33281231 - 33281232 - 33281484 آدرس :تهران بازار چوب ایران شهرک صنعتی خاوران bestart2000@gmail.com
0 Items
Select Page

اسلب تخته رزین اپوکسی + عکس کنده درخت

اسلب تخته رزین اپوکسی + عکس کنده درخت اسلب تخته رزین اپوکسی + عکس کنده درخت استاد مجید خبازی اجرای صفحه و میز اسلب، تخته و الوار در رزین و رنگ...

قیمت رنگ چوب

قیمت رنگ٬ قیمت رنگ پلی استر٬ قیمت رنگ پلی یورتان چوب٬ قیمت رنگ کاری چوب٬ لیست قیمت رنگ٬ لیست قیمت رنگ چوب٬

گروه رنگهای پلی اورتان

رنگ پلی یورتان بعد از پوشش رزین پلی استر شفاف یکی از برترین پوششهای صنایع چوب و ساختمان است .

رنگ پلی یورتان نوعی پلاستیک پیشرفته است که به نگهداری از سازه کمک میکند .

هنوز هم رزین پلی استر بهترین پوشش برای دکوراسیون چوبی است و اگر قیمت بالای آن و شرایط اجرای خاص آن نبود هیچ گاه تن به کار با پلی یورتان نمی دادیم .

گروه فن و هنر ایران زمین تاسیس 1340 سالها بدنبال یک متریال لوکس و مناسب  برای کارفرمایان و انبوه سازان است . اگر بخواهیم از نظر کیفیت مقایسه کنیم میتوانیم فهرست زیر را مبنا قراردهیم .

رتبه اول از نظر کیفیت و بالاترین قیمت در هرمتر مربع :

رزین پلی استر به اضای هرمتر مربع پشت و رو 500 هزار تومان برای ابتدای سال 97

پوشش پلی یورتان برای هرمتر مربع 300 هزار تومان

رنگ فوری سیلر و کیلر هرمتر مربع 200 هزار تومان

سیلرپلی اورتان

 

چوب ونگه , رنگ ونگه , Wenge , نام چوب بلسان بنفش آفریقایی ، آبنوس مصنوعی dikela، mibotu ، bokonge و awong

چوب ونگه , رنگ ونگه , Wenge , نام چوب بلسان بنفش آفریقایی ، آبنوس مصنوعی dikela، mibotu ، bokonge و awong

سیلر پلی اورتان دو جزیی ودراثر واکنش با هاردنرخشک می شود.دارای قدرت پرکنندگی بالایی بوده،سریع به سمباده خوری می رسد.رنگ اصلی چوب را حفظ می کند.

موارد مصرف:درصنعت مبلمان،دکوراسیون ودرهای چوبی ضدسرقت،منافذ موجود روی سطوح چوبی را می پوشاند وسطح کار را برای رنگ آمیزی آماده میکند از روی سیلرپلی اورتان می توان سیستم های سلولزیک،پلی اورتان وسیستم های اکریلیک را به کار برد.

 

رنگ چوب

ایده های رنگارنگ در دکوراسیون چوبی

طریقه مصرف:با پیستوله پاشیده می شود،قبل ازهراقدامی تمام سطح کار به خوبی از گرد وغبارتمیز می شود وسمباده زنی انجام می گیرد.سیلرپلی اورتان با هاردنر به نسبت معین مخلوط می شود،تینر مخصوص اضافه شده وعمل پاشش دولایه انجام می شود.مابین لایه ها یک ساعت تامل می گردد وبعد عمل پاشش انجام میشود.

 

انواع رنگ چوب ، سیلر کیلر

انواع رنگ چوب ، سیلر کیلر

 

لاک آستر(پرایمر)پلی اورتان

 

لاک آسترپلی اورتان دوجزیی دراثر واکنش با هاردنرخشک می شود،قدرت پوشانندگی وپرکنندگی بسیار بالاست.لاک آستر به سطح کارچسبندگی انعطاف پذیری را می بخشد.

موارد مصرف:چوب روکش دار،ام دی اف،تخته چند لایه وهرگونه سطح چوبی را برای رنگ آمیزی آماده می کند.برروی لاک آستر رنگ های سلولزیک،پلی اورتان،آکریلیک را می توان استفاده کرد.

 

طریقه مصرف:با پیستوله پاشیده می شود،قبل از هر اقدامی مخلوط به نسبت اشاره شده دربالا آماده می گردد و با تینرسوپرسلولزیک وتینر پلی اورتان رقیق می گردد.بهتراست لایه اول را به صورت گرته بزنیم بعد از 20-30دقیقه سمباده نرم بکشیم بعد یک لایه کامل آستری را می پاشیم درغیر اینصورت هوارا به خود کشیده وحالت پرتغالی مانند به کار میدهد.

