بد حسابان , بدهکاران و کلاهبرداران

کلاهبرداران و حقه بازان

هدف از ایجاد این صفحه گرفتن تسویه حساب نیست بلکه اطلاع رسانی و نشان دادن شخصیت واقعی افرادی است که با صورت زیبا باطن زشت و پلید خود را پنهان کرده اند .

خیلی ها در سالهای اخیر پول ما را ندادند ولی دروغ نگفتند . ازار روانی ایجاد نکردند . افرادی که در ادامه می بینید کسانی هستند که ازار روانی و دروغگویی شیوه ای برای کسب درامد و کار راهاندازیشان شده . این افراد به عناوین مختلف به این مجموعه صدمه زدند . زمانی تیم طراحی و اجرای گروه فن و هنر ایران زمین 40 نفر بود و پروزه های بزرگی بدست ما انجام می شد ولی خسارات این افراد باعث ضعیف شدن ما شد و الان با 10 نفر در حال کار هستیم .

من فربد حیدری با مدرک دیپلم صنایع چوب هنرستان فنی قدس میدان ارژانتین  ، دیپلم طراحی 3d max  از مجتمع فنی ، دیپلم تاسیسات از موسسه آموزش کاشانه خیابان سهره وردی عمرم را در حال کار و آموزش بودم    بارها بدنبال وکیل رفتم ولی هزینه وکیل بسیار زیاد است . و مدارک ما محکمه پسند نیست . من از هرکسی که توانایی پیگیری این افراد را دارد خواهشمندم در جهت ادعای حقوق ما قدمی بردارد . سیستم قضایی ما فقط مدرک را می شناسد و کلاهبرداران استاد ندادن مدرک هستند . پس چطور باید با انسانهای دروغگو و حقه باز مبارزه کنیم . چطور حقوق صنعت گر و هنرمند ایرانی را از دلالان و زبانبازان بگیریم . ایا این انصاف است افراد مجموعه ما به سختی با کترین امکانات کار کنند و یک نفر بی هنر پول انها را بالا بکشد .

مطمئنا اگر شما به کسی بگویید کلاهبردار و نتوانید آن را ثابت کنید باید به زندان بروید . پس اگر ما این کلمه بسیار منفی و منزجر کننده را به کار میبریم یعنی ادم هایی در این لیست می آیند که با دروغگویی و حقه بازی کار خود را جلو انداختند .

سوء استفاده از حسن اعتماد این مجموعه ( فن و هنر ایران زمین با بیش از 57 سال سابقه )

اقای مراد زمانی کفتاره 

اقای مراد زمانی کفتاره در اسفند 1395 وارد کارگاه شعبه سیاه سنگ گروه فن و هنر شد و اعتماد کارفرما اقای اصغر حیدری را جلب کرد و اقای حیدری فروردین 1396 ایشان را شریک خود بصورت 50 – 50 کردند . ایشان بعنوان شریک درخواست انتقال اجاره نامچه کارگاه به نام ایشان را کردندو دلیلشان رد کردن لیست بیمه و کارهای اداری بود و اقای حیدری این کار را انجام داد و بعد از یک ماه اقای زمانی دستگاه های اقای حیدری را رنگ کردند و ایشان را بعنوان شریک کاری قبول نکردند و گفتند شما بصورت درصدی با ما قرارداد دارید و کارگاه متعلق به من است .

اقای کفتاره متهم به دروغگویی ، دزدی ، خیانت در امانت ، فحاشی , زورگیری ، استفاده از برند اشوود با نام اشوود زمانی و .. میباشد . و تا زمانی که ایشان حق را به گروه فن و هنر بازنگردانند نام ایشان با صفت کلاهبردار در ااینترنت و کانالهای تلگرام نشر می شود .  اقای مراد زمانی کفتاره مبلغی در حدود 50 میلیون تومان به این مجموعه بدهکار است . حدود 50 گیره بلند – سه دست کامل ابزار ریز نجاری برای سه اکیپ سیار – یک دستگاه گندگی نو – اره فلکه – اره سه کاره قدیمی – فرز نجاری – کولر ابی – فرش – سیستم اداری دفتر – بیشاز 50 جلد کتاب نفیس – کتابخانه اهدایی از طرف اقای محمد زاده – میز اداری – بیش از 8 متر مکعب چوب کاج روسی که اخرین بار از اقای بابایی خریداری شد – بیش از 2 متر مکعب چوب خشک جنگلی راش – سیستم فکس ، تلفن و پرینتر – مبلغ 10 میلیون تومان پول پیش کارگاه را بدهکار هستند . تهمت به اقای حیدری . فحاشی ناموسی به نقل از اقای محد بابایی . ایجاد بیش از 10 پرونده شکایت بر علیه اقای حیدری با اخراج کارگران این کارخانه .

