کابینت چوب و ام دی اف ایران زمین

گالری تصاویر 

درباره کابینت آشپزخانه ام دی اف

ام دی اف چیست؟
ام دی اف جز

رنگ های خاص دکوراسیون چوبی آشپزخانه , نمونه مدل های زیبا از طرح های جدید ورق ام دی اف

رنگ های خاص دکوراسیون چوبی آشپزخانه , نمونه مدل های زیبا از طرح های جدید ورق ام دی اف

فرآورده‌های چوبی محسوب می‌شود و نوعی تخته فیبر است که به روش خشک تولید می‌گردد.

ام دی اف را پس از تولید می‌توان روکش نمود. روکش‌ های تزئینی علاوه بر زیبایی، به دوام و کاربرد آن در محیط‌ هایی مانند آشپزخانه کمک می‌کند. روکش ملامینه، متداول ترین نوع روکش ام ‌دی ‌اف است که در آن فرایند، کاغذ دکوراتیو آغشته به رزین تحت فشار و حرارت بر روی تخته چسبانده می‌شود.

چه نوع MDF ای برای لیزر مورد نیاز است؟
MDF مورد نیاز برا یبرش لیزری باید از نوع ونوچای تایلند باشد و روکش های ان نازک بوده تا قابلیت برش به صورت لیزر را دارا باشد ام دی اف های مصرفی بیشتر 3MMو حتی 6MMبوده (با توجه به محصول تولیدی زخامت متغیر است) تا بتوان در مدت زمانی کوتاه محصول را تولید نمود .

رنگ بندی ها:

رنگ ام دی اف

رنگ ام دی اف

MDF(ام دی اف)رنگ بندی های گونا گونی دارد و میتوان ان را جزو بیشترین رنج در رنگ بندی دانست.تمام رنگ های چوبی در MDF(ام دی اف) به کار رفته مثل چوب راش گردویی ماهگونی ونگه جویس و ده ها رنگ مختلف دیگر MDF(ام دی اف) رنگ های شاد هم داره مثل قرمز سبز زرد ابی نارنجی و دها رنگ شاد که همه و همه باعث شده تا محصولی با تنوع رنگی فراوانی روانه بازار گردد.

ابعاد MDF(ام دی اف):
سایز بندی MDF (ام دی اف) بر اساس میز کار دستگاه های لیزر و CNC متغیر است اما در کل سایز اصلی چوب 183*244 است که به اندازه هر دستگاه بریده خواهد شد.

قیمتMDF(ام دی اف):

کتابخانه ام دی اف

کتابخانه ام دی اف

بهای MDF(ام دی اف) با توجه به کاربرد های بی نهایت ان ناچیز تر از اونیه که فکر کنید قیمت یک چوب معمولی MDF(ام دی اف) بین 45هزار تومان تا 70 هزار تومان (با توجه به ضخامت ) که این قیمت برای MDF (ام دی اف) واقعا فوق العاده است که دست تولید کنندگان را در این امر سهل و اسان نموده.

ام دی اف (MDF)

ام دی اف (MDF)

WhatsApp us