 

 

رنگ کاری درب چوبی با پلی یورتان دو جزعی

رنگ کاری درب چوبی با پلی یورتان دو جزعی

رنگ لاک پلی اورتان

اجرای رنگ پولیش سفید کابینت انزو قلهک
مطالب مرتبط و پربیننده

 

رنگ لاک پلی اورتان دو جزیی دراثر واکنش با هاردنر خشک می شود.قدرت پوشانندگی آن بسیار بالاست.به دلیل پلی اورتان بودنش دربرابر ضربه،خش پذیری،آب،روغن،مواد شوینده و مواد شیمیایی مقاوم می باشد.

 

ترکیب رنگ ابی زرد در دکوراسیون چوبی

ترکیب رنگ ابی زرد در دکوراسیون چوبی

طریقه مصرف: سطح کاری که با آستر سلولزیک،پلی اورتان ویا آستر پلی استر آماده شده است به خوبی سمباده زده می شود وبعد از آن مخلوط رنگ لاک با هاردنربا نسبت معین آماده می گردد وتینر پلی اورتان با درصد10-20درصد به مخلوط آماده اضافه گشته ورقیق می گردد.وبه مدت 10دقیقه مخلوط را کنار گذاشته تا ساکن گردد.

 

رنگ کاری چوب ، رنگ کاری مبلمان چوبی

پلی اورتان و اپوکسی مخصوص چوپ.

رنگ لاک سوپربراق پلی اورتان

 

رنگ لاک پلی اورتان دوجزیی دراثر واکنش با هارد نرخشک می شود،قدرت پوشانندگی ومقاومت آن دربرابر زردی بسیار بالاست.به دلیل پلی اورتان بودنش دربرابرضربه ،خش پذیری ،آب،روغن،مواد شوینده ومواد شیمیایی مقاوم می باشد.

درصنعت مبلمان وبرروی هرگونه سطح چوبی مورد استفاده قرارمی گیرد وبرروی لاک استر سلولزیک،پلی اورتان وپلی استر تعبیه شده است.

 

رنگ کاری چوب ، رنگ کاری مبلمان چوبی

کیلر سوپر براق و نیمه براق و مات

طریقه مصرف: سطح کاری که با آستر سلولزیک،پلی اورتان ویا آسترپلی استر آماده شده است به خوبی سمباده زده می شود وبعد از آن مخلوط رنگ لاک با هاردنر با نسبت معین آماده می گردد تینر پلی اورتان با درصد20-10درصد به مخلوط آماده اضافه گشته ورقیق می گردد وبه مدت 8دقیقه مخلوط را کنارگذاشته تا ساکن گردد.بعد 1-2دقیقه لایه نازک عمل پاشش رنگ را انجام می دهید.

 

کیلر های پلی اورتان

 

کیلرسوپر براق پلی اورتان

 

رنگ چوب , وارنیش , سیلر کیلر و پلی استر

کیلر , رنگ چوب براق

دوجزیی دراثر واکنش با هاردنر خشک میشود،براقیت ویک سطح سخت را به شی مورد نظر می بخشد.

دربرابرعوامل فیزیکی ومواد شیمیایی مقاوم می باشد.

 

طریقه مصرف:با پیستوله پاشیده می شود،قبل از هر اقدامی مخلوط آماده شده به خوبی هم زده می شود و 10-15دقیقه کنار گذاشته می شودتا ساکن گردد.برروی سیلر پلی آستر یا پلی اورتان سمباده زده شده دردمای 20-25درجه سانتی گراد با فاصله زمانی 25-30دقیقه تعداد 3-4لایه پاشیده می شود.

 

 

انواع رنگ چوب ، سیلر کیلر

انواع رنگ چوب ، سیلر کیلر

کیلر ضدخش پلی اورتان

 

کیلر ضدخش پلی اورتان دو جزیی،کیلر نهایی درصنعت مبلمان بوده   به روی سطح کاردرجه مات بودن وبراقیت مورد دلخواه را می دهد.درمقابل ضربه وخش مقاوم می باشد،دربرابر آب ،مواد شوینده ،آبمیوه ومشروبات الکلی مقاومت بالایی از خود نشان می دهد.

 

رنگ کاری چوب ، رنگ کاری مبلمان چوبی

رنگ کاری چوب ، رنگ کاری مبلمان چوبی

موارد مصرف:برروی هرگونه سطوح چوبی آماده شده با سیلر پلی اورتان درصنعت مبلمان ودکوراسیون استفاده می شود.

