بهاری بیارایید 

بهاری بیارایید

دکوراسیون بهاری

با آغاز فصل بهار، بهتر است فضای داخلی خانه را هم با تغییراتی هر چند كوچك، حال و هوای تازه ببخشید. می‌توانید با 8 اقدام آغاز کنید…

رنگ اصلی‌ترین دیوار اتاقی كه در آن بیشتر از بقیه فضاها تردد دارید را به یكی از رنگ‌های روشن دلخواه‌تان در بیاورید. بهترین انتخاب می‌تواند كرم، لیمویی و بژ باشد تا در فصل گرما جلوه‌ای تازه به خانه ببخشد.

استفاده از فرش‌های کوچک که رنگ‌های روشن و ماتی دارند در فصل بهار کمک می‌کند که فضای خانه به فضایی دلباز و روشن تبدیل شود.

در فصل بهار با ناپایداری هوا مواجه هستیم. بهتر است با اضافه كردن پادری در مقابل در ورودی از ورود گرد و غبار و رطوبت به خانه جلوگیری كنید.

با استفاده از رنگ‌های روشن، مات و کمرنگ برای روتختی، کوسن‌ها و بالش‌ها، رنگ دیوار و پوشش کف فضای خانه را به جایی روشن و آرام تبدیل کنید.

تا آنجایی که فضای اتاق خواب اجازه می‌دهد از گل و گیاه تازه در این فضا استفاده کنید. استفاده از گل‌های مصنوعی با رنگ‌های روشن و شاد هم در این فضا توصیه می‌شود.

بهاری بیارایید

دکوراسیون بهاری

با نورپردازی مناسب و صحیح فضای داخلی خانه را به‌گونه‌ای طراحی كنید كه در طول روز و شب به اندازه كافی از نور بهره‌مند شوید. فضای تاریك در طولانی مدت موجب پیدایش بی‌حوصلگی و افسردگی در افراد خانواده می‌شود.

تنوع بافت‌های به کار رفته در اجزای دکوراسیون به زیباتر شدن خانه‌ کمک می‌کند. برای مثال استفاده از بافت‌های صاف در کنار بافت‌های ناهموار، بافت‌های درخشان درکنار بافت‌های تیره . ولی بهتر است با آغاز فصل گرما از بافت‌های روشن، صاف و صیقلی استفاده كنید چرا كه حس تعدیل دما را بیشتر می‌تواند به خانه منتقل كند.

با استفاده از تكرار تابلوهایی با طرح‌های روشن و دلباز در فضاهای مختلف خانه می‌توانید ارتباط مابین فضاها را ایجاد كنید و همچنین از اصل تكرار در دكوراسیون استفاده كرده باشید و فضایی كاملا متفاوت نسبت به دیگر فصل‌ها را در خانه خلق كنید.

بهتر است با آغاز فصل گرما از بافت‌های روشن، صاف و صیقلی استفاده كنید چرا كه حس تعدیل دما را بیشتر می‌تواند به خانه منتقل كند.

در فصل بهار با ناپایداری هوا مواجه هستیم. بهتر است با اضافه كردن پادری در مقابل در ورودی از ورود گرد و غبار و رطوبت به خانه جلوگیری كنید.

بهاری بیارایید

دکوراسیون بهاری

فصل بهار است، و رنگ‌های تازه‌ای در حال شکوفا شدن هستند. ” من فکر می‌کنم که فضای درون خانه هم باید شکوفا شود.” این رنگ‌های روشن و جذاب باعث تنفس زندگی درونی می‌شوند و درخشش وصف ناپذیری را به خانه می‌بخشند.

http://www.tebyan.net

WhatsApp us