کفپوش های چوبی طرح دار همیشه به ساخت محصولات خاتم کاری چوب اختصاص داده شده است. کفپوش های چوبی طرح دار از مواد مختلفی استفاده می کنند – از چوب ، فلزات و سنگ مرمر ، که در همه رفتارهای ممکن با هم مخلوط شده اند ، و کف های منحصر به فرد و لوازم جانبی ایجاد می کنند. کفپوش پارکت طرح دار در مقایسه با کف چوب سخت حیرت انگیز است.

کفپوش های چوبی با حکاکی سنگ

تلاش برای ایجاد منبت کاری چوب با سنگ به طور قابل توجهی بیشتر از کف تخته های چوبی یا پارکت است. امروزه می توان این منبت ها را از چوب های مختلف ، سنگ طبیعی و حتی سیمان ایجاد کرد. برای رسیدن به ترکیبات مدرن. در اینجا ظریف ترین و مدرن ترین ایده های طراحی منبت را انتخاب کرده ایم.

نمونه ای از کفپوش چوبی با حکاکی سنگ
نمونه ای از کفپوش چوبی با حکاکی سنگ

کفپوش چوبی با ورق فلز

کفپوش چوبی منبت را می توان نفیس ترین و لوکس ترین طراحی کفپوش دانست. این منبت ها برای دستیابی به ترکیبات مدرن از چوب و فولاد یا برنز ایجاد می شوند. این توسط صنعتگران باتجربه انجام می شود. با دست. مفهوم منبت فلزی فرصتی را برای ایجاد فضای داخلی فوق العاده برای صاحبان خانه فراهم می کند.

تصویری از کفپوش چوبی با ورق فلز
تصویری از کفپوش چوبی با ورق فلز

کف پوش با چوب منبت کاری شده

خاتم کاری کفپوش چوبی از مواد طبیعی به هر اتاق احساس گرما و دلبازی می بخشد و بستر ایده آل برای مبلمان خوش ذوق و آراسته به سبک را فراهم می کند. ما می توانیم منبت کاری با بهترین کیفیت را با قیمتی که می توانید قدردان باشید ارائه دهیم. ما با ماهرترین صنعتگران مذاکره کرده ایم تا بتوانیم پس انداز را به شما منتقل کنیم.

طرحی از کف پوش با چوب منبت کاری شده
طرحی از کف پوش با چوب منبت کاری شده

الگوی منبت کاری چوب

ما در کفپوش چوبی خالص چند لایه تخصص داریم که می تواند با فولاد ضد زنگ ، برنج ، پوسته و سنگ مرمر منبت کاری شود. کف پارکت تزئینی با تکیه بر تغییر رنگ های رنگارنگ ، کاردستی ، مد شخصی شده ، به جریان اصلی بازار کف چوب تبدیل شده است. این طرح بی سر و صدا این تصور را تغییر داد که کف مردم با نگرش های غیر قابل انعطاف و بی تفاوت روبرو می شود. در اروپا و ایالات متحده ، خاورمیانه به سرعت رونق فروش را آغاز کرد.

امیدواریم با مطالعه این مطلب بتوانید کفپوش های چوبی زیبایی راب رای خود انتخاب نمائید.

نویسنده: ف.حسنخانی

مقالات مرتبط با کفپوش چوبی:

WhatsApp us