چوب ونگه

چوب ونگه

چوب ونگه

چوب ونگه

چوب ونگه

چوب ونگه

چوب ونگه

بررسی اجمالی
چوب ونگه یک چوب غنی با رنگ قهوه ای با رگه های کارامل، این ویژگی ها آن را یک چوب خاص و چوب بسیار عالی برای ساخت اقلام کوچک و تزیینی می کند. چوب بسیار متراکم و با دوام است.   روکش چوب ونگه نازک  , ایده آل برای لبه ها، روکش گیری سطوح، تزیینی سطح دکوراسیون ، توری، جانبی برای جعبه های تزیینی، انعطاف پذیر، لمینیت خم و هر چیز دیگری که تخیل شما می تواند رویای!

چوب ونگه٬ روکش چوب ونگه٬ انواع چوب٬ کاربرد چوب٬ خواص چوب٬
جزئیات چوب:
بومی به: جنگل های زیر، کامرون، گابون، جنوب تانزانیا، موزامبیک و کنگو.
درخت: متوسط، ممکن است به ارتفاع 50 تا 60 فوت، با قطر تنه 30 تا 36 اینچ برسد.
Sapwood: ضخیم زرد یا سفید، به وضوح از چوب قلع جدا شده است.
Heartwood: قهوه ای تیره به سیاه، با رگه های خوب و بسیار تاریک و خطوط رنگ پریده. کنتراست فوق العاده تنوع رنگ بین تخته ها گزارش شده است که متوسط ​​است.
تغییرات ناشی از نور و هوا: نوردهی رنگ تیره رنگ چوب را تسریع می دهد و چوب را می توان به طور عمدی در خورشید برای رنگ آمیزی روشن کرد.
دانه: نسبتا مستقیم.
بافت: متوسط ​​تا گردن.
لبخند: کم.
جنبش: نسبتا پایدار است
طول عمر طبیعی: قارچ چوب بسیار مقاوم و مقاوم در برابر موریانه است. Wenge یک گزینه برای برخی از برنامه های بیرونی است.
ویژگی های کار: به خوبی به ماشین آلات و ابزار دستی پاسخ می دهد، اگر آنها تیز هستند. از آنجا که رزین های طبیعی در چوب است، باید در چسباندن و اتمام عملیات خاصی توجه ویژه ای داشته باشد.
قدرت: با تراکم متفاوت است. قدرت خمش معمولا بسیار زیاد است. استحکام فشاری موازی با دانه فوق العاده بالا است. این نسبت به سختی و مقاومت در برابر زلزله است. وزن و تراکم بالا.
چه چیزی اضافه شده است
(1) Wenge توسط قطعه 1/2 “ضخامت
جزییات فنی
اطلاعات بیشتر
ضخامت
1/2 ”
گونه ها
ونگه
اخطارهای محصول
هشدار: حفاری، اره، سنگ زنی یا ماشینکاری محصولات چوبی می تواند شما را به گرد و غبار چوب تبدیل کند، یک ماده شناخته شده در ایالت کالیفرنیا برای ایجاد سرطان. اجتناب از استنشاق گرد و غبار چوب و یا استفاده از یک ماسک گرد و غبار یا سایر اقدامات حفاظتی شخصی.