک محور چوبی

پله تک محور چوبی

پله تک محور چوبی

پله تک محور چوبی

پله تک محور چوبی

پله تک محور چوبی

پله تک محور چوبی

پله تک محور چوبی

 

پروژه دو پله شناور منفرد بوسیله براکت

براکت (معماری)، عنصری Lمانند یا مثلثی در معماری که به صورت معکوس به دیوار می‌چسبد و برای تحمل وزن به کار می‌رود

 

 

 

 

 

ساخت و ساز از پله ها به طبقه دوم – آن یک روش پیچیده است، اما اگر شما تجربه و یک خرید خوب، این کاملا امکان پذیر است برای مقابله خود به خود. مشکل اصلی در این مورد در این واقعیت نهفته است که به اندازه طول و زاویه انحراف از ساخت و ساز باید با حداکثر دقت محاسبه شود، از آن است که از این تا حد زیادی در هر دو دوام و سهولت عملیات بستگی دارد. قابل اعتماد و زیبا و جذاب راه پله – یک فرصت عالی برای خود را تست و به دست آوردن تجربه ارزشمند برای کار در آینده در خانه های خصوصی خود را.

پله به طبقه دوم را با دست خود

پله به طبقه دوم را با دست خود

در ابتدا آن را تا تعیین کند چه نقشی باید نردبان خود را در داخل کشور به طور کلی بازی است. جمله ساخت و ساز ممکن است به عنوان یک عنصر تزئینی خدمت و یا کم رنگ می شود. علاوه بر این، از نردبان می تواند یک عنصر مرکزی از طراحی، که بر طبق آن تمام اتاق رسمی خواهد شد. اما قبل از انتخاب یک گزینه خاص، و آغاز نیاز تولید مستقیم به شکل از چگونه به انجام این نوع از نردبان مرتب است، و برای تعیین اندازه مورد نیاز آن است.

طراحی – آنچه در آن اسلب راه پله بتنی شامل

و آنها از تعداد زیادی از عناصر ساختاری تشکیل شده است. بدون برخی فقط ندارند، دیگران، در مقابل، ممکن است در برخی از تغییرات ساختار توصیف در دسترس باشد.

برای شروع، طراحی لزوما باید مرحله کنونی، و همچنین پشتیبانی، حمایت از آنها – عناصر اصلی هر سازه interfloor از این نوع هستند. مرحله خود یک عنصر متشکل از دو بخش به یکدیگر عمود است. حرفه ای صحبت کردن، و چادر زدن در سحر. در حالت دوم، به هر حال، به عنوان پشتیبانی برای چادر زدن خدمت می کند، اما اغلب می تواند بدون آن را دریافت.

همانطور که برای پاها، آنها می توانند از دو نوع باشد:

 • kosour (این یک پرتو ویژه ای است که در پایین پله ها پشتیبانی می کند).
 • رشته (شبیه به پرتو از مراحل، که فقط آنها را در به پایان می رسد نگه می دارد).

عنصر بعدی ساختاری – نرده. آنها بسیار مهم است، حتی اگر در تمام انواع ساخت و ساز وجود ندارد. و اگر خانه خود را با بستگان مسن و یا کودکان ساکنان، بدون نرده های قطعا.

در نهایت، نرده – یک پشتیبانی عمودی ویژه ای برای نرده، اغلب لازم نه تنها برای عملی، بلکه برای تزیین. ستون نرده گچبری شده می تواند برای مواد مختلف استفاده می شود، و شکل نیز متفاوت از عناصر.

توجه کنید! با توجه به تنوع زیادی از پله ها آنها می توانند ملاقات چنین جزئیات به طور انحصاری برای طراحی مورد نیاز است. نگاهی به آنها است.

