به مرجع آنلاین دکوراسیون و معماری خوش آمدید

در این وب سایت مطالب , مقالات و تصاویر با موضوعات متنوع گرداوری شده است , موضوعاتی مانند اخبار ایران و جهان , ایرانشناسی , دکوراسیون , مد , معماری , صنایع چوب , درودگری , تصاویر دکوراسیون جدید , معرفی بزرگان هنر و معماری ایران و جهان و.. ولی موضوع اصلی سایت دکوراسیون داخلی , دکوراسیون چوبی , رنگ ها و معرفی استاندارد های معماری , معرفی انواع چوب می باشد . 

برای کسانی که محصولات و واردات با موضوعات بالا را دارند این وب سایت یک محل ایده آل برای تبلیغات است . ما روزانه تماس های زیادی درباره موضوعات بالا داریم به نوعی که اگر خودمان فرصت داشتیم اصلا و هیچگاه این فرصت را در اختیار دیگران قرار نمی دادیم ولی ما نمی توانیم در زمینه موضوعات بالا فعالیت کنیم و سایت را هم داشته باشیم . اگر اندکی با مقوله مدیریت سایت آشنا باشید می دانید مدیریت یک وب سایت نیاز به یک تیم منسجم و بروز دارد که بصورت شبانه روز بر روی سایت کار کنند تا بتوانند رتبه خوبی را بدست آورند . پس ما به کار خودمان می رسیم و این فرصت را در اختیار اسپانسر ها و آگهی دهندگان می گذاریم .  

برای شروع ما زمان 7 روز کاری را برای شما رایگان کرده ایم که بتوانید قدرت سایت را تخمین بزنید .  البته این هفت روز برای هر محصول یا صنفی مناسب نیست و بعد از اعلام شما جهت درج آگهی به شما برنامه ای کارا اعلام می گردد . پس ابتدا موضوع فعالیت خود را برای ما ارسال کنید تا به شما مشاوره بدهیم . با تشکر از توجه شما حیدری 

تبلیغات در سایت فن و هنر ایران زمین

تبلیغات اینترنتی

by | ژانویه 15, 2016

گروه بازاریابی و تبلیغات ، فن و هنر ایران زمین

گروه بازاریابی و تبلیغات

جهت ثبت آگهی و تبلیغات از طریق واتساپ مجموعه اقدام کنید . 

در بازار امروز تبلیغات و در دسترس بودن نام یک مجموعه در اینترنت و تاثیر آن بر درآمد آن مجموعه , یک حرف تازه نیست و نیازی به اثبات ندارد . 

این مجموعه با توجه به رشد و موفقیتهایی که در زمینه جذب مخاطب و مدیریت آن داشته تصمیم به بازاریابی و تبلیغات هدفمند در جهت نیاز های مشتریان خود گرفته ایم .

ما از شما یک سوال داریم و این سوال را شما باید از خودتان  بپرسید ؟

آیا می‌توانید بازارهای بزرگ را جوابگو باشید ؟  رو راست بگویم  ما نتوانستیم از حجم انبوه مراجعات و سفارشات بر بیاییم ؛ شاید شما بتوانید . 

لیست قیمت 

 هزینه درج بنر بالای تمام صفحه برای هر ماه 2.500.000 تومان 

هزینه درج بنر شما زیر تمام صفحه برای هر ماه 2.000.000 تومان 

هزینه درج بنر در نوار کناری و مشاهده در تمام صفحات هر ماه 1.700.000 تومان 

هزینه درج بنر در صفحه مورد نظر ( یا یک صفحه اختصاصی ) هر ماه 1.500.000 تومان 


موفقیت کسب و کار شما 

فن و هنر ایران زمین  : ما با در نظر گرفتن تمام جوانب کسب و کار شما و شرایط بازار منطقه ای شما  و اعمال دانش دیجیتال خود  بر روی بازار و کسب و کار شما  ، دستیابی برندتان را به موفقیت آسان‌تر می‌کنیم .

با تشکر از توجه شما . من فربد حیدری مدیریت سایت و طراح وب‌سایت گروه فن و هنر ایران زمین .

بازاریابی

بازاریابی

شما باید بر اساس اهدافی که برای کسب‌وکار خود معین کردید و همین‌طور بر اساس عمق‌های متفاوت استراتژی مورد نیاز برای موضوع بازار خود، تاکتیک‌های مناسبی را برای شرکت خود انتخاب کنید.

مجموعه مقالات درباره موفقیت در بازاریابی و تبلیغات PDF

راهکار موثر برای موفقیت در بازار ، برای موفق شدن در کار و بیزنس چطور باید شروع کرد؟، سوال سال 2015 ، خیلی از شمایی که تازه می خواهید وارد بازار کار شوید و خیلی از شمایی که هنوز به رویاهای ، دانلود، کتاب، تمرین موفقیت در بازار کار برای موفقیت و شکست در تجارت، دلایل خاصی وجود دارد، در تجارت‌، در خصوص این معیارها هر چه صراحت‌تان بیشتر باشد، می‌توانید اقدامات و تصمیم‌های بهتری اتخاذ کنید، راز موفقیت در بازار کار با آموختن راه و روش موفقیت، زندگی خود را متحول سازید، با شناختِ بیشتر از شخصیت خود، از استعدادها و قابلیت های خود آگاه شوید ، با شناخت آرزوها و اهداف خود، اعتماد به ، هفت راز موفقیت ، اقتصاد ، چگونه رهبر بازار باشیم،

بازاریابی و اطلاع رسانی در سایت فن و هنر ایران زمین

تبلیغات اینترنتی نوعی از تبلیغات است که بدلیل ارزان بودن ماندگاری زیاد و فراگیر بودن آن همزمان با رشد ابزارهای اطلاع رسانی و روابط عمومی جایگاه خاصی را در بین تبلیغاتچی‌ها باز کرده است.
شبانه‌روزی و بی وقفه بودن آن و قابلیت ایجاد تغییرات بصورت به روز باعث شده این نوع تبلیغات به خصوص زمانی که شرکت‌ها از لحاظ منابع مالی با مشکلات مواجه هستند کاملاً پُر رنگ‌تر می‌شود.

WhatsApp chat