اجرای پله چوبی
پله چوبی لوکس و مدرن

یکی از این طرح های خیره کننده راه پله های چوبی مدرن را که شایسته آن است به خانه مدرن خود بدهید .

چیزهای کمی به اندازه یک پله کلاسیک در یک خانه شگفت انگیز وجود دارد که میتواند بی نهایت زیبایی به به فضا اضافه کند . با یک خانه مدرن، مسئولیت طراحی یک راه پله نه تنها کاربردی است، بلکه شیک نیز هست! کارهای زیادی وجود دارد که می توانید با یک پله در طراحی داخلی انجام دهید! به این طرح های راه پله چوبی مدرن نگاهی بیندازید که سطوح مختلف خانه شما را به هم متصل می کند و فضای شما را نیز مجلل جلوه می دهد.

یک پلکان چوبی شناور ( معلق )

یکی از ساده ترین راه ها برای ترکیب سبک کلاسیک و مدرن، راه پله معلق است. این یک راه عالی برای ایجاد تعادل کامل بین این دو است. طراحی راه پله مدرن مانند این مینیمال است و به خوبی در اکثر خانه های مدرن جا می شود. راه پله های چوبی شناور یک راه عملی برای زیباتر کردن ظاهر خانه مدرن شماست.

اجرای پله چوبی
اجرای پله چوبی

یک راه پله چوبی کلاسیک

یک راه پله چوبی کلاسیک مانند این به زیبایی تمام , تقریباً با طراحی داخلی مدرن کار می کند. این یکی به ویژه زمانی که با طراحی کلاسیک منطبق برای بقیه فضا تکمیل شود، به خوبی کار می کند. این طرح راه پله مدرن با ترکیبی از نرده های چوبی و شیشه ای، ظرافتی را به این خانه که در رنگ های خنثی کلاسیک طراحی شده است، اضافه می کند.

اجرای پله چوبی
اجرای پله چوبی

یک راه پله چوبی مدور

هر یک از ما حداقل یک بار در زندگی خود از بزرگنمایی یکی از این طرح های پلکان مارپیچ لذت برده ایم! اگر یک راه پله معمولی بیش از حد معمول است که مورد پسند شما قرار نگیرد، با طرح راه پله چوبی دایره ای مانند این، به فضای داخلی خانه خود حالتی سرگرم کننده و مدرن بدهید.

اجرای پله چوبی
اجرای پله چوبی

پلکانی مدرن به سوی بهشت

ما فکر می کنیم این طرح راه پله چوبی شیک برای یک آپارتمان دوبلکس مدرن عالی است! این راه پله چوبی بسیار کاربردی و از نظر اندازه بسیار دقیق، ظاهر این خانه مدرن را بدون زحمت بالا می برد. رنگ های گرم این راه پله چوبی به خوبی با کفپوش های چوبی و فضای داخلی دنج کار می کند و به مینیمال و در عین حال شیک نگه داشتن ظاهر کمک می کند.

اجرای پله چوبی
اجرای پله چوبی

پلکان چوبی شناور با پیچ و تاب

یک راه پله چوبی پیچ خورده با پله های شناور و یک نرده شیشه ای که همه چیز مدرن و جالب است! اگر قصد دارید ظاهری ظریف و جالب با یک راه پله چوبی برای خانه خود داشته باشید، این طراحی راهی عالی برای انجام این کار است! طراحی داخلی به رنگ دیوار طوسی و مرمری ظریف برای راهرو به خوبی کار می کند تا اطمینان حاصل شود که طراحی راه پله مدرن به خوبی با فضای داخلی کلی این خانه ترکیب می شود.

اجرای پله چوبی
اجرای پله چوبی

راه پله چوبی مدرن که همچنین کاربردی است

در مورد استفاده بهینه از یک فضا صحبت کنید! بیشتر خانه ها فضایی را برای ساختن راه پله در نظر گرفته اند. این که چگونه یکی را طراحی می کنید چیزی است که تفاوت را ایجاد می کند. این راه پله چوبی مدرن از فضای آزاد زیر پله ها برای ایجاد فضای ذخیره سازی کافی برای خانه شما استفاده زیادی می کند. کشوها راهی عالی برای استفاده از این فضای اضافی در زیر یک راه پله مدرن است. از طرف دیگر، ممکن است برای استفاده مناسب از فضا، کابینت بسازید. توجه کنید که چگونه آخرین مرحله با کشو همراه است؟ به طور مشابه می توانید کشوها را در تمام مراحل برای ذخیره سازی اضافه کنید.

اجرای پله چوبی
اجرای پله چوبی

یک راه پله چوبی با یک نرده زیبا

این راه پله چوبی به دلیل نرده های فلزی ظریفی که با آن طراحی شده است حتی بهتر به نظر می رسد. این راه پله در این تصویر در اینجا مربوط به یک خانه مجلل بزرگ است و جزئیات روی نرده به تجمل این فضا می افزاید. با استفاده از چنین نرده‌هایی، می‌توانید انواع طرح‌های زیبا، سرگرم‌کننده و حتی عجیب و غریب را انتخاب کنید که به بهترین وجه با سبک شما و طراحی کلی داخلی خانه شما سازگار است.

اجرای پله چوبی
اجرای پله چوبی

یک راه پله چوبی سفید روستیک

یک راه پله چوبی هم می تواند سفید باشد! دکوراسیون مدرن روستیک این خانه به شما اجازه می دهد تا راه های زیادی برای خلاقیت در طراحی راه پله داشته باشید. این پلکان چوبی به رنگ سفید روستیک رنگ آمیزی شده است تا کمی عجیب و غریب را به طراحی ساده ای بیاورد. چراغ‌های پایه در امتداد دیوار به خوبی با طراحی کار می‌کنند و دیوارهای سنگی و کف‌پوش‌های غیرمعمول باعث می‌شود که نمای کلی این فضا مانند هیچ فضای دیگری برجسته شود.

اجرای پله چوبی
اجرای پله چوبی

هر یک از این پله‌ها دارای دو جنبه منحصر به فرد است که آن را برای خانه‌های مدرنی که در آن طراحی شده‌اند مناسب می‌سازد. آیا می خواهید خانه های خود را به یک راه پله چوبی مدرن و عالی بسازید که به سادگی نمی توانید از آن استفاده کنید؟ امروز از یکی از این طرح های جذاب راه پله الهام بگیرید!


مطالب مرتبط با موضوع پله :

WhatsApp us