مدت زمان خشک شدن

دفع گردو غبار20-25دقیقه،تا حد لمس کردن 55-65دقیقه،خشک شدن کامل 10-12ساعت،تینرمصرفی تینرمخصوص پلی اورتان،درصد تینرمصرفی 80-100درصد،مساحت رنگ شده 8-10مترمربع

 

طریقه مصرف: با پیستوله پاشیده می شود،قبل از هر اقدامی تمام سطح کار به خوبی سمباده زده می شود.کیلر ضدخش با هاردنر مخلوط میشودوهم زده شده ،تینر مخصوص اضافه شده وبرروی سطوح زده شده عمل پاشش 2-3لایه انجام می شود.مابین لایه ها 10-15دقیقه تامل می گردد.دردمای پایین تر از 5درجه وبالاتراز45درجه سانتی گراد نبایستی عمل کیلر زنی را انجام داد.

 

 

کیلرمحافظ شفاف

 

برپایه رزین الکیدی می باشد،درمعرض هوا خشک می شود.کیلر یک جزیی مخصوص پارکت است.دربرابر سایش وخراش مقاوم می باشد،دربرابرآب مواد شوینده ومواد شیمیایی مقاومت خوبی دارد.

 

موارد مصرف:تمام سطوح داخلی وخارجی اعم ازدرب وپنجره های چوبی ،مبل های آلاچیق،وسایل چوبی دریایی ودیگر لوازم جوبی استفاده می شود.

مدت زمان خشک شدن

دفع گردو غبار3-4ساعت،تاحد لمس کردن 7-8ساعت،خشک شدن کامل 24ساعت،تینر مصرفی تینر روغنی

 

رنگ کاری چوب ، رنگ کاری مبلمان چوبی

رنگ کاری چوب ، رنگ کاری مبلمان چوبی

مساحت رنگ شده دریک لایه هرلیتر15-18مترمربع

 

طریقه مصرف:سطح کاررا از هرنوع روغن وگردو غبار ورزین تمیز کرده وخشک می گردد.کیلرزیرین با فرچه زده می شود،بعد از کیلر زیرین کیلر محافظ شفاف یا کیلر محافظ رنگی بدون رقیق کردن با فرچه زده می شود.

اتاق نشیمن خود را با رنگهای تند و شاد دلنشین تر کنید
مطالب مرتبط و پربیننده

 

رنگ , دکوراسیون چوبی ، رنگ و پولیش چوب

رنگ , دکوراسیون چوبی ، رنگ و پولیش چوب

کیلر کشتی

 

برپایه آلکید اورتان می باشد،درمعرض هوا خشک می شود.بخش های چوبی وسایط دریای راازآثار مخرب دریا ،باران،اثرات جوی،خورشید وضربه محافظت می کند.

 

موارد مصرف:درتمام سطوح چوبی وسایط دریایی وموارد مشابه آن به عنوان کیلر نهایی استفاده می شود.

 

مدت زمان خشک شدن

دفع گردوغبار3-5ساعت،تاحد لمس کردن 24ساعت،خشک شدن کامل 3-4روز

تینر مصرفی:نیازی به تینر ندارد.ولی در ضرورت تینر روغنی

 

مساحت رنگ شده:دریک لایه با ضخامت 40میکرون با هر لیتر15-18متر مربع را پوشش می دهد.

 

طریقه مصرف:بعد از اطمینان از خشک بودن ان محصول 3-4لایه رنگ می گردد،مابین این لایه ها 1روزفاصله داده می شود.در صورتی که برای دکوراسیون استفاده شود بایستی ابتدا شاپان پاشیده شود.با فرچه ،رولوو یا پیستوله می توان این رنگ امیزی را انجام داد.

 

گروه رنگهای آکریلیک

 

سیلر آکریلیک

 

سیلرآکریلیک دوجزیی  دراثرواکنش با هاردنرخشک می شود،قدرت پرکنندگی بالایی دارد،مقاومت آن دربرابرزردی بسیار بالاست.به دلیل ساختار اورتا نی اش حالت خیلی شفاف،سخت وانعطاف پذیری را به سطح کار می بخشد.بعد از یک روزبه راحتی به سمباده خوری می رسد رنگ اصلی چوب را حفظ می کند.

