مزایا و معایب انواع مختلف چوب

ترجمه : قبل از ویرایش
کاج

ایده و عکس ساخت درب چوبی ، تمام چوب کاج روسیه سبک لمبه کوبی تلفیق مدرن و سنتی در دکوراسیون داخلی ، درب داخلی چوبی ، درب اتاقی ، مقاوم دربرابر رطوبت بدلیل استفاده از چوب کاج 

ایده و عکس ساخت درب چوبی ، تمام چوب کاج روسیه سبک لمبه کوبی تلفیق مدرن و سنتی در دکوراسیون داخلی ، درب داخلی چوبی ، درب اتاقی ، مقاوم دربرابر رطوبت بدلیل استفاده از چوب کاج

کاج چوب ارزان و سبک است که می تواند زرد یا سفید باشد با گره های قهوه ای باشد. این اغلب برای قطعه های روستایی مانند جداول سبک خانه های کشاورزی استفاده می شود.

مزایا: این کم هزینه است، و رنگ به خوبی رنگ است، بنابراین آن را برای مبلمان کودکان عالی است. (همین مسئله برای توس و صنوبر نیز صادق است.) کاج پتیین خوب و زرق و برق دار را از سن و استفاده می کند و در برابر کاهش و تورم مقاوم است.

مضرات: این یک چوب نرم است، بنابراین آن را مستعد ابتلا به خراش و dents.

گیلاس

گیلاس چوب جنگلی است که دارای دانه های نازک و صاف است که از قهوه ای مایل به قرمز تا بلوند است. این است که اغلب برای صندلی های برش استفاده می شود، اما همچنین در جداول و کابینت های سبک شیکر تمیز قرار دارد.

مزایا: این به راحتی شکل می گیرد و به خوبی براق می شود. بی نظیر، رنگ غنی و زیبا دارد.

مضرات: گران است گاهی اوقات رنگ با سن تیره می شود.

افرا

ریشه افرا

ریشه افرا

افرا یک چوب سخت سفید خامه ای است که گاهی اوقات دارای رنگ قرمز است. یکی از سخت ترین گونه های چوب، افرا معمولا برای وسایل سنگین مورد استفاده قرار می گیرد، مانند کابینت ها و کابینت های آشپزخانه.

مزایا: افرا ارزان قیمت و فوق العاده با دوام است. این می تواند ضرب و شتم و نگاه سالم به نظر می رسد. از آنجا که لکه های تاریک به خوبی می رسد، افرا اغلب رنگ آمیزی به تقلید از چوب های گران قیمت مانند گیلاس و یا چوب ماهون (که انتخاب خود بحث برانگیز است به دلیل جنگل زدایی در مناطق که در آن برداشت شده است).

منافع: اگر افرا به درستی مهر و موم شده است، رنگ آمیزی می تواند به نظر می رسد blotchy.

بلوط

چوب بلوط در دکوراسیون و صنایع چوب

چوب بلوط در دکوراسیون و صنایع چوب

بلوط چوب سختی است که تمایل به دانه شدن دارد. دو نوع وجود دارد: بلوط قرمز، که از قرمز مایل به قهوهای تا قرمز صورتی با الگوی swirling، waterlike و بلوط سفید است که دانه دانه ببری با پرتوهای زرد و زرد دارد. بلوط اغلب در قطعات ساخته شده در هنر و صنایع دستی و یا سبک ماموریت استفاده می شود.

مزایا: این بسیار با دوام و اغلب به طوری که باعث می شود آن را به انحراف مقاوم در برابر. از لحاظ ظاهری دانه بارانی قابل مشاهده است. پایان روشن به زیبایی دانه را برجسته می کند.

منافع: رنگ می تواند بیش از حد تاریک و غلیظ دانه، به طوری که می تواند به دنبال دو تن.

گردو

ساخت درب چوب گردو معاصر

ساخت درب چوب گردو معاصر

گردو چوب جنگلی مستطیلی است که از شکلات قهوه ای (از مرکز درخت) تا زرد (از قسمت بیرونی درخت) می باشد. انتخاب بلند برای تخته های سرامیکی، تابلوهای ناهار خوری سبک با عطر و طعم و مانتل ها، گردو به طور معمول روشن و یا رنگ آمیزی می شود تا رنگ آن رنگ شود.

مزایا: این یک چوب بسیار قوی و پایدار است که می تواند پیچیده پیچیده. رنگ می تواند زیبا باشد منافع

: برخی ممکن است تغییرات از تاریکی به نور را نداشته باشند که گاهی در هیئت مدیره گسترده ای یافت می شود. این نیز یکی از جنگل های پر هزینه است.

WhatsApp us