 • Bolz. در زیر آنها به معنای پیچ های مخصوص که در نظر گرفته برای حمایت از مراحل. آنها را می توان هر دو به آنها و به دیواره های بسیار محکم شده است. این است که اغلب استفاده نمی شود، اما تنها برای برخی از نردبان از گزینه.
 • قفسه. چنین عناصر در ساخت و ساز از پله اسپیرال استفاده می شود. با چنین سخت بازپرسی کردن از متصل به مرحله گام مربوط داشتن یک شکل خاص و تشکیل یک مارپیچ، که بالا می رود به طبقه دوم از اول است.

کدام نسخه از راه پله به طبقه دوم به خانه انتخاب می کنید؟

بنابراین، ما برای اولین بار تعیین آنچه که ما نیاز پله ها، و محاسبات مناسب است. به عنوان یک قاعده کلی، در خانه های شخصی، فلز، بتن و پله های چوبی دیدار خواهد کرد.

با طراحی، همه آنها می تواند:

 1. پیچ؛
 2. نوسان.
 3. راست.

وجود دارد، به هر حال، گونه با هم ترکیب با درجات مختلفی از پیچیدگی، اما به آنها ما متوقف نخواهد شد.

پلههای بتنی بسیار پایه محکم مورد نیاز است، و ساخت و ساز خود را طول می کشد بسیاری از زمان، اما طراحی به پایان رسید بسیار با دوام و قوی می شود. نصب و راه اندازی فلزی پله هر چیزی دشوار است به نمایندگی نیست، اما تنها در صورتی که شما می دانید چگونه به کار با دستگاه جوش.اما ساختار درخت قادر به ساخت یکی اگر با الگوریتم از روند آشنا خواهد بود.

ساده در ساخت و ساز در نظر گرفته می شود ساخت و ساز راهپیمایی مستقیم – است پله به خصوص دشوار به طبقه دوم با دست خود. این کاملا جمع و جور است، شامل جزئیات بیش از حد بسیاری از، و محاسبات پیچیده در این مورد لازم نیست. اگر فضای محدود، بهترین گزینه – آن را یک پله مارپیچ، که حتی به نظر می رسد ظریف است، اما مناسب است برای استفاده از نه همیشه. به عنوان مثال، آن را سخت به آن را بالا بردن توسط چیزی سنگین یا بعدی خواهد بود. بیشتر پیچیده به راه اندازی ساختار است که از چند دهانه تشکیل شده است، اما آنها – این مناسب ترین گزینه برای ساختمان های با فاصله زیادی بین طبقه است.

پله به طبقه دوم را با دست خود از ODNOMARSHEVAYA درخت

این طرح شامل عناصر زیر است:

 • اجرا؛
 • بند؛
 • آج؛
 • نرده.

با که نشان دهنده هر یک از این عناصر، ما در حال حاضر نمیفهمد، بنابراین من به اصلی بروید.

بنابراین، پله ارتفاع odnomarshevoy به طبقه دوم به همان عنوان فاصله بین طبقه + طبقه. برای ساده کردن محاسبات، شما باید اول به ابعاد مراحل خود را تعیین می کند. اگر شما در کودکان یا بستگان مسن زندگی می کنند، آن مطلوب است که مراحل 15 سانتی متر قد داشتند، اما در موارد دیگر، ارتفاع می تواند 20 سانتی متر است. بالاتر از آخرین مقدار نامطلوب است به دلیل افزایش خواهد شیب دار تر، و بالا رفتن است به عنوان مناسب نیست.

همانطور که برای عرض از مراحل، آن را باید از 20 تا 30 سانتی متر در محدوده – یک مقدار خاص بستگی دارد که چه مقدار فضا برای یک ساختار نردبان اختصاص داده است. پس از همه، مراحل گسترده تر، فضای بیشتری مورد نیاز است. انتخاب اندازه مورد نظر، شروع به شمارش طول قاعده و تعداد گام. نگاهی به ارتفاع کل کل ساختار و تقسیم ارتفاع یکی از سحر، و تعداد که از گرد را به صحیح و ضرب عمق آج. برای مثال، همه از پله ها به طبقه دوم را با دست خود خواهد ارتفاع 300 سانتی متر و ارتفاع هر سحر 20 سانتی متر است.