 

موارد مصرف:درصنعت مبلمان ودکوراسیون برروی هرگونه سطوح چوبی مورد استفاده قرارمی گیرد از روی سیلرآکریلیک تمامی سیستم های آکریلیک،پلی اورتان قابل استفاده است،برای داشتن شفافیت وزردنشدن بهتر است که کیلرآکریلیک روی آن استفاده شود.

 

مدت زمان خشک شدن

دفع گردوغبار20-25دقیقه،تا حدلمس کردن 35-45دقیقه ،خشک شدن کامل 2-3ساعت،تینرمصرفی تینر آکریلیک،درصد تینر مصرفی 25درصد،نسبت مخلوط با خشک کن،مساحت رنگ شده 8-10با ضخامت  35-40میکرون مترمربع

 

طریقه مصرف: با پیستوله پاشیده می شود سطح کار را از هرنوع گردو غبارتمیز می کنیم،بعد از آن مخلوط سیلر با هاردنر با نسبت معین آماده می شود.تینر اکریلیک به مخلوط آماده اضافه می شود.بعد دولایه عمل پاشش رنگ انجام دهید.در فصل تابستان 8-10ساعت خشک می گرددولی درماه های سرد زمستان این مدت به 1-2روز به طول خواهد انجامید.یعد ازخشک شدن با سمباده 180-220 وبعد با سمباده 400بخوبی زده می شود.

 

جام جیلا

 

برپایه  رزین الکیدی می باشد ک درمعرض هوا خشک می شود.کیلر یک جزیی اختصاص به پارکت دارد ودربرابر ساییدگی وخراش مقاوم می باشد.در برابر اب مواد شوینده و مواد شیمیایی مقاومت خوبی دارد.

موارد مصرف: درمحل کار وساختمان های مشابه وبر روی  هر نوع چوب های جنگلی به عنوان کیلر نهایی مورد استفاده قرار می گیرد.

تینر مصرفی: در صورت لزوم با تینر روغنی رقیق می شود.

مساحت رنگ شده: در یک لایه با ضخامت 30-40 میکرون با هر لیتر 12-18 متر مربع را پوشش می دهد.

 

طریقه مصرف: سطح کار از هر نوع روغن وغبار و رزین تمیز گردیده وخشک می شود.سپس سطح کار سیلر سوپر سلولزیک پاشیده می شود ولایه بعدی در صورت نیاز بعد از 1-2 ساعت پاشیده می شود وسمباده خوری بعد از خشک شدن کامل انجام می شود. و در نهایت بعد از 24 ساعت جام جیلا با فرچه زده می شود.

 

کیلر اکریلیک

 

خود رنگ٬رنگ چوب٬پوست و پولیش٬

رنگ , دکوراسیون چوبی ، رنگ و پولیش چوب

کیلر اکریلیک دو جزیی در اثر واکنش با هاردنر خشک می شود، مقاومت آن در برابر زردی بسیار بالاست.به دلیل ساختار اورتانی اش حالت خیلی شفاف ، سخت و انعطاف پذیری را به سطح کار می بخشد.

موارد مصرف: در صنعت مبلمان و دکوراسیون بر روی هر گونه سطوح چوبی مورد استفاده قرار می گیرد و بر روی سیلر پلی اورتان و پلی استر و برای شفافیت و عدم گرایش به زردی بهتر است از روی سیلر اکریلیک به کار رود.

مدت زمان خشک شدن

دفع گرد و غبار 20-30دقیقه ،تا حد لمس کردن 1-2 ساعت ،تینر مصرفی تینر اکریلیک ،درصد تینر مصرفی:5-10درصد

میز رزین پلی استر و چوب گردو
مطالب مرتبط و پربیننده

مساحت رنگ شده: 8-10 با ضخامت 35-40 میکرون متر مربع

طریقه مصرف: با پیستوله پاشیده می شود.سطح کاری که با سیلر اکریلیک اماده شده است به خوبی سمباده زده می شود وبعد از آن مخلوط کیلر با هاردنر با نسبت 2 به 1 اماده می گردد.تینر اکریلیک با درصد 5-10درصد به مخلوط اماده می شود.بعد 1-2 لایه نازک عمل پاشش رنگ را انجام دهید. در لایه اول بهتر است از هر زاویه 2 لایه کیلر پاچیده شود بعد می توان یک لایه دیگر نسبت عمل پاشش رنگ را انجام داد.در صورت لزوم می توان پولیش کاری را انجام داد.