ما در این بخش به معرفی انسانهای دروغگو و پست میپردازیم . کسانی که با کلاهبرداری کار خود را پیش بردند و به حیثیت و اعتبار ادمهای دیگر خدشه وارد کرده اند .

اقای فتاحی رستوران نصف جهان جاده آبعلی روبروی شهرک صنعتی خرمدشت 

اقای فتاحی رستوران نصف جهان ایشان درب گره سازی شده به ارزش 20 میلیون تومان سفارش دادند و کلا مبلغ 9 میلیون پرداخت کردند .

ایشان در روزهای پایانی کار چند بار قول دادند که شما کارتان را تمام کنید من تمام و کمال پول شما را پرداخت میکنم . تا جایی که ایشان در حال رنگ کاری بخش های چوبی رستوران بودند و من قلمو را از ایشان گرفتم و بیش از دو روز من و کارگرانم بدون توقع هیچ مزد و پاداشی برای ایشان رنگ کاری کردیم .

اقای فتاحی از این رو صفت کلاهبردار را می گیرند که دقیقا بعد از اتمام کار بطور کامل زیر حرفشان زدند و گفتند ما قرارمان همان 9 میلیون بوده و من هیچ بدهی به شما ندارم . ایشان با نارحتی و عصبانیت به من گفتند هر کاری دلت میخواهد انجام بده . گفتم کارشناس میارم ، گفت اقای فتاحی رئیس قوه قضائیه بومهن و پردیس عموی من است و هیچ کاری نمیتونی بکنی .

از این رو اقای فتاحی به اتهام دروغگویی ، فریب کاری و کلاهبرداری از طرف این مجموعه گناهکتار است و باید خسارت را بر اسا قیمت دلار در سال 1394 پرداخت کنند بدهی ایشان 11 میلیون تومان میباشد .

سال 1396 – 1397

پروژه سونای خشک باغ بهشت واحد اقای علیرضا عضدی گروه معماری و دگوراسیون ظفرمند

سمت کلاهبردار اقای ظفرمند بخاطر دروغگویی و فریب . ایشان به اقای حیدری قول دریافت چک به مبلغ 3.150.000 تومان بعد از نصب هیتر سونای خشک دادند .

اقای حیدری یک دستگاه هیتر helo فنلاندی به مبلغ 2.400.000 خرداری و در محل سونا نصب کردند . به محض رسیدن در محل به اقایی که نماینده شرکت معماری و دکوراسیون ظفر بود اعلام حضور کریدم و گفتیم اقای ظفرمند گفتند چک ما دست شما است و ایشان که فوق العاده ادم زبان باز و حرفه ای در دروغگویی بودند گفتند بله چک شما دست من است . ما هم ساده پذیرفتیم و هیتر را نصب کردیم . از ساعت 9 صبح درگیر تهیه هیتر بودیم . مدام خانم منشی از دفتر اقای ظفر مند زنگ میزد و پی گیر بود . ساعت 11 رسیدیم و دستگاه نصب و روشن شد . ساعت 14 کارمان تمام شد و اقای عضدی امد تا ساعت 15 اقای عضدی مدام سوال و جواب کرد . بقول برادرم اقای عضدی اینبار خیلی مودب برخورد کردند در حالی که پشت ادب ایشان نوعی ازار و توهین احساس می شد . بقولی در کمال ادب , دست روی این گذاشته بودند که شما کارتان را نمی دانید و من باید تحقیق کنم تا 100% اطمینان پیدا کنم . بعد از اطمینان 100% ما درخواست چک کردیم …

