درب ورودی عالی می تواند لمسی باشد که جذابیت محدود کردن خانه شما را به هم گره می زند. در حال حاضر ، شما بیش از هر زمان دیگری برای سبک های درب جلو انتخاب دارید . خواه از درب جلو خود سادگی بخواهید یا یک نمایشگر سبک واقعی – آن را پیدا خواهید کرد.

طراحی های درب ورودی پرطرفدار

انتخاب درب جلو جدید هیجان انگیز است زیرا به شما اجازه می دهد بدون تخلیه صندوق تعطیلات ، تأثیر قابل توجهی در شکل ظاهری خانه خود ایجاد کنید! بعلاوه ، مگر اینکه خانه ای کاملاً شیک داشته باشید ، در طراحی درب ورودی خاصی قفل نشده اید – هر یک از این 5 سبک می تواند مال شما باشد !

محبوب ترین طرح های درب جلو را بررسی کنید:

درب ورودی سنتی
درب ورودی سنتی

این سبک درب ورودی هیچ شیشه ای روی خود درب ندارد ، و این مورد را به نفع پانل ها و الگوهای برجسته است. در حالی که درب شیشه های شیشه ای ندارد ، می توان چراغ های فرعی را به نور طبیعی اضافه کرد.

درب های ورودی صنعتگران
درب های ورودی صنعتگران

این طراحی درب در چند سال اخیر به عنوان عناوین بزرگ سبک معروف شده است. در حالی که درب های صنعتگران برای اولین بار در خانه های صنعتگران محبوب شدند ، تقریباً با هر خانه ای جفت و جور هستند. شما می توانید درهای سبک صنعتگران را از طریق شیشه های موجود در یک سوم بالایی صفحه پانل درب که با تر و تمیز یا قالب از بقیه درب جدا شده اند ، تشخیص دهید.

درب ورودی نوین
درب ورودی نوین

سبک مدرن تمرکز خود را بر روی ظاهر تمیز و ساده می گذارد – و این در این سبک درب ورودی صدق می کند. درهای مدرن به جای داشتن الگوهای پیچیده ، اغلب شامل یک صفحه بزرگ شیشه یا چند صفحه کوچک در مرکز قاب هستند. به طور معمول ، این یک نگاه قطبی است – بیشتر مردم یا آن را دوست دارند یا از آن متنفرند.

درب ورودی آراسته
درب ورودی آراسته

کاملاً محبوب ترین طراحی درب جلو ، به ویژه هنگامی که می خواهید توجه خود را به خانه خود جلب کنید. برجسته ترین ویژگی درب این سبک ، اشکال شیشه ای تزئین شده در وسط صفحه است. برخی از درهای مخصوص تزئینات نیز دارای جزئیات فلزی هستند که شیشه را با هم تداخل می دهند. در منطقه ما ، این طراحی درب یک انتخاب خاص محبوب برای خانه های معاصر و استعمار است.

درب های ورودی روستیک
درب های ورودی روستیک

طراحی طاقچه دیگر ، درهای روستایی همان تمرکز شیشه را در طراحی درب ندارند که مدرن ، صنعتگران و گزینه های تزئین شده. در هر صورت ، درب های سبک روستایی مانند پنجره های کوچک نزدیک بالای درب مانند سبک صنعتگران نمایش داده می شوند. با این حال ، فقط به این دلیل که شیشه آنها کمتر است ، به این معنی نیست که از جذابیت کمتری برخوردار هستند. درب های روستایی اغلب از نمای زیبایی از چوب مصنوعی برخوردار هستند که باعث شده در مقایسه با هر درب دیگر متمایز شوند.

امیدواریم این مطلب برای شما مفید بوده باشد.

نویسنده: ف.حسنخانی

مقالات مرتبط با درب ورودی:

WhatsApp us