میز کنسول برای ورودی خانه مناسب با بودجه تان را بخرید تا عملکرد و زیبایی مورد علاقه تان را به ورودی خانه خود اضافه کنید .دکوراسیون ورودی منزل اغلب هنگام تزئینات نادیده گرفته می شود ، اما یکی از مهمترین مناطق در خانه است .اولین چیزی که اعضای خانواده و مهمانان شما می بینند ورودی خانه است ، پس تعیین کننده اصلی یک خانه دکوراسیون ورودی آن است .

بعلاوه ، این تنها منطقه خانه شما است که افراد زیادی آن را می بینند .

 من در مورد شما نمی دانم ، اما اخیراً با رانندگان تحویل دوست شده ام و متوجه شده ام بسیاری از آن ها ورودی خانه ام را دیده اند ، یکی از راه های تزئین و افزودن فضای ذخیره سازی به سرسرا ، میز کنسول است ، اما خرید و فروش مبلمان آنلاین با بودجه می تواند طاقت فرسا باشد .

برای کمک به شما ، میز های کنسول مورد علاقه خود را با قیمت کاملا مناسب را گردآوری کرده ایم که می توانید بصورت آنلاین خریداری کنید و آنها را در منزل تحویل بگیرید .

میز کنسول برای ورودی خانه از جنس بامبو کارسون کارینگتون کاکاربرگ

سادگی معاصر با اشاره به طراحی مدرن مربوط به میانه قرن ، این میز کنسول سازگار با محیط زیست را برای هر ورودی ضروری می کند .

قاب این میز کنسول که از بامبو ساخته شده است ، نمایی زاویه دار به نمایش می گذارد که جذابیت چشم نوازی به آن می بخشد . این میز ترکیبی از ظرافت ساده ، طراحی زیبا و یک داستان پایدار است تا کاملا مناسب خانه شما باشد – و تأثیر مثبتی بر دکوراسیون خانه دارد .

میز کنسول روستیک  Union Spector

این میز کنسول دو لایه ، سبک و مبلمان موجود در خانه شما را تکمیل می کند و عملکرد و جذابیت تازه ای را برای فضای شما ایجاد می کند .

این میز با رومیزی جادار برای مایحتاج روزمره و قفسه چوبی زیرین طراحی شده است که فضای بیشتری را برای قرار دادن ظروف پذیرایی و ظروف ذخیره سازی فراهم می کند .

انواع چوب برای میز کنسول ورودی خانه
انواع چوب برای میز کنسول ورودی خانه

میز کنسول در کانسپت Soho V

آماده شوید تا مهمانان پس از مشاهده این میز کنسول شیک و شیشه ای ، کاملا غافلگیر شوند .

این میز مخلوطی از چوب خاکستری و صفحات شیشه ای براق ، یک قطعه مدرن را ایجاد می کند که ما اغلب آن را در گالری ها نمی بینیم . ساکنین آپارتمان ، این میز را از لیست خرید ضروریات خود نباید حذف کنند ، زیرا طراحی شفاف آن عملکرد سرسرای شما را بدون اضافه کردن شلوغی بصری به یک ورودی فوق العاده تبدیل می کند .

میز کنسول در کانسپت Soho V
میز کنسول در کانسپت Soho V

میز کنسول برای ورودی خانه Everly Quinn Huxley

شیشه مدرن ، لوکس و ساده است .

این ترکیب را با شکل فلزی به رنگ طلایی هماهنگ کنید ، و یک میز کنسول با سبک و کاربرد در یک ظاهر بی نظیر بدست می آورید . برای ظاهری زیبا و فراموش نشدنی ، این میز را به اتاق نشیمن ، راهرو ، ورودی یا آشپزخانه خود اضافه کنید .

میز کنسول Everly Quinn Huxley
میز کنسول Everly Quinn Huxley

میز کنسول  Mercury Row Daigre برای ورودی خانه

با استفاده از این میز کنسول مدرن ، فضای اتاق نشیمن یا ورودی خانه خود را متفاوت کنید .

این طرح با صفحات تمیز و ساخته شده از چوب جامد و دارای یک کشو است که مکانی برای کلید ها ، نامه ها و موارد دیگر فراهم می کند . یک پایان بندی سفید به این میز قابلیت انعطاف پذیری را می دهد تا اکثر پالت های رنگ را تکمیل کند ، در حالی که پایه های فاصله دار این میز برای یک کنتراست ظریف با پایه های فرو رفته را به نمایش می گذارد .