 

نام محصول : کیلر آنکا

 

کیلر انکا دو جزیی در اثر واکنش با هاردنر خشک می شود،مقاومت آن در برابر زردی بسیار بالاست.به دلیل ساختار اورتانی اش حالت خیلی شفاف ، سخت وانعطاف پذیری را به سطح کار می بخشد. یکی از خصوصیات  بارز این محصول ضخامت زیاد و شفافیت بسیار بالای این محصول است که زیبایی منحصری را به سطح کار میبخشد.

موارد مصرف:در صنعت مبلمان ودکوراسیون بر روی هر گونه سطوح چوبی مورد استفاده قرار می گیرد.

مدت زمان خشک شدن

دفع گرد وغبار 20-30دقیقه، تا حد لمس کردن 2 ساعت، خشک شدن کامل 24 ساعت ،تینر مصرفی تینر پلی اورتان ، مساحت رنگ شده 8-10 با ضخامت نسبتا زیاد

طریقه مصرف: با پیستوله پاشیده شده . سطح کاری که با سیلر اماده شده به خوبی سمباده زده و بعد از آن مخلوط رنگ لاک با هاردنر با نسبت معین اماده می شود.بعد 1-2 لایه نازک عمل پاشش رنگ را انجام دهید.برای داشتن شفافیت بیشتر می توان پولیش کاری را انجام داد.

 

گروه رنگهای روغنی

جوهر رنگ

 

تنها رنگی است که هم با اب وهم با حلال رقیق می شود وقدرت رنگ کنندگی بالایی دارد،خیلی سریع خشک می شود بسته به شدت رنگ می توان رقیق کردن را ادامه داد.بر روی هرگونه سطوح چوبی استفاده می شود.بسته به شدت استفاده از حلال می توان طیف های مختلفی از یک رنگ را بدست اورد.

مدت زمان خشک شدن در صورت رقیق کردن با تینر سوپرسلولزیک رقیق شده و استفاده از اب 1-2ساعت.

طریقه مصرفی:بر روی  تمام سطوح چوبی با اب یا تینر سوپرسلولزیک رقیق شده و استفاده می گردد.

توجه :حلب وقوطی های محصولات در جاهای خنک نگهداری شود،در خشک کن مصرفی بلا فاصله بسته شود مدت طولانی نبایستی در معرض هوا باشد .به دلیل اتش زا بودن مواد بهتر است که محیط نگهدارنده حتما دارای تهویه باشد.

 

شاپان

 

شاپان مشکی

شاپان مشکی

محصول رنگ کننده و محافظ  چوب می باشد.از چوب در برابر هرگونه شرایط جوی محافظت می کند.زیبایی های ظاهری چوب را حفظ می کند بعد از 24 ساعت بنا به دلخواه ورنیک های روغنی، سلولزیک، پلی اورتان استفاده می شود.برروی تمام مصالح چوبی قابل استفاده است.

مدت زمان خشک شدن

دفع گرد وغبار 30-40 دقیقه ،تا حد لمس کردن 2-5|1 ساعت ،خشک شدن کامل 7 روز،تینر مصرفی تینر اپوکسی، مساحت رنگ شده 10-12 متر مربع

طریقه مصرف: بعد از هم زدن کافی بر روی سطوح تمیز وخشک با فرچه یا با  پارچه بروی سطوح مورد نظر زده می شود.

 

 

 

وودکس

 

بر پایه رزین الکیدی هیچگاه زرد نمی شود بر روی هر گونه سطوح چوبی داخلی و خارجی زده می شود، بدون اینکه به بافت چوب اسیب برساند حالت استاتیک و دکوری به سطح کار می دهد.

موارد مصرف: بر روی هر نوع چوب استفاده می شود. به دلیل هوا خشک بودن حتی با وجود پایه روغنی بودنش سریع خشک می شود که مزیت این محصول است. با ازدیاد تعداد لایه ها اختلاف رنگ ایجاد نمی شود. برای پوشش بیشتر حتما باید 2 لایه زده شود.

مدت زمان خشک شدن: خشک شدن کامل،2-3 ساعت

طریقه مصرف: بعد از هم زدن کافی بر روی سطوح تمیز وخشک با فرچه یا به حالت غوطه وری بر روی سطح کار زده می شود، می توان انواع رنگ ها را با هم مخلوط کرد و تنوع رنگ ایجاد کرد. در مرحله اول با پارچه زده می شود برای پوشش بیشتر مراحل بعد با فرچه زده می شود .در صورت لزوم به رقیق کردن از تینر سلولزیک می توان استفاده کرد.

 

گروه فن و هنر ایران زمین تاسیس 1340 تهران محله قلهک است . ما تولید کننده دکوراسیون لوکس منزل بصورت سفارشی ساز هستیم . Dismiss

WhatsApp chat