دروغ گویی

.. و ایشان خیلی راحت گفت من چک را جا گذاشتم , صبر کنید تا اقای ظفرمند تشریف بیاورند.   از ساعت 15 الی 15:30 منتظر اقای ظفرمند بودیم . ایشان امدند و بدون توجه و یا سلام و علیک رفتند خدمت اقای علیرضا عضدی و بعد از نیم ساعت دیگر وقتی من اعتراض کردم ، گفتند کارفرما با ایشان کار واجب دارد و شما بروید من شب پول شما را واریز میکنم .  برادرم گفت الان واریز کنید …

دروغ دوم

ایشان بعد از سعی و بازی با گوشی ادعا کرد مشکل اینتر نت دارد .  در حالی که کارگرما اقای نامدار که قرار بود بعد از اتمام زهوار شیشه ها 200 هزار تومان دریافت کند نیز با همین حیله پولی نگرفت .  ایشان چند بار با حقه بازی کارشان را انجام دادند و هیچ هزینه ای پرداخت نکردند .  یک بار زمانی بود که چوب هایشان به پایین ساختمان رسید و از نیروی کار گروه فن و هنر استفاده کردند تا چوبها پایین برش بخورند و بعد حمل شوند به طبقه 12 –  یکبار به ما گفتند زیرسازی سونا بدرد ما نمیخورد . شما چوبهایتان را که نصب کرده اید جمع کنید و چوبهای جدید را نصب کنید و ما هزینه ان را پرداخت می کنیم .  این مجموعه بارها و بارها در کار ما دخالت کردند و یک سونای 100% غیر استاندارد بوجود اوردند . فقط برایشان این مهم بود که حرفشان اجرا شود .

این مجموعه مبلغ 1.500.000 بابت قرارداد – مبلغ 500 هزار تومان اضافه بهای هیتر بدلیل بالارفتن دلار – مبلغ 200 هزار تومان پول اقای نامدار بابت ساخت زهوار شیشه به این مجموعه بدهکار است . لوازم سونای خریداری شده ایشان که روز اول  سفارش دادند در دفتر شرکت میباشد . از انجایی که ایشان سونا باکس فنلاندی سفارش دادند مبلغ 800 هزار تومان این مجموعه بابت این سونا باکس هزینه کرده است که مبلغ 200 هزار تومان بابت عدم پرداخت بموقع وجه می باشد . جمعا مبلغ 2.400.000 میباشد .

اما اتهام اقایان پویا فراتی – اقای ظفرمند از گروه معماری و دکوراسیون ظفرمند به شرح ذیل میباشد :

1 – عدم اطلاع رسانی درست بابت پروژه و شرایط روانی و فیزیکی

2 – دروغگویی و حقه بازی بابت چک و پرداخت هزینه ها

3 – عدم پاسخگویی تلفن

4 – تمام بخش های این سونا دوباره و سه باره ساخته شد و ایشان حتی چوب کافی در اختیار این مجموعه نگذاشتند . تمام بخش ها تکه تکه از چوب درجه سه ترمو ساخته شد . چهارچوب سونا کج و در ب سونا قناس ساخته شد . تغیر جایگاه سونا – ایجاد پنجره قرینه دقیقا بالای سر سونا – مجاورت شیشه های بلند در فاصله کم از وان جکوزی و سوء استفاده از همکاری تیم نصب گروه فن و هنر .قرارداد ما با اقای فراتی بود و بعد از عید اعلام کردن اقای فراتی از این مجموعه رفته است . اینها روش های حقه بازی است .

این لیست در حال بروزرسانی است و میخواهیم بستری برای معرفی افراد کلاهبردار در اینترنت بوجود اوریم و کاری کنیم هر انسانی قبل از نوشتن قرارداد نام طرف قراردادش را در اینترنت سرچ کند . در این صورت انسانهای خوب با خوبی هایشان و انسانهای بد با بدهی هایشان معروف می شوند و و هر کارفرمایی

WhatsApp us