میز کنسول Mercury Row Daigre
میز کنسول Mercury Row Daigre

میز کنسول گردوی  Carbon Loft  

این میز کنسول پیچیده شده با فلز را به خانه بیاورید و آن را در ورودی ، راهرو ، اتاق نشیمن یا اتاق ناهار خوری خود قرار دهید – هر کجا که به فضای نمایش ویترین دکوراسیون منزل یا گیاهان خانگی نیاز دارید .

قاب فلزی زاویه دار با میز رومیزی از چوب مصنوعی روشن تر در تضاد است تا ظاهری جذاب و صنعتی داشته باشد .  

میز کنسول گردوی Carbon Loft
میز کنسول گردوی Carbon Loft

میز کنسول چوبی  Mistana Kaiser

این میز مینیمالیستی مناسب برای یک سالن ورودی خانه در طراحی روستیک یا ورودی کلبه روستایی است .

از این عکس می توانید برای تزئین اطراف میزتان استفاده کنید و یک سبد حصیری بزرگ و یک گلدان چینی برای ظاهری شیک و پیچیده اضافه کنید .

میز کنسول چوبی Mistana Kaiser برای ورودی منزل
میز کنسول چوبی Mistana Kaiser برای ورودی منزل

میز کنسول پایه سنجاقی با چوب مگنولیا

ما مکنده هر چیز مدرن میانه قرن هستیم و این کنسول نیز از این قاعده مستثنی نیست .این میز یک نمایشگاه اتوماتیک با پایه های سنجاقی و یک میز رومی مستطیل شکل است .یکی از خاص ترین میز های کنسولی که می توانید داشته باشید ، همین میز است .

میز کنسول پایه سنجاقی برای ورودی منزل
میز کنسول پایه سنجاقی برای ورودی منزل

میز کنسول  Birch Lane Barrows

با کمک این میز کنسول روستایی ، ورودی اتاق خود را از  باقیمانده عکسهای خانوادگی پاک کنید .

این میز با یک قاب باریک فلزی تیره و یک میز و قفسه چوبی مهندسی شده برای یک ظاهر روستایی ساخته شده است .

 قفسه زیرین و بالای چوبی ، دارای روکش طبیعی بلوط است که برای یک دکوراسیون روستیک فوق العاده خواهد بود .

میز کنسول Birch Lane Barrows
میز کنسول Birch Lane Barrows

میز کنسول  Waught Studio Haught

این میز کنسول همه کاره با خطی تمیز و معاصر ، زیبایی فوق العاده ای برای نمایش تزئینی در ورودی شما ایجاد می کند . این میز از چوب با روکش های ملامینه ساخته شده که این قطعه را مناسب با بودجه به یک شمایل ساده می رساند . به لطف پوشش جامد خنثی و باریک بودن ، به راحتی در هر چیدمان خانگی جای می گیرد .

میز کنسول برای ورودی خانه Waught Studio Haught
میز کنسول برای ورودی خانه Waught Studio Haught

میز کنسول صندوق پستی Fabius

یک هیولای سنتی که با این میز کنسول شیک به روز می شود .

این میز که از چوب لاستیک جامد و روکش های توس ، رنگ آمیزی شده ساخته شده است ، دارای قالب های ساده ، پاهای مخروطی و ظاهر فوق العاده است .

پایه های این میز کنسول لغزش را به راحتی از بین می برد و کشیدن دستگیره نیکل را نشان می دهد ، در حالی که یک کشو برای لوازم جانبی کوچک فضای ذخیره سازی پنهان از دید را ارائه می دهد . به علاوه ، این میز بزرگ یک بستر مناسب برای عکس های قاب دار یا یک لامپ شیک را فراهم می کند .

میز کنسول صندوق پستی
میز کنسول صندوق پستی

میز کنسول  Opalhouse Mokara

با این میز کنسول شیک ، فضایی ایجاد کنید که کاملاً مختص خود شما باشد و منحصر به سبک هنری شما باشد . جزئیات مشکی در برابر قاب چوبی ظاهر می شوند ، و نمای جسورانه ای ایجاد می کنند که متناسب با تنظیمات انتخابی شما خواهد بود . آن را در سرسرا یا پشت مبل خود بگذارید و روی ان را با کتاب و یادگاری هایی که برای ظاهری خاص و مناسب با دکوراسیون تهیه کرده اید ، تزئین کنید .

نویسنده : ن . پاکزاد

مقالات مرتبط با مبلمان و وسایل چوبی در منزل: