مد و دکوراسیون

طلا و جواهر - آبی

مد و دکوراسیون

هر جایی که سخن از طراحی است , بحث رنگ ها , فرم , شکل و بافت در جریان است . چه در صنعت مد , ساختمان یا دکوراسیون در همه حوزه هایی که طراحی حضور دارد , مبانی یکی است . و همه عوامل بالا بر روی هم تاثیر گذار هستند . در نهایت متوجه این موضوع می شویم و این سوال که چرا بر تاثیرات مد بر روی دکوراسیون بسیار کم پرداخته می شود . با تازگی دیده می شود طراحان دکوراسیون داخلی با طراحان مد همکاری نزدیکی را اغاز کرده اند که نشان از یک تغییر دارد . یعنی طراحی دکوراسیون داخلی در حال پیشی گرفتن از صنعت مد میباشد ؟

تاثیر مد بر دکوراسیون داخلی

تاثیر مد بر دکوراسیون داخلی

تأثیر مد در طراحی داخلی

پیوند قوی و غیر قابل انکار بین مد و طراحی داخلی همیشه وجود داشته است، اما در سال های اخیر این دو به یک نقطه متصل شده اند , که یکی از آنها تاثیر قابل توجهی بر دیگری دارد.

مد بر همه بخش های زندگی ما تاثیر گذار است , لباس هایی که می پوشیم , خانه یا دفتر کاری که در آن کار میکنیم , ماشینی که سوار می شویم  مد بر تمام بخش های زندگی ما غالب است . به نظر می رسد همه چیز با مد اداره می شود.

یکی از مناطقی که مد به ویژه در آن فراگیر است , خانه های ما می باشد . اکنون و مخلوطی از کلوین کلاین در تخت خواب یا روی صندلی های رالف لورن نشسته ایم . طراحان از سال های حدود 1980 نام خود را به وسیله لوازم خانه و  تولیدات خود معرفی کرده اند، اما تنها در سال های اخیر، طرح های آنها با بسیاری از طراحان برجسته تر مانند ژان پل گوتیر، گوچی و آرمانی همگی قابل دسترسی بوده و همه آنها را به خطوط اصلی مجموعه ای از باند فرودگاه ها، ترجمه تکنیک های ساخت و ساز و جزئیات به اثاثه یا لوازم داخلی و تصویر زمینه. این به نوبه خود منجر به توسعه شرکت های طراحی داخلی و طراحان مد برای ارائه خدمات سفارشی به مشتریان است. 

رالف لورن

برندبرند دکوراسیوندنیای مد دکوراسیونمدمد و دکوراسیونمد و زندگیمد و لباسمد و مدگرایی | 0 دیدگاه

رالف لورن یک طراح مد و میلیاردر اهل ایالات متحده آمریکا

رنگ سال چگونه انتخاب می‌شود؟

رنگ سالمد و دکوراسیونمد و زندگی | 0 دیدگاه

رنگ سال 2017

۷ عادت زیبایی که باید ترک کنید

مد و لباسمد و مدگرایی | 0 دیدگاه

۷ عادت زیبایی که باید ترک کنید

طرح های لوکس و لاکچری

دکوراسیون لوکسلاکچریلوکس و سفارشیمد و دکوراسیون | 0 دیدگاه

دکوراسیون لوکس٬ دکوراسیون لوکس ایتالیایی٬ دکوراسیون لوکس چوبی٬ دکوراسیون لوکس و لاکچری٬ دکوراسیون منحصر به فرد و لوکس٬ طراحی داخلی لوکس٬ طراحی دکوراسیون لوکس و مدرن٬ لوکس٬ لوکس و آنتیک٬ لوکس و سفارشی٬ مبلمان لوکس ایتالیایی٬ مبلمان لوکس و کلاسیک٬ لوکس و لاکچری

کلوین کلاین

برندبرند دکوراسیوندنیای مد دکوراسیونمدمد و دکوراسیونمد و زندگیمد و لباسمد و مدگرایی | 0 دیدگاه

برند مد و دکوراسیون , مد و لباس

WhatsApp us