در اینجا، 15 گام، چرا که:

300: 20 = 15

و اگر عرض هر مرحله خواهد بود 25 سانتی متر، بستر باید 37.5 سانتی متر طول (15h25 = 37.5) بود.

گام به گام دستورالعمل برای تولید از پله ها به طبقه دوم

هنگامی که با محاسبات به پایان رسید شروع به عناصر ساختاری لازم است. اجرا نیاز به از چوب جامد و ضخامت ساخته شده است، به عنوان آنها را برای وزن از مردم، و وزن از نردبان حساب. الگوی برش از مقوای کلفت ساخت رفتگی مربوط به ابعاد از مراحل، در جایی که شیب باید همان زاویه انحراف از نردبان خود باشد. برش پایان می رسد از اجرا در اسلات که از طریق آنها تداخل می شود و به صورت امن و پس از آن انجام شمارش مطابق با یک قالب از پیش ساخته شده است.

برای مقابله با پیگیری کار، شما نیاز به تهیه:

 1. اره منبت کاری اره برقی؛
 2. یک چکش؛
 3. سنباده؛
 4. مته؛
 5. سطح؛
 6. و در نهایت، پیچ و مهره لنگر.

نگاهی به منبت کاری اره مویی و با انجام آن در بیرون زدگی kosour مطابق با طرح، و سپس با دقت هر دو طرف سخت کار کردن. بعد، در تیرچه قطع رفع حفره یا معادل آن، نصب پشتیبانی فلز. در جایی که در طبقه اول گام اول خانه، مجموعه ای پرتو مرجع، اصلاح آن با استفاده از پیچ و مهره لنگر. سپس اجرا با چک کردن سطح تعصب را نصب کنید، به صورت اجباری. امن اجرا بالا / زیر با استفاده از پیچ و مهره لنگر است.

در حال حاضر شما می توانید خود را یک گام است. نگاهی تخته های خشک که ضخامت حداقل 3.6 سانتی متر است. عرض در این زمان باید شبیه به عرض گام های آینده و یا حتی چند بیشتر می شود.

توجه کنید! در ساخت بند می تواند یک ضخامت تخته 2 سانتی متر است.

همانطور که برای طول شاهد، باید آن را همان عرض کل ساختار (به عنوان مثال، در 80-120 سانتی متر) باشد.

هنگامی که شما به پایان رسید برش، دقت پاک کردن هر قطعه کار به منظور حذف بی نظمی و کاهش تیز. هیچ چیز مراحل نصب پیچیده خود وجود ندارد: promazhte شکاف پایین تر در مورد استفاده از چسب چوب kosour، ضمیمه بند و تراز تمام لبه. بعد، آنها را امن با استفاده از پیچ، و غیر روحانی در بالای مراحل خود را. اگر شما چسب استفاده نمی کند، لوازم جانبی، چوبی تحت بار خراش ایجاد کنید.

به طور مشابه، ذخیره کردن تمام مراحل، و سپس شروع به تعمیر نرده. ستون نرده گچبری شده به میله نرده از تکه های چوبی مربع و یا معادل آن، منحنی. می توان در هر مرحله نصب شده، و یا از طریق (تمام آنچه در آن ویژگی های طول بستگی دارد). امن پیچ، فراموش نکنید که برای بستن کلاه کلاه های تزئینی. اگر یک راه پله به طبقه دوم را با دست خود را در حدود در وسط اتاق باشد می توان با راه آهن از هر طرف مجهز در یک بار.

در پایان از پله ها به پایان رسید سخت کار کردن خوب و درمان با ضد عفونی کننده. چوب و سپس رنگ یا لاک الکل زدن انتخاب کنید. این مهم است که سطح نهایی بسیار صاف نیست – زبری مراحل تا حد زیادی افزایش امنیت ساکنان از خانه خواهد شد. پایان اعمال دو یا سه لایه، قبلی باید به طور کامل قبل از هر لایه جدید خشک است.

WhatsApp us